Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Książka  (Przeczytany 3594 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hard

  • Gość
Książka
« : 2004-11-03, 12:08 »
Jest takie jedno życie
Rozdział 1

Rozległ się dwonek. Dzieciaczki, dzieci i inni wybiegli z klas. Dzrzwi zostały zamknięte. Tylko w jednej klasie została dziewczyna zamknięta. Myślała jakby tu wyjść gdy nagle zobaczyła okno. Wyjżała przez nie ale było za wysoko. Już miała wyskoczyć ale ujżała panią która sprzątała szkolne boisko.
*    *    *



To wy zadecydujcie czy mam pisać dalej...
Zapisane

Kate and Tupcia and Fokus

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #1 : 2004-11-03, 12:37 »
Pisz !!!!!!!!!!!!!!!!! To jest super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko dziś !!!!  ;)
Zapisane

Hard

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #2 : 2004-11-03, 13:26 »
Och pisze już dobrze

- co robisz dziewczyno chcesz się zabić albo rozbić? - zapytała pani.
Dziewczyna nic nie mówiąc zeskoczyła ale chybiła na panią. Nic się jej nie stało ale pani leżała martwa. Dziewczyna popatrzyła spod oka, i zobaczyła że dzrzwi do szkoły są otwarte. Jak piorun wyleciała ze szkolnego boiska a dzieciaki przywitały ją.
- DZIEŃDOBRY!
- dzień ale nie dobry - westchneła dziewczyna i znikła pośrud tłumu dzieci
*    *    *
Zapisane

Forum Zwierzaki

Książka
« Odpowiedz #2 : 2004-11-03, 13:26 »

Kate and Tupcia and Fokus

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #3 : 2004-11-03, 14:51 »
Pisz to jest super !
Zapisane

kasia

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #4 : 2004-11-03, 15:10 »
Jaki sens ma pisanie takich krótkich kawąłków? Przecież tego nawet nie możńa nazwać opowiadaniem. I jak w ogóle mozemy cokolwiek tutaj oceniać?
Napisz trochę więcej, dopiero potem wklejaj na forum. Bo cos takiego nie ma sensu na dłuższa metę (chyba, że zalezy Ci na nabijaniu postów...)
Zapisane

Kate and Tupcia and Fokus

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #5 : 2004-11-03, 15:48 »
A może on tak lubi ? Co kasia ?????? Mi się podoba !!!!
Zapisane

Hard

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #6 : 2004-11-04, 14:41 »
Nie miałem czasu  :(  Przyznam szczeże że za długo byłem przy kompie i mama mnie zwalała :cry: !


Wróciła 5 minut po przerwie.
- gdzie byłaś Liselor?
- przepraszam... Byłam w ubikacji prosze pani. - skłamała dziewczyna
Żeczywiście ma na imię Liselor. Liselor siadła w ławce i popatrzyła na tablice.
- Liselor! Do tablicy!
Liselor wstała. "Biologia..." - myśli. To jej znienawidzony przedmiot. Gdy odeszła miała minę pochmurną. Dostała 3 a za to że pani nie widziała jej na przerwie dostała minusa za kłamstwo.
- Liselor! To nie tak źle.
- na półrocze dostane pałe a nie 5! - szepcze do kolegi.
- Liselor, Bartek! Nie gadajcie!
Zapadła cisza. pani coś pisała na tablicy. Ale Liselor nie patrzyła na panią. Bartek to był jej najleprzy kumpel. Nigdy nie pozwolił by zkrzywdzić Liselor. Zawsze ratował ją z jakiej kolwiek opresji.
- Powturz Marysiu co mówiłam?
Marysia opowiedziała a Liselor słuchała "W końcu niewiem co mówiła pani!"...
*     *     *
Gdy liselor wychodziła  ze szkoły dogonił ją Bartek z Marysią.
- Nie było tak źle! - Jęknęła Meris.
Liselor patrzyła w nią jak w najleprzą przyjaciółkę ale jakoś nie chce żeby ona mówiła tak jak Bartek.
- Ja to samo mówiłem Liselor!
Meris odwruciła się do Bartka.
- To cześć!
Bartek i Liselor zostali sami.
- Co robiłaś na przerwie nie widziałem cie! - Bartek koniecznie chce się dowiedzieć co knuje Liselor.
 Liselor drgnęła i łza spłynęła jej po policzku. Uciekła
- Co ja jej mogłem powiedzieć? - Bartek najwidoczniej poczuł że zrobił ten błąd.
*   *   *
Zapisane

