Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM  (Przeczytany 5000 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ZEMAT

  • Gość
BOŻE, TO MNIE NORMALNIE RZUCIŁO.
NA GRZESIA STRONIE ZNALAZŁEM ODNOŚNIK DO SADYZMU JAKIMU CZŁOWIEK JEST ZDOLNY http://www.ogrish.com/images/animal/index.htm
ALE PRZERAZIŁO MNIE JAK WESZŁEM O OCZKO WYŻEJ
TO MI SIĘ NIE MIEŚCI W GŁOWIE  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:

ŻE KTOŚ LUBUJE SIĘ W TAKICH FOTKACH, ZRESZTO SAMI ZOBACZCIE
http://www.ogrish.com/pics.php


P.S.
JESZCZE MAM DRESZCZE, WIDZIAŁEM SPORO WYPADKÓW SAMOCHODOWYCH I RÓŻNE TRAGICZNE WIDOKI, ALE TO MNIE NORMALNIE DOPROWADZIŁO DO PARTERU  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #1 : 2002-09-03, 07:13 »
TO JEDNA Z LŻEJSZYCH FOTEK
BRRRRRRRRRRR
Zapisane

myszka

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #2 : 2002-09-03, 11:57 »
:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedz #2 : 2002-09-03, 11:57 »

Elfka Nenar

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #3 : 2002-09-03, 14:06 »
To to to to straszne i nieludzkie :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: Takich to tylko :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
Zapisane

Zorba

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #4 : 2002-09-03, 15:26 »
Jeju.....płakać mi się chce.Miłować się w takiech fotkach.....ten człowiek( o ile to NORMALNY człowiek) jest sorcie nie napisze tego.......to to jest okropne!!!!!Chlip chlip........może nie powinnam tego oglądać....
Zapisane

majka1

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #5 : 2002-09-03, 15:56 »
tylko jedno słowo komentarza: obrzydliwe!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
Zapisane

Grzesio

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #6 : 2002-09-03, 19:15 »
Wstawiłem te linki, tylko dlatego, żeby pokazać jak człowiek może być strasznie okrutny. Chyba nie macie mi tego za złe :?:  :(  :cry:
Zapisane

zolly

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #7 : 2002-09-03, 20:02 »
:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

i to są ludzie?!?!?!?!?!?! jak oni mogą??? to przecież niewinne zwierzęta!!
:sniper:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #8 : 2002-09-03, 21:22 »
Łeeeee,  czy ja zawsze musze trafic na takie zdjęcia po kolacji??
A poza tym, Hanka zobaczyła, i schowała się pod łóżko.
Pies mi się stresuje  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Jak ktoś może coś takiego zbierać  :grr:  :evil:  :evil:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedz #8 : 2002-09-03, 21:22 »

ZEMAT

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #9 : 2002-09-04, 07:11 »
Cytat: Grzesio
Wstawiłem te linki, tylko dlatego, żeby pokazać jak człowiek może być strasznie okrutny. Chyba nie macie mi tego za złe :?:  :(  :cry:


Wiem, wiem
Bynajmniej ja nie mam Ci za złe :wink:
Tam na tej stronce są też ludzie, faszyzm, eksperymenty, chroby itp.
To był szok dla mnie, kolega rzeźnik też mało nie zrobił BBBBBBBBBBBEEEEE :swinia:  :?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #10 : 2002-09-04, 07:30 »
Grzesiu, nie mam Ci tego za złe, po prostu uświadamiasz ludzi co się na świecie dzieje.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Grzesio

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #11 : 2002-09-04, 07:49 »
Dokładnie o to mi chodziło  :lol:
Zapisane

Rita

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #12 : 2002-09-04, 12:13 »
Jestem wstrząśnieta , bestialstwem ludzi  !!!
Zapisane

Izabela

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #13 : 2002-09-04, 15:42 »
To co można zobaczyć na tej stronie to nic innego, jak najlepsze świadectwo człowieczeństwa. Tylko CZŁOWIEK jest zdolny do takich rzeczy...i na czyje podobieństwo jestesmy stworzeni.....?
Zapisane

Monik@

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #14 : 2002-09-05, 11:13 »
Wiecie co? Tam są jeszcze gorsze rzeczy. Nie podam linków. Jeśli ktoś bardzo chce - niech się grzebie w tej stronce. Ale naaaaaaaapraaaaaawdę nie polecam. Od co najmniej 15 lat (albo więcej) pierwszy raz mnie zemdliło i nie obejrzałam do końca. Hitlerowcy i ich metody wysiadają.
P.S. Znalazłam tę stronę już dawno, na szczęście część pousuwali!
Zapisane

Forum Zwierzaki

BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedz #14 : 2002-09-05, 11:13 »

