Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kot wychowywany z psem...  (Przeczytany 3016 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kelpie

  • Gość
kot wychowywany z psem...
« : 2005-06-02, 13:24 »
Jak  kotka miała małe moja suczka owczarka ubzdurała sobie, że też jest ich matką. Podeszła do obowiązku bardzo poważnie- zanosiła kocięta na swoje posłanie, wylizywała, pilnowała, opiekowała się a jak ktoś obcy zbliżał się do maleństw, jeżyła się cała i warczała :lol:. Prawdziwa matka kotków musiała przenieść się do swoich dzieci na psie posłanie. jak koteczki podrosły znalazłam dla nich nowych opiekunów ale jednego zostawiłam sobie. Był to pręgowany kocurek, nazwalam go Regis. Matka powoli przestawała się nim interesować, za to Sorsha(owczarek) dalej z entuzjazmem zajmowała się nim. i tak kocurek rósł pod stałą psią opieką. Teraz ma już prawie rok i...więcej z psa niż z kota-prawie nie miauczy, gryzie zamiast drapać, nawet chodzi jak pies zamiast delikatnie stawiać łapę za łapą, wyrzuca łapy na boki poruszając się rozkołysaną parodią psiego chodzenia. Zawsze śpi tam gdzie Sorsha(najczęściej na moim łóżku).
Czy spotkaliście kiedyś takiego spsiałego kota? Jeśli tak to gdzie i w jakich okolicznościach? Bo jestem ciekawa czy takie przypadki często się zdarzają :mrgreen:
Zapisane

Sal

  • Gość
Odp: kot wychowywany z psem...
« Odpowiedź #1 : 2005-06-02, 14:20 »
Ja nie spotkałam, ale twoja opowieśc bardzo mnie za serducho ujęła...
Poczytaj na forum wątki Abakusa o przyjaźni jego Amanta (psa) z Krecikiem i Szprotką (kotami).
Tez wspaniała historia! :-)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: kot wychowywany z psem...
« Odpowiedź #2 : 2005-06-02, 20:09 »
Fajnie :) to musi byc ciekawe przeżycie. Pisz wiecej o swoim psokocie.

A czy umie szczekać ;););)
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Odp: kot wychowywany z psem...
« Odpowiedz #2 : 2005-06-02, 20:09 »

Kelpie

  • Gość
Odp: kot wychowywany z psem...
« Odpowiedź #3 : 2005-06-02, 22:37 »
Nie umie szczekać, ale za to warczeć próbuje...
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: kot wychowywany z psem...
« Odpowiedź #4 : 2005-06-03, 11:21 »
hehe urocze..ale przeciez poprzez obserwacje ucza sie nietylko zwierzkai my też.. np charon oskarza mnie (zartobliwie) ze jego pies nalapal zlych nawykow od Napoleona..np zakopywanie po sobie i zamiast oczywiscie tego co narobil to wieksozsc trawy i ziemi leci na nas :P co prawda moj kotek mial 2 miesiace jak przywedrowal ale Napi tez sie nim zajal..i sa nierozlaczne..czasem wydaje mi sie ze Marco teskni bardziej za Napoleonem niz za mna..jak wracam ze spaceru z psem to kot az skacze z zachwytu i zaczepia psa..mialczy..:P a pierwsze dni jak kotek byl..jeny pies piszczal i wyl jak niewidizal kotka taki zmartwiony byl.. :) a teraz to jak spia to tylko razem i te same pozycje nawet :P
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: kot wychowywany z psem...
« Odpowiedź #5 : 2005-06-03, 13:34 »
A oto dowod :P
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: kot wychowywany z psem...
« Odpowiedź #6 : 2005-06-03, 19:32 »
He he, Zuzia mojego TZa trafila do niego jako bardzo malutka i tez sie chowala z psem. Moze nie bylo az tak i nie jest az tak spsiala, ale wyrazne oznaki jednak widac ;)
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: kot wychowywany z psem...
« Odpowiedź #7 : 2005-06-04, 10:46 »
a ja też raz wychowywalam kota z psem [owczarkiem niemieckim, który jakby chciał toby mógł raz chapnąć i kota by nie było] ale w tym związku to kot przejął inicjatywę i doszło do tego, że kot zjadł zwoją porcję , poszedł do porcji psa, który cierpliwie czekał aż kot zje i sobie pójdzie :D
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: kot wychowywany z psem...
« Odpowiedź #8 : 2005-06-04, 11:31 »
A moja kumpelka ma kotkę która szczeniaczkiem się opiekuje bo jego mamusię potrąciło auto :( Piesek jest zkociały tak jak u Robala :D Szczeniaczek nawet chodzi do kuwety :D
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: kot wychowywany z psem...
« Odpowiedz #8 : 2005-06-04, 11:31 »

Robal

  • Gość
Odp: kot wychowywany z psem...
« Odpowiedź #9 : 2005-06-04, 18:32 »
Sadze ze moje zwierzekai jakos wymieszaly sie charakterami ale to kotek rzadzi niepodoba mu sie to wskakuje na krzeselko i pach lapa psa po ryjku..nawet obce zaczepia do zabawy..i pokazuje gdzie ich miejsce..obwacha a jak mu niepasuje to lapa po nosie :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 26 zapytaniami.