Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Drapak w formie drzewka...  (Przeczytany 768 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ax

  • Gość
Drapak w formie drzewka...
« : 2004-06-28, 10:16 »
No właśnie.
Chciałabym Axelkowi coś takiego kupić, tlyko... nie mam miejsca a nie funduszy na coś takiego :http://wiklinka.home.pl/SIEDLISKA_2,3-2,6m.htm... Zastanawiałam się np nad czymś takim :
lub takim: http://wiklinka.home.pl/SIEDLISKA_1m.htm
jak sądzicie, czy kot będzie chciał tam drapać, siedziec w tych budkach itp? Potrzebne mu jest cos takiego?
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Drapak w formie drzewka...
« Odpowiedź #1 : 2004-06-28, 10:29 »
Moja kotka miała po prostu kawał odrąbanego drzewa(nie wiem,jak to nazwać :P ). I naprawdę bardzo przydatne, Sonia często wyostrzała sobie pazurki na tym :)
Zapisane

Achaja

  • Gość
Drapak w formie drzewka...
« Odpowiedź #2 : 2004-06-28, 11:12 »
ja mojemu kotu jeszcze nie kupiłam ale domaga się kory bo dywany już poprute  :o
Zapisane

Forum Zwierzaki

Drapak w formie drzewka...
« Odpowiedz #2 : 2004-06-28, 11:12 »

Blanka

  • Gość
Drapak w formie drzewka...
« Odpowiedź #3 : 2004-06-28, 13:49 »
myślę, że jak się uprzeć to taki drapak można samemu zrobić: parę desek, jakiś gruby kołek, obite materiałem i owinięte ostrym sznurkiem...muszę pokombinować  :mysli:
Zapisane

Sal

  • Gość
Drapak w formie drzewka...
« Odpowiedź #4 : 2004-06-28, 15:25 »
I taniej wyjdzie. Bo ceny gotowych drzewek nie są male. Niewymyslne drzewko w Rzeszowie kosztuje ponad 100 zł.
Zapisane

Sila13

  • Gość
Drapak w formie drzewka...
« Odpowiedź #5 : 2004-06-28, 18:04 »
Cytat: Blanka
myślę, że jak się uprzeć to taki drapak można samemu zrobić: parę desek, jakiś gruby kołek, obite materiałem i owinięte ostrym sznurkiem...muszę pokombinować  :mysli:


Całkowicie się zgadzam, ja powim szczerze, że nawet o tym nie myślałam, żeby dać kotu taki drapak, a ojn ciągle terroryzuje duwan, ale na dworze ma drzewa... więc czy to potrzebne...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 23 zapytaniami.