Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Dyskoteki  (Przeczytany 4287 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Amarae

  • Gość
Dyskoteki
« : 2004-11-29, 20:34 »
Szukałam takiego tematu, ale nie znalazłam :P Więc właśnie, jak to u was jest z dyskotekami? Jakie sa w szkole? Podpieracie ściany czy tańczycie? Ja powiem wprost - na dyskoteki nie chodzę i naprawde na żadnej nie byłam, chyba, że kiedyś na kolonijnej :P Wiem, że nikt nie będzie chciał ze mną tańczyc, ze względu na mój charakter ;) A na ostatniej dyskotece, chłopcy puszczali podobno Metallice, w ogóle metal i gotyk :P Mało kto tańczył, jedna koleżanka złamała sobie rękę :lol: Ogółem chłopcy wszystko przygotowali, a potem sprzątali :P I nie było mnie tam - wiem to od koleżanek :lol:
Zapisane

halina

  • Gość
Dyskoteki
« Odpowiedź #1 : 2004-11-29, 20:38 »
U mnie w szkole w zeszłym roku była tylko jedna dyskoteka. W tym roku- :chomik:  ani jednej.

Cytuj
na dyskoteki nie chodzę i naprawde na żadnej nie byłam


Ja tez nie ;)  nawet jakby byla raz na 3 lata to bym nie poszla. po prostu mnie to nie kreci......
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Dyskoteki
« Odpowiedź #2 : 2004-11-29, 21:00 »
A u mnie było ostatnio w piateik a tak to jest co 2 tygodnie 8) super ekxtra swiatla
a chodze tak co 2-3 dyskoteke

Forum Zwierzaki

Dyskoteki
« Odpowiedz #2 : 2004-11-29, 21:00 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Dyskoteki
« Odpowiedź #3 : 2004-11-29, 21:19 »
Cytuj

Ja tez nie  nawet jakby byla raz na 3 lata to bym nie poszla. po prostu mnie to nie kreci......


ja tez. nie lubie dyskotek. wole robic 1000 innych rzeczy, byle nie dyskoteeeki :roll:
w ogole mnie to nie kreci :P
szczegolnie sie zrazilam bo w podstawowce dyskoteki byly - uwaga!- obowiazkowe :? i jeszcze wicedyrektorka wzrokiem bazyliszka kazala tanczyc i sie bawic, grozac np obnizeniem oceny z zachowania :roll: paranoja :roll: to byly tak sztyywne dyskoteki, takie na sile, ze mi sie zupelnie odechcialo.. w gimnazjum mimo tego ze jstem przewodniczaca samorzadu to nie bylam na ani jednej dysce i jakos mnie to nie kreci. kiedys sie trza bedzie wybrac, ale jakos mnie na razie nie ciagnie ;)
co do tanczenia- jakos nigdy nie mialam z tym problemow, bo kilku chlopakow naraz chcialo ze mna tanczyc [to tak nie chwalac sie :P ], z tym ze zawsze otoczona bylam kolezankami wiec sie wstydzili :P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Dyskoteki
« Odpowiedź #4 : 2004-11-29, 21:22 »
Cytuj

Ja kocham tańczyć


ja tez, ale nie do "Umcy umcy ducy ducy ducy ducy puff" :lol:
Zapisane

pola

  • Gość
Dyskoteki
« Odpowiedź #5 : 2004-11-29, 21:32 »
a ja czasami chodzę a czasem nie :D
jak mi się chce i po prostu mam ochotę wytańczyć się to idę :)
i raczej nie mam problemu z wolnymi ;) bardzo lubię wolne :mrgreen:
heh... muzyka taka.. średnia jest na dyskach... hehe... no ale cóż ;)
Cytuj

szczegolnie sie zrazilam bo w podstawowce dyskoteki byly - uwaga!- obowiazkowe  i jeszcze wicedyrektorka wzrokiem bazyliszka kazala tanczyc i sie bawic, grozac np obnizeniem oceny z zachowania  paranoja
gaszzz... wspolczuje.. :roll:
u nas w podstawowce zawsze taka atmosferka była... ssssuper :wink:
a w gimku nie gorzej :D tylko dyrektor tak łazi w tą i w tą... heeeh... tak dziwnie :P
Zapisane

