Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: rottweiler  (Przeczytany 41277 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
rottweiler
« Odpowiedź #120 : 2004-07-16, 16:24 »
Heh, niegdy tak o tym nie myślałam...  :oops:
Zapisane

Roxette

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #121 : 2004-07-16, 17:35 »
Cytat: olc!a
Cytuj
Psy tzw.bojowe nie są świadome swojej siły

Przeciwnie - są świadome swojej siły i dlatego wlaśnie są takie zrównoważone i spokojne, po prostu pewne siebie.
........słyszałam coś innego......żeby nie było,że to moje własne pojęcie albo pogląd :oops:  :P ......a to,że są spokojne to wiem o tym :P  :P  :P
Zapisane

olc!a

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #122 : 2004-07-17, 01:10 »
Gdzie to slyszałaś?
Zapisane

Forum Zwierzaki

rottweiler
« Odpowiedz #122 : 2004-07-17, 01:10 »

Kira

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #123 : 2004-07-17, 01:29 »
:) Sa fajne jaksadobrze wytresowane dobry wlasciciel rowna sie dobry ułożony psiak rottki maja piekne buziole :)
Zapisane

Roxette

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #124 : 2004-07-17, 13:06 »
Olc!a spokojnie 8)  :wink: Po prostu żle mój post sformuowałam :roll:  :wink: Słyszałam coś innego, ale tobie przyznaję rację :wink:  :wink:  :wink:........a gdzie słyszałam to już nie pamiętam :roll:  :roll:  :roll:
Zapisane

olc!a

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #125 : 2004-07-17, 21:15 »
Nie no ja pytam z ciekawości kto takie bzdury opowiada :?: Bo molosowate to chyba najbardziej świadome swojej siły i najbardziej pewne siebie psy :bezsilny: ;)
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
rottweiler
« Odpowiedź #126 : 2004-07-19, 20:07 »
Cytat: olc!a
Nie no ja pytam z ciekawości kto takie bzdury opowiada :?: Bo molosowate to chyba najbardziej świadome swojej siły i najbardziej pewne siebie psy :bezsilny: ;)

Każdy dzień przebywania z Mohrusiem, mnie o tym przekonuje.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

k_lap

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #127 : 2004-11-05, 14:22 »
Zaznaczyłam "słodkie i kochane maleństwo", gdyż moja koleżanka ma rottweilera. Jest słodki i kochany, ale maleństwo... :)?
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
rottweiler
« Odpowiedź #128 : 2004-11-05, 14:32 »
Ani ich nie kocham, nielubić to lubię- obojętnie do nich jestem chyba raczej :?

Forum Zwierzaki

rottweiler
« Odpowiedz #128 : 2004-11-05, 14:32 »

Szczvrek

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #129 : 2004-11-05, 22:41 »
O co wam chodzi to nie morderca ani mały słodki pies .To kochany i bardzo duży PRZYJACIEL CZŁOWIEKA .Kiedy pinczer czy jamnik mogą byc kochanymi psami to dlaczego nie rottweiler .Słuchaj yashima00 jak jestes starszym specjalistom to chyba powinneś wiedzieć że to od człowieka zależy jaki bedzie pies .To nie jest urodzony morderca tylko urodzony obrońca rodziny
Zapisane

Zwirasek

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #130 : 2004-11-09, 12:50 »
Mojim zdaniem zabrakło w tej ankiecie możliwości lubie je. Bo ja wlaśnie tak uważam. Nie miałam nigdy takiego psa więc mało o nim wiem z praktyki. ale mogą być  :wink:
Zapisane

aleb

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #131 : 2004-11-09, 12:56 »
Zaznaczyłam słodkie kochane maleństwo, ale również oddałabym za niego wszystko, ponieważ szczerze miałam tą rase i nie jest taka jak ją ludzie opisują  :roll:
Zapisane

Zwirasek

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #132 : 2004-11-09, 13:43 »
Cytat: aleb
... i nie jest taka jak ją ludzie opisują  :roll:


