Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: opinie o dzieciach ...  (Przeczytany 4414 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #30 : 2005-08-12, 21:42 »
Ja wolę dzieci od nastolatków:/ Bo dziecku mozna coś jeszcze przetłumaczyć, a takiej 14letniej lalce na szczudłach albo palantowi w dresie? (Nie chcę urażać tych, którzy ubierają się w ten sposób, ale moi równieśnicy przynajmniej u mnie w mieście ubierają się w mniej więcej ten sposób) Jak sam nie zechce, to będzie dalej trwał w głupim przekonaniu "co to nie on" :?
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #31 : 2005-08-12, 21:49 »
Kaira, Tobie też jest trudno coś przetłumaczyć, bo właśnie jesteś nastolatką w "tym" wieku... :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-08-12, 23:23 autor Nefra »
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #32 : 2005-08-12, 23:19 »
Ja tam ogólnie nie lubie małych dzieci chociaż nie mam nic do tych ktorzy są grzeczni i się dobrze zachowują :)

Szkoda mi takich 8 latków którzy już są w nałogach  :|

Ostatnio nawet szłam z koleżanką a tam moze z 7,8 latek idzie z papierosem i jego rownie młody kolega z piwem :/ oczywiscie cały czas szli i przeklinali
« Ostatnia zmiana: 2005-08-12, 23:22 autor Ola14 »
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedz #32 : 2005-08-12, 23:19 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #33 : 2005-08-13, 10:52 »
Lubie dzieci...na zdjęciach :P.
Hihi...mówie serio... Bardzo duzo dzieci jest w mojej rodzinie i to własnie dzieci najbardziej lubie fotografować a zauważyłam ze i one bardzo to lubią  i ciesza się jak robie im fotki :mrgreen:.

Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #34 : 2005-08-13, 12:07 »
Z dzieci lubie chyba tylko niemowlaki :P Sa takie slodkie kiedy ak kopia nozkami :) i te spioszki :kocham:
Natomiast wkurzaja mnie dzieci w wieku 4-7 lat. Po prostu mam uraz do nich... :P
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Ellen

  • Gość
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #35 : 2005-08-13, 12:13 »
Rozwydrzone bachorki na ulicach to w wiekszosci skutek "wychowania bezstresowego" (pomijajac patologiczna meline, chodzi mi tu o normalne domy ;) ). Kiedys w Ameryce bylo stosowane i wszyscy sie zachwycali, a potem jego tworca przepraszal za szkody wyrzadzone spoleczenstwu. Coz Polska troche opozniona jest... :P
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #36 : 2005-08-13, 12:28 »
To nie wychowanie bezstresowe...to to że teraz Zycie tak wygląda. Rodzice pracują wiele godzin, aby było na żarcie, a jak wracają to są zbyt zmęczeni aby poswięcić czas dziecku. Niestety, w naszym kraju wiele rodzin ma problemy ze zdobyciem choćby tego minimum na życie...
A jak rodzice zajęci  czy zmęczeni...to dzieci muszą radzić sobie same. Zwykłe przedzkole to teraz wydatek 250 zł (minimum) miesięcznie.  A wiele osób w tym kraju zarabia 600zł miesięcznie, naprawdę. Więc o czym mowa? Czy stać ich na przedszkole? Więc dzieci się poniewierają.
   Kto ma im pokazać, że można się czymś interesować, bawić. Głównie oglądają TV, a potem rodzice załatwiają pleykę, aby mieć dziecko z głowy. Wychowanie na bajkach i grach, gdzie tylko ktoś z kimś walczy i zabija. Pokemony, to tez w końcu tylko walkii    i ambitny ASh. który chce byc najlepszy...w walkach.
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #37 : 2005-08-13, 14:20 »
ja po prostu nienawidze małych, rozwydrzonych dzieci!!
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #38 : 2005-08-13, 14:32 »
baaaaardzo wielkie słowa, BRAWO Izunia...ciekawe jak swoje wychowasz, jak zostaniesz matką ???
I gdzie wtedy wsadzisz swoją nienawiść?

