Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Witam :)  (Przeczytany 1175 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salenne

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 19
  • Branża zoologiczna
Witam :)
« : 2010-09-24, 10:36 »
Trafiłam na to forum zupełnie przypadkowo, przejrzałam i stwierdziłam, że warto zostać na dłużej :) Mam na imię Agnieszka, jestem szczęśliwą posiadaczką psa, kotka i dwóch pięknych gekonów lamparcich. Pracuję w sklepie zoologicznym, do niedawna, póki miałam na to czas byłam wolontariuszką w zoo :) Hmm...  póki co, chyba wystarczy o mnie.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
Zapisane
"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy."
Colette

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Witam :)
« Odpowiedź #1 : 2010-09-24, 15:21 »
hejka ;)
jak wygląda praca w sklepie zoologicznym?
Zapisane
Podpis bez przekazu.

salenne

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 19
  • Branża zoologiczna
Odp: Witam :)
« Odpowiedź #2 : 2010-09-24, 17:28 »
Hmm... bardzo interesująco ;) Oczywiście rano, tuż po otwarciu trzeba zadbać by wszystkie akwaria, terraria i wybiegi były oświetlone. Zwierzęta trzeba nakarmić, napoić i wysprzątać im domki. No i potem przede wszystkim obsługa klientów. Pracownicy muszą być dobrze zorientowani w jakości i przeznaczeniu sprzedawanych karm i akcesoriów bo często od naszej opinii zależy co klient kupi. Oczywiście trzeba dbać też o czystość w sklepie, żeby nie było kurzu, żeby wszystko było wyeksponowane jak należy. Wbrew pozorom praca dość ciężka (towar często waży sporo np karmy czy piaski do terrariów), w zasadzie jest się cały czas w biegu, ale taka praca przynosi wiele satysfakcji. W końcu to sukces np przekonać upartą panią żeby zmieniła karmę swojemu pupilowi z niekoniecznie dobrej, na tę lepszą :) No i tak mniej więcej upływa dzień w takim sklepie, bardzo wiele się dzieje :)
Zapisane
"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy."
Colette

Forum Zwierzaki

Odp: Witam :)
« Odpowiedz #2 : 2010-09-24, 17:28 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 23 zapytaniami.