Scotia

  • Gość
Dyskoteki
« Odpowiedź #6 : 2004-11-29, 21:52 »
w ten piątek była dysko, sporo osób przyszło, ale chłopacy cały czas puszczali jakies techno, wszyscy tańczyli, ale do techno....troche głupio.......chciałabym pójsc gdzies poduczyc sie jakis kroczków tanecznych, tak zeby dac czadu :lol:
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Dyskoteki
« Odpowiedź #7 : 2004-11-30, 10:22 »
ja baardzo lubie tanczyć i na dyskoteki chdzę bo właściwie nigdzie indziej nie mam mozliwości się wyszaleć :P
Cytuj

 raczej nie mam problemu z wolnymi  ;) bardzo lubię wolne  

:;d:
a muza owszem średnia jest ale do większości da się tańczyć ;)
u mnie tez była w ten piątek ale ja nie byłam bo chora byłam (jestem) i nie mogłam pójśc :(
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Dyskoteki
« Odpowiedź #8 : 2004-11-30, 11:09 »
Ja w szkole podstawowej byłam na kilku dyskotekach, a gimnazjum na żadnej z tego co pamiętam. :P A teraz to imprezy (np. połowinki) będą w dyskotekach/klubach np. Galaxy. ;) A tańczyć lubię :;d:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dyskoteki
« Odpowiedz #8 : 2004-11-30, 11:09 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Dyskoteki
« Odpowiedź #9 : 2004-11-30, 15:09 »
Ja wczoraj miałam pierwszą klasową. Chłopcy obudzili się piętniaśnie minut przed końcem, jak się na nich wydarłam (serio :) ), że nie proszą do tańca dziewczyn. Zdążyliśmy tylko 3 wolne... I każdy wolny z kimś tańczyłam :wink: Hehe :D :P  :oops:  8)
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Dyskoteki
« Odpowiedź #10 : 2004-11-30, 15:18 »
Ja raczej nie przepadam za dyskotekami...  :P
Klasowa to nawet nie wiem kiedy jest  :lol:
Ale zależy gdzie i z kim jest ta dyskoteka  :)
Hehe, w zeszłym roku na kolonii nad morzem (z kuzynką na niej byłam) były dyskoteki obowiązkowe  :lol: Ja zawsze numer robiłam - i tak na nie nie szłam, ktoś na dole z wychowawców mówił "Czy wszyscy zeszli? Nikogo nie ma na górze?" to ja cicho byłam hehe  :P Miałam okazje z mamą pogadać bo nie miałam kiedy bo zawsze chałas był  ;)
Hehehe, ale na tej ostatniej byłam  :wink: I było fajnie  :D
Na klasowej nigdy nie byłam... tylko raz w 4 klasie, to miał być bal karnawałowy i ja jako jedyna miałam taką balową sukienke  :lol: Ale obciach !!  :lol:  :lol:
A tak po za tym na żadnej klasowej  :lol:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Ripper768

  • Gość
Dyskoteki
« Odpowiedź #11 : 2004-11-30, 16:47 »
U nas jak narazie byly tylko 2 dyskoteki (na styczen przewidujemy 2). Mam akurat ten bonus ze prowadze je z 2 kumplami. Z nauczycielami mamy wszystko obgadane i mozemy robic (prawie)wszystko... ;) Ogolnie jest dobrze muzyka wszystkim odpowiada bo puszczamy to co kazdy lubi. Czasami poleci jakas techniawa czasem troche "czarnej muzy" i wszyscy sa zadowoleni :)
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Dyskoteki
« Odpowiedź #12 : 2004-11-30, 17:01 »
Cytuj

ja tez. nie lubie dyskotek. wole robic 1000 innych rzeczy, byle nie dyskoteeeki  
w ogole mnie to nie kreci  