Jak widzisz podjęłam z Tobą rozmowę.... masz okazję odpowiedzieć i nabić kilka nowych postów... :lol: :lol: :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedz #38 : 2005-08-13, 14:32 »

izunia

  • Gość
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #39 : 2005-08-13, 14:34 »
na pewno będzie inaczej jak będe miała własne...nie mówie oczywiście że wszystkie dzieci takie są...mam kochaną siostrzenice :kocham:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #40 : 2005-08-13, 17:42 »
Nie cierpie dzieci. Sama nie wiem skad mi sie to wzielo, poprostu nie znosze i juz :P Mowie tu oczywiscie o malych dzieciach, bo sama za dziecko sie uwazam. Ale nie obawiam sie o to jaka bede matka, bo mysle,ze to wszystko samo przyjdzie zreszta chcialabym miec kiedys dzieci (chyba :P) wszystko przyjdzie z czasem. ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #41 : 2005-08-13, 19:06 »
Ja osobiście nie lubie dzieci.... Jesli zadaje się z młodszymi odemnie to   tylko 2 lata młodsze.  Niżej nie....
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #42 : 2005-08-13, 19:44 »
Nefra, niestety masz rację :lol:

Niech żyje hipokryzja  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #43 : 2005-08-13, 19:45 »
Nie przepadam, ale zdaję sobie sprawę że i ja byłam taka. Jednak zależy od wychowania, wczoraj pojechałam do ciotki, jej ,,córka'' jest z domu dziecka, rozumiem jej przeszłość, była bita i trafiła do domu dziecka. Mimo że ma 7 lat mówi parę słów. Pojechaliśmy zrywać maliny, na początku wstydziła się nas, stała obok. Potem zaczepiała mnie, podając maliny. Potem zaczęła bić mnie po tyłku, krzycząc: łap mnie! No więc biegłam za nią i wróciłam do pracy. Jej się nudziło, zaczepiała mnie. Ale ja mówiłam że narazie zrywam maliny. Ta nie mogąc tego zrozumieć, że nie zwracamy na nią uwagę. Zaczepki zamieniły się za bicie, wyrwała zerwane maliny, rzucała na ziemię i przydeptywała... :roll: rozumiem że jest z domu dziecka, inne wychowanie, ale i opiekuni przyznają że to dziecko jest nie do zniesienia, poprostu wie że jest w domu, wszystko jej wolno a tam już nie wróci :? nie przepadam też za moją bratanicą, wszystko niszczy, rozwala ale jest to wina również jej matki. Gdy zabieram jej np. moją książke mówi daj jej ona nic nie zrobi i oto znajduję książkę bez stron... np. mojej kumpeli brat jest naprawde super, przychodzi przytula się, jeżeli czegoś nie można to zrozumie. Moje nastawienie do dzieci zależy od charakteru ;) A jeżeli chodzi o moje dzieci to może wytrzymam, moje nastawienie co do dzieci jeszcze się zmieni :P
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

golden

  • Gość
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #44 : 2005-08-13, 20:05 »
Wiecie co? często tak jest, że dzieci zczyna sie uwielbiać właśnie wtedy, gdy pojawią się te swoje, własne maluszki.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedz #44 : 2005-08-13, 20:05 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #45 : 2005-08-13, 20:19 »
ja wiem, ale skąd TY o tym wiesz???????   :lol: :lol: :lol:

Kaira, zaczynam Cię lubić...mimo że nie znoszę rózowego koloru  8)

Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #46 : 2005-08-13, 20:25 »
Nefra, miło mi, ale ja też różowego nie lubię :lol22:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #47 : 2005-08-18, 19:19 »
Kiedyś (chyba w lipcu gdzieś) z koleżanką byłyśmy na polu i jakiś siedmiolatek podchodzi do nas i klnie i z taką może od niego młodszą dziewczyną obrzucaja nas piaskiem itd.
Ja jestem chyba najmłodsza na FZ (mam dziewięc i pół lat), ale przecież my wszyscy jesteśmy dziećmi przynajmniej do szesnastu lat. ;)
Ja do mojego starszego brata Staśka (on jest najmłodszy z moich braci, w czerwcu skończył osiemnastkę) mówię "młody" lub "mały", a Leszek mówi do niego "robal" :P
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #48 : 2005-08-18, 19:42 »
Kitka tak naprawdę to nie ma limitu na wiek ... kiedy przestaje się być dzieckiem.. a co do dzieci hm.. nie dopisz e tu nic nowego, ani mądrego.. Dziecko to nic innego jak odzwierciedleniem Rodziny...Przyjaciół, moze i nawet ulicy... LUbie wszystkie dzieci, bot o chyba najpiękniejszy okres życia człowieka.Bezkarnie , powiedzmy jezeli nie przekroczy pewną granice , poznjae świat , zadaje dziecinne proste pytania.albo tak trudne że nie wiem jak na nie odpowiedzieć
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #49 : 2005-08-18, 20:52 »
Wiecie co? często tak jest, że dzieci zczyna sie uwielbiać właśnie wtedy, gdy pojawią się te swoje, własne maluszki.

