Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: Rammstein  (Przeczytany 25853 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rosa_wyzel

  • Gość
Rammstein
« Odpowiedź #60 : 2005-03-06, 16:17 »
www.rammsteinplayer.com  czy coś takiego
ale wejdz tez na www.rammstein.com
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Rammstein
« Odpowiedź #61 : 2005-03-06, 16:47 »
Fajnie :D Dziekuje rosa ;)
Zapisane

Wunderwaffe

  • Gość
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #62 : 2006-12-17, 18:33 »
Heh, odgrzewam stary temat ^^
Jeszcze nie było zespołu, który bym tak uwielbiała, jak R+. Są niesamowici, perfekcyjni w tym co robią, niebanalni, perwersyjni i zabawni.
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś przyjadą do Polski, a jeśli nie, to może, w przyszłości ja pojadę do Niemiec ;]
Ciekawa jestem, czy ktoś z was oglądał Volkerball. Jeśli tak, to jak wrażenia?
Dla mnie- super, lepsze od LAB, przynajmniej jakościowo. Nie prawdą jest, że zespół się starzeje i już nie szaleją- po tym co obejrzałam, widać, że są w pełni sił :]
Poza tym, głupi Christoph ściął loczki. A tak mu było ładnie :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Rammstein
« Odpowiedz #62 : 2006-12-17, 18:33 »

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #63 : 2006-12-20, 14:54 »
Baa, a ja tu jescze nie pisałam O_O'
Rammstein to najlepszy zespol na swieeecie ^^  :P Njalepsze ich piosenki to wg. mnie:

-Te w których oprócz Tilla spiewaja jeszcze kobiety albo dzieci... fajny 'kontrast' glowsow ^^ (och, Halleluja i Moskau są super ^^)

-Te w gdzie Till ma taki sliiczny wysoki głos np. w Seemanie  :kocham: xD

-Gdzie zmienia ton głosu ^^, np. w Kokain albo Mein Teil ^^
Najlepsze plyty to wedlug mnie Rosenrot i Reise, Reise  XD
Rammstein górą ^^
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #64 : 2006-12-20, 15:39 »
O, wlasnie zauwazylam, ze tez sie wypowiadalam tu. Ponad rok temu, troche czasu minelo, a ja zdazylam polubic R+ ^^. Niestety rzadko slucham...
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #65 : 2006-12-24, 14:17 »
Jaaa, ich liebe R+ !!!  :kocham:
To zespół, dzięki któremu odkryłam, że istnieje muzyka, której chcę słuchać!  :VoV:
Mogłabym się rozpizywać o ulubionych piosenkach i w ogóle, ale nie chce mi się teraz, za dużo by tego było xD
Pozdr.;]

Wunderwaffe

  • Gość
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #66 : 2006-12-24, 16:02 »
Leń :P

Dzisiaj w kościele przypomniał mi się wywiad z Tillem i Schneiderem, na początku redaktor pyta, co robili, a Doom na to:
"We've been enjoying the weather. It's fucking cold"
Z trudem się nie roześmiałam, w ogóle w tym wywiadzie fajne teksty padały ^^
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #67 : 2006-12-25, 17:24 »
:P

A co do śmiesznych tekstów i takich tam pozwolę sobie skopiować z pewnego forum kilka fajnych xD

Pytanie: Jakie jest pochodzenie nazwy zespołu Rammstein i co ona oznacza?
Paul: Kiedy jestem o to pytany w Ameryce, zawsze mówię, że jest to marka piwa.

Richard: Till nie mówi, ponieważ nie ma nic do powiedzenia.

