Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Studniówka  (Przeczytany 9979 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Studniówka
« Odpowiedź #30 : 2005-01-19, 17:42 »
ja miałam odczucia świetne, umalowałam u ubrałam pół klasy, kilku koleżankom załatwiłam partnerów i kiedy klasa poszła na studniówkę, ja powiuędrowałam z kumplami do knajpy. z tego co wiem moja impreza była bardxziej udana ale pewności nie mam bo przeciez mnie tam nie było :hahaha:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Wiedźma

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #31 : 2005-01-19, 18:40 »
Cytuj

Czy u Was w szkolach jest taki 'zwyczaj', ze tydzien po studniowce chodzi sie w tym samym stroju (albo podobnym) do szkoly?

Nie. I nie wyobrazam sobie lazenia przez tydzien w sukniach balowych i wieczorowych ;) Nie mowiac juz o butach - nasza dyrekcja by sie na to nie zgodzila, strasznie bylo pilnowane zmienianie obuwia ;)
Zapisane

kasia

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #32 : 2005-01-19, 21:35 »
mi by się ten zwyczaj podobał ;). przez dwie studniówki bardzo polubiłam moją sukienkę i buciki  :wink: .
Tylko, że u mnie studniówka była w ostatnim dniu przed feriami, a łażenia do skzoły w ferie sobie nie wyobrażam  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Studniówka
« Odpowiedz #32 : 2005-01-19, 21:35 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Studniówka
« Odpowiedź #33 : 2005-01-20, 14:41 »
Dalma oczywiscie,ze nie zapisany ;) Zreszta w tym tygodniu tez maja robione zdjecia wiec nawet jak nie chodza tak jak na studniowce to zawsze w białej bluzce ktos jest ;)
U mnie w szkole butow sie nie zmienia, wiec to nie jest problem bo na codzien i tak chodza w szpilkach. A mi sie to bardzo podoba, zreszta nie trzeba chodzic cały tydzien wystarczy 2-3 dni a jak ktos nie chce to wcale nie musi ;) Ale fajnie to wyglada jak tam 3cie klasy sa poubierane :wink:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

kasia

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #34 : 2005-01-21, 09:20 »
W sumie to fajnie - ja bym tak chciała  :wink:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Studniówka
« Odpowiedź #35 : 2005-01-21, 22:35 »
studniówkę mam 27 stycznia, czyli w najbliższy czwartek ;]

Partnera mego kochanego mam, sukienkę, buty i resztę też :)

Muzyke nie wiem jak wytrzymam :) na pewno przy wolnych będę tańczyć z Nim :)

Dziś dowiedziałam się że na studniówkę idzie moja mama co mi sie mniej spodobało :|
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Wiedźma

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #36 : 2005-01-22, 14:21 »
Nie przejmuj sie, ja WSZYSTKIE klasowe wycieczki w podstawowce musialam przecierpiec z moim ojcem  :lol:
Zapisane

kasia

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #37 : 2005-01-22, 14:38 »
A ja ostatnio na wszystkie konursy jeżdżę z moim tatą i bardzo jestem zadowolona  :wink: .
I tak wszyscy go biora za mojego nauczyciela  :lol:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #38 : 2005-01-22, 17:18 »
To troche co innego wsparcie na konkursie, a stala kontrola na wycieczce. W dodatku moj ojciec jest naprawde straszny i wszyscy sie meczyli na tych wycieczkach, a niektorzy mieli do mnie pretensje, tak jakby to byla moja wina  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Studniówka
« Odpowiedz #38 : 2005-01-22, 17:18 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Studniówka
« Odpowiedź #39 : 2005-01-22, 17:20 »
Wiedźma- a czemu tak? Twoj tata sie zgłaszał na opiekuna? Czy jest nauczycielem?
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Wiedźma