Tez tak mysle, dlatego nie martwie sie jaka bede matka. A narazie dzieci nie cierpie :P
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #50 : 2005-08-18, 21:07 »
dobra, niemalże każdy pisze że nie cierpi dzieci itp (pomijam fakt że większosć sama jest jeszcze dziecmi)  no to może wytłumaczcie DLACZEGO tak jest?Ja nie wyróżniam się za bardzo od innych, jednak ja mam wyrażźny powód - brak cierpliowości i wkurza mnie to że takiemu trzeba wszystko tłumaczyć i każde wytłumaczenie wymaga kolejnego, nie wspomnę o rozwydrzonych bachorach z rodzin w których do dziecka mówi się "spier... do łóżka" itp itd, albo takich które są poddawanae "bezstresowemu" wychowaniu...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedz #50 : 2005-08-18, 21:07 »

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #51 : 2005-08-18, 21:11 »
Iras wybacz ...ale takie dziecko któremu jak tu zostało napisane mówi się  "spier... do łóżka" właśnie nie jest rozwydrzone ..a z tym że trzeba im wszytsko tłumaczyć to właśnie taki jest sens tego .. tłumaczysz ono rozumie albo i nie ...tłumaczysz że czegoś nie wolno i dziecko ( nie każde ) wezmie to wbije do głowy i się zmieni ...
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

ssgosiass

  • Gość
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #52 : 2005-08-18, 21:19 »
Nie lubie dzieci, tzn. takie malutkie bobaski owszem- te malusie kluseczki :kocham:
Ale te starsze doprawadzaja mnie do szało. Dra sie, ciagle niezadowolone, wrrrr :P
Mamusia mi opowiadała, że jak byłam maął to byłam taka wredna, że nikt się ze mna nie chcial bawic :lol:
Zawsze w piaskownicy rozwalalam jakies zamki, czy babki innym dzieciakom :P
Nad łóżeczkiem mialam małą pólkę a na niej pełno zabawek. Mama ukladala je ładnie, a ja na zlosc je zwalalam i mialam z tego ubaw :lol:
Biłam się jeszcze z bratem, on byl juz wykonczony zabawa, a ja sie smialam i chcialam dalej :lol:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #53 : 2005-08-18, 21:52 »
fidulina - takie dziecko nie jest rozwydrzone, takie dziecko należy do marginesu społecznego dzięki rodzicom, nie chodziło mi o to ze rodzic mówi tak do dziecka gdy ono nie chce iść spać, ale gdy tak jest przez cały czas
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #54 : 2005-08-18, 22:26 »
Iras ja rozumiem tą metafore ..ale sam anpisaleś że dzieko jest rozwydrzone ...
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

NaNcY

  • Gość
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #55 : 2005-08-19, 00:51 »
ja uwielbiam dzieci... ale fakt dają czasem popalić...

a historyjke znam piekną o bezstresowym wychowaniu dzieci :P
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #56 : 2005-08-19, 20:06 »
wiesz... takie dziecko na każdym kroku powtarza to co rodzice w domu mówią (tzn. przeklina) dla takiego bachora nie ma żadnych zasad - wszystko mu wolno bo rodzice mają go gdzieś, taki bachor jest rozwydrzony bo czuje sie całkowicie bezkarny, dzieci z tzw 'dobrych domów" też są rozwydrzone w nieco inny sposób, może potrafią sie wyrażać, jednak różnica jest niewielka...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #57 : 2005-08-19, 20:12 »
mamy całkiem inne zdania ..akurat żal mi takich dzieci w których domach jest patologia , rodzice na nie przeklinają ..biją a tego nie moge znieść ...
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

Forum Zwierzaki

Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedz #57 : 2005-08-19, 20:12 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #58 : 2005-08-19, 20:18 »
żal? na początku może byc zal, jednak jeśli się pobędzie choć chwilę z takimi bachorami to przestaje być ich żal tylko ma się ochotę dać im wpier*****
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: opinie o dzieciach ...
« Odpowiedź #59 : 2005-08-19, 20:26 »
ja nie mam styczności z takimi dziecmi ..ale jest mi ich ŻAL ...pozatym czego sie spodziewać bo takim dziecku skoro np. mama tak mówi to dziecko myśli że tak ma być i nie ma osob która powie ze tak nie wolno ...
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.103 sekund z 27 zapytaniami.