Christph Schneider, perkusista postenerdowskich piromanów twierdzi, że nigdy nie miał wystarczająco dużo czasu, aby wyrobić sobie zdanie na temat urody Polek. Zainteresowanie, z jakim wertował numer CKM-u w trakcie wywiadu przed katowickim koncertem, wskazuje jednak, że zaległości te szybko nadrobi.
***
CKM: Podoba ci się CKM?
Christoph Schneider: (skupiony) Ja, natürlich.
CKM: Ponoć wasz autobus pełen jest męskich pism.
C.S.: (nie przerywając oglądania) Och, nein. Aż tak dużo ich nie mamy.
CKM:Ckm Wiesz, odnoszę wrażenie, że jesteś raczej małomównym typem.
C.S.: (po długim milczeniu) Nein.
CKM: Rozumiem. Są pytania, po których członkowie Rammsteina są w stanie zrobić człowiekowi krzywdę?
C.S.: Chodzi ci o tego kolesia z pewnej stacji muzycznej, którego przykuliśmy kajdankami do krzesła i obłożyliśmy materiałami pirotechnicznymi? Nie chodziło o złe pytania, po prostu on nas wkurzył.
CKM: Rozumiem, że decyzję podjęliście po demokratycznym głosowaniu?
C.S.: Ja, ja. W kapeli panuje demokracja.
CKM: A jeśli zacząłbym wypytywać cię o rokendrolowe ekscesy zespołu, musiałbyś skonsultować się z resztą kapeli?
C.S.: Nein. Ale potem kumple by mnie zabili (śmiech). Nawet jeśli któryś z nas zaszaleje, kumple go nie wsypią. Chyba, że są pijani. Wiesz, mamy za sobą naprawdę ostre momenty, ale dziś po tych 11 latach na scenie, jesteśmy zramolałymi staruszkami (śmiech).
(...)
I nie kończ, bo zawołam chłopaków. Pamiętasz, na początku rozmawialiśmy o zagrożeniach związanych z tym wywiadem (śmiech). Za karę zabieram ten magazyn.
CKM: Ja, natürlich...

Pyt: Kim jest ta dziołcha z Engela
Till: Moja siostra, moja żona i moja córka"
Prowadzący: Nie no, naprawde?
Till: Nie. To był żart
(mija 10 minut)
Prowadzący zaczyna się śmiać

Reporter: Opowiedzcie, o jakimś zabawnym wydarzeniu, które was w życiu spotkało
Paul: Jak byłem mały, to na moim podwórku wylądował łabądź.
Till: A teraz to niby jesteś duży?

Making of Sonne:
Paul: Wszyscy musieliśmy być zmniejszani, a królewna musiała mieć ponad dwa metry.
Till: Z Paulem było trochę inaczej. Jego trzeba było powiększać.

---

Co do Völkerball: ściąga się... :P Jak obejrzę to może opowiem moje wrażenia xD a LAB faaajne, ten klimacik...  :VoV:

Cytuj
Jeszcze nie było zespołu, który bym tak uwielbiała, jak R+. Są niesamowici, perfekcyjni w tym co robią, niebanalni, perwersyjni i zabawni.
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś przyjadą do Polski, a jeśli nie, to może, w przyszłości ja pojadę do Niemiec ;]
Jadę z Tobą!  :D

A co ogólnie sądzicie nt. Rosenrot [ogólnie, najfajniejsze piosenkie, najsłabsze etc.] a reszta płyt i może o Emigrate - drugim zespole Ryśka?

Pozdr. dla fanów R+

DnW

  • Gość
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #68 : 2006-12-25, 22:46 »
dobra fanki, to teraz zrobmy mini ankiete, bo nie wiem jaki album r+ sobie zalatwic. ktory album uwazacie za najlepszy? najlepiej uzasadnijcie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Rammstein
« Odpowiedz #68 : 2006-12-25, 22:46 »

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #69 : 2006-12-25, 23:51 »
Każdy jest inny, więc najlepiej załatw sobie wszystkie ;p [jest ich 5]

U mnie kolejność od najulubieńszej do tej tyci-tyci mniej /rzadziej słuchanej/ będzie chyba taka :P :

