Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Gimnazjum  (Przeczytany 5771 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Gimnazjum
« : 2005-04-16, 09:12 »
Dla przyszłych gimnazjalistów (obecnych szóstoklasistów) - do jakiej szkoły się wybieracie, o jakim profilu, dlaczego akurat tam ? Może jakiś stresik z tego powodu ? Piszcie ;)
Ja będe się usiłowała dostać do PG 9 (z oddziałami dwujęzycznymi)w Opolu, klasa w tym roku będzie jedna, za to wyższe wymagania.  :wink:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #1 : 2005-04-16, 10:09 »
Gimnazjum z profilem? Nie wiedziałam, że takie są :)
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Gimnazjum
« Odpowiedź #2 : 2005-04-16, 10:26 »
No wiesz, np. klasa matematyczno-chemiczna albo humanistyczna ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gimnazjum
« Odpowiedz #2 : 2005-04-16, 10:26 »

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Gimnazjum
« Odpowiedź #3 : 2005-04-16, 12:30 »
ja koncze w tym roku warszawskiego domeykę, klasę mat-fiz (o tym fizie to sie dowiedzialam w 3 klasie ale cooo tam  :lol: )
gim b. fajny, jeden z lepszych w wawie choc pod koniec daje sie wyczuc ten ped o jak najwieksza ilosc olimpijczykow i jak najlepszy wynik egzaminow. mimo to jestem bardzo zadowolona z tej szkoly, wiele mnie nauczyla i nie mam jakiegos przedmiotu ktory sprawialby mi problemy (ew. historia ale do tego trzeba miec poprostu zamilowanie)  ;)

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Gimnazjum
« Odpowiedź #4 : 2005-04-16, 12:33 »
Alya to chyba w LO sa profile :hmmm: a nie w gimnazjum :P Gimnazjum to szkoła kształcąca ogolnie. Licea mają profile ;)
Zapisane

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Gimnazjum
« Odpowiedź #5 : 2005-04-16, 12:36 »
W gimnazjum też są profile ;)
U nas w szkole gimnazja sie ogłaszają.
I pisze "profil sportowy","informatyczny" itp. itd.
Ja sie w wybieram na humanistyczny oczywiście :mrblue:
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Gimnazjum
« Odpowiedź #6 : 2005-04-16, 12:37 »
A to nie wiedziałam :P Ja mam chyba takie gimnazjum najogólniejsze :P Jakbym wiedziała to bym polazła na bio-chem :lol:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Gimnazjum
« Odpowiedź #7 : 2005-04-16, 13:34 »
za moich czasów :P a ja byłam pierwszym rocznikiem profili nie było, a gimnazumy było tylko straconym czasem :|
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Jaśka

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #8 : 2005-04-16, 13:39 »
A ja sie dopiero w 3 trzeciej kalsie dowiedzialam ze bylam w klasie sportowej  :lol:  bo to byl jedyny profim w naszym gim,. takto inne ogolne klasy, a tak sie zastanawialam zawsze czemu mamy wiecej godz. wfu  :P
Cytuj
a gimnazumy było tylko straconym czasem

a dla mnie nie, jakbym mogla to bym tam z chcecia wrocila  :wink:
Ja chcem do Gim!!  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gimnazjum
« Odpowiedz #8 : 2005-04-16, 13:39 »

M'AST

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #9 : 2005-04-16, 13:45 »
ja jestem w klasie dla nierobo-debili.a le w trza sie wybrac do liceum...szkoda ze wszedzie human taki oblegany :lol: ale sa jeszcze historyczne :) a o profilachw gim pielwsze słysze :P
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Gimnazjum
« Odpowiedź #10 : 2005-04-16, 13:52 »
Ja nie mam profilu...U ans w szkole jest tylko jedna klasa slowianska, jedna z profilem angielskim,niemieckim i sportowym  ;)
Zapisane

