Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 25   Do dołu

Autor Wątek: My Chemical Romance  (Przeczytany 100106 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #30 : 2006-11-01, 11:50 »
wczoraj sobie pościągałam kilka piosenek i najbardziej mi się podoba "i'm not okay" i "helena"
blackie to twoja wina xP zaraziłaś mnie i teraz prawie cały czas siedze i patrze na foto franka xD
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #31 : 2006-11-01, 11:59 »
Jeaah, on ma ten zwierzęcy magnetyzm ^^
A chcesz, to ci na rapida linki do albumów ich dać mogę^^
Zapisane
Why so serious?

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #32 : 2006-11-01, 12:01 »
chce, chce, chce!
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedz #32 : 2006-11-01, 12:01 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #33 : 2006-11-01, 12:09 »
Wysłałam na PW ;) Miłego słuchania, ale uzależnia jeszcze bardziej niż sam Franki i Dżerard :D
Zapisane
Why so serious?

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #34 : 2006-11-01, 12:41 »
To z WOT'a przenosze sie tutaj :P
Blackie pytałaś jakie piosenki mam...
"Cemetery Drive"
"The Ghost of You"
"To The End"
"Welcome To The Black Parade"
"I Never Told You Whai I Do For A Living"
"It's Not A Fashion Statement It'a A Deathwish"
I ściągam więcej :P
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #35 : 2006-11-01, 12:48 »
a wyślijcie mi też coś od nich  :P myszoskoczka@buziaczek.pl (Helenkę mi mozecie wyslac ;p)
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Princessa

  • Gość
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #36 : 2006-11-01, 15:41 »
jeeeziusiu......ja jestem oczarowana nimi :D zajebis.te maja te utworki...a jak slodko wygladaja :P sciagam coraz wiecej piosenek :D
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #37 : 2006-11-01, 19:05 »
Hmm, mogę jak już mówiłam, rzucić linkami do albumów na rapida... Jeszcze chętnych mam może?
Przez MCR zachciało mi się zmiany stylu... Niedługo będę zupełnie inna xD
Zapisane
Why so serious?

Princessa

  • Gość
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #38 : 2006-11-01, 19:10 »
Blackie tzn. jak chcesz sie zmienic? a jaka teraz jestes :P bo ja nie wiem. i mozesz mi rzucic kilka tych albumow na PW ( i odp. na moje pyt.) :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedz #38 : 2006-11-01, 19:10 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #39 : 2006-11-01, 19:21 »
Hmm... Jestem na razie nijaka :P Ale zmieniam styl naaaa... Tak ibardziej punk - emo? Coś takiego :P
Zaraz rzucę albumikami :)
Zapisane
Why so serious?

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #40 : 2006-11-01, 19:45 »
Malkeszku! Natychmiast proiszę mamusi wysłać płytkę TBP. ;d

Ja tego zespolu słucham od hohoho... :P Przez ok. pol roku nie wiedziałam kto śpiewa (ja tak mam...), az w końcu Ala mi powiedziała że mam ściągnąć MCR i jej wysłać na meila. Uratowała mi tym życie, także ściągnełam odrazu dwie płytki. ;) MCR to mój "najulubieńszy" zespół- mistrzostwo. Teksty, podkłady, głos... coś niesamowitego. Ale chyba najbardziej podoba mi się sens ich piosenek- czyli w sumie teksty (ciekawa jestem ile "fanów" wie jakie znaczenie mają teksty mcr... :roll: ), ale połączenie z muzyką... cudo.
Naj mi się chyba podoba płytka three cheers. ;) Aczkolwiek najnowsza the black parade jest niezła... i znów- sens piosenek. Ehhhh, to się napatacza co chwilkę... :lol:
Life of Murder Scene mi się nie widzi... no ale co ma mi się widzieć, skoro są to koncertowe wersje ich utworów+ bodajże dwa studyjne?

"ja nie wiem
jakoś rok temu nie było takiego ''szału'' na MCR."
Mam nadzieję, że nie zrobią z mcr zespołu komercyjnego... coraz więcej "fanek".  :roll: "Zmieniam styl aaa! ależ jestem majchemikaloworomansowa"  :lol: :| :roll:
Zapisane

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #41 : 2006-11-01, 19:47 »
Ja też bym ładnie poprosiła pliiss  :oops:,nieżle grają,a nowy teledysk jest naprawde świetny :wink:
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #42 : 2006-11-01, 19:49 »
Hes, zaliczam sięchyba do tych fanów OKEJ, bo jak słucham jakiejś ich piosenki, to staram się zrozumieć ich teksty, a jak mi nie wychodzi ,to www.popolsku.org/m/mychemicalromance/ się kłania ^^ Słucham tego zespołu zresztą przede wszystkim ze względu na muzykę i teksty... A na drugim miejscu są sami chłopcy :D
A od kogo chcecie te płytki? Bo ja nie wiem, czy się zwracacie do mnie ,czy do kogo :D
Zapisane
Why so serious?

