Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Do dołu

Autor Wątek: Wyżłomaniacy poszukiwani!  (Przeczytany 33465 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #210 : 2003-03-25, 15:55 »
Twipsy, dobrze ze Chere nic wiecej nie stalo sie po spotkaniu z kotem :)
dzisiaj Ami toleruje Viki(kot) kiedy ona ejst na nogach, ale kiedy spi to Ami z Gizmo lubia na nia polowac...dlatego wiekszosc czasu Viki spedza przesypiajac na szafie! :wink:
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #211 : 2003-03-29, 16:35 »
No i co? Juz nikt tu nie zagląda? Rozumiem, wiosna - człowiek woli z jakimś wyzłem lub pinczerem iść na spacer a nie siedzieć przed komputerem. Mnie i mojego psa tez wzywa natura, chodzimy prawie codziennie nad morze i obowiązkowo do lasu. Tak pięknie zrobiło się na dworzu. Ach, chyba polecę na jeszcze jeden spacerek... ;)
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #212 : 2003-03-29, 17:15 »
zieeeeeew?
pogoda nie teges...
a ja twardo biegam - juz 4 dzien :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #212 : 2003-03-29, 17:15 »

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #213 : 2003-03-31, 15:48 »
No i znów mamy kłopot z odświeżaniem - dlaczego tak się dzieje - a może to coś z moim kompem ???.
Mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy i znów, będzie mozna pogadać  8)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #214 : 2003-03-31, 18:51 »
coś się znowu blokuje...
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #215 : 2003-03-31, 18:52 »
odhaczamy
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #216 : 2003-03-31, 19:47 »
przepraszam, ze pytam... co "odhaczamy"???

a co do forum... dluuuuuugo sie laduje :(
nie zniechecicie mnie jednak! :P

Sparkiszon zaliczyl wczoraj:
- bieganie ze mna (jogging to to jeszcze nie jest hehehehe) + ganianie z kundelkiem Maksiem (kolega ze spacerow) i obwachiwanie skwerku z rotkiem Rojem - razem jakies 1,5 godziny

- szkolenie + molestowanie i bycie molestowanym - z kolegami z przedszkola - troche wiecej niz godzine

- spacer w lasku z Marysina do Rembertowa (jak ktos zna Warszawe to wie - to nie jest daleko, ale mozna pohasac)

...i padl .... biedny spioszek :)
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #217 : 2003-04-01, 15:35 »
no to widac ze meczysz swojego szczeniaka :)
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #218 : 2003-04-02, 12:27 »
Super! Forum znowu działa. Od paru dni nie wyswietlały się nasze ostatnie wpisy do tematu, ale widać admin lub moderatorki zadziałali - i chwała im za to!
Mój Fidel ostatnio powrócił do swoich instynktów niszczycielskich tzn. jak zostawiam go samego - demoluje mi chatę. Ale za to przestał na razie obszekiwać ludzi (tak poprostu). Ach, jak to ciężko być psim nastolatkiem (8 miesięcy) ... Czy ja to wytrzymam? :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #218 : 2003-04-02, 12:27 »