Reise Reise - Amerika może się przejeść, ale reszta miodzio... Moskau! Raz! Dwa! Tri! albo Keine Lust czy Mein Teil...  >D
Mutter - Sonne, Mein Herz Brennt, Adios, Ich Will... no co tu komentować, trza przesłuchać :P
Sensucht - taki bardziej, jakby to określić, no niewiem... suche/twarde/pod rytm/industrialne dzwięki? :P Du hast, Engel...  :VoV:
Rosenrot - taki mniej łubudubu niż reszta, sporo wolniejszych kawałków. Najlepsze piosenki moim zdaniem: Spring [tekst (-y mają superaśne ogólnie)... i ten klimacik... jedna z moich ulubionych ich piosenek... :kocham: ], Hilf mir, Mann gegen Mann [a kto widział teledysk...?  :lol: ], Wo bist du. Zerstören też może być, podobnie jak Feuer und Wasser. Te Quiero Puta! i Stirb nicht vor mir wkurzające trochę, ale ujdą.
Herzeleid - podobnie jak przy Sensucht, tylko jese bardziej :P

DnW

  • Gość
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #70 : 2006-12-26, 00:00 »
a powiedzcie mi, na ktorej plycie jest najwiecej takich kawalkow w typie mein teil, keine lust i du hast? z tych co slyszalem akurat te mi najbardziej przypadly do gustu i dlatego szukam podobnych do nich
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #71 : 2006-12-26, 00:11 »
Mein Teil i Keine Lust jest z płyty Reise Reise, a Du Hast z Sehnsuchta. Najwięcej w typie 2 pierwszych wymienionych najwięcej znajdziesz na Reise Reise właśnie i Mutter. Sehnsuchta też możesz spróbować.
/Wiem, nie ma to jak konkretna odpowiedź na pytanie o jedną płytę...  :lol: /

DnW

  • Gość
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #72 : 2006-12-26, 00:14 »
reise reise juz mam, wiec sciagne sobie jeszcze mutter do kolekcji
Zapisane

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #73 : 2006-12-26, 12:31 »
Reise reise dla mnie faktycznie jest najlepsza xP a po niej Rosenrot wymiata x] z Mutter podobaja mi sie szczegolnie Ich will, Links, Sonne... a wszystkie są fajne i nie da się nie lubić xP Chociaż jest piosenka R+ której nie trawię >.<  Ohne Dich... pfe, zupelnie mi sie nie podoba xP
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Wunderwaffe

  • Gość
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #74 : 2006-12-26, 12:44 »
Chociaż jest piosenka R+ której nie trawię >.<  Ohne Dich... pfe, zupelnie mi sie nie podoba xP
Hm. Jak dla mnie, to całkiem ładna. Zainspirowała mnie do napisania epilogu, w każdym razie. A, i klip jest ciekawy.
Co do płyt, zgadzam się z Tobą- Reise Reise wymiata :] Wszystkie kawałki z niej były, choćby przez chwilę, moimi ulubionymi.
Z płyt DVD, o których nikt się nie wypowiadał, wolę Voelkerball, jest lepiej zrobiona jakościowo, więcej pirotechniki i do tego Schneider w kabaretkach ^^ Jak dotąd, w czasie trasy "Ahoi!" mieli najlepsze stroje.
Ale LAB też jest super, na pewno bardziej perwersyjne od Voelkerballa.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Rammstein
« Odpowiedz #74 : 2006-12-26, 12:44 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #75 : 2006-12-26, 13:23 »
Mi sie bardzo podobaly 'Reise, reise' i 'Mutter' ^^. 'Rosenrot' nieco mniej, troche sie jednak zmienil styl piosenek.
A co do Ohne dich to mi sie podoba, chociaz jest spokojna ;). taigan mi to chyab 100 razy przesylala :lol:
Ja nie mam znienawidzonych piosenek, ale do 'Amerika' i 'Moskau' mam mieszane uczucia. Ah, no i polubilam 'Du riechst so gut' za sprawa skojarzenia z pewnym boskim fanfickiem :D
Hm... co jeszcze. Prawie kazda piosenke moglabym opisac, ale po co?
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #76 : 2006-12-26, 14:30 »
Ochne Dich... jest cuuudne [kolejna jedna z wieeelu moich najjj... :kocham: i jedna z pierwszysch, które poznałam i za sprawą której pokochałam R+ , mrrrr xDDD ]
A 'Moskau' jest bajerancka, tym bardziej, że mam osobiście jakieś ciągoty co do Rosji [ "Moskau" i cover Ariji [którą też b. lubię :VoV: ] -"Schtiel" /gdzie Till całą piosenkę śpiewa po rosyjsku, a Ryśek dodaje swoje "DA" mogę słuchać w kółko, a i tak mi się nie nudzi... / szkoda, że nie ma studyjnej wersji "Piesnaji o mlodostaji cośtam cośtam..." xD są już hiszpańskie, francuskie, ruskie akcenty, może coś polskiego dadzą? z nimi nigdy nic nie wiadomo :P ]
"Du riechst so gut" tiż b. lubię [i piosenkę i fanficka xD ]
Następna płytka podobno ma być bardziej łubudubu, już się doczekać nie mogę xDDD
Łatwiej by mi było wypisać piosenki za którymi nie przepadam, bo jakbym miała pisać te, które lubię to bym prawie całe listy dyskografii musiała ich spisać xD lol
Pozdr. :)