thrilly

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #11 : 2005-04-16, 13:55 »
w gim są profile ja chodze na matematyczny [błąd życiowy] i szczerze mówiąc to o wiele lepiej by było żeby w gimnazjum były profile tak jak w liceach[ w Niemczech w odstawówce się wybiera co się bardziej woli] , bo ja np nie mam zamiaru więcej 'tolerować' chemii  i informatyki  :?  wogole mysle ze lepiej był ojak było 8 lat podstawówki i był spokój a tak to gimnazjum to jedna wielka pasztetownia  :roll:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Gimnazjum
« Odpowiedź #12 : 2005-04-16, 13:58 »
Jaśka do gim to i ja bym z chęcią wróciła, ale chodzi mi o to że tam się NIC nie robi...jak poszłam do liceum to byłam zszokowana :O
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

thrilly

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #13 : 2005-04-16, 14:01 »
agnes211 to zajrzyj do mojego gim [albo lepiej nie bo sie mozesz zasyfić]  ja bym chciała nic nie robić tak fajnie inni mają czerw., pasek a siedzą 7h po lekchacj na podworku a ja tu ledwie na 4.0 może dociągam  :shock:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #14 : 2005-04-16, 14:34 »
Heh, to nie wiedziałam, że sa profile w gimnazjum. Ja jestem chyba na ogólnym z zalotami matematycznymi bo każde zastepstwo to matma :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gimnazjum
« Odpowiedz #14 : 2005-04-16, 14:34 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Gimnazjum
« Odpowiedź #15 : 2005-04-16, 15:01 »
Cytat: thrilly
w gim są profile ja chodze na matematyczny [błąd życiowy] i szczerze mówiąc to o wiele lepiej by było żeby w gimnazjum były profile tak jak w liceach[ w Niemczech w odstawówce się wybiera co się bardziej woli] , bo ja np nie mam zamiaru więcej 'tolerować' chemii  i informatyki  :?  wogole mysle ze lepiej był ojak było 8 lat podstawówki i był spokój a tak to gimnazjum to jedna wielka pasztetownia  :roll:

Dokładnie :roll: moja siostra przychodzi, wychodzi na dwor, komputerek itepe...przed klasowka przeczyta sobie raz temat(albo nieraz w ogole) zadania domowe odrabia w lozku o 22...I ma srednia 4,7 :roll: A ja sie kuje wiecej od niej i mam 4,2 i na mnie jest,ze sie nie ucze... :roll:
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Gimnazjum
« Odpowiedź #16 : 2005-04-16, 15:04 »
u mnie profili nie ma :? a szkoda :?
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Gimnazjum
« Odpowiedź #17 : 2005-04-16, 15:14 »
Ja dawno skończyłem gimnazjum i powiem Wam tak.
Gimnazjum to najgorszy pomysł naszego ministerstwa tam pleni się tylko bandytyzm bo w gimnazjum jak jest chuligan to nic mu nie mogą zrobić bo on musi skończyć te szkołe jest to skandal co się dzieje w tych pseudo szkołach.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Raven

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #18 : 2005-04-16, 15:29 »
Cóż, składając podanie do gim. musiałam wybrać sobie "profil". Naturalnie był on przyrodniczy. A okazało się, że w 1 klasie mam aż godzinę biologii w tygodniu, jedną chemię, salę od muzyki i wychowawczyni w-f istkę :lol:  :roll:
Cytuj

Gimnazjum to najgorszy pomysł naszego ministerstwa tam pleni się tylko bandytyzm bo w gimnazjum jak jest chuligan to nic mu nie mogą zrobić bo on musi skończyć te szkołe jest to skandal co się dzieje w tych pseudo szkołach.