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #219 : 2003-04-02, 16:33 »
Miejmy nadzieję, że znów wszystko bedzie w porządku.
Siva i o to właśnie chodzi. Szczeniak musi się wybiegać, wyszaleć i wtedy będzie miała apetyt, brak ochoty na pożeranie mebli, bo trzeba się wyspać przed nastepnym spacerem i zabawą  8)
Wyrośnie na pieknego zdrowego piesa  ;)
My to już tylko zaliczamy spokojne spacerki. Potem staruszka idzie spać, a Chere zabieram jeszcze do lasu. I tak mijają kolejne dni.
Wiecie co, czasem nie mogę uwierzyć, że ta moja staruszka ma już 12 lat !!!   Aaaa niedługo szczepienie na wściekliznę  :papa:
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #220 : 2003-04-07, 18:04 »
Ale jestem zła :grr: ! Nie wiem czy juz wam pisałam , że mieszkam 10 metrów od lasu? Od jakiegos czasu często spotykam w tym lesie setera biegającego bez opieki właścicieli. Z początku myślałam, że się zgubił, albo jest bezpański, ale nie - bo raz widuje go w obroży a raz bez, co świadczy, że jest ktoś kto mu tą obrożę zakłada i ściąga. Pies jest dość nieufny, czasami podchodzi, ale raczej jest zdystansowany. Sierść ma dość zaniedbaną, jest szczupły, ale nie zagłodzony. Jest wyraźnie przygnębiony, nie okazuje żywiołowej chęci do zabaw z psami, co normalnie jest typowe dla seterów. Zimno, nie zimno a on biedny biega samopas po lesie, czasem także po ulicy. Gdybym spotkała jego właściciela to miałabym wiele mu do powiedzenia  :grr: . Oczywiście właściciela z tym psem nie spotkam, bo jemu łatwiej jest wypuścić psa żeby cały dzień się gdzieś błąkał niż wyjść z nim na spacer. Niecierpię takich ludzi  :( .
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #221 : 2003-04-07, 19:03 »
Monik, spróbuj zdobyć jakoś zaufanie psa. Potem możliwosci od groma. Jak raz piesek nie wróci do domku, to się może nauczą :grr:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #222 : 2003-04-07, 19:31 »
Też o tym myślałam, ale tak naprawdę wzięcie cudzego psa (o którym się wie że ma właściciela) to zwykła kradzież. Jednak kiedy będę na wieczornym spacerze i ten psiak nadal będzie błąkał się po dworzu w ten mróz to poprostu przyprowadzę go do swojego domu.
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #223 : 2003-04-08, 07:38 »
Monik - to nie tak. Ty przeciez nie kradniesz tego psa, to  po pierwsze, a po drugie może byłaby szansa znalezienia mu lepszego domu.  Tylko wiecie co, boję się, ze ten pies nauczony właśnie takiego zycia - nie będzie chciał żyć inaczej.  
A przepisy wyraźnie mówią, że pies w mieście ma być na smyczy i na dodatek w kagańcu - żeby tak można było postraszyć tych właścicieli straża miejską (jakiś mandat), albo TOZ-em. Tylko boję zię, że znów ucierpi na tym pies.
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #224 : 2003-04-09, 10:17 »
wiecie ze to bydlatko pod tytulem Sparkiszon wazy juz niemalze 20 kilo??!!
kawal slonia :)
jest teraz ogromnie szczesliwy bo spadl snieg

Monik - a z tym psem to sie nawet nie zastanawiaj!!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #224 : 2003-04-09, 10:17 »

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #225 : 2003-04-09, 16:02 »
Siva - przecież Twój Sparky ma dopiero 4 miesiące !!
To będzie naprawdę spory wyżełek  8)
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #226 : 2003-04-09, 20:40 »
Tego seterka ostatnio nie widziałam - niestety nie znam jego właścicieli. Przyszło mi do głowy, że ten pies może sam ucieka? Setery sa w końcu myśliwskie. Będę obserwować go jeśli znowu się pojawi.
Siva twój wyżełek to faktycznie prawdziwy gigant - mój ważył 20 kg w wieku 7 m-cy, a w wieku Sparkyego wazył 10-12 kg. Ojciec Sparkego musiał być sporym psem  :wink: .
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #227 : 2003-04-10, 10:02 »
Cytat: monik
Siva twój wyżełek to faktycznie prawdziwy gigant - mój ważył 20 kg w wieku 7 m-cy, a w wieku Sparkyego wazył 10-12 kg. Ojciec Sparkego musiał być sporym psem  :wink: .


no i pewnie wyzlem jego tatus to nie byl na 100%  :lol:
moja mama ma teorie ze jego ojcem byl owczarek beglijski, moj tata ze czarny labrador... a ja... ze jakis duzy kundel heheehehe
ide mu zaraz kupic nowa obroze - w tej sie lada chwila przestanie miescic

a wiecie co on wczoraj zrobil??? wydrapal dziure w swoim poslaniu i wyprul z niego flaki (gabke), ktore to sie teraz walaja po calym mieszkaniu :lol:
gupi pies :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #228 : 2003-04-10, 12:31 »
Piesy w ten sposób moszczą sobie posłanie.  Kiedyś kopały norki, albo dziury w któych się chroniły. No cóz Sparky ciągle rośnie, więc rób zdjęcia - to jedyne pamiątki jakie Ci zostaną, jak już całkiem urośnie i tylko wspomnienia zostaną "jaki on kiedyś był malutki". Mam nadzieję, że nie przekarmiacie łobuziaka   ;)
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #229 : 2003-04-10, 14:19 »
chyba dopoki rosnie i duzo biega i szaleje sa male szanse na przekarmienie hihihihihi :lol:
Zapisane