Wunderwaffe

  • Gość
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #77 : 2006-12-26, 15:04 »
No to może teraz wypowiedzmy się na temat klipów.
Moim ulubionym jest Ich Will- tak właśnie wyglądają i zachowują się psychopaci. Szczególnie mi się podobało, jak weszli do budynku, a potem jak Richard tańczył z tą kobietą.
Na drugim miejscu Ohne Dich razem z Mein Teil- to pierwsze za delikatność, a drugie za perwersyjność (ach, Schneider! x] ).
Najmniej lubię (w ogóle nie trawię właściwie!) Engel. Głupie to i nudne. Tylko mina Richarda jak śpiewa, jakoś to ratuje.
A wasze odczucia?

Cytuj
Ah, no i polubilam 'Du riechst so gut' za sprawa skojarzenia z pewnym boskim fanfickiem
Jakim, jakim? XD
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #78 : 2006-12-26, 15:13 »
Najlepsze wg. mnie tvdyski to: Ich Will, Du Hast, Du riechts so gut [wersja z `98r. , ta z wilkami], Sonne, Ohne Dich, Mein Teil, Engela też lubię. Aaa i jese Keine Lust ofkors xD

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #79 : 2006-12-26, 15:29 »
Mann Gegen Mann i Stripped jest jeszcze fajne ;P
Mein Teil tez.
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #80 : 2006-12-26, 15:38 »
Za Stippedem nie przepadam, a Mann Gegen Mann... :lol: no koment, ale fajne, fajne... :lol:

Forum Zwierzaki

Odp: Rammstein
« Odpowiedz #80 : 2006-12-26, 15:38 »

Wunderwaffe

  • Gość
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #81 : 2006-12-27, 08:11 »
taigan, a z jakiego forum masz te wywiady? Dobry jest ten z CKM i jaja z Paula XD

Dziś, przeglądając Rammsteinowe forum trafiłam na przeczytany przez kogoś list w niebywale inteligentnej gazecie, jaką jest Popcorn:

Agatha91 aka Futanari napisała:

"Będe z wami szczera. Kilka dni temu Wasze pismo wpadło mi w ręce. Jestem zbulwersowana (inaczej tego nie umiem nazwać) faktem, iż zdjęcie wokalisty zespołu Oomph! Dero Goi'a podpisaliście jako "Till Lindemann". Przez chwilę byłam zbita z tropu, pomyślałam, że to jakieś kosmiczne jaja, bo jak taką, za przeproszeniem grubą, acz przystojną kiedyś świnię Lindemanna można pomylić z Dero? Gwoli ścisłości Dero też już się starzeje i nie wygląda tak dobrze jak kiedyś..Ale abstrahując od ich wyglądu chciałabym PRZYPOMNIEĆ, że Waszego pisma nie czytają sami idioci nie znający się na temacie. Nawet jeżeli pomyśleliście, że "Oomph! i R+ są na tyle podobne i nieznane, że nikt się nie kapnie", to powinniście zachować się jak wzorowi reporterzy i podawać informacje zgodne z prawdą. Z góry dziękuję za przeczytanie skargi, oraz proszę o możliwe nie popełnienie takich błędów w przyszłości."

