Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 157   Do dołu

Autor Wątek: Odchudzanie  (Przeczytany 360903 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ESIO

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2250 : 2005-12-22, 18:11 »
To rada drobna:
Nie jedz po 18 to może da jakiś skutek
Ćwiczysz to :ok:
To jasne, że ćwiczenia nie przyniosą skutku po tygodniu, dwuch wielkiego, a trochę ,,ciała" kobieta/ dziewczyna musi mieć(tak sądze)
Fatty
A ile ćwiczysz?
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2251 : 2005-12-22, 18:15 »
nmiektórym wyskakują pryszcze, a mnie okresowo... otłuszcza :lol: może to zabrzmi głupio, ale czasem czuje jak (nie zauważam jakiś konkretnych przyczyn) po prosty czuję że przybywa mi tłuszczu... to jest straszne. tym bardziej że nie mam pojęcia co z tym zrobić, bo aktywna dość jestem, nie opycham się na fula słodyczami, ale codziennie, co drugi dzień cosik słodkiego się wszamie, zwłaszcza jeśli szkloła wyjąwkowo zestresuje, lub inne dziadostwo sie przyplącze... ale staram się ograniczać. A już we wszystkich spodniach zaczyna mi wypływać brzuszydło, mimo że były dobre, a jedne wręcz luźnawe...
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2252 : 2005-12-22, 18:31 »
A ile ćwiczysz?
3 /4 razy w tygodniu po godzince jakiejś ... czasami dłużej (włączam TV zaczynam "machać" kończynami i nieoczekiwanie czas ćwiczeń mi się wydłuża :P 


Data wysłania: 2005-12-22, 18:28

To jasne, że ćwiczenia nie przyniosą skutku po tygodniu, dwuch wielkiego, a trochę ,,ciała" kobieta/ dziewczyna musi mieć(tak sądze)
i dobrze,że tak sądzisz :mrgreen:  tylko ja przez moje połączenia lenistwa z obżarstwem , mam tego ciałka, aż nadto :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2252 : 2005-12-22, 18:31 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2253 : 2005-12-22, 18:39 »
fatty niebezpiecznie dla zdrowia się robi kiedy w talii zaczniesz mieć bodajrze 86cm obwodu? chyba tak, chyba taki wskaźnik był dla kobiet a wszystko poniżej jeszcze nie zagraża zdrowiu, nadwaga o ile wiadomo może podwyższać ciśnienie itd nie jest niebezpieczna dla życia, zdrowia strasznie ci nie spsuje, większe problemu będziesz miała kiedy będziesz miała kości opięte skórą, kobieta jest kobietą kiedy ma proporcjonalne kształty, kiedy ma miękko zaokrąglone biodra, kiedy biust rzeczywiście jest a nie sztucznie stanik musi robić wypukłości...przecież piersi to przede wszystkim tkanaka tłuszczowa, dopiero będziesz miała problem jak twój chłopak się posiniaczy o sterczące kości przytulając cię - i wcale nie żartuję


chcąc miec jakiś efekt ćwicz najlepiej codziennie 20 min rano i 20 min wieczorem, nie musisz dłużej, ale niech to będa ćwiczenia aktywne a nie zagapiona w tv machasz nogą...dokładne, przy napiętych mięśniach, liczy się jakość a nie ilość i do tego ogranicz codzienne dawki jedzenia

żeby nie przytyć nie powinnaś zjadać więcej niż minimalne zapotrzebowanie dzienne na energię, przyjmijmy że dla srednio aktywnej dziewczyny w twoim wieku to będzie te 2400-2700kcal  a żeby stracić na wadzie już musisz dziennie dostarczać mniej niż te minimum, i terazsobie rozplanuj w jakim tempie będziesz chudła wiedząc że żeby stracić 1kg musisz odjąć od ust 7000kcal, a ćwiczenia w których spalasz kcal  jedynie przyspieszą ten proces i sprawią nie dość że ciało nie będzie obwisłe i sflaczałe

nie opowiadaj więc bzdur że ćwiczenia tłuszczu nie spalą - jasne że spalą jeśli tylko będzie to aktywny wysiłek, regularny i że dzięki niemu zejdziesz z ilością dostarczonej w pokarmie energii poniżej minimum...wtedy powoluuuuuśku będziesz chudła, 1kg na dwa tygodnie? na 3? na miesiąc? zależy tylko od ciebie, jesteś głodna? zjedz trochę czegoś sycącoego ale nie napychaj się, dużo pij wody mineralnej i jedz 5 a nawet 6 posiłków ale niewielkich, nakładaj na małe talerzyki byś wzrokowo miała wrażenie ze masz czubaty talerz, więcej warzyw a mniej pieczywa, rzuc w cholerę ziemniaki, a w pierwszej kolejności słodycze, lepiej zjeść mandarynek niz cukierków....

