Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ksiazka"PSY BOJOWE"  (Przeczytany 3844 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qlka

  • Gość
ksiazka"PSY BOJOWE"
« : 2002-07-09, 14:01 »
Kupilam niedawno ta ksiazke, czy ktos z was ja czytal?? Chodzi mi o wlascicieli bojowcow:) co sadzicie o informacjach zawartych w tej ksiazce?? Czy znacie jeszcze jakies publikacje na temat bullowatych??
Zapisane

od kumpla Bulldoga

  • Gość
ksiazki o bullowatych
« Odpowiedź #1 : 2002-07-09, 19:05 »
jesli chcesz oamstaffach to przeglad ksiazek jest ( wiem to z psy.pl) na www.floridaamstaff.republika.pl
Zapisane

Qlka

  • Gość
ksiazka"PSY BOJOWE"
« Odpowiedź #2 : 2002-07-09, 21:29 »
Dzieki Bulldog :) Postaram sie gdzies te ksiazki odszukac :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

ksiazka"PSY BOJOWE"
« Odpowiedz #2 : 2002-07-09, 21:29 »

AniaS

  • Gość
ksiazka"PSY BOJOWE"
« Odpowiedź #3 : 2002-07-10, 01:45 »
Polecam tez ksiazke (wprawdzie nie o psach bojowych) pt. Zapomniany jezyk psow". Jak dla mnie- rewelacja :)
Zapisane

Qlka

  • Gość
ksiazka"PSY BOJOWE"
« Odpowiedź #4 : 2002-07-10, 12:55 »
"Zapomniany jezyk psow" czytalam, ksiazka ciekawa, ale niedokonca zgadzam sie ze wszystkim.
Zapisane

mariusx

  • Gość
ksiazka"PSY BOJOWE"
« Odpowiedź #5 : 2002-07-10, 13:35 »
Książka bardzo dokładnie opisuje Bullteriery( autor jest właścicielem hodowli "Syrius"), pozostałe rasy - szczególnie staffordshire bullterier są potraktowane trochę po macoszemu(co jest dziwne ponieważ tą rasą też zajmuje się Syrius). Polecam przejrzenie stron www, list dyskusyjnych ( właściwie problemy AST, Pitów, Bulterirrów i Stafików możesz traktować jako opis terierów typu bull, tylko należy dopasować to do swojego przypadku).
Aha, jeżeli masz "Psy Bojowe" to nie kupuj ksiażki  "Teriery typu bull", tego samego autora - bardzo dużo powtórek.
Zapisane

Qlka

  • Gość
ksiazka"PSY BOJOWE"
« Odpowiedź #6 : 2002-07-10, 13:41 »
Tak, faktycznie o staffikach jest bardzo malo :( Czy znasz jakies ksiazki o bullowatych?? Ja jakos nie moge nigdzie dostac :( Dziwne ASTy sa popularne a literatury jak na lekarstwo ;) pozdrawiam
Zapisane

mariusx

  • Gość
ksiazka"PSY BOJOWE"
« Odpowiedź #7 : 2002-07-10, 13:51 »
Niestety nie ma chyba takich książek po naszemu. Ja informacje drukowałem z internetu i naprawde można dowiedzieć się konkretnych rzeczy. W książkach na naszym rynku jest przeważnie rozciagnięty do granic przyzwoitości(zajmuję się DTP, to wiem co piszę) opis wzorca, parę zdjęć i malutka garsteczka informacji dla których kupujemy książkę.
Zapisane

Qlka

  • Gość
ksiazka"PSY BOJOWE"
« Odpowiedź #8 : 2002-07-10, 13:54 »
No nic;) zostaje mi wiec szukanie info w necie :) Przepraszam, ze pytam, ale czy piesek na zdjeciu nalezy do ciebie?? :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

ksiazka"PSY BOJOWE"
« Odpowiedz #8 : 2002-07-10, 13:54 »

mariusx

  • Gość
ksiazka"PSY BOJOWE"
« Odpowiedź #9 : 2002-07-10, 14:04 »
Niestety nie, ten jest z Hiszpanii. Mój różni się tylko maścią, jest pregowany - jego zdjęcie pojawi sie niebawem.
Zapisane

Qlka

  • Gość
ksiazka"PSY BOJOWE"
« Odpowiedź #10 : 2002-07-10, 14:13 »
myslałam, ze to Twoje cudenko :) A mogłbys mi powiedziec ile tak zazwyczaj pojawia sie staffikow na wystawach?? Czy poziom rasy w Polsce jest wyrownany??
Zapisane

Monik@

  • Gość
ksiazka"PSY BOJOWE"
« Odpowiedź #11 : 2002-07-18, 12:57 »
A ja uważam, że książka jest super. Nie tylko dla właścicieli bojowców.
Mądrze o żywieniu i psychice. Polecam każdemu.
Zapisane

Ruda

  • Gość
ksiazka"PSY BOJOWE"
« Odpowiedź #12 : 2002-07-19, 08:47 »
Jeśli chodzi o bulle, to Pan Andrzej Jędrasiak wyczerpał temat. W tej książce jest wszystko. Z resztą czasami dzwonię do Siriusa po konsultacje. Mam pieska od Nich.
Zapisane

gia

  • Gość
ksiazka"PSY BOJOWE"
« Odpowiedź #13 : 2002-08-05, 23:29 »
Spróbuj poszukać książek o bullowatych w Karusku (www.karusek.com.pl) mają dużo książek,a książka pani Jurek o ASTach? jest taka pozycja,widziałam ją,jest niezła.Chyba ma tytuł AST Mój Przyjaciel..
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 23 zapytaniami.