Willie

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #7 : 2004-11-04, 15:41 »
Świetne! Pisz dalej, bo czekam z zapartym tchem!  :wink:
Zapisane

Kate and Tupcia and Fokus

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #8 : 2004-11-04, 17:37 »
Ja także !!!!!!!!!!!!!!!! To jest super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Książka
« Odpowiedz #8 : 2004-11-04, 17:37 »

Zuzika

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #9 : 2004-11-05, 18:22 »
ee... jeśli moge spytać Hard ile masz lat?? ;)
Zapisane

Hard

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #10 : 2004-11-11, 12:46 »
Ty nie wiesz że znaczenie ksywy Hard to jest w jakimś tam języku "Ukryty" I ta ksywa musi być ukryta razem z wszystkim.... Tylko trochę rzeczy moge wam powiedzieć!


Liselor mknęła z otwartą buzią. Przedstawiała małą nastolatkę mknącą przed siebie. Miała długie, nierozczesane włosy, piwne oczy.... Nagle wpadła na pana w czarnym ubraniu i białym kapeluszu. Upadła i nieprzytomna zaczęła marzyć. Obudziła się w łużku w małym pokoiku. Był to szpital. Stał koło niej tenm pan.
- Kim ja właściwie jestem? - spytała Liselor!
- Niewiem! Czekałem aż się obudzisz i chciałem cię o to spytać!
- tir-rarira-titam-tin tira-rira-ti-ta-tam... -to komurka Liselor.
- Odbierz!
- mama? Zaraz zobacze kto to!
*   *   *
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #11 : 2004-11-11, 13:17 »
Hard, mysle, ze Kasia ma racje. Nie ma wiekszego sensu wpisywanie takich krotkich kawalkow. To utrudnia czytanie, wybija z tematu, a Ciebie mozna podejrzewac o nabijanie.
Zapisane

Kate and Tupcia and Fokus

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #12 : 2004-11-11, 20:34 »
Ale on może nie ma czasu i pisze chociaż tyle żebyśmy mieli coś do czytania chociaż krótkie !
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #13 : 2004-11-11, 23:34 »
Jak dla mnie - szczerze - beznadziejne. Piszesz tak, jakbyś miał z 8 lat ;) Nie obrażając nikogo ;)
Nawiasem mówiąc - świetne są niektóre błędy - "spojrzała spode oka" :lol: :lol: :lol:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #14 : 2004-11-12, 12:58 »
Kate, jak ma malo czasu, to niech sobie pisze po kawalku na wlasnym komputerze, a wkleja na forum, jak sie wiecej uzbiera.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Książka
« Odpowiedz #14 : 2004-11-12, 12:58 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Książka
« Odpowiedź #15 : 2004-11-12, 14:49 »
Eeee...Zgadzam się z Lalaith :) Może on am 8 lat? Może jest dobre,ale nie dla mnei :) Dziewczyna skoczyła na nauczycielkę("chybiłą" to znaczy ze nie trafiła a u ciebie miało to odwrotny sens),zabiła ją,nikt nic nie zauważył,poszła na lekcje... :lol: Zabawne.
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Książka
« Odpowiedź #16 : 2004-11-12, 15:00 »
Opowiadanie bez sensu
i macie racje jakby to pisał 8 latek :)

Amarae

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #17 : 2004-11-12, 15:19 »
On chyba ma coś koło 8 lat...  :roll: Błędy ortografincze mnie się szczególnie rzucają w oczy, więc to pierwszy minus. Piszesz za krótko, 2 minus. Bez sensu, 3 minus. Nic nie wiemy o bohaterach, 4 minus. Ogółem - dno...
Zapisane

