Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Jakie ryby do małego akwarium?  (Przeczytany 25290 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pol

  • Gość
Jakie ryby do małego akwarium?
« : 2006-12-13, 20:21 »
mam małe akwarium[8 l] jakie rybki mogę w nim trzymać? :ryba: :ryba: :ryba:
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #1 : 2006-12-13, 20:34 »
Żadne. Mówię poważnie, to akwa jest za małe na jakiekolwiek stworzenie oprócz kilku neritin bądź jednej ampularii.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #2 : 2006-12-13, 20:48 »
plastikowe. W sumie żabki mogą być, ale rybki długo nie pożyją w tak małym zbiorniku. 8 litrów to nie jest akwarium tylko "kotnik" w którym trzyma się narybek aby go dorosłe nie zeżarły.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedz #2 : 2006-12-13, 20:48 »

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #3 : 2006-12-14, 13:42 »
eee, to chyba kpiny?? ja w 5,5l trzymam 5 gupików i dwa glonusie i jakoś żyją, wiecie są zadowolone i wciąż się rozmnażają, więc ona też tak może
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Malawi

  • Gość
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #4 : 2006-12-14, 16:57 »
Lolaczka ty chyba nie masz akwarium tylko przerośniety słoik w którym ryby trzymasz.
Ciebie jakby trzymali w klatce byłoby ci dobrze???????????????? No chyba nie. Ty po prostu maltretujesz żywe istoty.Tym biednym rybciom lepiej byłoby już lepiej w kuli.
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #5 : 2006-12-14, 17:14 »
eee, to chyba kpiny?? ja w 5,5l trzymam 5 gupików i dwa glonusie i jakoś żyją, wiecie są zadowolone i wciąż się rozmnażają, więc ona też tak może

Jeśli o tym nie wiesz, gupiki będą się rozmnażać nawet w szklance, a to nie znaczy, że jest im dobrze. Skąd wiesz, że są zadowolone? Mówiły Ci?
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #6 : 2006-12-14, 19:22 »
Ja mam prawdziwe akwarium, nie słoik.poza tym, wiem bo jakby było źle to by zdychały i nie rozmnażały się a tak nie jest!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #7 : 2006-12-14, 19:27 »
Ja mam prawdziwe akwarium, nie słoik.poza tym, wiem bo jakby było źle to by zdychały i nie rozmnażały się a tak nie jest!

<ironia>To doprawdy dużo wiesz. Naprawdę. </ironia>
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #8 : 2006-12-14, 20:20 »
Loleczka, przez pojęcie "prawdziwe akwarium" rozumiem rośliny, filtr, żwirek, rybki i trochę miejsca dla nich do pływania... Z ciekawości pytam: masz tam jakieś rośliny? Gdzie te rybki pływają?  :|

Ja mam prawdziwe akwarium, nie słoik.poza tym, wiem bo jakby było źle to by zdychały i nie rozmnażały się a tak nie jest!

Czy jak Ci te biedactwa pozdychają, wtedy uwierzysz, że 5,5 l to mało?

Posiedź w pokoju 3x2 z 5 osobami. Nie wyrobiłabyś kilku godzin w ciasnocie, a Twoje rybki muszą "wyrabiać", od kiedy je kupiłaś. Doceń, ile dla Twojego "widzi mi się" znoszą i postaraj się poprawić im żywot.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Forum Zwierzaki

Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedz #8 : 2006-12-14, 20:20 »

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #9 : 2006-12-14, 20:26 »
Loleczka, przez pojęcie "prawdziwe akwarium" rozumiem rośliny, filtr, żwirek, rybki i trochę miejsca dla nich do pływania... Z ciekawości pytam: masz tam jakieś rośliny?  :|

A ja tak z ciekawości pytam : jakiego rozmiaru są te ryby? Bo nie sądzę, żeby dorosły do pełnych, bo wtedy to by się już ukisiły -.-

Czy jak Ci te biedactwa pozdychają, wtedy uwierzysz, że 5,5 l to mało?

Kaira - sensei, pozwolę sobie odpowiedzieć za Loleczkę. "Nie, bo one ze starości poumierały". Ta. Jasne. W męczarniach ze starości poumierały.

Posiedź w pokoju 3x2 z 5 osobami. Nie wyrobiłabyś kilku godzin w ciasnocie, a Twoje rybki muszą "wyrabiać", od kiedy je kupiłaś. Doceń, ile dla Twojego "widzi mi się" znoszą i postaraj się poprawić im żywot.

Ależ one nic nie muszą znosić, one się doskonale czują, bo się ruszają raz na godzinę! I do tego się rozmnażają! I to gupiki, nierozmnażalne ryby normalnie! Kaira, co się czepiasz?! A tak w ogóle, to 5,5 litra to jest prawie basen, rekina możnaby tam wsadzić!