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #43 : 2006-11-01, 19:53 »
Blackie tłumaczenia typo "popolsku" są beznadziejne... :roll: Tłumaczą tam raczej tak by było poprawnie językowo, aniżeli "znaczeniowo". :roll:
Najlepiej sobie przetłumaczyć samemu... teksty są naprawdę warte uwagi i piękne... chyba praktycznie o dwóch najważniejszych rzeczach w życiu i w sumie o rzeczach których człowiek nie jest w stanie "ominąć".


No ale większość myśli że teksty są ot, tak "punkowe" (choć mcr to praktycznie punkrockiem nie jest...) "bjutiful-sex drags end narkotyki"
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #44 : 2006-11-01, 19:56 »
Blackie tłumaczenia typo "popolsku" są beznadziejne... :roll: Tłumaczą tam raczej tak by było poprawnie językowo, aniżeli "znaczeniowo". :roll:
Najlepiej sobie przetłumaczyć samemu... teksty są naprawdę warte uwagi i piękne... chyba praktycznie o dwóch najważniejszych rzeczach w życiu i w sumie o rzeczach których człowiek nie jest w stanie "ominąć".


No ale większość myśli że teksty są ot, tak "punkowe" (choć mcr to praktycznie punkrockiem nie jest...) "bjutiful-sex drags end narkotyki"

Może i są... Ale z pomocą tych tłumaczeń przynajmniej coś zrozumiesz, a interpretację każdy ma własną. Co do stylu, jaki grają chłopaki, to każdy ma problem, jak go określić. Jaką muzykę Twoim zdaniem oni grają?
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedz #44 : 2006-11-01, 19:56 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #45 : 2006-11-01, 19:57 »
ja tam nie wiem, do kogo się zaliczam - teksty tłumaczę raczej sama, ale nie dla publiki, tylko dla siebie - bardziej to czuję niż wyrażam słowami.
stylu chyba nie zmienię - może kupię sobie jakiś MCRowski gadżet {Blackuś, portfeeeelik *_*}, ale dla radości własnej, nie będę się z tym obnosić i krzyczeć 'och, patrzcie, jaka ja jestem mHroczna' - mimo tego, że na portfeliku są dwie zakrwawione twarze z okładki drugiej płyty. ;P
edit: a jeszcze sprawa obnoszenia się z tym na forum, bo chyba moje całe obramkowanie posta {tzn. avatar, tekst osobisty i sygnatura} wydaje się komercyjne i ostentacyjne.. ;P mam fazę i nic na to nie poradzę. :P
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #46 : 2006-11-01, 20:02 »
Ja jednak nalegam aby każdy kto naprawdę chce poznac muzykę mcr wgłębił się w ich teksty, a nie na łatwiznę poprzez translate.pl, lub popolsku.org. ;) Bo jednak jak czytam to połowa słów jest poprzekręcana co zmienia diametralnie sens tekstu.

Oni łączą elementy punku, gotyku i rock.


Ale Wy mi się nie tłumaczcie- ja tam nie wnikam czy Wy jesteście fanami czy pseudofanami, mówię co myslę o tym jak miliard osób pisze po przesłuchaniu jednej piosenki "ohhhh kocham ich, mhrooook, blaaa, jedzenie kotów, szatan, ależ jestem mhrrooooczna, idę się pociąć. ave satan! musze ich poznać, ale bym chciała chodzić z Gerardem. a gadałam z nimi w ubiegłą srodę na gg"  :lol: (i to nie odnosi się do Was tylko ot tak ogółem mówię)

A słyszał ktoś z Was utwór Romance?  :kocham:
Zapisane

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #47 : 2006-11-01, 20:05 »
Hes, zaliczam sięchyba do tych fanów OKEJ, bo jak słucham jakiejś ich piosenki, to staram się zrozumieć ich teksty, a jak mi nie wychodzi ,to www.popolsku.org/m/mychemicalromance/ się kłania ^^ Słucham tego zespołu zresztą przede wszystkim ze względu na muzykę i teksty... A na drugim miejscu są sami chłopcy :D
A od kogo chcecie te płytki? Bo ja nie wiem, czy się zwracacie do mnie ,czy do kogo :D

Ja do Ciebie :P :D
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #48 : 2006-11-01, 20:05 »
Hes, rozumiem, o co ci chodzi (raczje rozumiem :P )
Kamyczek, już, już wysyłam linki ;)
Zapisane
Why so serious?

