Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 12 13 [14]   Do dołu

Autor Wątek: Jakiego psa wybrać?  (Przeczytany 32188 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Jakiego psa wybrać?
« Odpowiedź #390 : 2007-07-10, 18:50 »
Ma dobre warunki a rodowodu nie musi mieć.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Jakiego psa wybrać?
« Odpowiedź #391 : 2007-07-10, 18:58 »
zeby byl to pies rasowy -  musi. A tak to masz zwyklego kundelka, za ktorego zaplaciles o wiele wiecej niz jest wart, nabiles kase jakiemus producentowi i przyczyniles sie do tego, ze ow producent bedzie nadal przyczynnial sie do bezdomnosci... a z tego co czytalam - okreslenie "dobre warunki" to okreslenie dyskusyjne i z tego co pisales - to twoj pies nie ma dobrych warunkow....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Jakiego psa wybrać?
« Odpowiedź #392 : 2007-07-10, 19:21 »
Ale to pies rasowy mam książke gdzie pisze jakie cechy ma mieć husky!
I ma dobre warunki, powiedzcie mi tylko czyy ma mieć bude czy nie bo on narazie ma i jak nie ma nikogo w domu to tam jest.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jakiego psa wybrać?
« Odpowiedz #392 : 2007-07-10, 19:21 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Jakiego psa wybrać?
« Odpowiedź #393 : 2007-07-10, 19:33 »
www.rodowod.republika.pl
www.rodowodowy.xt.pl
www.rasowy-rodowodowy.info
www.nfo.pl/art/index.php?art=26&m=1
www.pies.join.pl/index.php?name=News&file=article&sid=10

Za mało? mam jeszcze tego więcej... mam dosyć "właścicieli" którzy mówią że jego pies jest "owczarkiem" bo tak wygląda, "huskym" bo ma taki charakter i wygląd. Co z tego? Ty sam posiadasz rodowód. Twój pies już nie.

Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Jakiego psa wybrać?
« Odpowiedź #394 : 2007-07-10, 19:37 »
wyglad to nie wszystko - geny sie licza. A to czy rodzice twojego wogole mieli cokolwiek wspolnego z rasa ti jedna wielka niewiadoma.

rodfowod to nie po prostu papierek - to gwarancja na to ze masz takiego psa jakiego chciales.

Kazdy pies ktory ma rodowod jest rasowy - pies ktory rodowodu nie ma - obojetnie jakby nie byl podobny do jakiejs rasy - jest tylko i wylacznie mieszancem - malo? zwyklym kundlem, jakich jest pelno w schroniskach.

Kazdy pies ktory ma rodowod jest rasowy - jednak nie kazdy rasowy nadaje sie do rozrodu.

Twoj pies to zwykly mieszaniec. to ze jest podobny do rasy nie ma najmniejszego znaczenia. Kupiliscie psa od producenta, rodzice byli podobni do siebie/ Bardzo mozliwe ze pochodzili z ktoregos z poprzednich miotow, a gdy suka bedzie po kilku latach zbyt wyczerpana by dalej rodzic zostanie wywalona, albo zabita - tacy jak ty sie do tego przyczyniaja.

nie wystarczy? No to masz male porownanie - kup sobie mercedesa klasy s z silnikiem malucha - zaplacisz niewiele, a bedziesz mial jedno wieelkie gowno.

Jesli zas chodzi o warunki - sam tekst o budzie zaprzecza jakosci warunkow u ciebie.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Jakiego psa wybrać?
« Odpowiedź #395 : 2007-07-10, 19:47 »
Cytuj
sam tekst o budzie zaprzecza jakosci warunkow u ciebie.
To znaczy że mój pies może nie mieć dobrych warunków jeżeli stoi jej w ogródku buda, gdy chce sobie pospać na polku?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Jakiego psa wybrać?
« Odpowiedź #396 : 2007-07-10, 19:50 »
wiesz mysa - jesli pies sam z siebie chce sobie pospac na polku to jedno. jednak jakos mi sie wydaje ze rodzinka kukiego wraz z nim ma podejscie, ze pies to do pilnownia i niczego innego....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Jakiego psa wybrać?
« Odpowiedź #397 : 2007-07-10, 19:57 »
No tak racja. Mój pies lubi pospac sobie w budzie, lubi szczekać w nocy, do czego sąsiedzi są przyzwyczajeni bo jak mój pies zacznie to inne okoliczne też. Często sytuacja jest że jest środek nocy a tu moja suńka mnie budzi aby ją wpuścić do domku. Wtedy nie mam wyjścia, czasem zdarza się że musze ją wtedy na spacer zabrać ;p Ale jak sama napisałaś, pies który służy tylko do pilnowania, i niestety musi spać tylko w budzie to pogratulować...
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 24 zapytaniami.