Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kocurek przybłęda + problemy z nim  (Przeczytany 758 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Kocurek przybłęda + problemy z nim
« : 2005-05-27, 18:18 »
Koło domu mojej mamy mieszka sobie przesliczny rudy kocurek o miodowych oczkach. Nocuje pod balkonem, jest tam ciepło od piwnicy, moja mam go dokarmia. Kocurek mieszka tam od 2 lat, ale dopiero teraz go widziałam. Jest przyjacielski, nie boi sie ludzi. Obłędnie mi się podoba :kocham:
Chetnie bym go wzięła do siebie, bo chociaz ciasno to napewno ciepło i bezpieczniej dla niego.
Kocurek nie jest kastrowany, czy po wykastrowaniu będzie znaczył mieszkanie? Tak z wyglądu to ma kilka lat (4-5)- jest kotem w sile wieku. Jak myslicie?
No i jeszcze jedno -  czy dwa koty moga no i czy będa chciały korzystac z jednej kuwetki, czy raczej powinnam odrazu kupic drugą?
Zapisane
BC + koci podrostek

mafinia

  • Gość
Odp: Kocurek przybłęda + problemy z nim
« Odpowiedź #1 : 2005-05-27, 18:35 »
moja kol wykastrowala kocura bowiem znaczyl sciany i  wszystko co popadlo
po zabiegu kot tylko potrzasal ogonem ale nic nie "oblewal"

a rudasa o miodowych oczach takze widuje czesto bowiem mieszka w poblizu szkoly miod cud orzeszki:)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Kocurek przybłęda + problemy z nim
« Odpowiedź #2 : 2005-05-27, 21:16 »
No i po ptokach :(
Przyszedł jakis facet, zabrał kota do transportera i gdzieś wywiózł, a przyglądał sie temu sąsiad- tak mi telefonicznie zrelacjonowała mam. Ale mi szkoda kocurka, no i wściekła jestem bo nie mogłam nic z tym zrobić, bo dowiedziałam sie po fakcie :? :( :cry:
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Odp: Kocurek przybłęda + problemy z nim
« Odpowiedz #2 : 2005-05-27, 21:16 »

Eli

  • Gość
Odp: Kocurek przybłęda + problemy z nim
« Odpowiedź #3 : 2005-05-29, 13:26 »
Eko, amoze ten facet do domu go zabral?..

tak po czasie ale chcialam odpowiedziec na pytanie bo moze w przyszlosci sie przyda. My Borysa (pojechal juz na wies) kastrowalismy w wieku 7 lat. Przestal znaczyc :-)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Kocurek przybłęda + problemy z nim
« Odpowiedź #4 : 2005-05-29, 19:32 »
Mam taką nadzieję, chociaż kota nie bierze się za skórę na karku jeżeli się go wiezie do domu. Kotek był oswojony, i mi pozwolił sie brać na ręce. Okropnie żałuję że odrazu go nie wzięłam do siebie. Teraz to płacz nad rozlanym mlekiem i tyle :(
Następnym razem będę szybsza w decyzji.
Zapisane
BC + koci podrostek
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 23 zapytaniami.