Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Ale Iluzja!!!!!!!  (Przeczytany 6817 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: Ale Iluzja!!!!!!!
« Odpowiedź #60 : 2006-07-28, 21:32 »
No niezłe...
Lol, ta baba mnie prześladuje :P
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Ale Iluzja!!!!!!!
« Odpowiedź #61 : 2006-07-29, 08:41 »
wiecie, ale nie powinno się tak robić, bo ten obrazek może się tak     utrwalić że kiedyś ( na przykład) budzisz się w nocy  widzisz ten obrazek i odrazu w strach, więc uważam że chyba nie będe tego robić bo na takiie rzeczy że nagle mi się to pojawi np. w nocy tosię boje
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Ale Iluzja!!!!!!!
« Odpowiedź #62 : 2006-07-29, 09:25 »
Jakos mnie to nie zachwycilo...
Nic nadzwyczajnego.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ale Iluzja!!!!!!!
« Odpowiedz #62 : 2006-07-29, 09:25 »

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: Ale Iluzja!!!!!!!
« Odpowiedź #63 : 2006-07-29, 09:36 »
Ania, musiałabyś sie bardzo długo patrzec... No przecież jak bedziesz sie minute na gołębia na parapecie patrzeć to go bedziesz pamietac, ale nie bedzie mnie budzic i straszyc po nocach...
A jak komus w nocy sie takie cos pojawi to chyba wiadomo czemu, bedzie o tym pamietał że patrzył
A jak coś ci nie odpowiada to nie patrz
Zapisane

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: Ale Iluzja!!!!!!!
« Odpowiedź #64 : 2006-07-29, 12:07 »
Cytuj
wiecie, ale nie powinno się tak robić, bo ten obrazek może się tak     utrwalić że kiedyś ( na przykład) budzisz się w nocy  widzisz ten obrazek i odrazu w strach, więc uważam że chyba nie będe tego robić bo na takiie rzeczy że nagle mi się to pojawi np. w nocy tosię boje

Nie matrw się na pewno w nocy cię nie będzie prześladować  ;p
Taki rysunek utrawala się dosłownie na kilkanaście sekund (może być trochę więcej, w zależności od tego jak długo patrzysz) Więc nie ma szans że jak obudzisz się w nocy to zobaczysz twarz (no chyba że ktoś będzie koło ciebie stał :P) :P
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 24 zapytaniami.