Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Do dołu

Autor Wątek: Tramposze :)  (Przeczytany 104196 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nataila

  • Gość
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #240 : 2006-11-18, 18:12 »
Fattysiu, fajne, fajne ;) .
Ja ostatnio chodzę w moich czerwonych ślicznościach :D . W szkole nam kazali buty zmieniać, więc noszę trampeczki.
Tylko że wredne jest to, że tylko glany i martensy trzeba zmieniać :/ .
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #241 : 2006-11-18, 18:27 »
ja po szkole łaże w moich biało czerwonych długich trampkach xD
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #242 : 2006-11-18, 18:52 »
A wiecie co mi sie w Fattyciakowych trampach podoba? :P to że ta podeszwa tak szybko nie peknie ;d bo mi we wszystkich trampach pekała :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Forum Zwierzaki

Odp: Tramposze :)
« Odpowiedz #242 : 2006-11-18, 18:52 »

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #243 : 2006-11-18, 19:21 »
A wiecie co mi sie w Fattyciakowych trampach podoba? :P to że ta podeszwa tak szybko nie peknie ;d bo mi we wszystkich trampach pekała :P

skąd ja to znam :/
moje ukochane trampeczki zmarły w ten sposób :P
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #244 : 2006-11-18, 19:22 »
Fatty, na zdjeciu prezentuja sie fajnie ;) Ale jak widze podeszwa jeszcze nie obrobiona markerem?
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #245 : 2006-11-18, 19:33 »
moje trampoliny dziękują za wyrazy uznania :P

Ale jak widze podeszwa jeszcze nie obrobiona markerem?
na razie postanowiłam się nacieszyć ich 'naturalnym' wyglądem, a potem zacznę coś kombinować :)

Ciężko się w nich idzie pod górę, to wniosek z dzisiejszego wyjścia :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Semper.

  • Gość
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #246 : 2006-11-18, 19:33 »
ugh....ja tez zabilam swoje trampki ;>
biedacctwa leza w szafie....trudno sie ich pozbyc byly takie sliczne, pomaranczowo-zielona....;((( niech mnie ktos przytuli <rotfl>
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #247 : 2006-11-18, 20:04 »
Ja ostatnio łaże w trampach :P Ciepło jest to trzeba korzystać :D
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Forum Zwierzaki

Odp: Tramposze :)
« Odpowiedz #248 : 2006-11-19, 17:56 »

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #249 : 2006-11-19, 18:08 »
co do tych pierwszych - moim znadniem trampki na zamek to nie są trampki :/
te drugie fajne :P
a trzecie boooskie - uwielbiam czarne, długie trampy!
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #250 : 2006-11-19, 18:11 »
Ogryzek ja tez!!
mam takie same identyko ta sama firma
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Nataila

  • Gość
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #251 : 2006-11-19, 20:09 »
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=142199209
<ślini się do monitora> Dajcie.Mi.Takie.Trampki.

Błagam.!
:P
Są świetne.
co do tych pierwszych - moim znadniem trampki na zamek to nie są trampki :/
Nie no, nie przesadzajmy... Moim zdaniem suwak nie jest taki zły, na pewno wygodniejszy, ale wolę bez. Jednak tak zdecydowanie nie jestem przeciw. Jeśli zobaczyłabym jakieś boskie trampy, a byłyby na zamek, to i tak bym je kupiła ;) .
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #252 : 2006-11-19, 20:10 »
nie poprostu zrażają mnie różowe punkrocki z roshofffymiii^^^ trampkami na zamek :/
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #253 : 2006-11-19, 20:12 »
nie znosze rozowego blleeahh
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Nataila

  • Gość
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #254 : 2006-11-19, 20:12 »
nie poprostu zrażają mnie różowe punkrocki z roshofffymiii^^^ trampkami na zamek :/
Hm. Nic nie mów :P . Mam pełno takich "egzemplarzy" w szkole. Aż żal patrzeć na te dziewczątka :P .
Ale trampki na zamek nie równają się przecież trampkom różowym ;) .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Tramposze :)
« Odpowiedz #254 : 2006-11-19, 20:12 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #255 : 2006-11-19, 20:15 »
Ha, a ja ostatnio znalazłam u siebie w domu tramposze różowe, ponad kostkę :D Właściciel- moja siostra. Żadna z niej różowa panienka, ot podobały jej się to kupiła :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #256 : 2006-11-19, 22:50 »
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=141816131

ja pier... nicze :lol:
maatkoo :lol: :lol: :lol:

no nic tylko je kupić, założyć do miniówki i iść na miacho na chyc :lol: :lol: :lol:
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #257 : 2006-11-20, 14:40 »
Nie zalozylabym takiego czegos, ale na innej nodze nawet mi sie podobaja :) Zreszta jestem otwarta na wszelkie nowosci ;)
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #258 : 2006-11-20, 14:53 »
Przepraszam, ze sie wam wtrace, ale....