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #40 : 2005-01-22, 18:43 »
Po prostu byl nadgorliwy. Bral udzial w organizacji wycieczek i zglaszal sie na opiekuna.
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Studniówka
« Odpowiedź #41 : 2005-01-22, 21:13 »
o kurcze :P

moja mama po prostu ne jest przyzwyczajona do dziesiejszych obyczajów młodzieży, a to dlatego że ja nie przychodziłam NIGDY do domu nawalona, i o normalnych porach raczej. A młodzież jest przecież różna :| jedni podpiją dla humorku a inni mogą przecholować :|
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Wiedźma

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #42 : 2005-01-22, 21:23 »
No tak, mama moze przezyc maly wstrzas, ale mysle, ze najwazniejsze, ze nie doswiadczy go z Twojej strony - ze Ty jestes w porzadku. A przeciez nie mozesz odpowiadac za innych :)
Zapisane

Meggy

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #43 : 2005-01-22, 21:29 »
A oglądaliście może dzisiejszą Uwagę??Było o studnówkach...Byłam w szoku!!Ja to ten typ Szymona Majewskiego....(jeśli ktoś oglądał ;) )
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #44 : 2005-01-22, 21:32 »
Nie ogladalam. A o co z grubsza chodzilo?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Studniówka
« Odpowiedz #44 : 2005-01-22, 21:32 »

Meggy

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #45 : 2005-01-22, 21:35 »
O koszty studniówkowe,BAl to kilkaset złotych,fryzury,solarium ,manicure,suknia za 3000-5000zł,no i atrakcja sezonu...LIMUZYNA..... :roll:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #46 : 2005-01-22, 21:39 »
Tia... A to byl kiedys szkolny bal. Teraz czesto jedynie pokaz mody i proznosci  :roll:
Zapisane

Meggy

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #47 : 2005-01-22, 21:43 »
Dokładnie!!NAprawdę mnie ten odcinek zaszokował,bo ja takiej imprezy to naślub nie miałam,a tu studniówka,hotel Sharaton...Co bedzie,jak moja córka będzie ieć studniówkę,może będzie ona na promie kosmicznym...

Rozumiem,że nie w szkole,ale w tak drogich hotelach,takie suknie,fryzury,to straszne koszty...JAk będą się czuć Ci,których na to nie stać?? :(
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Studniówka
« Odpowiedź #48 : 2005-01-22, 21:51 »
zgadzam sie z Meggy. Co prawda u nas bal kosztuje 300 zł od pary, ale doliczając do tego sukienkę, buty i inne dodatki spokojnie 1000 zł wychodzi. a przecież 1000 zł to kupa kasy! Dlatego ja zrezygnowałam z kalejania sobie durnych paznokci za które musiałabym zapłacić 100 zł :O z makijażu u kosmetyczki, z solarium, taksówkę mam za darmo :) no więc studniówka kosztowała mnie tyle co restauracja i sukienka :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Agata:)

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #49 : 2005-01-22, 23:38 »
Według mnie studniówka to święto maturzystów, a nie jakies głupie pokazy, co ma kto lepsze... Ludzie powinni sie przede wszystkim dobrze bawić :)
Zapisane

Meggy

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #50 : 2005-01-23, 10:44 »
Dokładnie dziewczyny..Przecież 1000 zł,to naprawdę kupa kasy na jeden wieczór...

JA miałam troszkę inaczej,bo kończyłam Technikum Odzieżowe i tam był "nakaz"szycia samemu...Też był to pokaz,ale własnej twórczości i napewno wyszło taniej niż w sklepie...
Jak ktoś kojarzy suknie śłubną typu "rybka",to ja taką miałam studniówkową,fioletową...
Teraz wiem,że nie był to najlepszy wybór,bo sukienka od samej góry do łydek była drapowana i elekt był taki,że nie miałam piersi(znikły wśród drapowania) za to miałam szerokie biodra,bo ten typ pogrubia,ale to już przeszłośc....... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Studniówka
« Odpowiedz #50 : 2005-01-23, 10:44 »