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Bestialstwo
« Odpowiedź #15 : 2002-09-05, 15:07 »
Nie wiem jak tak można :(  :cry:
Takiego to by tylko  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
I nie rozumiem jak jakiś człowiek może zbierać takie rzeczy!
Chociaż nie wiadomo czy to normalny człowiek :grr:

Ten link wyprowadził mnie z równowagi tym bardziej te zdjęcia gdzie psy są bez niektórych częsci ciała(np. głowy) lub te gdzie są wręcz poobdzierane ze skóry :cry:

Pozdrawiam

Pinczerka i Gizmo
Zapisane

Galja25

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #16 : 2002-09-05, 15:32 »
A ja mam tylko jedno pytanie: co daje publikowanie i PROPAGOWANIE, (właśnie tak - propagowanie!!!) takich stron na forum o zwierzakach?
Czy swoimi wypowiedziami w stylu "ojej!" coś zmienimy? Ktoś może powiedzieć, że w taki sposób chce powiedziec innynm ludzią, ze takie okropieńsrwa dzieją się na świecie. Ale moim skromnym zdaniem, (juz kiedś to mówiłam) osoba , która je zakładają ZALEŻY jej , żeby inni je oglądali, żeby komentowali, żeby przekazywali innym. Podobnie rozumują terroryści, o których tak głośno od paru miesięcy. Przestańmy już ! Własnie takim zachowaniem spełniamy ich okropne oczekiwania.
Wiem, że to jest okropne, każde morderstwo, gwałt, śmierć, jest straszna...Ale tu na forum jest dużo dzieci! One takie strony odbieraja inaczej. I nie chodzi mi o złe sny, o cos innego. Nie wiem, czy mnie zrozumieliście, ale poprostu zaprzestańmy propagować takie makabryczne strony. Cieszę, się że znikneła gazeta "Zły", a też było mnostwo propagatorów i zwolenników, którzy tłumaczyli kupowanie takich gazet tym, że chcą tylko zobaczyć co dzieje sie na swiecie, ale nie pomyśleli, że w pewnym stopniu biorą udział w wielkiej machinie Zła.
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #17 : 2002-09-06, 05:55 »
Właśnie nie wiem co ci ludzie chcą uzyskać poprzez ukazywanie tych fotek?
My na tym forum możemy zrobić. Np. to, że będziemy wrażliwiejsi na sadyzm i ból zwierzaków.
Galja25 ale widok takich obrazów budzą litość na zwierzakiem oraz człowiekiem, a pogardę do ludzi którzy to uczynili, to chyba pozytywne odczucie? Niewątpliwie masz racje że są tu osoby niepełnoletnie i zastanawiam się nad wykasowaniem linków
Zapisane

Galja25

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #18 : 2002-09-06, 12:12 »
Cieszę się, że sie rozumiemy. Ja oczywiście też jestem zdania, że budzą litość, płacz, i takie poczucie bezsiloności, że nie mozemy pomóc tym zwierzetom (jedynie to chyba nie kupowanie kosmetyków testowanych na zwierzetach!!!). Nie chodzi mi o to, żeby nie rozmawiać o tym, żeby udawać , że problem nie istnieje. Nie nie o to mi chodzi, tylko boję się , że na 100 oglądających może się znaleźć jeden człowiek , któremu takie obrazki coś nasuna na myśl, sprowokują go  do agresywnego zachowania, coś jak kiedy dzieci grają w gry komputerowe, 10 dzieci pogra i nic a sa niektóre które po grze wychodzą na dwór i prubują bić kolegów. O to mi chodzi!!!
Więc, nie wiem czy nie lepiej skasować takie linki. Żeby nikt nigdy "zwierzakom" nie zażucił prpagowania przemocy. Wiecie, my chcemy dobrze, ale co niektórzy moga to naprawde inaczej odebrać.
Zapisane

Grzesio

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #19 : 2002-09-06, 14:59 »
Dobrze... z Forum zwierzaków przypuśćmy, ze znikną. A jak proponujecie co do stronki OOPZ? Usunąć je czy nie? Pytam się Was, abyście to wy wypowiedzieli się na ten temat.
Zapisane

pop

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #20 : 2002-09-07, 07:55 »
obejrzałem trzy zdjęcia i więcej mi się nie chciało psychika ludzka może być aż tak wypatrzona  (chyba że ta strona ma czemuś służyć nie wiem bo nie chciało mi się już dalej tego oglądać)
ja jestem za skasowaniem linków są popaprańce i po co ryzykować :evil:
Zapisane

Forum Zwierzaki

BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedz #20 : 2002-09-07, 07:55 »

Jennifer

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #21 : 2002-10-02, 22:58 »
:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
COS STRASZNEGO!!!
Szok totalny... Zabic takich *******!!!  :evil:  :evil:  :evil:
Zapisane