Hard

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #18 : 2004-11-13, 21:37 »
Nie mam 9 lat! Błędy jak błędy jak na 9 latka. Teraz napisze długo. Dlaczego bez sensu? A moze chce potem powiedzieć coś o bochaterach?
Może zaczne od nowa!
Sprzeczki życia!
Rozdział pierwszy
Zaczne że na ulicy Mostowskiej pod numerem 116 mieszkała rodzina Sunkta To miasto nazywało sie Kalasz i leżało w U.S.A. Rodzinka miała trzech członków. Mamę babcię i córkę mamy. Mama miała na imię Sara, Była wychowawcą, była Najmniejsza z rodziny i czarne włosy. Jej oczy błyszczały i były piwne. Miała Bluzkę w kratkę żółtą i spodnie dzinsowe z tygrysem. Babcia była większa o 3 cm. siwe włosy małe szare oczy zgarbiona postać ubrana w chustkę spudniczkę czarną i dres. Dziewczyna Była największa nazywała się Lil i chodziła do 2 gimnazium Miała czarne oczy i brunatne włosy.
 Lubieli siadywać przy kominku patrzeć w ogień. Umieli siedzieć w ciszy przez 2 godziny a potem Opowiadali o tacie. Tak... Tata umrł a raczej go postrzelono. Lil I jej babcia myśleli że kiedyś ukarze im się on i będą mogli go poznać do końca. Lecz nigdy w ich życiu nie zdarzyło się coś podobnego. Matka zaś na myśl o ojcu zaczynała płakać i modlić się. Dlaczego musiał? Nikt niewie!
 Lil Umiała ładnie rysować i napisała mnustwo wierszy jak się domyślacie zapewne związane z ojcem. Czasami śpiewała żeby tylko się jej ujawnił! Ale nic z tego. Marzyła o koniu i psie. Ale mieli dość mało pieniędzy na coś takiego. Ojca pierwsze okradli a potem zabili. A mieli wtedy tyleee pieniędzy że na 3 konie i dwa domy mogli kupić. A teraz? Mają na chleb masło i coś do picia.
 Pewnego razu Lil i babcia wybrali się do parku. Wspominali coś o ojcu ale się rozpłakali i poszli spowrotem na Mostowską pod numer 122 I zapukali. W dzrzwiach ukazała się postać kobiety bardzo chudej W Baletkach i spudnicy. Piwne oczy i bląd włosy.
 - Prosze nie przeszkadzać ćwicze Yoge.
 - My na chwile! Po Jajka!
 - 2, 50!
Zapłacili wyszli na dwór i wrócili do domu gdzie zjedli zupę i zaczeli siedzieć przy kominku. Po 2 godzinach wstali i zaczeli się sprzeczać czy ojciec jeszcze żyje.
 Pierwszy rozdział opowiadał o Rodzinie Lil I o tym co ich teraz ynteresuje!  
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #19 : 2004-11-13, 21:44 »
:lol: :lol: :lol:
Wybacz, ale jakkolwiek to zaczynasz, co piszesz.. to jest śmieszne.. Co mnie obchodzi, że babcia była wyższa o 3 cm od mamy, a mama wiecznie nosiła żółtą kraciastą koszulę i dzinsowe spodnie z tygrysem? :lol: :lol: :lol:
Pozatym nienawidzę czytać z błędami..To mnie drażni..

Ale pisz sobie, pisz.. Powodzenia :hehe:
Zapisane

kasia

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #20 : 2004-11-13, 22:21 »
Cytat: Hard
Teraz napisze długo.

No to faktycznie Ci wyszło...

Cytuj
Pierwszy rozdział opowiadał o Rodzinie Lil I o tym co ich teraz ynteresuje!  

Dobrze, że nam mówisz...

przeczytałam i oceniłam już wiele opowiadań. Sama tez nasłuchałam sie wielu opinii, równiez krytycznych. CO mnie najbardziej zniechęca?  Jeśli komuś wszyscy powtarzają, że nie napisał dobrze, ale on i tak upiera się, że napisał...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Książka
« Odpowiedz #20 : 2004-11-13, 22:21 »

Tiggy

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #21 : 2004-11-14, 11:20 »
jajka 2,50 zl? To w USA za polskie pieniazki ? :P Bo watpie ze po 2.5$  :lol:
Pisz dalej  :lol:  :wink: Koniecznie  :lol:
Zapisane

Hard

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #22 : 2004-11-14, 13:08 »
No dobra.
Rozdział drugi
Bancia siedziała na kanapie oglądając obraz dziadka. Nie chciała Myśleć o nim ale chciała patrzeć na niego. Jak mogła nikt niewie Bo sama o nim myślała! W końcu poszła do kuchni i wypiła herbatki. Lil nie chciała pić ani jeść. Chciała iść drogą I śpiewać piosenkę którą wymyśliła dla ojca.
 