Akurat będąc w gimnazjum młodzi ludzie przeżywają burzę hormonów, to pierwszy krok do "dorosłości", chcą zaimponować rówieśnikom, być niezależni... Myślę, że dlatego w gimku spotykamy się z objawami bandytyzmu wśród młodzieży... Ale w liceum przeważnie wszystko się uspokaja i jest ok.
Zapisane

Nataila

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #19 : 2005-04-16, 15:34 »
W klasie przyrodniczej jedna godzina biologii? Ja w klasie "dwujęzycznej" (angielski - poziom zaawansowany, niemiecki - początkujący, kontunuacja tego, co było w podstawówce) mam dwie godziny biologii.
Zapisane

halina

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #20 : 2005-04-16, 15:40 »
no jasne, że w gimnajum też są  profile!!
Ja jestem w klasie humanistyczno- dziennikarskiej z Francuskim ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gimnazjum
« Odpowiedz #20 : 2005-04-16, 15:40 »

Raven

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #21 : 2005-04-16, 15:43 »
Cytuj

W klasie przyrodniczej jedna godzina biologii?

Niom... Zaszaleli normalnie... :P
Zapisane

kraksa

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #22 : 2005-04-16, 16:02 »
Nasza szkoła podzielona jest na kilka oddziałów nigdzie się nie ruszam =)
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #23 : 2005-04-16, 16:04 »
Cytat: golden(ka)
Alya to chyba w LO sa profile :hmmm: a nie w gimnazjum :P Gimnazjum to szkoła kształcąca ogolnie. Licea mają profile ;)


mylisz sie :P Sa takie z profilami :) np. moja kolezanka poszla na wf-cznne, a nei na matematyucznuo- cos.. :P heh ale ejst w innej szkole niz ja :)
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #24 : 2005-04-16, 23:22 »
ja sie wybieram do rejonowego:P bo mi tyłka sie nie chce ruszyc zeby tramwajem sie przejechać do gima...
w rejonowce u mnie nie ma profili ale w innym jest np. profil maematyczno-informatyczny, biologiczno-chemiczny albo klasa dwujezyczna(angielski,hiszpanski) :P
ja sie wybieram do najzwyklejszego gima z kontynuacją anglika i niemieckim :P
Zapisane

navel

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #25 : 2005-04-16, 23:30 »
Ja już zostaję tam gdzie chodzę obecnie, a profil to... uniwersalny? :P
Zapisane

julcia_so

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1678
    • WWW
Gimnazjum
« Odpowiedź #26 : 2005-04-17, 10:32 »
To ja się wybieram do Trzebini (tam gdzie miszkam ;) ) do gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów do klasy z rozszeżonym polskim i historią - czyli tzw. klasa humanistyczna, a dlatego, że polski i historia nie sprawiaja mi trudności i bardzo lubie te przedmioty  8)
Zapisane
"Kto zrozumie sznaucery, pozostanie im wierny!
Kto pozna sznaucery, ten je pokocha!"

thrilly

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #27 : 2005-04-17, 10:37 »
loodzie ale to nie fair bo w jednych szkolach nic nie robia maja pasek a u mnie jest masakra i malo kto ma pasek i co przyjmą mnie do dobrego liceum :| mialam isc do innego gim zobili nam test predyspozycji językowych miałam 3 miejsce na 170 i mnie nie przeyjeli bo przyjeli jakies dzieci ze wsi ze srednia 6.0  :?  [ci ze średnią 5.9 idąc do liceum to 20% z nich przechodzi do słabszej szkoły bo nie wyrabia i looz :| ]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gimnazjum
« Odpowiedz #27 : 2005-04-17, 10:37 »

halina

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #28 : 2005-04-17, 10:47 »
Thrilly dokładnie.... a pozatym w niektórych szkołach owógle nie ma 6 a w innych zrobi sie jedna prace dodatkówa i juz 6 na oniec roku zapewniona... :roll:
Zapisane

thrilly

  • Gość
Gimnazjum
« Odpowiedź #29 : 2005-04-17, 10:49 »
no np u mnie zżeby mieć 6 trzeba być w 1. dziesiątce jakiegoś międzyszkolnego konkursu albo przejść do poaiwtowego ze 'zdolnego ślązaka'  i być w pierwszej dwudziestce :| moja koleżanka ma 5,7 bo 2 tyg. pisała same wypracowania  :?  u mnie łatwo mieć 6 tylko z muzyki
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 28 zapytaniami.