Dobra, jakby co, to to powyżej to była ironia ciężkiego kalibru. Gome, ale się wkurzyłam, co i tak dość rzadko mi się zdarza.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

pol

  • Gość
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #10 : 2006-12-14, 22:01 »
to czyli  mam akwarium nie do użytku?
Zapisane

mala

  • Gość
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #11 : 2006-12-14, 23:33 »
20 zl i masz akwa w ktorym juz mozesz trzymac cos zywego.
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #12 : 2006-12-15, 06:34 »
20 zl i masz akwa w ktorym juz mozesz trzymac cos zywego.

Ano. Tak w gruncie rzeczy to nawet w 15 l można trzymać jednego bojownika, aczkolwiek o wiele lepiej jest mieć większe akwarium. Jak to Kaira - sensei niedawno stwierdziła, małe akwaria są do de xP Chyba, że ma się małe akwa i duże, to z małego można zrobić kwarantannę albo ozdóbkę na biurko ^^
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

PorannaRosa

  • Gość
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #13 : 2006-12-15, 14:52 »
Z 8 litrów możesz stworzyć coś ładnego decydując się na małe gatunki krewetek (podłoże - piasek, sporo mchów).
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #14 : 2006-12-15, 16:14 »
A ja tak z ciekawości pytam : jakiego rozmiaru są te ryby? Bo nie sądzę, żeby dorosły do pełnych, bo wtedy to by się już ukisiły -.-

Kaira - sensei, pozwolę sobie odpowiedzieć za Loleczkę. "Nie, bo one ze starości poumierały". Ta. Jasne. W męczarniach ze starości poumierały.

Ależ one nic nie muszą znosić, one się doskonale czują, bo się ruszają raz na godzinę! I do tego się rozmnażają! I to gupiki, nierozmnażalne ryby normalnie! Kaira, co się czepiasz?! A tak w ogóle, to 5,5 litra to jest prawie basen, rekina możnaby tam wsadzić!

Dobra, jakby co, to to powyżej to była ironia ciężkiego kalibru. Gome, ale się wkurzyłam, co i tak dość rzadko mi się zdarza.
Dziękuję, wychodzę teraz przez was na chamską, wredną, terrorystyczną, sadystyczną, skretyniałą  idiotkę, która męczy zwierzęta i nie zna się nic a nic na akwarystyce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chętnie bym odpowiedziała, co sądzę o tych wypowiedziach, ale nie chcę przeklinać, wiecie?? Ryby mają ok.5cm mają żwirek, roślinkę, kamyki i filtr, aktywny nawet 5 godzin dziennie. akwarium czyszczone co najmniej 3 razy w miesiącu. Na temat hodowli rybek wiem dosyć, by stwierdzić czy ryby są zadowolone!!!!!
Cytuj
Ano. Tak w gruncie rzeczy to nawet w 15 l można trzymać jednego bojownika, aczkolwiek o wiele lepiej jest mieć większe akwarium. Jak to Kaira - sensei niedawno stwierdziła, małe akwaria są do de xP Chyba, że ma się małe akwa i duże, to z małego można zrobić kwarantannę albo ozdóbkę na biurko ^^
eee?? wiesz, nie chcę nic mówić bo znowu wyjdę na sadystkę, ale wg wielu specjalistycznych książek o akwarystyce bojownikom wystarczy 6 do 7 litrów.
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedz #14 : 2006-12-15, 16:14 »

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #15 : 2006-12-15, 16:44 »
Dziękuję, wychodzę teraz przez was na chamską, wredną, terrorystyczną, sadystyczną, skretyniałą  idiotkę, która męczy zwierzęta i nie zna się nic a nic na akwarystyce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chętnie bym odpowiedziała, co sądzę o tych wypowiedziach, ale nie chcę przeklinać, wiecie?? Ryby mają ok.5cm mają żwirek, roślinkę, kamyki i filtr, aktywny nawet 5 godzin dziennie. akwarium czyszczone co najmniej 3 razy w miesiącu. Na temat hodowli rybek wiem dosyć, by stwierdzić czy ryby są zadowolone!!!!!eee?? wiesz, nie chcę nic mówić bo znowu wyjdę na sadystkę, ale wg wielu specjalistycznych książek o akwarystyce bojownikom wystarczy 6 do 7 litrów.

