Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: :P  (Przeczytany 1554 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Amarae

  • Gość
:P
« : 2004-12-17, 19:35 »
Pomóżcie... :P Mojej koleżance spodobał sie zespół jakiś... :P I prosze was,żebyście go zidentyfikowali :P Ma nazwę podobną do physical czy coś; są tam 4 osoby - 2 mezczyzn, jeden blondyn drugi ciemniejsze włosy; 2 kobiety - jedna blondynka, druga jest chyba ruda. Przerobili jakas piosenke, ja juz sama nie wiem jaka :P Jest to muzyka chyba pop, a teledysk zaczyna sie chyba od tego, jak facet (ów blondyn) lezy w lozku i spiewa  :lol: ja nie wiem, bo nie widzialam :P

Tak wiec, jesli mozecie, to prosze was o zidentyfikowanie zespółu i piosenki ;) Tytuł, jeśli można :P
Zapisane

halina

  • Gość
:P
« Odpowiedź #1 : 2004-12-17, 19:40 »
nie wiem dokladnie bo sie nie znam ale to moze byc taki zespół.....
....jak on sie nazywał.......
......chyba .........Alcazar (czy cos w tym stylu) jezeli przekrecilam nazwe to nei mojawina:P :lol:
Zapisane

Amarae

  • Gość
:P
« Odpowiedź #2 : 2004-12-17, 19:41 »
Alcazar? Hmm, hm :>
Zapisane

Forum Zwierzaki

:P
« Odpowiedz #2 : 2004-12-17, 19:41 »

halina

  • Gość
:P
« Odpowiedź #3 : 2004-12-17, 19:44 »
nie jestem pewna ale to jedyne słowo które jest jakos sporewnione z ta nazwa(tak mi sie wydaje) :D



Edit: TAK!! TO NAPEWNO SIE TAK NAZYWA(PRZYNAJMNIEJ NIE PRZEKRECILAM NAZWY) ALE NIE WIEM  CZY TO O TEN ZESPÓŁ CHODZI.... :?:
Zapisane

Amarae

  • Gość
:P
« Odpowiedź #4 : 2004-12-17, 19:47 »
A tytuuuł pioosenki? :P A jakiego  pochodzenia jest ten zepsół według ciebie?  :wink:
Zapisane

halina

  • Gość
:P
« Odpowiedź #5 : 2004-12-17, 20:02 »
tzn. piosenke znam tylko jedną "this is the world we live in"
nie mam pojecia z  jakiego moga byc kraju ale  tu http://www.alcazarworld.com/ masz strone wiec mozesz sobie przeczytac(jezeli znajdziesz i znasz troche ang.)
powodzenia :wink:
Zapisane

Amarae

  • Gość
:P
« Odpowiedź #6 : 2004-12-17, 20:19 »
Dziekuje ci bardzo, o to mi chodzilo :) Halina, jestem ci bardzo wdzieczna :P Mozna juz zamknac temat :P
Zapisane

halina

  • Gość
:P
« Odpowiedź #7 : 2004-12-18, 09:13 »
spoko :D  nie ma za co :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.114 sekund z 22 zapytaniami.