podpisuję sie wszystkimi odnóżami :)
Ale za to z utęskinieniem czekam na studniówkę  ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Dyskoteki
« Odpowiedź #13 : 2004-11-30, 17:08 »
szkolne dyskoteki sa zazwyczaj bardzo kiepskie  :roll:  zeby nie powiedziec dziecinne ;)
na takowej byl tylko raz w zyciu w pierwszej klasie,tak dla zasady a pozniejsze olewalam sikiem prostym.
Ze wzgledu na to ze nie lubie techniawy na normalne dyskoteki rowniez nie chodze.
Jezeli mam potanczyc to tylko w jakims milym clubiku np. do rnb  a to zdaza sie naprawde od swieta bo nie mam niestety czasu :(
Zapisane

whiper

  • Gość
Dyskoteki
« Odpowiedź #14 : 2004-11-30, 17:53 »
Nie chodze na szkolne dyskoteki, nie lubie takich dziecinad (bynajmniej takie były w moich szkołach) ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dyskoteki
« Odpowiedz #14 : 2004-11-30, 17:53 »

Willie

  • Gość
Dyskoteki
« Odpowiedź #15 : 2004-12-02, 14:30 »
Ja na ani jednej nie byłam, ale miałam ochotę zacząć, a tu nagle przez radiowęzeł dyrektor ogłasza, że dyskoteki są zawieszone do odwołania, bo uczniowie chodzą upici i palą w kiblach  :grr: . No ej a niektórzy chcą się po protu normalnie bawić  :roll: ...
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Dyskoteki
« Odpowiedź #16 : 2004-12-02, 14:57 »
Cytat: Emilka

 olewalam sikiem prostym.

świenty text, muszę zapamiętać :lol:  :lol:  :lol:


Hmm, czemu nie lubicie dyskotek? U nas w szkole są super. :) Mamy szkolne gimnazjum i liceum razem, leci fajna muza, są takie migające kule, nie wiem jak to się zwie :P Klimaty... :] Fajnie jest, można się wyszaleć, potańczyć z chłopakami ( ]:-> ). Ja po takiej dyskotece zużywam anergię na cały tydzień, także potem  mnie już nie roznosi i nie świruję :lol: Niestety często mi się zdarza złapać na dyskotekach doła patrząc na zakochane pary albo na tego, ktory jest fajny czy po prostu dopada mnie dół z braku laku. Na każdej dysce przez jakiś czas tak mam, raz dużej, raz krócej. Nie wiem skąd toto się bierze :P :P :P Klimat... :]
Zapisane

navel

  • Gość
Dyskoteki
« Odpowiedź #17 : 2004-12-02, 15:30 »
Cytat: VioaoiV
Cytuj

Ja kocham tańczyć


ja tez, ale nie do "Umcy umcy ducy ducy ducy ducy puff" :lol:

dokładnie  :lol:

U nas w szkole przeważnie nie ma dyskotek, no jedynie na bal przebierańców, ale i tak jest kiepsko...  :roll: I wtedy lepiej sobie potańczyć w domu  :lol:
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
Dyskoteki
« Odpowiedź #18 : 2004-12-02, 16:00 »
a ja mam dyskotekę i chyba nie ide, bo mi sie nie chce :P a tak to lubie tańczyć, ale musze miec duuuuuużą ochote i wole dyskoteki klasowe, bo jest zgranie i wogule lepiej jest, nie biegaja jakies opetane dzieci bawiace sie w berka (niektórzy w miom wieku tak mają, ale cóż...)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Dyskoteki
« Odpowiedź #19 : 2004-12-02, 16:08 »
U nas nie są takie najgorsze więc chodzę ;) Ale nie mówie, że zawsze tańcze :P A tańczyć lubię :)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Dyskoteki
« Odpowiedź #20 : 2004-12-02, 16:38 »
Kiedyś chodziłam na dzkolne dyskoteki, ale to tylko za czasów podstawówki. Lubiłam je bo następnego dnia nauczyciele nie mogli pytać tych co byli na dyskotece :P A ostatnio raz byłam na dyskotece w wieku lat 13 na koloniach na Węgrzech. No i jeszcze balik gimnazjalny :P teraz wole koncerty. Troche ich w moim mieście jest ;) a tam POGO ;) dzięki temu potrafie sie bardziej wyszaleć niż na dyskotece. No i czasem są fajne imprezy w "Herkulesach" czyli w klubie gdzie grają metal.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