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #49 : 2006-11-01, 20:07 »
Ale Wy mi się nie tłumaczcie
nie pytaj.. :P
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #50 : 2006-11-01, 20:08 »
Co nie pytaj? Alyszku coś kręcisz... :P :lol:

Ponawiam pytanie słyszał ktoś ROMANCE?! ;>
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedz #50 : 2006-11-01, 20:08 »

Shall

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1106
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #51 : 2006-11-01, 20:09 »
Alyś, faktycznie, www.theblacparade.com uzależnia ;)
właśnie słucham, podoba mi się ;d
nawet bardzo ;)

Hes, Romance? :>
Zapisane
co świat ma z dwojga ludzi, którzy nie widzą świata?
Wisława Szymborska, "Miłość szczęśliwa"

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #52 : 2006-11-01, 20:10 »
Dziękuje pięknie :tuli:,jeee mam w końcu czego słuchac. :wink:
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #53 : 2006-11-01, 20:11 »
Tak, Romance. ;) Powinno być przy płytce (bodajże three cheers, ale jeeej, nie pamiętam, mam tak porozbijane te utwory ze wszystkich płyt, że mi się miesza co do której należy...)- krótki utwór, hmmmm... sam podkład. Krótki, ale jakże ciekawy. ;d

Boże, Wam zarzucić linkiem, odrazu pół forum uzależnia się... :lol:
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #54 : 2006-11-01, 20:13 »
Hmm... Jestem na razie nijaka :P Ale zmieniam styl naaaa... Tak ibardziej punk - emo? Coś takiego :P
Od jakiegoś czasu staram sie zrobić bardziej punkowa ale i tak zawsze będe miała swój własny styl ;) czyli mix punkowca,metalowca, rockowca :P Ale trzeba przyznać że punk mi najbardziej odpowiada ;)
Cały dzień ich słucham, jak mi sie nie znudzą po 5 dniach to znaczy że nie jest to zwykła pseudofankowa faza tylko naprawde mi sie podoba :D
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Shall

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1106
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #55 : 2006-11-01, 20:16 »
Hes... :lol: smutna prawda? :P

Może ktoś inny słyszał Romance, ja nie, bo jednak MCR długo nie słucham ;)

Zapisane
co świat ma z dwojga ludzi, którzy nie widzą świata?
Wisława Szymborska, "Miłość szczęśliwa"

Princessa

  • Gość
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #56 : 2006-11-01, 20:16 »
Nina ja tez mixuje....ale to wszystko dlatego ze slucham tylu ronych zespolow, ze nie potrafie zostac przy jednym stylu :P
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #57 : 2006-11-01, 20:21 »
O mamo, co to za określenia "chcę być bardziej punkowa"??????????? :lol: :lol: :lol: Porażka... Ludzie zastanówcie się co mówicie... ;)

Ja wiem, że teraz wśród młodzieży popularny jest punk rock, rock, metal, i inne gatunki tego typu (chociaż teraz zauważyłam że regge i najarani są w modzie...) ale bez przesady... :shock:

Ja odrazu Wam wszystkim proponuje przerobienie się podczas operacji plastycznych na coś w stylu zespołu MCR, będziecie zapewne "mhhhroczne". Błagam, nie załamujcie mnie...

Ciekawa jestem dlaczego teraz nagle po wydaniu nowej płyty wszyscy tak nagle słuchają mcr...? Dlaczego w 2001, kiedy zespół grał równie dobrą muzykę nie był tak popularny...? Nagłe objawienie czy jak? :P Ja nie mam nic do tego, że może się komuś spodobać, ale odrazu przerabianie się na mhrok i wyznawce szatana? :lol:

Shall nie załamuj mnie, toć Romance to przepiękny utworek.  :wink:No chyba że ja mam takiego zajoba za przeproszeniem że widzę w każdym ich utworze coś ciekawego...  :VoV:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedz #57 : 2006-11-01, 20:21 »

Shall

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1106
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #58 : 2006-11-01, 20:26 »
Hes, zapewne przepiękny, ale ja się o nim nie będę wypowiadać, bo go jeszcze nie słuchałam ;)

I racja. A to 'przerabianie się od razu na wyznawcę szatana'... No, czasami można przesadzić.
Zapisane
co świat ma z dwojga ludzi, którzy nie widzą świata?
Wisława Szymborska, "Miłość szczęśliwa"

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #59 : 2006-11-01, 20:29 »
Shall to zabieraj się do przesłuchania ich wszystkich albumów! :wink: (a jest ich 3 nie licząc life on the murder scene, bo to raczej wersje koncertowe poprzednich utworów+jakieś tam dvd)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 25   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.136 sekund z 28 zapytaniami.