Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: koty + pies  (Przeczytany 769 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

mdgdynia

  • Gość
koty + pies
« : 2003-10-16, 11:40 »
Mamy w domu sześć kotów, tzn. 5 kotek i 1 kocurka, wszystko wykastrowane. 3 koty są stosunkowo niedawno u nas i trzymają się razem, więc towarzystwo nie jest jeszcze zupełnie zintegrowane.
10 dni temu przybyła do naszego stadka 11-tygodniowa sunia (owczarek niemiecki), wychowana w psiej sforze, więc bardzo chętna do zabaw. Swoje chęci demonstruje w sposób przyjęty dla psów, ale nietolerowany przez nasze koty, które po prostu się jej boją. Od 10 dni sytuacja się prawie nie polepsza.
Czy ktoś ma doświadczenia z wprowadzaniem psa do kociej rodziny? Ile może trwać przyzwyczajanie się kotów do psa?
Zapisane

Tonks

  • Gość
koty + pies
« Odpowiedź #1 : 2003-10-16, 14:20 »
nawet rok może to trwać lecz moge cię pocieszyć że średnio trwa to 3 miesiące
Zapisane

mdgdynia

  • Gość
hm
« Odpowiedź #2 : 2003-10-16, 15:24 »
No więc wypada czekać... optymistyczne, że w ogóle jest szansa :-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

hm
« Odpowiedz #2 : 2003-10-16, 15:24 »

mini-malutka

  • Gość
koty + pies
« Odpowiedź #3 : 2003-10-18, 22:34 »
Ja mam kotka i sunie. Wziełam najpierw sunie a jak ona miała 8mies to jeszcze kotka. W takiej sutuacji 2 dni już się razem bawiły ale chyba gdy adoptujesz w drugą stronę (najpierw kot a potem pies) to mozesz mieć problemy bo koty sa "mniej tolerancyjne"-szczególnie te dorosłe
Zapisane

Lalaith

  • Gość
koty + pies
« Odpowiedź #4 : 2003-10-19, 11:14 »
Napewno sięę uda :) W końcu po jakimś czasie zacznąłsiętolerować, tym bardziej że sunia jest młoda.. Koty zobaczą, że sunia krzywdy im neie robi i przestaną się jej bać ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.122 sekund z 21 zapytaniami.