kasia

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #51 : 2005-01-23, 13:04 »
Moja studniówka kosztowała 110 zł (220 za parę).
Druga była w skzole (nie wiem jaka cena). Ale było dużo lepiej, naprawdę. Sala była przystrojona przepięknie.
Solarium, kosmetyczka i limuzyna to dla mnie przesada.... I to duża  :roll:  :?
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #52 : 2005-01-23, 15:52 »
Ja juz po studniowce ;)  :D Bylo super :wink: Co prawda bardzo kameralnie, bo w klasie jest tylko z 15 osob plus osoby towarzyszace, ale sala byla odpowiedniej wielkosci, atmosfera mila :) Taka sala w podziemiu, urzadzana w stylu "starym", obdrapane tynki itp ;) I 1 sala ze stolami, mala salka-podest do tanczenia, jeszcze jakas sala. Bardzo kameralnie, zaden bal ;) Niedlugo foty beda :)

Ja nie korzystalam z kosmetyczki (tu mamusia mi pomogla z makijazem) sukienka niedroga, tyle tylko ze poszlam 2 razy na solarium, bo do czarnej sukienki z moja bladoscia wygladalabym tragicznie, a i tak mialam isc, zeby co chwila nie sluchac (na codzien): Boze, ty chora jestes, taka bladzina! :roll: :P Ale w koncu ja bylam osoba towarzyszaca, wiec trudno zebym sie bardziej stroila niz te dziewczyny z klasy (choc tez nie byly jakos baardzo wystrojone, wszystko w normie raczej :) ) Bez szalenstw finansowych bylo generalnie :wink:
Ale jak slysze o stodniowkach w Golebieskim, Sheratonie, gdzie OBOWIAZKOWA jest suknia, najlepiej za 2000 zl, to...  :roll:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Studniówka
« Odpowiedź #53 : 2005-01-23, 18:51 »
Oglądałam wczoraj "uwage"  :shock:  i ciesze się, że studniówke mam już za sobą. Moja stódniówka była tradycyjnie na stołówce (od wielu lat tam sie odbywa), nie było jakichś bardzo wyróżniających się osób, pod względem ubioru.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

kasia

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #54 : 2005-01-23, 19:10 »
Cytat: kkaassiiaa
nie było jakichś bardzo wyróżniających się osób, pod względem ubioru.

Na mojej studniówce tylko nieliczne przypadki...
Np 'ślicznotka' w super-obcisłej, skórzanej sukience mini z wielkim dekoltem. Do tego skórzane rękawiczki długie i oczywiście takie buty. makijaż...  :roll:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Studniówka
« Odpowiedź #55 : 2005-01-23, 19:45 »
To ja juz sobie wyobrazam co bedzie na mojej studniowce w moim roczniku sa dwie zenskie klasy,ale akurat ta jedna jest bardziej normalna niz ta w ktorej ja jestem :P Ja juz mam plany na swoja studnioweczke hehe ale to jeszcze kupa czasu ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

kasia

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #56 : 2005-01-23, 21:26 »
Jakie plany? :chytry:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Studniówka
« Odpowiedź #57 : 2005-01-23, 21:31 »
Kasia, u mnie takie stroje byłyby nie do pomyślenia. Miałam bardzo staroświecką i z zasadami dyrektorke, więc nikt się nie odważył ma takie stroje.  :lol:  W końcu wszyscy chcieli zdać mature.  :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Studniówka
« Odpowiedz #57 : 2005-01-23, 21:31 »

Wiedźma

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #58 : 2005-01-23, 21:33 »
Cytuj

u mnie takie stroje byłyby nie do pomyślenia. Miałam bardzo staroświecką i z zasadami dyrektorke, więc nikt się nie odważył ma takie stroje.  W końcu wszyscy chcieli zdać mature.

U mnie podobnie ;)
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Studniówka
« Odpowiedź #59 : 2005-01-23, 21:42 »
ja do stódniówki daleko... ale ostatnio gadałam z koleżaną z Grajewa (wsumie niewielka miejscowość) i wcieło ja jak sie dowiedziała ze tu w Gdańsku większość studniówek jest w hotelach... nieliczne tradycyjnie w szkole... szkoła morska tradycyjnie na statku... (nie wypływa ale klima musi być ogromna... )
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 28 zapytaniami.