Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Chora nóżka Kota !!  (Przeczytany 3591 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dżast

  • *
  • Wiadomości: 4
Chora nóżka Kota !!
« : 2010-05-25, 11:07 »
Witam !
Mojego kocurka kolejny raz ugryzło w nogę dzikie zwierzę (prawdopodobnie kot) wcześniej na tylnią łapę, teraz kuleje na przednią. weterynarz dał mu przez kilka dni antybiotyki, tym razem dalej kuleje na łapkę, rope podobno ma w stawie. nie wiem co teraz robić? czy istnieją jakieś kocie środki, żeby ropa zeszła? nie wycisnę mu bo mnie zapewne podrapie...znowu dawać zastrzyki? szkoda mi go, narażać na stres, do tego teraz ma katar,nosek zatkany. Kocurek wyłazi na dwór, nie dam rady go utrzymać w domu, i narażenie na ugryzienia to norma do tego niewykastrowany jest.
macie jakieś pomysły to piszcie.;)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Chora nóżka Kota !!
« Odpowiedź #1 : 2010-05-25, 17:09 »
1. weterynarz.
2. porzadne LECZENIE
3.na czas leczenia TRZYMANIE KOTA W DOMU!
4. po wyleczeniu - kastracja.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Dżast

  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Chora nóżka Kota !!
« Odpowiedź #2 : 2010-05-31, 12:45 »
Wterynarz wyczyścił mu ranę ( otworzył ją) było dużo krwi z ropą. dwa dni dostawał antybiotyki, ale on nie liże rany i znowu ma spuchniętę ;( i kuleje. trzeba znowu rane otwierac, nie mam sił juz do niego. znowu isc do weterynarza?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Chora nóżka Kota !!
« Odpowiedz #2 : 2010-05-31, 12:45 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Chora nóżka Kota !!
« Odpowiedź #3 : 2010-05-31, 12:52 »
tak. jesli rana ropieje konieczne jest tez zalozenie saczka.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 25 zapytaniami.