- szeleści wiatr a ciebie niema!
szelescą liście dzrzew!
Na łąkach są motylki
A ciebie przy mnie nie ma!


Cóż z tego ze na polu mróz?! Nie chce jej się śpiewać teraz. I zjadła kromkę. Ale dalej siedziała cicho. Dziś miała rozbić skarbonkę w której znajdzie nie mało pieniędzy dla rodziny, i zyska to co chce! Tak, tak Nie chce żeby babcia umarła. Lil jest bystra i mądra a jak się doskonale uczy?! Gdy przyjdzie ze szkoły krzyczy:
 - Dostałam +5! Z matmy i z angielskiego!
No tak Bo to było w U.S.A! Była szczera zawsze miła i uprzejma ale smutna!
*   *    *


Wiecie nie mam narazie pomysłów!
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Książka
« Odpowiedź #23 : 2004-11-14, 13:16 »
Eee... dziwne to to... :?
Zapisane

kasia

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #24 : 2004-11-14, 13:41 »
Cytat: Hard
Wiecie nie mam narazie pomysłów!

Widać...
Więc po co piszesz, jeśli sam przyznajesz, że nie masz o czym?
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Książka
« Odpowiedź #25 : 2004-11-14, 15:57 »
Cytuj

Dziś miała rozbić skarbonkę w której znajdzie nie mało pieniędzy dla rodziny, i zyska to co chce! Tak, tak Nie chce żeby babcia umarła.


Eee... o co biega niby?
Zapisane

Hard

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #26 : 2004-11-16, 17:03 »
Biega o durzo. Oni są biedni ale młodzi mogą przeżyć mają więcej sił niż stara babcia! Teraz już mam.


Rozbiła więc skarbonkę. Wyleciało z niej dużo pieniędzy. Mogła by kpić chyba ze 5 najdroższych biżuterii w mieście i na 8 razy chleb, na 9 masło i jeszcze na jakieś dodatki. Po rozbiciu skarbonki weszła do pokoju babci. Była tam sofa. Sofa wielka tam tylko musieli spać i się zmieścić. Nic prawie nie miały. Najtanisze radjo, malutki stuł, kuchenkę starodawną mikser, expres do kawy... Szawki. Łazienkę. A pokoje mieli tylko 3 Łazienkę, Pokuj i kuchnie. Ogrogu nie mieli. Farmy... Nie prowadzili od śmierci dziadka. Bieda stała w domu ciężko coś zrobić. Ale dwa dni potem wszystko się odmieniło. domu nie przerobili z zewnątrz ale wewnątrz mieli już dużo zmian.

Musze robić lekcje pa!
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #27 : 2004-11-17, 15:24 »
przecież są biedni.. Skąd nagle tyle kasy?  :lol:
Cytuj

 Dostałam +5! Z matmy i z angielskiego!
No tak Bo to było w U.S.A!

+ 5? W USA nie ma takich ocen.. są punkty..  :roll:  :lol:   :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Książka
« Odpowiedz #27 : 2004-11-17, 15:24 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Książka
« Odpowiedź #28 : 2004-11-17, 16:02 »
Lal bo ta dziewczyna zaoszczędziła tyle kasy,że już są bogaci :lol:

Hard,jeśli chcesz coś napsiać to wrzuć najpierw do Worda i zobacz,ile będzie czerwonych falistych linii. Popraw błędy,to naprawdę drażni(przynajmniej mnie).
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Książka
« Odpowiedź #29 : 2004-11-21, 19:24 »
Cytuj

Lal bo ta dziewczyna zaoszczędziła tyle kasy,że już są bogaci  

 :lol:  :lol:  :lol:
Aaaa, rozumieem! :hehe:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.35 sekund z 28 zapytaniami.