i jeszcze jedno - pamiętaj że to nie jest tak że waga ciągle spada, organizm będzie się bronił przed utratą wagi i napoczeciem zapasów i czasem będzie trwało kilka dni czy tydzień zanim wskazówka ruszy, ale zacznie spadać, potem znów stanie i za jakiś czas znów ruszy...nie oczekuj natychmiastowych efektów bo takich nie da się trwale osiągnąć

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2254 : 2005-12-22, 18:47 »
Ja kiedyś już to wszystko przerabiałam. Waga szła zdrowo i powoli w dół, osiągnęłam 60,5 kg ... Ale cóż z tego, skoro w ciągu następnych 3 miesięcy podskoczyłam o 12 kg :? A teraz jestem jeszcze większa.  Ja jakoś nie umiem na stałe zmienć swoich nawyków żywieniowych
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2255 : 2005-12-22, 18:58 »
no to masz problem, nie byłoby go gdybys wyszła jak wtedy do sporo niższej wagi ale wychodziła z diety powoli, stopniowo dorzucając kalorii i jadła normalnie wedle twego minimum - czyli te 2500 średnio...a przy takiej liczbie to i batonik jeden nie zaszkodzi bo przeciętnie ma nie więcej niż 500kcal...a takie zbożowe co teraz produkują to w 150 się zmieszczą, starczy że przestaniesz np słodzić herbatę - jesli słodziłaś 2 łyżeczkami to przy każdej jednej filiżance będziesz miała po 80kcal mniej, starczy pomyśleć

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2256 : 2005-12-22, 19:22 »
Wtedy to  jeszcze nie zamierzałam wyjść z dietki (marzyło mi się 55 kg) ale po prostu coś nie szło, miałam fatalne samopoczucie no i rzuciłam się na jedzenie w ilościach hurtowych. A potem to już wszystko poszło lawinowo.

Za niedługo znów zaczynam próbować (rodzinka już postanowiła, ja rzecz jasna też ) tyle,ze tym razem spróbuję wspomóc się farmakologicznie jakoś.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2257 : 2005-12-22, 19:26 »
a przestań, nie warto się truć

jeśli będziesz miałą ochotę dużo zjeść to zjedz np ryżu z jabłkami i cynamonem - wypycha a bardzo smaczny i słodki, mozezaspokoi ochotę na coś ;) dasz radę, tylko nie dopuść do tego by po jednym nawet dniu słabości kiedy coś tłustego czy kalorycznego się zje trafił się zaraz i drugi i trzeci i czwatrty taki dzień...a bo jeden już przepadł to koniec z dietą

żeby nie dopuścić do tych dołków to sobie fundnij ze dwa razy w tygodniu coś typowo słodkiego, zajdź do cukierni i kup sobie ciacho czekoladowe  albo tabliczkę czekolady :) a jak gorzkiej to tym lepiej bo lepiej poprawia humor i mniej kaloryczna ;)

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2258 : 2005-12-22, 19:37 »
tylko musze włączyć w ryzyko, moje tzw "przyćmienia mózgu" ;)
zapominam wtedy o wszelkich zasadach, regułach, nakazach czy zakazach i sobie jem.. a za chwilę dopadają mnie wielkie wyrzuty sumienia pt "Co ja do cholery najlepszego zrobiłam?? I po co? " a potem to już wszystko się wali..jak domino ;)
Noo ale spróbuję, szkieletem być nie chcę, więc przede mną droga wcale nie aż taka długa  (usiłuję sie nastawić pozytywnie  ;) )
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2258 : 2005-12-22, 19:37 »

DeeDee13

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2259 : 2005-12-22, 22:32 »
Hmmm ja mam doła i totalnie straciłam apetyt, własciwie całymi dniami nic nie jem, az mama sie na mnie wydarła że na coś tam zachoruje... ale jakoś nie schudłam... tylko mi sie zołądek zasuszył bo coraz mniej jem i mi to starcza...
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2260 : 2005-12-23, 22:41 »
U mnie odchudzanie zaczęło się od tego, że kupiłam sobie tanią dietkę na allegro :P. Podobno ten co układał mi dietę to był jakimś tam lekarzem, nie wiem na ile w tym było prawdy, ale od tego wszystko się zaczęło :). Własnie jak tak czytałam te rady k_cian, to przypomniała mi sie ta dieta . Szczerze mówiąc, jak ja przeczytałam, pierwsze co zrobiłam to sie obżarłam, bo była tak drastyczna, że na płacz mi się zebrało.. Trochę ją pozmieniałam i do tej pory tak jjem, no i kocham to co jjem, same pyszności :]. Słodyczy to ja dawno nie widziałam, ale staram się raz na tydzień coś zjeść "zakazanego" i jest luz! Najlepsze jest to, że po zjedzeniu słodyczy , ubywa mi na wadze :P. Ale dajcie spokój! Kości miednicze to zmora nieczysta! Najbardziej wystają! Mój chłopak raz się spytał co to mam w kieszeni, a okazało się, że to ta kość haha.
Pojęcie głodówka nie powinno być wogóle związane z odchudzaniem. Dla mnie to chore!
No! wigilia przed nami :D Oj, moje ukochane rybki! Saładki! Barszczyk z uszkami! ach! No i skusze się na ciasta, bo jesli bym tego nie zrobiła to bym zgrzeszyła :) Wesołych Swiat!!!
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2261 : 2005-12-23, 22:50 »
A ja cos czuję,że znów mi się nie uda. Dzisiaj  dostałam istnej korby na punkcie żarcia. Teraz czuję się iscie paskudnie. Ohyda.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2262 : 2005-12-24, 09:35 »
Heh, a ja sądzę że powinniście przerwać dietę, bo święta są i kto by się opanował na widok pysznych pierniczków, karpia, bigosiku, szarlotek i innych pychotek? Nawet ja, ogromniasty chudzielec (któremu przybyło sporo tłuszczyku na brzuszku i udach) będę musiała się odchudzać, po tym okresie...
Zapisane
Why so serious?