Co do pierwszego zdania- to Twoja sprawa, na jaką wyjdziesz, jak do ostatniej wypowiedzi chamstwem nie wiało.
Wszystkie ryby mają po 5 cm (ryb jest 7) i mieszkają w akwa 5,5 l, w którym jest żwirek, roślina (jedna...) i filtr...  :roll: Bez komentarza. Fajnie im musi się żyć, wciśniętym w wolne miejsca między roślinką, filtrem, żwirkiem i kamyczkami.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #16 : 2006-12-15, 16:44 »
Ryby mają ok.5cm mają żwirek, roślinkę, kamyki i filtr, aktywny nawet 5 godzin dziennie.

O_O... Gupiki 5 cm.. GLONKI 5 cm? Filtr "NAWET" 5 godzin dziennie? O_O
Załamujesz mnie..

akwarium czyszczone co najmniej 3 razy w miesiącu.
 

A po kiego grzyba? Chyba, żeby się rozregulowało.

Na temat hodowli rybek wiem dosyć, by stwierdzić czy ryby są zadowolone!!!!!

O, tak... Widzę to po powyżej cytowanych wypowiedziach. Tak. Naprawdę dużo.

wg wielu specjalistycznych książek o akwarystyce bojownikom wystarczy 6 do 7 litrów.

Ciekawe w których.

Dziękuję, wychodzę teraz przez was na chamską, wredną, terrorystyczną, sadystyczną, skretyniałą  idiotkę, która męczy zwierzęta i nie zna się nic a nic na akwarystyce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie ma za co.

Chętnie bym odpowiedziała, co sądzę o tych wypowiedziach, ale nie chcę przeklinać, wiecie??

W momencie pisania poprzedniej odpowiedzi byłam tak wkurzona, że szkoda gadać, a obyło się bez przekleństw. Trzeba po prostu mieć wystarczający zasób słów i trochę opanowania.

Gomenasai za to, że z topica zrobiła się kłótnia. Więcej się nie odzywam, chyba że będzie coś interesującego.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #17 : 2006-12-15, 21:28 »
Dziękuję, wychodzę teraz przez was na chamską, wredną, terrorystyczną, sadystyczną, skretyniałą  idiotkę, która męczy zwierzęta i nie zna się nic a nic na akwarystyce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dziewczyno ale ty się po prostu nie umiesz przyznać do błędu... nie umiesz sobie uświadomić tego, że męczywsz te ryby...
Nie znam cię, więc nie umiem określić czy jesteś wredną terrorystyczną idiotką, ale z całą resztą zacytowanego fragmentu posta się zgadzam... chociażby ten filtr AŻ (:roll:) 5 godzin dziennie i wymienianie wody 3 razy w miesiącu (o totalnym przerybieniu nie mówię)


kiba... z niektórymi nie można rozmawiać sarkazmem.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #18 : 2006-12-16, 08:50 »
Cytuj
wg wielu specjalistycznych książek o akwarystyce bojownikom wystarczy 6 do 7 litrów.

pewnie wg. takich gdzie pisza tez ze kroliki to gryzonie i sie je ziarnami karmi :/

Pomiijajac fakt, ze tu chodzi o JEDNEGO bojownika, a nie o SIEDEM.

Cytuj
filtr, aktywny nawet 5 godzin dziennie

wyobraz sobie siedzenie w pomieszczeniu 3x2 z piecioma osobami gdzie przez 19h nie ma zadnej wentylacji i gdzie przez te 19h nikt nie moze do kibla wyjsc....

Cytuj
roślinkę

pewnie jeszcze sztuczna...

Cytuj
bo jakby było źle to by zdychały i nie rozmnażały się a tak nie jest!

jasne, a chomik znajomej zyl 8 lat i tez sie rozmnozyl po 3 latach. Przez paczkowanie.


Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #19 : 2006-12-16, 12:58 »
jasne, a chomik znajomej zyl 8 lat i tez sie rozmnozyl po 3 latach. Przez paczkowanie.

Nie, Iras, to akurat może być prawda, jeśli chodiz o gupiki, bo te rozmnażają się zawsze gdy mają taką możliwość, a to wcale nie znaczy że jest im dobrze. Jeśli zaś Loleczka powie, że rozmnażają jej się "glonojady" (tak w gruncie rzeczy to nie ma takich ryb, chyba, że glonojady syjamskie), to uznam że spokojnie można to włożyć w bajki, chociaż zbrojniki też się dość łatwo rozmnaża.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Malawi

  • Gość
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #20 : 2006-12-16, 13:46 »
Loleczk po prostu nie umie sie przyznać do błędu, jak ,,tak dobrze bedą sie u niej chować gupiki"
To za 5 lat do 50 l wpuści arowane.I napisze że arowana czuje świetnie i dokupi jescze jedną.

