Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Massive Attack  (Przeczytany 971 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aagata

  • Gość
Massive Attack
« : 2005-05-07, 14:07 »
Czy są tutaj jacyś "miłośnicy";)Massive Attack? Które ich kawałki podobają Wam się najbardziej? I czy znacie inne zespoły/formacje trip-hopowe, oczywiście żadna inna nie będzie tak świetna jak Massive,który jest głównym przedstawicielem tego gatunku.
Polecam album: Protection..miodzio :wink: i utwory: Protection, Sly, Heat Miser, Teardrop i całą resztę;)
« Ostatnia zmiana: 2005-05-07, 14:09 autor Aagata »
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Massive Attack
« Odpowiedź #1 : 2005-05-07, 14:44 »
hm...Massive słuchałam ,ale coraz mniej mi sie to podoba,tak jak JAmes Ediction ..Ale nie ma co narzekac..dobrze że nadal  istnieja.
Zapisane

Beguelle

  • Gość
Odp: Massive Attack
« Odpowiedź #2 : 2005-05-07, 23:15 »
Nie znam z tytulu zadnego utworu, ale bylam na ich koncercie rok temu w Gdyni i nawet, nawet...fajne ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Massive Attack
« Odpowiedz #2 : 2005-05-07, 23:15 »

Agysz

  • Gość
Odp: Massive Attack
« Odpowiedź #3 : 2005-05-08, 12:29 »
Ja słucham Masive Attack :mrblue: Podobają mi się ich piosenki a najbardziej : Teardrop,Unfinished Sympathy,Inertia Creeps :mrblue:
Zapisane

Aagata

  • Gość
Odp: Massive Attack
« Odpowiedź #4 : 2005-05-08, 14:06 »
ooo Agysz, jak miło :;d: a wpadł Ci w rączki album "Protection"? czego jeszcze słuchasz?;)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: Massive Attack
« Odpowiedź #5 : 2005-05-08, 23:27 »
Nie wpadł :( aa sa jakieś fajne piosenki??
Ja czasem lubię posłuchać czegos spokojnego..czegoś co potrafi uspokoić,odprężyć..aa tak na ogół to house i techno :hyh: Ale nie myślcie sobie,że to jedyna muzyka jaką lubie :P Jest dużo fajnych zespołów i piosenek,które warto posłuchać i słuchać cały czas ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 23 zapytaniami.