Podpisze się pod tym. Wiele ras piesków jest źle oceniana przez ludzi. Te opisy powstały poprzez strach ludzi. Dużo osób uwarza, że każdy Pit Bull jest zły, bo psy tej rasy są wystawiane do nielegalnych walko psów. I tak powstał lęk. Mojim zdaniem ludzie co nie wiedzą nic o psach powinni się nie wypowiadać jakie są z nich okropne bestie. Znam wiele osób, które boją się rotweilera, bo ma potężną posture i jest uważany za groźnego psa. To jest poprostu kłamstwo. Ci ludzie wzorują się na rasie, a przecież każdy pies jest inny...
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #133 : 2005-01-16, 19:53 »
Wspaniale psy-moj ojciec od 14 lat hoduje rottki.
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
rottweiler
« Odpowiedź #134 : 2005-03-24, 15:52 »
słodkie i kochane maleństwo
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Forum Zwierzaki

rottweiler
« Odpowiedz #134 : 2005-03-24, 15:52 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
rottweiler
« Odpowiedź #135 : 2005-03-24, 16:39 »
Mam pseydorottkę - kupiliśmy ją do "pilnowania" i cóż - została całkowicie zdominowana przez kundelka ważącego 15 kg, a egzaminu na tresurze zdała z bardzo słaba oceną bo... nie chciała ugryźć pozoranta - jednym słowem - pies do łóżka.

Ogólnie rottweilery sa łagodne - pod warunkiem że się je dobrze wychowa, z tego co widzę wiekszość właścicieli kupowała te psy "ze względu na to że są groźne" nie mając pojęcia o rasie. Rasa ma jedna wadę - bardzo lubi dominować....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

polna_mysza

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #136 : 2005-03-29, 00:49 »
Lubie te psy
Zapisane

thrilly

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #137 : 2005-03-29, 10:49 »
nie wiem nie mam do czynienia z nimi ale wg. mnie to rottweilery potrzebuja zdecydowanej męskiej ręki. w każdym bądź razie nie miałam nie mam i nie chcę mieć. wolę większe psiambry  :lol:  :lol:
Zapisane

Umi

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #138 : 2005-04-10, 16:01 »
Kocham te psy i dla nich oddałabym życie  :D
Zapisane

sandritta

  • Gość
Odp: rottweiler
« Odpowiedź #139 : 2005-08-27, 17:35 »
tez mam rottweilerke. ma 10lat a i tak jest bardzo agresywna :/ wychowanie mojego ojca... :(
niestety zrobil z niej"glupiego" psa ktory rzuca sie na wszystkich obcych ktorzy sie ruszaja a nawet i na samochody...a do tego stary sie wyprowadzil i zostawil nam ja pod opieke gdzie zdominowala wszystkich bo tylko jego sie sluchala... osobiscie nie mam nic do tych psow bo to nie jest ich wina ze wlasciciele chca z nich zrobic "maszyny" :(
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: rottweiler
« Odpowiedź #140 : 2005-08-28, 20:46 »
urodzony morderca ;) ale w zabawach :lol: zagłosować nie zagłosowałam bo nie zdążyłam :) ale dla mnie słodkie i kochane maleństwo :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: rottweiler
« Odpowiedz #140 : 2005-08-28, 20:46 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: rottweiler
« Odpowiedź #141 : 2005-08-28, 22:41 »
uważam je za wściekłe bestie :P

a tak na serio są mi obojętne, lubie tą rase, nie boje się jej, ale preferuje inne psy ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: rottweiler
« Odpowiedź #142 : 2005-09-29, 16:23 »
Kiedy spotakłam Myszke... zobaczyłam, że rottki są to wspaniałe psy!
 Myszka jest wspaniała! Ona jest wzorem rottwailera!
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
Odp: rottweiler
« Odpowiedź #143 : 2007-07-05, 08:03 »
Piekne i niezawsze agresywne.Znowu to wszystko zalezy od czlowieka.Te psy niemaja wrodzonej agresji.
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: rottweiler
« Odpowiedź #144 : 2009-10-06, 16:01 »
Odświeżam ten wątek z bardzo ważnego powodu. Otóż w październikowym numerze "Przyjaciela psa" ukazał się artykuł lekarza weterynarii i psychologa zwierząt Dagmary Mieszkis-Święcikowskiej pod wielce znaczącym tytułem "Nie jestem bestią!". Jako wielki przyjaciel tej rasy i osoba zakochana w niej bezgranicznie niezmiernie cieszę się, że taki artykuł został napisany i opublikowany. Wszystko co zostało w nim ujęte  pasuje idealnie do charakterystyki i osobowości rottweilerów.  Polecam go wszystkim miłośnikom rottków, a w szczególności osobom mającym negatywne skojarzenia z tą rasą, mając nadzieję, że po jego przeczytaniu zmienią o nich zdanie.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 26 zapytaniami.