Ja padłam. Ze śmiechu i podziwu, jakich słów ta panienka użyła XD
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #82 : 2006-12-27, 10:15 »
Hyh :P
Ciekawe co redakcja na to.
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #83 : 2006-12-27, 15:38 »
Z forum o R+ na grono.net ;)

Hahaha, fajne określenie dot. Tilla :lol:
Nieno, żeby pomylić T.L. z D.G. to trza faktycznie być w temacie :P
I miała dziewczyna racje, że im napisała, niech nie mylą zespołów NDH [tym samym wprowadzając w błąd co-po-niektórych czytelników], a już szczególnie tych najbardziej znanych :P
A Oomph! i R+ wcale aż tak do siebie podobne nie są jak to niektórzy twierdzą, choć R+ wzorowali się na Oomphie. Ale u obu tych zespołów ostatnie płyty były jakieś takie spokojniejsze, a przynajmniej w innym stylu, nie?

Miał być podobno tvdysk do "Stirb nicht vor mir", wie ktoś coś na ten temat? Bo przestałam się jakiś czas temu orientować w tym :P

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #84 : 2006-12-27, 15:57 »
Gdzie na gronie jest forum o Rammstein?
A ten teledysk to juz dawno mial wyjsc, ale ponoc nikt nie zna daty :P.
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #85 : 2006-12-27, 16:25 »
Jest kilka, ale ja jak już to czasem siedzę na tym: http://w8.grono.net/comm/pc/493/

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #86 : 2006-12-27, 16:44 »
Ja szukalam dzis na gronie czegos o R+ i nic nie znalazlam.
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #87 : 2006-12-27, 16:51 »
A ten adres co podałam?

Forum Zwierzaki

Odp: Rammstein
« Odpowiedz #87 : 2006-12-27, 16:51 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #88 : 2006-12-27, 16:59 »
No dziala, danke :)
Zapisane

Wunderwaffe

  • Gość
Odp: Rammstein
« Odpowiedź #89 : 2006-12-28, 21:40 »
Co sądzicie o wyczynach zespołu live?
Ich koncerty mają niepowtarzalny klimat, wciąż coś się pali, coś wybucha, coś leci z nieba- ku uciesze fanów, którzy, szczęśliwi i rozluźnieni, stanowią zupełne przeciwieństwo do muzyków- skupionych i wręcz w niemożliwy sposób perfekcyjnych.
Ale, nie należy pomyśleć, że są sztywni- spójrzmy chociażby na to, co robili Till i Flake podczas wykonywania „Bueck Dich”- za ten punkt programu w USA byli aresztowani przez tamtejsze służby bezpieczeństwa!
Kolejnym ubarwieniem koncertu są „spływy pontonowe” któregoś z członków w czasie trwania outro, którym najczęściej jest „Stripped”- nie zawsze udane, ale z pewnością oczekiwane.
Jako ostatni, a wcale nie najmniej ważny, punkt należy wymienić różnorodny ubiór członków zespołu- projektantką jest siostra Christopha Schneidera. Najbardziej przypadł mi do gustu wygląd muzyków z trasy „Ahoi!” zwanej częściej „Reise Reise live”, której fragmenty możemy oglądać na ostatnim DVD zespołu- „Voelkerball”.
Mam nadzieję, że przyjadą jeszcze do Polski- bardzo chciałabym uczestniczyć w takim wydarzeniu, jakim są koncerty Rammstein.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 29 zapytaniami.