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2263 : 2005-12-24, 10:52 »
ja mam zamiar po świętach schudnąć z 58  :shock: (jakieś 2-3 tyg temu miałam 55  :lol: )
do 53  :D zobaczymy czy sie uda :P
i jeszcze mam zamiar na aerobik iść i co tydzień na basen w sobote  :mrgreen:
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2264 : 2005-12-24, 10:56 »
Ja diety przerywać nie muszę, a to z prostej przyczyny. Vo jej nie ma :mrgreen:

Goldenmanka no to trzymam kciuki :) Orzy aerobiku i basenie kiloski zlecą w mig :) no i to tylko 5 kg przecież, a ja ? łooo rajuśku :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2264 : 2005-12-24, 10:56 »

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2265 : 2005-12-24, 11:29 »
no tak to tylko 5 kg :P
miałam sie jeszcze wziąść za ta 6 weirdera ale jakoś mi sie nie chce :P  :lol:
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2266 : 2005-12-24, 11:37 »
pocieszę Cię,że przede mną do zrzucenia 20 kg  :P troszku więcej ;)
a 6 weidera nie jest taka zła. Ja kiedyś byłam nawet na 6 dniu :mrgreen: ale dostałam babskich dni, bolała mnie baryłka więc przestałam. A teraz jakoś nie mogę się znów do niej zmusić. ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Arya

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2267 : 2005-12-24, 11:44 »
A ktoś może mi dać linka do objasnienia, na czym owa dieta polega? :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2268 : 2005-12-24, 11:45 »
6 weidera ? to nie dieta tylko ćwiczenia na mięśnie brzucha. Ponoć skuteczne :) o TUTAJ:)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

AltF4

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2269 : 2005-12-24, 11:46 »
phhyy... chętnie przygarnę parę kilo od kogoś = P ... jestem za chudy -.-'
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2270 : 2005-12-24, 11:49 »
Alt ja właśnie szukam kupca na moich 20 kg :mrgreen: skusisz się, może ? :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2270 : 2005-12-24, 11:49 »

AltF4

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2271 : 2005-12-24, 11:51 »
Alt ja właśnie szukam kupca na moich 20 kg :mrgreen: skusisz się, może ? :P
kupca... ow... a jeszcze byś chcała na tym zarobić =P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2272 : 2005-12-24, 11:54 »
No wiesz, chłopie.. cieżkie czasy  nastały, trzeba z czegoś żyć .. :diabolik:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

AltF4

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2273 : 2005-12-24, 11:57 »
tya... cytując Ferdynanda K. "A robić to nima komu"  -.-'
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2274 : 2005-12-24, 11:59 »
Ja nic nie robię ? Tiaaa ... wszakze z powodzeniem hoduję te moje dodatkowe kilogramy :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

AltF4

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2275 : 2005-12-24, 12:01 »
ow... a dlaczemu ja nic nie mogę utyć ? = P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2276 : 2005-12-24, 12:07 »
a dlaczemu ja nic nie mogę schudnąć ? :P

Ciesz się chłopie, z takiego stanu rzeczy ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Jaśka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2277 : 2005-12-24, 14:54 »
Ojj dzisiaj To bedzie straszne.... Jesli chodzi o jedzenie, ale postaram sie tak bardzo nie objadac. W razie czego ( bo wiem ze na wieczor nie bedzie mi sie chcialo) zrobilam juz rano 100 brzuchow, 300 agrawek i cwiczenia na schabiki. U babci bede musiala na wieczor jeszcze tylko Weidera zrobic ( juz 5 dzien ).
Hmm a stosowal ktoś z Was tego Weidera i doszedl do konca zeby mogl powiedziec czy to dziala?? :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2277 : 2005-12-24, 14:54 »

zakla

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2278 : 2005-12-24, 16:29 »
A co to takigo??:lol:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2279 : 2005-12-24, 16:47 »
zobacz strone wczesniej-ostatni post Fatty ;)
Zapisane
Strony: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 157   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.173 sekund z 28 zapytaniami.