Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: "Do zobaczenia"  (Przeczytany 7372 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Misty.K

  • Gość
"Do zobaczenia"
« : 2004-10-01, 22:12 »
Chciałam się z Wami pożegnać... Nie będę już udzielać się na forum, ani też go odwiedzać, ponieważ jest ono dla mnie nudne. Nie chcę nikogo obrazić! Poprostu chyba już mi się fora znudziły  :D Jak będę chciała się czegoś dowiedzieć to wiem, gdzie szukać odpwiedzi.  :wink: Mam nadzieję, że będę tu mile widziana i wspominana... No, okaże się... Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę powodzenia w życiu.  :cry:
 Misty.K
Zapisane

Arwen

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #1 : 2004-10-01, 23:36 »
Szkoda, że odchodzisz Misty.K ... :( Wpadnij tu jeszcze kiedyś...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #2 : 2004-10-02, 11:56 »
buahaha dobre :mrblue: juz ja znam to "paa, nikt mnie tu nie lubi", "och jak tu nudno, ide sobie" itp :mrgreen: a potem piec razy dziennie zurawia zapuszcza na swoj temat czy wszyscy za nim placza.. :lol: :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Do zobaczenia"
« Odpowiedz #2 : 2004-10-02, 11:56 »

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #3 : 2004-10-02, 12:11 »
Misty ja cię zatrzymywać. Ale i tak wiem w jakim celu założyłaś ten temat
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Naomi151

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #4 : 2004-10-02, 12:49 »
Chyba płakać nie będę........ :roll:
Zapisane

Essey

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #5 : 2004-10-02, 14:09 »
Cytuj

buahaha dobre  juz ja znam to "paa, nikt mnie tu nie lubi", "och jak tu nudno, ide sobie" itp  a potem piec razy dziennie zurawia zapuszcza na swoj temat czy wszyscy za nim placza..  


taaaaa.... ja też pamiętam takie temaciki. Misty itak go ktoś zaraz zamknie :roll:  :roll:

naprawdę nie wiem po co robić na forum wielką aferę z okazji swojego odejścia. mogłabyś się pożegnać z tymi których lubisz najbardziej i cichutko się ulotnić ;)

Trochę głupie sa takie tematy bo niczemu nie służą :P

pamiętam jak sama kiedyś takie zakładałam :P  na innych forach... :P ...już teraz sobie daruje...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #6 : 2004-10-02, 15:34 »
Cytuj

naprawdę nie wiem po co robić na forum wielką aferę z okazji swojego odejścia. mogłabyś się pożegnać z tymi których lubisz najbardziej i cichutko się ulotnić  

Trochę głupie sa takie tematy bo niczemu nie służą  


dokladnie. myslisz ze zaraz pojawi sie tysiac odpowiedzi: "nieee, nie odchodz, buuu!"? jesli tak to niestety sie mylisz :roll: nikt nie bedzie tu robil cyrkow, zreszta i tak wiadomo ze sto razy bedziesz tu zagladac jeszcze :roll: zawsze tak jest :roll:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #7 : 2004-10-02, 17:53 »
Ciao :mrblue: A reszta została powiedziana wyzej :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

-Sunny Dk. Elf-

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #8 : 2004-10-02, 17:57 »
Wiktoria = :lol: = totalna porażka jesteś...

btw: szkoda Misty, powodzonka ! ;).
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Do zobaczenia"
« Odpowiedz #8 : 2004-10-02, 17:57 »

Agata:)

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #9 : 2004-10-02, 18:11 »
Nie bede plakac. Pa
Zapisane

Raffy

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #10 : 2004-10-02, 18:12 »
Cytat: VioaoiV
buahaha dobre :mrblue: juz ja znam to "paa, nikt mnie tu nie lubi", "och jak tu nudno, ide sobie" itp :mrgreen: a potem piec razy dziennie zurawia zapuszcza na swoj temat czy wszyscy za nim placza.. :lol: :lol:


zgadzam się w pełni z Vio ! :mrblue:
Zapisane

-Sunny Dk. Elf-

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #11 : 2004-10-02, 18:16 »
Cytat: basieq
Darke, jesteś żałosnym dzieciakiem, zaraz może jeszce pójdziesz zbić Vio? Po prostu mialam teraz ochote napluć na monitor [ bo piłam coś] Proszę Cie, oszczędź sobie tych zbędnych komentarzy, bo nikt ich nie potrzebuje!
A co do Misty: Ja sobie zrobilam kilka miesiecy przerwy i nie musiałam sie żegnać, aa jak znam zycie niedlugo tu  przeyjdziesz jeszce nie raz. A tak wogole to byl osobny temat na żegnanie się...