PS.Loleczka jesteś morderczynią ryb , wyobraż sobie jak ty byś się czuła w takiej ciasnocie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedz #20 : 2006-12-16, 13:46 »

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #21 : 2006-12-16, 13:53 »
PS.Loleczka jesteś morderczynią ryb , wyobraż sobie jak ty byś się czuła w takiej ciasnocie.

No ta, a jeszcze ryby mają to odwieczne przyzwyczajenie do swobody, więc czują się jeszcze gorzej...
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #22 : 2006-12-17, 10:43 »
kiba - zes nie zrozumial aluzji :P chodzilo o to, ze ta znajoma dotad wierzy ze jej chomik zyl 8 lat, przy czym tak naprawde nie bbyl to jeden, a kilka wsrod ktorych kiedys trafila sie samica w ciazy.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #23 : 2006-12-17, 12:43 »
chodzilo o to, ze ta znajoma dotad wierzy ze jej chomik zyl 8 lat, przy czym tak naprawde nie bbyl to jeden, a kilka wsrod ktorych kiedys trafila sie samica w ciazy.

Aaaa.. XD Boskie :lol:
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #24 : 2006-12-17, 18:14 »
Nie, Iras, to akurat może być prawda, jeśli chodiz o gupiki, bo te rozmnażają się zawsze gdy mają taką możliwość, a to wcale nie znaczy że jest im dobrze. Jeśli zaś Loleczka powie, że rozmnażają jej się "glonojady" (tak w gruncie rzeczy to nie ma takich ryb, chyba, że glonojady syjamskie), to uznam że spokojnie można to włożyć w bajki, chociaż zbrojniki też się dość łatwo rozmnaża.
Mojej koleżance jakoś się glonojady rozmożyły i co, powiecie, że jest niewiadomo jaka??
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #25 : 2006-12-17, 18:18 »
Mojej koleżance jakoś się glonojady rozmożyły i co, powiecie, że jest niewiadomo jaka??

Etto?

Sformułuj jakoś normalnie zdanie, bo ja nie wiem o co Tobie chodzi.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #26 : 2006-12-17, 18:22 »
Więc formułuję:moja koleżanka miała kilka glonojadów i jej się rozmnożyły. Ty natomiast twierdzisz, że jeśli ktoś mówi, że rozmnożyły mu się glonojady to można to włożyć między bajki.i powiesz, że jest niewiadomo jaka, bo tak mówi??
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #27 : 2006-12-17, 18:23 »
Więc formułuję:moja koleżanka miała kilka glonojadów i jej się rozmnożyły. Ty natomiast twierdzisz, że jeśli ktoś mówi, że rozmnożyły mu się glonojady to można to włożyć między bajki.i powiesz, że jest niewiadomo jaka, bo tak mówi??

Ehem... Gdzie ja tak powiedziałam?

"Jeśli zaś Loleczka powie, że rozmnażają jej się "glonojady" (tak w gruncie rzeczy to nie ma takich ryb, chyba, że glonojady syjamskie), to uznam że spokojnie można to włożyć w bajki, chociaż zbrojniki też się dość łatwo rozmnaża."

Tak napisałam. Teraz przeczytaj to jeszcze raz i ze zrozumieniem.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Forum Zwierzaki

Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedz #27 : 2006-12-17, 18:23 »

kareena

  • Gość
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #28 : 2006-12-17, 18:26 »
Loleczko, a co ma kolezanka do twego postępowania z rybami?
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Jakie ryby do małego akwarium?
« Odpowiedź #29 : 2006-12-17, 18:38 »
po pierwsze primo: ja tylko odpowiadałam na post Kiby o rozmnażaniu glonojadów, po drugie primo, czy ten wątek to "Loleczka to chamska, wredna, terrorystyczna, sadystyczna, skretyniała  idiotka, która męczy zwierzęta i nie zna się nic a nic na akwarystyce i jest morderczynią ryb, którą powinno się najpierw zamknąć w malutkim pomieszczeniu z 10 osobami a następnie ją utopić albo powiesić!" czy też przypadkiem nie "Jakie ryby do małego akwarium?"?? Bo wiecie, mnie się wydaje że to to drugie. Poza tym, to moja sprawa, w jakim ryby akwarium mieszkają, ile czasu dziennie mają filtr i ile ich tam jest. poza tym, widziałyście ryby?wiecie, jak żyją? jak im jest? macie tylko lekkie zobrazowanie, bo wiecie, takim, które mimo wszystko obrzucają mnie błotem to wolę nie opowiadać i nie prostować, jak jest.czy jakieś jeszcze pytania, pociski z błota i kompostu? wiecie co? przez to poniżanie i obrażanie, z lekka odechciało mi się brać udział w tej dyskusji!!!!!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 28 zapytaniami.