Skad wy bierzecie rozowe panienki z trampkami? Ostatnio sie specjalnie przygladałam i nie zauwazylam ani jednej takiej dziewczyny. Wszystkie mialy jakies kozaczki, adidasy, ale NIE trampki :/ Albo ja mieszkam w dziwnym miescie albo wy przesadzacie... :/

Zreszta widze, ze bardzo tolerancyjne jestescie. Trampki pasuja do wszystkich, tylko nie do rozowych barbie? ;)

Zeby bylo wszystko jasne, ja nie lubie rozowego i nie nosze zadnych trampek. (nie podobaja mi sie ;) :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #259 : 2006-11-20, 14:58 »
Ja nikogo nie oceniam po kolorze ubrania. Lubi rozowy to OK, tak samo patrzylabym na kogos na niebiesko czy zielono. A ci co sie ubieraja na czarno? Maja nosic tylko glany?
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #260 : 2006-11-20, 16:44 »
ola sorry ale nie chodzi mi o to że tylko ja mogę w trampkach chodzić :/
poprostu wkurzają mnie dziewczyny które zakładając trampki, różową bluzkę i mini twierdzą i uważają się za punk - rock :P
Ja poprostu noszę trampki i plecak kostkę (ale nie żeby się popisać czy coś w tym stylu) :)
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Tramposze :)
« Odpowiedz #260 : 2006-11-20, 16:44 »

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #261 : 2006-11-20, 21:16 »
Ja sie ubieram TYLKO na czarno i niebiesko. Eventualnie jakas zielen zgnita jak moja mozgownica heheh :P
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #262 : 2006-11-20, 21:19 »
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=141816131
NP TOOO... ZA CHINY JASNE BYM TAK NIE WYSZLA NA MIASTO
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #263 : 2006-11-20, 21:59 »
Koszmarne te "trampki" jak można tak zniszczyć takie świetne buty :|
Mnie najbardziej wkurzają takie dziewuszki które ubiorą sie jak typowe paniusie, różowa bluzeczka, spodnie ledwo zakrywające 4 litery, tona makeup'u na twarzy i trampki, "są koszmarne ale je nosze bo są modne"
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Nataila

  • Gość
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #264 : 2006-11-20, 22:38 »
Napisałam długiego posta, ale mi go zżarło, więc złam. Grrr...
Z grubsza chodzi mi o to, że zgadzam się z tymi wypowiedziami Ogryzka i Niny:
poprostu wkurzają mnie dziewczyny które zakładając trampki, różową bluzkę i mini twierdzą i uważają się za punk - rock :P
Mnie najbardziej wkurzają takie dziewuszki które ubiorą sie jak typowe paniusie, różowa bluzeczka, spodnie ledwo zakrywające 4 litery, tona makeup'u na twarzy i trampki, "są koszmarne ale je nosze bo są modne"
Są takie osoby, wierzcie mi. Naprawdę.
Nie mam nic do dziewczyn, które noszą sobie różowe bluzki. Ale generalnie denerwuje mnie to, że wiele "różowych" dziewcząt [nie chodzi mi o ubiór, a o zachowanie] nosi, np. arafatki zupełnie nic o nich nie wiedząc, nawet skąd chociażby pochodzi ich nazwa.
Zeszłam z tematu trampkowego, przepraszam. (:
I nie, nie jestem żadnym mrocznym lub niemrocznym punkiem czy metalem. (:
PS Olu, bardzo fajny tekst: "Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny". Strasznie mi się podoba :P .
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #265 : 2006-11-20, 23:15 »
ola sorry ale nie chodzi mi o to że tylko ja mogę w trampkach chodzić :/
poprostu wkurzają mnie dziewczyny które zakładając trampki, różową bluzkę i mini twierdzą i uważają się za punk - rock :P
No dobra, ale ile jest takich dziewczyn? na palcach jednej ręki mozna policzyc, przynajmniej w Gdańsku, bo tutaj zadna barbie trampek nie nosi.
Koszmarne te "trampki" jak można tak zniszczyć takie świetne buty :|
Mnie najbardziej wkurzają takie dziewuszki które ubiorą sie jak typowe paniusie, różowa bluzeczka, spodnie ledwo zakrywające 4 litery, tona makeup'u na twarzy i trampki, "są koszmarne ale je nosze bo są modne"
Ja nie zauwazylam mody na tramki, no ale... ;)
PS Olu, bardzo fajny tekst: "Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny". Strasznie mi się podoba :P .
mi tez sie podoba :evil: :P :D
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Nataila

  • Gość
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #266 : 2006-11-21, 14:13 »
mi tez sie podoba :evil: :P :D
Domyśliłam się :P :evil: .
off. ^^"
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #267 : 2006-11-21, 14:16 »
No dobra, ale ile jest takich dziewczyn? na palcach jednej ręki mozna policzyc, przynajmniej w Gdańsku, bo tutaj zadna barbie trampek nie nosi.Ja nie zauwazylam mody na tramki, no ale... ;)
U mnie jest takich dziewczyn duuuuużo. I mode na trampki też widać, jak ja zaczynałam chodzić w trampkach to w żadnym sklepie nie dało sie ich kupić, chyba że chalówki....Teraz są wszędzie!!
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Tramposze :)
« Odpowiedz #267 : 2006-11-21, 14:16 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #268 : 2006-11-21, 15:33 »
Nina, ale to chyba dobrze, ze latwo je dostac? ;) Nie zawsze moda jest dobra, ale butow to raczej nie dotyczy :) (chyba, ze ktos sie chce wyrozniac).
Kupcie miiiii...
http://www.allegro.pl/item142463883_duffy_trampki_moro_na_misku_tu_rozmiar_44.html
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Tramposze :)
« Odpowiedź #269 : 2006-11-21, 15:37 »
O_o
Rety, ja takie chcę! Gdyby jeszcze były całe czarne... No i musiałby mieć grubą podeszwę, żeby moja mama się nie czepiała, że noszę "trampki z taką cienką podeszwą na mróz".
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 28 zapytaniami.