Proszę Pani, przepraszam. Jak ja widze co ty piszesz to mi sie chce   :killl: ... daruj sobie, dorosla... starsza o 1 rok i szpanuje, jaka to duza jestem i glupia..
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #12 : 2004-10-02, 19:47 »
Cytat: -Sunny Dk. Elf-
Cytat: basieq
Darke, jesteś żałosnym dzieciakiem, zaraz może jeszce pójdziesz zbić Vio? Po prostu mialam teraz ochote napluć na monitor [ bo piłam coś] Proszę Cie, oszczędź sobie tych zbędnych komentarzy, bo nikt ich nie potrzebuje!
A co do Misty: Ja sobie zrobilam kilka miesiecy przerwy i nie musiałam sie żegnać, aa jak znam zycie niedlugo tu  przeyjdziesz jeszce nie raz. A tak wogole to byl osobny temat na żegnanie się...


Proszę Pani, przepraszam. Jak ja widze co ty piszesz to mi sie chce   :killl: ... daruj sobie, dorosla... starsza o 1 rok i szpanuje, jaka to duza jestem i glupia..


Tak na prawde to może i o rok .. ale psychicznie to chyba jednak gdzieś około 4 ... 5 ... i kto tutaj jest glupi
P.S. Po oc zakladac temat - nie mozesz odejść bez slowa albo powiadomic tylko te osoby co byly ci na tym forum najblizsze - jesli tak to mozna ując ??
Zapisane

aleb

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #13 : 2004-10-02, 20:04 »
Sunny dlaczego czepiasz się teraz Vioaoiv  :? Gdy miałeś stary nick, czepiałeś się norris  :grr:
Zapisane

Kira

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #14 : 2004-10-02, 20:06 »
zegnaj i zajrzyj jeszcze kiedyś twoja decyzja ze dla ciebie tu nudno Pa :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Do zobaczenia"
« Odpowiedz #14 : 2004-10-02, 20:06 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #15 : 2004-10-02, 20:06 »
[aaaaaaaaaaaaaaaaapap

 :(  :(  :( (zart)  :lol:  :lol:  :lol:

Kira

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #16 : 2004-10-02, 20:11 »
kora z której strony żart   :lol: po prostu znudziło sie jej i tyle ;)
Zapisane

aleb

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #17 : 2004-10-02, 20:18 »
Mamusiu dlaczego opuszczasz córkę  :lol:
Zapisane

Kira

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #18 : 2004-10-02, 20:21 »
wiesz juz tak nie mów ten temat rodzinki juz dawno zamkniety y jej miłosc umarla razem z znudzeniem :)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #19 : 2004-10-02, 20:25 »
Cytuj
Wiktoria =  = totalna porażka jeste¶...

Cytuj
Proszę Pani, przepraszam. Jak ja widze co ty piszesz to mi sie chce  ... daruj sobie, dorosla... starsza o 1 rok i szpanuje, jaka to duza jestem i glupia..


Dziecko po grzyba zmieniałeś nick i zaczynałeś 'od nowa' jako 'jasny Karolek' jeśli nie potrafisz znów się opanować :| :roll: A potem znowu będziesz przepraszał :? Tylko, że nikt już nie uwierzy w Twoją zmianę, przynajmniej ja nie uwierzę :| Bo nie potrafisz nad sobą panować i tyle, zresztą każdy i tak wie, że jesteś takim samym Darke!! W końcu wyrzucą Cię z forum, Ty będziesz płakał a my nie będziemy musieli czytać wyzwisk pod swoim adresem.....

