Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Szukm dobrego weta w W-ie do kulejącej suni  (Przeczytany 1502 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kapi

  • Gość
Szukam dobrego weta od stawów (chętnie z okolic Ochoty ale nie koniecznie.) ponieważ moja sunia od trzech tygodni kuleje i obecny nie wie dlaczego :( Prześwietlenia nic nie wykazały, zastrzyki i proszki nic narazie nie pomogły i nie pozostaje mi chyba teraz szukać innego weta. A sunia kuleje tylko po dłuższym leżeniu. Potem wstaje, poutyka chwile i jej mija. No chyba, że z czegoś zeskoczy to wtedy znowu przez chwilke a potem jest ok. Ból jest umiejscowiny raczej w okolicach poduszki ale nic tam szczególnego nie widać :( Już nie wiem co mam robić :(
Zapisane

siba

  • Gość
Szukm dobrego weta w W-ie do kulejącej suni
« Odpowiedź #1 : 2003-10-01, 20:39 »
Kapi- macie podobno w Wa-wie super klinike gdzie specjalizuja sie w ortopedii. Moja znajoma ze spacerow jechala tam do was ze swoim pieskiem na rekonstrukcje wiazania krzyzowego w kolanie. Jutro do niej przedzwonie i dowiem sie gdzie to dokladnie jest.
Zapisane

kapi

  • Gość
Szukm dobrego weta w W-ie do kulejącej suni
« Odpowiedź #2 : 2003-10-01, 22:10 »
Ojejku to czekam z niecierpliwością na namiary :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Szukm dobrego weta w W-ie do kulejącej suni
« Odpowiedz #2 : 2003-10-01, 22:10 »

Agaria

  • Gość
Szukm dobrego weta w W-ie do kulejącej suni
« Odpowiedź #3 : 2003-10-01, 23:58 »
Kapi ja Ci mogę te dane podać z miejsca, najlepszą klinika weterynaryjna w Warszawie jest na pewno KLINIKA MAŁYCH ZWIĘRZĄT przy SGGW ;)  Oto adres: ul.Nowoursynowska 159c. Niestety nie mogę wyszperać telefonu...ale na informacji na pewno podadzą.
W jakim wieku jest Twoja sunia, jeżeli ma ponizej dwoch lat, to jedynym specjalista w Warszawie uprawnionym do odczytu rtg w kierunku dysplazji  w Warszawie jest dr Tadeusz Narojek własnie z tej kliniki (oczywiście wiem, że prawie każdy weterynarz przeswietli psa z wielka chęcia ...ale chyba nie o to chodzi :roll: ).
Jedynym minusem jest koszt takiego przeswietlenia (okolo 200zl razem z glupim jasiem).
Pozdrawiam
Zapisane

siba

  • Gość
Szukm dobrego weta w W-ie do kulejącej suni
« Odpowiedź #4 : 2003-10-02, 18:54 »
Kapi- ta lecznica o ktorej pisalam , znajduje sie na Mokotowie na ul.Gagarina 5 a lekarz to Dariusz Wisniewski.On podobno tez ma cos wspolnego z SGGW . Oni robili u niego az dwa kolana u swojego psa , no i psiak chodzi .
Zapisane

kapi

  • Gość
Szukm dobrego weta w W-ie do kulejącej suni
« Odpowiedź #5 : 2003-10-02, 19:09 »
Dzięki wam :) Narazie jest ok i nie kuleje. Jutro mama pójdzie sama bez niej do weta i zapyta co dalej. Jeśli będzie trzeba nadal chodzić na zastrzyki to będę i ja musiała z nimi chodzić bo Chrapa tam odstawia takie cyrki, że głowa mała. Mama nie daje sobie sama z nią rady :(
Zapisane

siba

  • Gość
Szukm dobrego weta w W-ie do kulejącej suni
« Odpowiedź #6 : 2003-10-02, 19:13 »
O to chyba bolesne musza byc  :( .Moze vit.B i pyralgina.
Zapisane

msa

  • Gość
Szukm dobrego weta w W-ie do kulejącej suni
« Odpowiedź #7 : 2003-10-02, 22:10 »
.
« Ostatnia zmiana: 2005-09-15, 21:08 autor msa »
Zapisane

Agaria

  • Gość
Szukm dobrego weta w W-ie do kulejącej suni
« Odpowiedź #8 : 2003-10-02, 23:47 »
Kapi w jkaim wieku jest Twój pies??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Szukm dobrego weta w W-ie do kulejącej suni
« Odpowiedz #8 : 2003-10-02, 23:47 »

kapi

  • Gość
Szukm dobrego weta w W-ie do kulejącej suni
« Odpowiedź #9 : 2003-10-03, 13:51 »
Moj beagle ma juz 8 lat wiec moze to ze starosci? :(
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Szukm dobrego weta w W-ie do kulejącej suni
« Odpowiedź #10 : 2003-10-03, 17:04 »
Ze starości? Weź, nic nie mów :P Przecież to młode psisko! Psy żyją około 20 lat! Tak jakby 35-letniemu człowiekowi powiedzieć że coś mu dolega ze starości ;)
Zapisane

Agaria

  • Gość
Szukm dobrego weta w W-ie do kulejącej suni
« Odpowiedź #11 : 2003-10-03, 20:48 »
Wiktoria chyba żartujesz;)
20 lat??!! Które...mi sie wydaje, że nawet jak mały kundelek dozyje 20 lat to jest sensacja. To wszystko zalezy od rasy i wielkosci psa, np srednia zycia bernenczyka to oklo 10 lat, tak samo bernardyn i wiele wiele duzych ras!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 27 zapytaniami.