Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mam chomika :P  (Przeczytany 574 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ritka

  • Gość
Mam chomika :P
« : 2004-09-11, 15:05 »
26 maja pożegnałam sie z moim poprzednim chomiczkiem. No i wreszcie wymodliłam następnego :) mam już konia i rodzinka nie chciała zgodzić sie na zwierzaka :)))).  No, ale jest!. Wybrałam sobie białego dżungalka. Ma szarą pręge, ale prawie jej nei widać :P no i na pyszczku troche szarego. Na razie to okaz zdrowia, biega, skacze :PP.

No i mam pare pytań:
Czy zamiast ściółki może być sianko?
wcześniej miałam takie jakby "walce", co są do kuwet dla kotów, ptaków i dla gryzoni, ale to cholernie w nosy hałasuje :)

Kiedy mogę zacząć dawać chomikowi owocki? facet w sklepie mówił żeby sałaty wogóle nei dawać, bo pryskana. No i musi podrosnąć, ale ile? no i jakie owocki dajecie?

i wogóle powiedzcie co im do klatki wlożyliście, bo nie chce zeby sie nudziła :)). Ma na razie kołowrotek, rury i domek. No i jest w takie klatce "HABITRAIL", gdzie może zjeżdzac po zjeżdżalni, wchodzić na góre itp... co jej jeszcze włżyć? :D
Zapisane

Mija

  • Gość
Mam chomika :P
« Odpowiedź #1 : 2004-09-11, 15:21 »
Na samym początku gratuluje CI chomiczka i przesyłam pozdro dla Ciebie i dla niego :)
Ja mojemu chomciowi dawałam jabułka, marchewki itp.
Zdaje mi się że już ma wystarczająco dużo żeczy w klatce, ale żeby mu się nie nudziło wyciągaj go często na ręce i baw się z nim :)
Zapisane

Kira

  • Gość
Mam chomika :P
« Odpowiedź #2 : 2004-09-11, 18:29 »
Gratulki chomiczka??samczylk czy samiczka??
jakie imionko :)
stosobne byly te "walce " czyli np Cats Best czy Cats dream tylko ten dla gryzoni i dla ptakow nie zbrylający sie... a zamiast tego samo siano nie jest dobre  bo kuweta klatki szybko ulegnie zniszczeniu przez Siuski choma :o  Ewentualnie dobre zamaiast  CD są trociny CHIPSI sa dobre i  do 3 dni da sie przeżyć pozniej trzeba wymienic  jednak CatsDream lepiej wchlania i zapobiega zniczczeniu klatki
 a ja tez mam Dzungarke bialła.. z  prawie niewidoczna prego widac ja na zdjeciach w prywatnej i ona wlasnie została mamuśka... :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam chomika :P
« Odpowiedz #2 : 2004-09-11, 18:29 »

Ritka

  • Gość
Mam chomika :P
« Odpowiedź #3 : 2004-09-11, 18:42 »
aha, zakupie jej te cats dream :)).

Jak mogłaby sie nazywać? :) nie mam pomysłu...
Zapisane

Kira

  • Gość
Mam chomika :P
« Odpowiedź #4 : 2004-09-11, 18:45 »
moja parka nazywa sie KTOSIEK i COŚKA :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 21 zapytaniami.