Dyskoteki
« Odpowiedz #20 : 2004-12-02, 16:38 »

AgaŚ

  • Gość
Dyskoteki
« Odpowiedź #21 : 2004-12-02, 16:42 »
Ja tam imprezowa dziewczyna jestem ;) Lubie dyski u nas w szkole sa bardzo fajnie szczegolnie ze nauczycieli trudno na nich spotkac :P Najczesciej siedza w pokoju nauczycielskim i sobie gadaja olewajac wszystkich ;) Wiec rozne juz u nas przypadki byly (policja pogotowie :P) Ale ogolnie fajnie jest, fajna atmosfera :D
Zapisane

golden

  • Gość
Dyskoteki
« Odpowiedź #22 : 2004-12-02, 17:49 »
nasze szkolne dyskoteki to tez dziecinady... :roll: chodze na nie tylko ze wzgledu na to, ze albo je prowadze, albo robie za stroza porzadku ;) lubie imprezy, ale nie w tym stylu :P a jesli juz, to stojac przy sprzecie ;)
Zapisane

Nataila

  • Gość
Dyskoteki
« Odpowiedź #23 : 2004-12-02, 17:54 »
Tak średnio lubię dyskoteki. W ogóle to zbytnio nie lubię tańczyć. U mnie w szkole byłam dopiero na jednej dysce, więc trudno mi ocenić, jakie są. Ta była beznadziejna, ale może im po prostu nie wyszło ;) ? Pójdę na inne, żeby mieć porównanie. Jak chodziłam do podstawówki, dyskoteki były niezłe :wink: . A u Was w szkole płaci się za wstęp? Ile? U mnie 1,50 zł.
Zapisane

golden

  • Gość
Dyskoteki
« Odpowiedź #24 : 2004-12-02, 18:04 »
Cytuj
A u Was w szkole płaci się za wstęp? Ile?

takze 1,50zł ;) zyski z tego ida do budżetu parlamentu uczniowskiego.
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Dyskoteki
« Odpowiedź #25 : 2004-12-02, 18:11 »
U nas sie płąci dwa zylaki:/
Kiedyś uwielbiałam dyskoteki ale teraz...szkoda gadać:/
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Dyskoteki
« Odpowiedź #26 : 2004-12-02, 18:23 »
u mnie sie placi 2 zł  :roll:  ;)  a imprezy zazwyczaj prowadzi brat kolezanki z rownoleglej bardzo zaprzyjaźnionej z naszą klasy :D wiec jest nawet spoko  :wink:
Zapisane

oolciaa

  • Gość
Dyskoteki
« Odpowiedź #27 : 2004-12-02, 19:08 »
a ja ide na dyskoteke szkolna w nastepny piatek :D tylko dla gimnazjum wiec nawet git :D u nas  wszytsko robia chlopacy nawet na dyskotekach klasowych ... oni przynosza kompa z domu i puszczaja mp3 maja wielkie glosniki ultrafiolet i talkie tam :D czyli nawet tego spoko jest D: a me jestesmy od tanczenia :d i nie popieram stania pod sciana :d po to place te 2 zeta zeby sie bawic :D:D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dyskoteki
« Odpowiedz #27 : 2004-12-02, 19:08 »

agusiakp

  • Gość
Dyskoteki
« Odpowiedź #28 : 2004-12-03, 17:57 »
A ja kocham dyskoteki.....i na dodatek rzadko stje pod scianą :D
Szczególnie mi siem podobała ostatnia dyska u nas (na zieloonej szkoolce)
troche sie dzialo i wogóle... :D
Pzdr
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Dyskoteki
« Odpowiedź #29 : 2004-12-03, 18:14 »
Ja na dyskoteki nie chodzę, byłam tylko raz na dyskotece szkolnej, na której w ogóle nie tańczyłam i jeszcze na dyce na zielonej szkole...
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.193 sekund z 28 zapytaniami.