Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Power Point  (Przeczytany 2094 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

paolinka

  • Gość
Power Point
« : 2004-10-02, 11:46 »
Nie wiem, czy juz byl taki temat (jesli tak to przepraszam  :oops: ).
Ale... Czy mieliscie na informatyce zadane zrobienie prezentacji? Jak Wam to wyszlo? Znacie moze jakias www, z ktorej mozna sciagnac ten program? My musimy zrobic taka prezentacje na ocene oczywiscie  :roll:
Zapisane

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
Power Point
« Odpowiedź #1 : 2004-10-02, 12:10 »
Power Point jest częścią składową pakietu MS Office (płatnego pakietu więc ściągnięcie go byłoby nielegalne). Jeśli chcesz być w porządku to albo spytaj,czy szkoła umożliwia legalne korzystanie z niektórych programów (nie wiem jak to jest w przypadku szkół średnich itp,na studiach są tego typu umowy licencyjne) albo zainstaluj sobie pakiet OpenOffice,który zawiera również moduł do tworzenia prezentacji (odczytywanych przez Power Pointa).
Prezentacje robi się bardzo prosto,wręcz intuicyjnie. Wybierasz najpierw stronę tytułową,umieszczasz na niej co potrzeba,potem przechodzisz do kolejnej,wybierasz układ strony (np.dwie kolumny tekstu albo tekst i obrazek).Masz również możliwość wyboru tła prezentacji  oraz sposobów przejścia pomiędzy stronami.

Jak stworzyć prezentację: http://straszewo.q4.pl/power.htm

P.S.Moduł tworzenia prezentacji w darmowym OpenOffice jest świetny, sama na nim stworzyłam prezentacje,które wykorzystałam przy obronie pracy inżynierskiej a sposób tworzenia jest niemal identyczny jak w Power Point. Gdybyś miała jakieś pytania to pisz do mnie na PW.
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu

paolinka

  • Gość
Power Point
« Odpowiedź #2 : 2004-10-02, 12:31 »
Bardzo dziekuje  8)  A co do szkoly.... Szkoda gadac, ale nie bedu tu o tym pisac  :roll:
Dzieki za ta instrukcje ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Power Point
« Odpowiedz #2 : 2004-10-02, 12:31 »

Essey

  • Gość
Power Point
« Odpowiedź #3 : 2004-10-02, 14:13 »
paolinka, a nie masz jakiegoś kumpla który by ci pożyczył pirata MS Office :lol:  :P wiesz, ten pakiecik jest bardzo przydatny np. do szkoły (Excel, Word itp.) . Wstyd się przyznać ale kiedyś nawet nie wiedziałam do czego służy program Power Point :oops: . Ale jak już się dowiedziałam to okazał sie być bardzo prościutki. mam już zrobionych duuuuuużo różnych prezentacji, a dopasowywanie tła, czcionki, obrazków, animacji to czysta przyjemność :wink:
Zapisane

golden

  • Gość
Power Point
« Odpowiedź #4 : 2004-10-02, 14:39 »
ja mam ten cały pakiet. Power Point to ciekawy program, ale mi sie zbytnio nie przydaje - nie mam po co robic prezentacji :P Paolinka, nie jesteś sama, tez miałem to na ocenę ;)
Zapisane

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
Power Point
« Odpowiedź #5 : 2004-10-02, 15:11 »
Essey,nie wolno namawiać kogoś do przestępstwa (a korzystanie z nielegalnych wersji programów jest przestępstwem). Zwłaszcza na forach publicznych.
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu

-Sunny Dk. Elf-

  • Gość
Power Point
« Odpowiedź #6 : 2004-10-02, 18:04 »
Powerpoint jest fajny ;). Trudny, ale coś tam podstawowego da się skrobnąc. Fajny program, choć dawno nie korzystałem :).
Zapisane

Zorba

  • Gość
Power Point
« Odpowiedź #7 : 2004-10-02, 20:44 »
EeEE ja to mam wrodzoną miłość do infy :P (tata informatyk) i z tą prezentacja to se bezporlbemu poradzilam...i nawet prowadzilam lekcje na temat powerpointa i z 6 dostalam ale wiecie co Wam powiem..że to fajny porgramik oraz dosyć łatwy no ale trzeba na nim pracować zeby sie czegos nauczyć...
P.S Paolinko tak późno macie prezentacje? (ja mialam w 6 klasie podstawówki).
Zapisane

Essey

  • Gość
Power Point
« Odpowiedź #8 : 2004-10-02, 20:48 »
Cytuj

Essey,nie wolno namawiać kogoś do przestępstwa (a korzystanie z nielegalnych wersji programów jest przestępstwem). Zwłaszcza na forach publicznych.


OK. Przecież żartowałam ;)  Najlepiej kup pakiecik za 2000zł :P  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Power Point
« Odpowiedz #8 : 2004-10-02, 20:48 »

paolinka

  • Gość
Power Point
« Odpowiedź #9 : 2004-10-02, 22:04 »
Dziekuje wszystkim za rady  8)
Ruska heheh noo ja jestem w 3 klasie gimnazjum i mamy to dopiero teraz  :roll:
Zapisane

Zorba

  • Gość
Power Point
« Odpowiedź #10 : 2004-10-02, 22:12 »
A o czym robisz?
Ja robilam o dalmatyńczykach aż w koncu skonczylo sie na tym że babka nie sprawdzila( o ile dobrze pamietam:)Ale sie do tego nie przykladlaam,za nudne to bylo dla mnie..
Albo jak sie uczlismy o html-u to ci robili cos z czciąką a ja se juz obrazki i tla wstawilam..:P(przeczytalam kilka zdań do przodu w stronie ktora nam babka od infy podala:P) a potem do mnie przychodzili sie siem pytali jak to zrobilaś...A babka do mnie jezeli tak szybko robie ot niech przygotuje na nastepna lekcje o hiperłączach..no ale coz nie mielismy nastepnej lekcji-raz jej chyba nie bylo a potem KoNIEC ROKU ( i nie sprawdzi.a..:)
Zapisane

D. Sn. Elf

  • Gość
Power Point
« Odpowiedź #11 : 2004-10-04, 14:15 »
Aż z 2 koła kosztuje ? :roll:. Nielepiej od kogoś pożyczyć albo ściągnąć ? :roll:
Zapisane

paolinka

  • Gość
Power Point
« Odpowiedź #12 : 2004-10-09, 13:58 »
Noo mam w koncu Power Pointa  8)
Proste, bardzo proste :) Pani nam dala tematy... Ja mam "Kuchnia, przyprawy i przepisy Indyjskie"  :roll:
Zapisane

Essey

  • Gość
Power Point
« Odpowiedź #13 : 2004-10-09, 21:34 »
Ja mam przezentację do zrobienia na 6 (1 gim)  8)
Zapisane

Weron_ciau

  • Gość
Power Point
« Odpowiedź #14 : 2004-10-15, 17:48 »
Hej a gdzis mozna ten prg. scuiągnac ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Power Point
« Odpowiedz #14 : 2004-10-15, 17:48 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 26 zapytaniami.