Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Problemy ze skórą  (Przeczytany 568 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Edi

  • Gość
Problemy ze skórą
« : 2003-12-29, 00:33 »
Witam
Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.[Strona Szczurowego Forum,na którą mnie kilkakrotnie odsyłano nie działa mi].
Na całym ciele u mojego szczura widać strupki,gdzieniegdzie sierść lekko  wyłysiała.Szczur często się drapie.W książce o szczurach piszą m.in. o liszaju strzygącym.Przynajmniej jego opis pasuje do faktycznej sytuacji:"choroba skóry,w trakcie której zwierzę ciągle się drapie.Jego skóra pokrywa się u nasady włosów swędzącymi pęcherzykami,krostkami z ropną wydzieliną i strupami.Z czasem w miejscach chorobowo zmienionych powstają łysinki.(...)".Nie wiem czy na pewno to to.Czy są jakieś maści czym mógłbym to zwalczyć(cokolwiek to jest)??Początkowo myślałem,że to wina trocin,zmieniłem na granulki "Dream cat's",myślałem,że może zbyt częste kąpiele-przestałem go kąpać i nic.Długie pazury to też nie to,skracam je regularnie a mimo to się drapie.
Pozdrawiam
Zapisane

emir

  • Gość
Problemy ze skórą
« Odpowiedź #1 : 2003-12-29, 09:47 »
Chłopie, rusz się do weta - ten najlepiej będzie wiedział czym i jak najlepiej temu zaradzić...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Problemy ze skórą
« Odpowiedź #2 : 2003-12-29, 10:22 »
edi, lec do weta, to moze byc liszaj, albo swierzb..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Problemy ze skórą
« Odpowiedz #2 : 2003-12-29, 10:22 »

Edi

  • Gość
Problemy ze skórą
« Odpowiedź #3 : 2003-12-29, 11:09 »
Witam
U weta byłem,tyle,że on nic nie stwierdził  :roll:  Wygląda na to,że będę musiał iść raz jeszcze albo znaleźć innego.Myślałem tylko,że ktoś zna jakiś "specyfik" na choroby skórne.
Pozdrawiam
Zapisane

emir

  • Gość
Problemy ze skórą
« Odpowiedź #4 : 2003-12-29, 11:40 »
Cytat: Edi
U weta byłem,tyle,że on nic nie stwierdził


To sugerowałbym odwiedzić innego weta - może ktoś z tego forum będzie znał jakiegoś dobrego w Twojej okolicy...
Zapisane

psotka

  • Gość
Problemy ze skórą
« Odpowiedź #5 : 2003-12-29, 11:46 »
sprawdz na www.vetopedia.pl to ogolnopolski serwis z adresami weterynarzy...



ps. cus nie dziala w tej chwili, ale mam nadzieje ze to jakies przejsciowe klopoty....
Zapisane

psotka

  • Gość
Problemy ze skórą
« Odpowiedź #6 : 2003-12-29, 13:57 »
Cytat: basieq
psotka- strona nie działą


no wim, przeciez to napisalam;)
Przed swietami dzialala wiec moze cos im nawalilo i znow zacznie ;P
to dosc duzy serwis, wiec warto miec adres gdzies pod reka z nadzieja, ze to przejsiowe klopoty;)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Problemy ze skórą
« Odpowiedź #7 : 2003-12-31, 22:26 »
Twój szcur ma prawdopodobnie alergie. Myśle że na białko yak jak i mój. Bardzo z tego powodu cierpi. Kochał śmietankowe dropsy, mączniaki i serek a teraz z tego nici... Biedaczek, został wegetarianinem w 100% :/
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 23 zapytaniami.