Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Cuksy dla psiaków?  (Przeczytany 3474 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miyu

  • Gość
Cuksy dla psiaków?
« : 2005-01-05, 20:42 »
Ostatnio jak byłam kupić chomwi żarełko to widziałam w zoologiku takie paki z narysowanymi cukierkami i taka jakby obślizgła karma Pedigree, bleee. Czy to są cukierki dla psów? Widzieliscie taką rzecz? Można to jeść (chodzi op sy;D
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #1 : 2005-01-05, 20:44 »
Jeśli takie coś istnieje to psy mogą to najwidoczniej jeść. Ja osobiście wolałabym sprawdzony produkt (na pewno nie z pedigree!!)
Zapisane

zakla

  • Gość
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #2 : 2005-01-05, 21:24 »
Ja widzialam czekolade dla psow, dropsy mleczne itp, kielbaski, sos do karmy i roznego rtodzju ciasteczka itd... Ale u cukierkach jeszcze nie slyszalam?  
Goldenka- mysle, ze ciasteczka pedigree nie sa az tak zle;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedz #2 : 2005-01-05, 21:24 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #3 : 2005-01-05, 21:36 »
Ja widziałam różne takie rzeczy, a mojej Nelce kupuję do szkolenia dropsy mleczne z HILTONA :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #4 : 2005-01-05, 21:43 »
Cytuj

Ja widziałam różne takie rzeczy, a mojej Nelce kupuję do szkolenia dropsy mleczne z HILTONA


Nie znam... :( Jake to?
Zapisane

Kat&Seja

  • Gość
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #5 : 2005-01-06, 13:02 »
A ja Sei kupuję dropsiki z Trixie ( chyba :roll: ). Są czekoladowe , mleczne , szynkowe i jogurtowe. W sam raz na nagrode.. :wink:
Zapisane

Meggy

  • Gość
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #6 : 2005-01-06, 13:20 »
Ja kupuję kosteczki GIMBORN.Sunia je uwielbia,szczególnie te kurczakowe!! :D
Zapisane

Nanami

  • Gość
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #7 : 2005-01-06, 13:41 »
A ja kupywałam ciastka z Eukanuby, rózne smakołyki Pedigree (tylko smakołyki), moja bardzo lubi Biscrocki. A tak to uszy wedzone, przerózne smakołyki na sztuki...  ;)
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #8 : 2005-01-06, 14:13 »
O czekoladzie dla psów słyszałam, ale w takiej dziurze jak Tomaszów nie dostanie [jest tylko jeden porzadny zoologik, a w spozywczaku nigdy nie kupie :?]
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Forum Zwierzaki

Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedz #8 : 2005-01-06, 14:13 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #9 : 2005-01-06, 14:57 »
Cytuj

Goldenka- mysle, ze ciasteczka pedigree nie sa az tak zle;)

No po za tym że mój piesek po nich wymiotował...  :roll: Druga sunia po puszkowej karmie trafiła do weta i spodziewałam się najgorszego... dziękuję za takie usługi
Zapisane

mafinia

  • Gość
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #10 : 2005-01-06, 15:34 »
poprostu pies nie przyswoil smakolykow tej firmy. moja np wymiotuje i ma biegunke po karmie rc...
a co do smakolykow to moja kocha uszy swinskie wszelkiego rodzaju biszkopty dropsy ;)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #11 : 2005-01-06, 15:38 »
Hmmm... przyswoił nie przyswoił to dwa różne psy (kundelek i rasowiec) no więc raczej "dwa naraz" nie przyswoiją sobie smakołyków... Batuska za to straciła szatę po "smakołykach" pedigree. Teraz z Algą nie ryzykuję... nawet podwórkowej Sabki nie karmiłam tą karmą bo miała po niej biegunkę... no sorki ale nie uwierzę w tą "ekstra" firmę  :?
Zapisane

Nanami

  • Gość
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #12 : 2005-01-06, 16:05 »
Ja tam ide na ugode, karmy puszkowej i suchej nie kupie, za to smakołyki z pedigree u nas sie swietnie sprawdają  ;)

U nas jest 6-7 zoologików ale na miescie, na osiedlu wszystkie zbankrutowały (a były w pewnym momencie nawet 3 naraz  :shock: ). Paczkowane oryginalnie smakołyki kupujemy w róznych sklepach, a na sztuki tylko w zoologicznych sklepach. A wybór jest rózny, kabanoski, dropsy, wedzonki, ciastka z czekoladą o róznych smakach...  :P
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #13 : 2005-01-07, 21:30 »
Cytat: golden(ka)
Cytuj

Goldenka- mysle, ze ciasteczka pedigree nie sa az tak zle;)

No po za tym że mój piesek po nich wymiotował...  :roll: Druga sunia po puszkowej karmie trafiła do weta i spodziewałam się najgorszego... dziękuję za takie usługi

To ja już wiem dlaczego Reks nie chciał jeść pedigree tylko whiskasa od kotki cioci wyżerał...
Zapisane
emocjonalne kanapki

Moniaa

  • Gość
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #14 : 2005-01-07, 21:36 »
Smakolykow znam mnostwo, w zoologikach jest ich wszedzie pelno i to bardzo roznych od kosci, przez szaszlyki, lizaki, hot dogi, do ciasteczek, czekoladek, dropsow, itd. :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedz #14 : 2005-01-07, 21:36 »

pacuszka7

  • Gość
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #15 : 2005-01-07, 21:46 »
a ktoś dawał psu czekolade specjalną??
Zapisane

Nanami

  • Gość
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #16 : 2005-01-08, 12:10 »
Ja dawałam ciastko pokryte czekoladą dla psów - smakowała jak zwyczajna, Kazie nic po takiej dawce nie bylo  ;)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #17 : 2005-01-08, 12:18 »
Ja dawałam swoim "czekolady" białe i mleczne. Są też jugurtowe i smakuje to moim sunią  :wink: Różni się ona tym że nie jest szkodliwa tak jak "ludzka" czekolada. Można ja spokojnie podawać ;)
Zapisane

Meggy

  • Gość
Cuksy dla psiaków?
« Odpowiedź #18 : 2005-01-08, 12:39 »
JA też chyba Sanala dawałam te dropsy,sunia je uwielbiała! 8)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 26 zapytaniami.