Pocachontas

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #22 : 2002-11-20, 22:05 »
Boże,to się nie mieści w mojej wyobrazni.Więcej wydukać z siebie nie mogę,wydaje mi się aby te linki lepiej zniknęły,czasem dzieci też zaglądają na fora.Nie ma tu nawet takiej ikony która by byla wstanie wyrazić moje terazniejsze emocje :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

kapi

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #23 : 2002-11-20, 22:19 »
Obejrzałam tylko parę zdjęć i już mam dosyć!!  :ogien: Zrobiło mi się aż niedobrze a rzadko mi się to zdaża. Brak mi słów na ludzi którzy tworzą takie zdjęcia. To już są psychole. A szkoda, że ludzie dzisiaj są już coraz mniej wrażliwi na krzywdę bo wtedy takie rzeczy bardziej ich interesują.
Zapisane

Abakus

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #24 : 2002-11-20, 22:35 »
Zal, zal i smutek-takie ja mam teraz odczucie po obejzeniu juz nie pierwszy raz tych fotek. Tylko najczesciej takie fotki nie wychodza na swiatlo dzienne, tylko jak zwierze cos zrobi to odrazu ale to normalne. Mialem okazje byc w ubojni zwierzat kiedys ze szkoly w prywatnej ubojni, i nikt nigdy mi tamtych scen nie wymaze z glowy. jak zamykam oczy widze do czego czlowiek jest zdolny. O tym co tam widzialem moglbym pisac ze 40stron . ale lepiej nie. tak tylko migawke najbardziej drastyczna mam przed oczyma, jak pracownicy wzucili swinie jeszcze zyjaca do wanny o temperaturze 60stopni. a jaki byl ubaw ze ona probowala sie bronic. Albo uboj krowy z wyrosnietm juz cielakiem w brzuchu, brakowalo mu kilka dni do porodu. teraz juz tam sie tego nie robi bo pewne sluzby zamknely ta masakre. ale w wilu takich zakladach to sie odbywa. A wiec te ustawy o ochronie zwierzat to jest fikcja. Ale tylko w jedna strone. bo jesli chodzi o zagrozenie dla ludzi ze strony zwierzat to odrazu sie biora i zniamy chca robic:((((
Zapisane

Monik@

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #25 : 2002-11-21, 11:13 »
Grzesiek przestań! Dla wiadomości wszystkich: owa strona jest "zakamuflowaną" stroną dla zboków podniecających się czymś takim!!!!!!! Poważnie. Nie jest to broń Boże aluzja do kogokolwiek z nas. Ja po prostu miałam przyjemność zerknąć "głębiej". To z linków, to tylko mała cząsteczka, wcale nie taka obrzydliwa.
Kiedyś się wypowiadałam ZA takimi zdjęciami, teraz mam ich serdecznie dosyć. Mówię NIE.
Zapisane

myszka

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #26 : 2002-11-21, 13:12 »
Monik@, dołączę do Twojej wypowiedzi, masz rację. Na świecie jest pełno chorych ludzi, zboczonych i ta stronka jest właśnie dla nich... Nie sądzę , żeby w tym przypadku podawanie linków do niej było OK, są na tym forum ludzie starsi i bardziej obeznani z życiem, jak pogrzebią dalej, to owszem, zszokują się, ale nie wywrze to aż tak destukcyjnego wpływu jaki może mieć na młodszych użytkowników. Zwłaszcza, że faktycznie, jeszcze to nie było najgorsze, co można tam znaleźć - ten wątek ma już trochę i wtedy ja tez zagłębiłam się w tę stronkę i nie chcę więcj takich rzeczy oglądać. Tym bardziej nie powinno być linków do takiej perwersji tam, gdzie są ludzie w wieku 10, 11 lat! Stronki schroniska to jeszcze inna rzecz, tam takie zdjęcia są jednoznacznie ukazane jako obraz zła, w zupełnie innej oprawie - nie tak, jak TO.
Zapisane

Galja25

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #27 : 2002-11-21, 15:00 »
Od początku (1 str.)byłam tego zdania, i ciesze sie , ze Wy tez kobity!!!Nic to nie pomoże a napewno POGARSZA w psychice człowieka oglądanie takich rzeczy!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedz #27 : 2002-11-21, 15:00 »

Lalaith

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #28 : 2002-11-21, 15:01 »
Eh...Nierozumeim jak ludzie moga z czyjejs smierci robic sesacje..Albo miec taka pasje..To okrutne! :(  :cry:  :evil:  :evil:
Zapisane

Abakus

  • Gość
BOŻE JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ NIE WIDZIAŁEM
« Odpowiedź #29 : 2002-11-21, 17:37 »
Ja juz przestaje, nawet nie chcial bym sobie przypominac niektorych scen. Ale wiezcie mi, serce peka.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 28 zapytaniami.