Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kocie poidelko wyjazdowe  (Przeczytany 760 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karla

  • Gość
kocie poidelko wyjazdowe
« : 2004-06-08, 21:31 »
macie jakis pomysl, jak zamontowac w klatce poidelko i jak je skonstruowac, zeby od razu wszystko sie nie wylalo?
oczywiscie chodzi mi o to zeby koty mialy dostep do wody w czasie podrozy..
wydaje mi sie, ze widzialam gdzies klatki z czyms takim zamontowanym na tej czesci otwieranej...ale to bylo dawno i nie bardzo nawet pamietam jak to wygladalo...a niestety w sklepach zoo w ktorych na razie pytalam powiedziano mi, ze nie mozna kupic czegos takiego luzem... i patrzyli tez
dosc dziwnie jak mowila, ze kiedys widzialam cos takiego od razu z klatka... moze zle sklepy na razie wybralam (jakies osiedlowe)
macie jakis pomysl, jak mozna cos takiego skonstruowac wlasnorecznie?
dzieki z gory za inwencje hihi
Zapisane

Achaja

  • Gość
kocie poidelko wyjazdowe
« Odpowiedź #1 : 2004-06-09, 13:49 »
To zalerzy czy kot jest duży czy mały poidełko morze być małe albo morze być durze małe koty piją durzo durze zaś piją mało . . .  ;)
Zapisane

Maxim

  • Gość
kocie poidelko wyjazdowe
« Odpowiedź #2 : 2004-06-09, 16:49 »
Karla ja mam coś takiego dla swojego kota. W sklepach zoo musisz pytać nie o klatkę tylko o transporter z pełnym wyposażeniem ( są też bez, tańsze). Na to wyposażenie składa się materacyk i plastikowy pojemnik do zawieszania na drzwiczkach. Pojemnik ten jest dość głęboki i brzegi ma zawinięte do środka, ale woda to sie chyba z tego może wylać  :?  Bardziej to służy do podawania karmy, chyba ,żeby wodę wlać do połowy . Osobno tego pojemnika z całą pewnością nie kupisz. Niestety nie mam większych doświadczeń w tym temacie, bo jeszcze nie wybierałam się z kociastym w dłuższą podróż a służy mi to tylko na krótkie wypady bez podawania jedzenia i picia.
Zapisane

Forum Zwierzaki

kocie poidelko wyjazdowe
« Odpowiedz #2 : 2004-06-09, 16:49 »

Achaja

  • Gość
kocie poidelko wyjazdowe
« Odpowiedź #3 : 2004-06-09, 16:52 »
W karzdym razie nie wiem gdzie to kupić jeżeli mieszkasz w małopolsce jedź do krakowa tam posprawdzaj i w warszawie są albo w łodzi i poznaniu w durzych miastach pytaj w sklepach albo na giełdach ;)
Zapisane

Maxim

  • Gość
kocie poidelko wyjazdowe
« Odpowiedź #4 : 2004-06-09, 17:07 »
Karla jest z Warszawy  ;)
Zapisane

Achaja

  • Gość
kocie poidelko wyjazdowe
« Odpowiedź #5 : 2004-06-09, 17:23 »
no to zajżyj do sklepu albo zoo i zapytaj się;)
Zapisane

Karla

  • Gość
kocie poidelko wyjazdowe
« Odpowiedź #6 : 2004-06-13, 20:24 »
no prosze... BINGO!
w sklepie, w ktorym pytalam pare dni wczesniej o poidelko (pani sie
zdziwila, ze cos takiego moze byc) udalo mi sie takie poidelko wypatrzec na polce...kosztowalo cale 6 zl...miseczka metalowa nierdzewna oraz haczyk, na ktorym mozna ja zawiesic...
spelniloby zapewne swoja funkcje....gdybym miala wieksza klatke...
chyba najwyzszy czas kupic podwojna dla moich kociakow....bo co prawda jak sobie leza obok siebie to jest spox...ale jak ktorys sie przekreci, to woda z poidelka laduje mu na pupie, albo drugiemu na glowie hehe
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.114 sekund z 22 zapytaniami.