PATIszon

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #230 : 2003-04-10, 17:48 »
Cytat: Siva
[..]

a wiecie co on wczoraj zrobil??? wydrapal dziure w swoim poslaniu i wyprul z niego flaki (gabke), ktore to sie teraz walaja po calym mieszkaniu :lol:
gupi pies :lol:  :lol:  :lol:


Ha! Moja zrobila dokladnie to samo! :evil:  A ja goopia chcialam jej zafundowac takie fajowe poslanie, ogromniaste ze styropianem w srodku!Dopiero bym miala ladnie w mieszkanku! :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #230 : 2003-04-10, 17:48 »

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #231 : 2003-04-10, 21:13 »
Patiszonku, a ja planowalam mojemu na pierwsze urodziny kupic nowe, ladne poslanie, ale chyba bede to musiala zrobic duuuuuuzo wczesniej :lol:
Zapisane

PATIszon

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #232 : 2003-04-10, 22:25 »
Raczej bym sie wstrzymala, chyba, ze masz za duzo pieniazkow. Szczenialowi to chyba szkoda kupowac drogie poslania, bo i tak zezre! 8)
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #233 : 2003-04-11, 07:33 »
Witaj Pati  8)
Macie rację - szczeniak wszystko pożera, niszczy, rwie na strzępy. Dlatego zostawcie resztki tego posłania - najwyżej tylko jakiś kocyk aby przykryć dziurę.  I poczekajcie aż dorośnie - chociaż wyżełki bardzo póżno dorastają. Moje były szczeniakami do 4 lat. dopiero właśnie po 4 urodzinach jakoś spoważniały.
Pati ciekawa jestem jak to dorastanie wygląda u RR.
Zapisane

PATIszon

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #234 : 2003-04-11, 07:48 »
Cytat: twipsy7

Pati ciekawa jestem jak to dorastanie wygląda u RR.


Mysle, ze podobnie jak u innych ras, a z ta dziura to zrobilam dokladnie tak jak napisalas...przykrylam kocykiem, zeby nie kusilo! 8)
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #235 : 2003-04-11, 11:12 »
Pati, pytając o dorastanie miałam na mysli wyrastanie z wieku szczenięcego. U wyżłów następuje to po 4 latach. Bokserki poważnieją w wieku ok. 2-3 lat.   Wilczurki jeszcze wcześniej - 1,5 - 2 lata.
To oczywiście takie moje luźne obserwacje i zawsze istnieją wyjątki od tej reguły, ale że różnie poważnieją różne psiaki, to byłam w stanie ocenić w ciagu tych 12 lat obserwacji różnych psów na spacerze.  ;)
Zapisane

PATIszon

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #236 : 2003-04-11, 11:37 »
Moja ma dopiero 5 miesiecy, wiec mnie nie strasz, ze bede musiala czekac jeszcze 3 lata, az spowaznieje! Mam nadzieje, ze to nastapi szybciej! Zreszta widze po niej ze dorosleje z tygodnia na tydzien, wiec moze ona jest odstepstwem od reguly!  Acha, no i ona nie jest wyzlem....tylko mnie nie wydaj, bo mnie z tego tematu wywala! 8)
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #237 : 2003-04-11, 14:26 »
Cześć Pati! Nie bój się tutaj wszystkie psy myśliwskie są mile widziane.
Miło mi się czyta wasze posty, bo myślałam, że tylko ja mam takiego zbója  - pożeracza legowisk. Dziura na posłaniu mojego Fidelka jest prawie tak wielka jak on sam. Niedługo dostanie nowe posłanie , zrobione przeze mnie i męża z fragmentu ... sofy. Jest to duży, prostokątny kawał tapicerki, podszytej gąbką na drewnianym stelżu. Mam nadzieję że tego nie uda mu się zniszczyc zbyt szybko  :roll: .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #237 : 2003-04-11, 14:26 »

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #238 : 2003-04-11, 14:31 »
Pati nikt Cię nie wywali. Przeciez RR to wyżeł afrykański na lwy  :wink:
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #239 : 2003-04-11, 16:27 »
Cytat: twipsy7
Pati nikt Cię nie wywali. Przeciez RR to wyżeł afrykański na lwy  :wink:


jasne :wink:

hihihihihihi
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 27 zapytaniami.