Misty, jak Ci się nudzi to odchodź, po co masz sie męczyć? :mrgreen:
PAPA

Dalma
Zapisane

aleb

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #20 : 2004-10-02, 20:30 »
Darke zniów ci się nudzi... jesteś bardzo wybuchowy i każdego się czepiasz  :lol: Po co tu włazisz na FZ, aby tylko robić awantury???  :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Do zobaczenia"
« Odpowiedz #20 : 2004-10-02, 20:30 »

Kira

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #21 : 2004-10-02, 20:36 »
no Achaja przynajmniej nie obrazaola ewentualnie waliła szantarzem ze jak to nie  to to zrobi itp. Psychicznie Darke ma sz mozsz ez 9 lat a fizycznie cóz moze i maz te wyimaginowane naście lat :?  zachowujesz sie fatalnie :roll:
Zapisane

Essey

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #22 : 2004-10-02, 20:41 »
Cytuj

Dziecko po grzyba zmieniałeś nick i zaczynałeś 'od nowa' jako 'jasny Karolek' jeśli nie potrafisz znów się opanować   A potem znowu będziesz przepraszał  Tylko, że nikt już nie uwierzy w Twoją zmianę, przynajmniej ja nie uwierzę  Bo nie potrafisz nad sobą panować i tyle, zresztą każdy i tak wie, że jesteś takim samym Darke!! W końcu wyrzucą Cię z forum, Ty będziesz płakał a my nie będziemy musieli czytać wyzwisk pod swoim adresem.....


To samo sobie pomyślałam :roll:

Dno i metr mułu...
Już dawno powinni cię zbanować a nie się cackać z tobą :roll: ...
Zapisane

golden

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #23 : 2004-10-02, 20:41 »
tak samo ja sie z Wami mogę pożegnać, bo... jakies dwa dni mnie chyba nie będzie :mrgreen:
jeju, ale aferę robicie :roll: znudziło sie, to trudno, papa i niech moc będzie z Tobą...
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #24 : 2004-10-02, 21:09 »
Szkdoa ze odchodzi, no coz.. A po drogie darke, mnie tez powoli wkuzrasz.. teraz sie Vio doczepiles.. i tak wszyscy wiedza jaki jestes..
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #25 : 2004-10-02, 21:16 »
Cytuj

 zaraz może jeszce pójdziesz zbić Vio?


nom tylko nie wiem w ktorym momencie sie zaczac bac. bo przeciez jestem tylko o rok starsza, jego uderzenie moze mnie zwalic z nog..
Zapisane

golden

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #26 : 2004-10-02, 21:21 »
Cytat: VioaoiV
Cytuj

 zaraz może jeszce pójdziesz zbić Vio?


nom tylko nie wiem w ktorym momencie sie zaczac bac. bo przeciez jestem tylko o rok starsza, jego uderzenie moze mnie zwalic z nog..

przestancie sie wyzywac na kazdym topicu, bo to juz jest smieszne :lol: non stop sie brechtam do monitora jak glupi, bo gdzie nie popatrze tam Karoleq i Vio :lol: wezzzcieeee.... i w dodatku wszedzie robicie OffTalk...

Nie to zebym sie bawil w moda, to wkurzajace ;)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #27 : 2004-10-02, 21:36 »
Cytuj

przestancie sie wyzywac na kazdym topicu, bo to juz jest smieszne


golden no to co ja mam zrobic, moze mi powiesz ?? :roll: mam to ignorowac? no sorry, jak dlugo mozna..?
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Do zobaczenia"
« Odpowiedz #27 : 2004-10-02, 21:36 »

golden

  • Gość
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #28 : 2004-10-02, 21:39 »
Cytat: VioaoiV
Cytuj

przestancie sie wyzywac na kazdym topicu, bo to juz jest smieszne


golden no to co ja mam zrobic, moze mi powiesz ?? :roll: mam to ignorowac? no sorry, jak dlugo mozna..?

przeciez to proste ;) teraz mówię do Ciebie Vio - machnij na to wszystko ręką ;)
a teraz kurtyna w dół i koniec tego tematu.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
"Do zobaczenia"
« Odpowiedź #29 : 2004-10-02, 22:09 »
Cytuj

a teraz kurtyna w dół i koniec tego tematu.


"nie bawie sie w moda" :lol: ;) :wink:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 28 zapytaniami.