Administracja > Ważne komunikaty

Zmiana w regulaminie pt. "link za link"

(1/4) > >>

Wraith:
Od dnia 3 stycznia 2008 każdy użytkownik może zamieszczać linki do innych stron www w swojej sygnaturce oraz profilu, pod warunkiem że:

- na stronie której link umieścił zostanie wstawiony link zwrotny do Forum Zwierzaki
- strona nie jest komercyjna
- strona nie jest konkurencyjna w stosunku do naszej

Linkiem zwrotnym może być normalny link np. http://www.zwierzaki.org z odpowiednim opisem, może być to też baner prowadzacy na FZ.

Zmiana ta ma na celu wypromowanie FZ w internecie. Aktualnie jest odwrotnie, obce strony promują się na naszym forum, a my nic z tego nie mamy. Wręcz odwrotnie, tracimy.

Apropo banerów, wkrótce przedstawimy wam specjalne banerki które można umieszczać na swoich stronach oraz w sygnaturkach na innych forach.

Rozporządzenie te wchodzi w życie za 2 tygodnie, czyli 3 stycznia 2008. Do tej daty macie czas no skorygowanie linków i wprowadzenie odpowiednich zmian na stronach. Jesli strony których linki umieszczacie nie są wasze, należy skontaktowac sie z właścicielem aby dokonał odpowiednich zmian, inaczej takiej strony nie wolno umieścić u nas (po za paroma wyjątkami, których przpadki będziemy rozpatrywać osobno, i na podstawie zgłoszenia w prywatnej wiadomości do admina FZ).

Oczywiście będziemy sprawdzać co dajecie do sygnaturek, i w przypadku złamania regulaminu trzeba będzie ponieść odpowiednie konsekwencje z banem włącznie w przypadku recydywy. Jednak wierze że nie będzie powodu, na pewno jako użytkownicy FZ chcecie pomóc w jego rozwoju i sławie naszego forum, i będziecie chętnie je promowac :)

Wraith:
3 grudnia byla data graniczna, dlatego prosze nie plakac jesli poleca ostrzezenia, tym bardziej ze widze jak wiele osob sie nie przejelo...

lis:
Hmmm...mam takie pytanko:
Otóż w swoim podpisie mam kilka linków do zagranicznych lisich stron - nie mam możliwości umieszczenia tam linków zwrotnych do FZ,a poza tym,nie są to fora tylko strony - czy muszę je usunąć?...:mysli:

lis:
Cytat: peGaz w 2008-01-09, 16:01>>>>
Walnij w stol, a nozyce sie odezwa...
Sam rozumiesz.
<<<<
...No,nie bardzo rozumiem... :oops: :roll: :oops:

lis:
Ale to są linki do stron,a nie do for - trudno jest umieścić na czyjejś prywatnej i zagranicznej stronie link zwrotny do FZ...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona