Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: KOT - Chadra, czy słodziutka bestia.  (Przeczytany 788 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Darke Elf K.

  • Gość
KOT - Chadra, czy słodziutka bestia.
« : 2004-01-26, 10:59 »
Jestem zaciekawiony ile osób ma tak w swoich domach  ;) . Śpimy sobie słodko nagle słychać fałszywy mruk :). Kotek się łasi i łasi, no ale wiadomo z jakiego powodu ;). No więc podnosze te cztery litery z racji tej że potem oczekuje jakiegoś łaszenia się do mnie ;), no ale nie zmuszę ich do tego. No i nakładam tego Kitekata do miski no i ide spać. Następna sytuacja np. 2 godziny potem. Chcesz wziąść kotka na ręce nie da rady, po charata Ci całą ręke :). Potem chcesz pogłaskać no to da się no ale nie za długo bo coś mu nie pasuje, a bo tego nie lubie, i w ogóle. No ale naprzykład mój rudy kotek "Rogaś, Rog, Rogal" on lubi jak go się drapie po pleckach uwielbia to. No ale z drugiej strony mama narzeka że tak nie wolno, że on tego nie lubi, no ale cóż my wiemy kiedy kotek się cieszy, no ale tylko taki jest "Rogaś" (którego zaliczamy do gr. Słodziutka bestia). Teraz coś o "Misiaczku". "Misio" czarny jak smoła kot jest już stary. Więc nie jest już taki rozbrykany że jak śpie to mi nogi charata albo coś w tym stylu. No ale do bitki z "Rogasiem" to on jest zawsze chętny, chodz nie prowokuje. "Misio" stara być miły dla "Rogasia" np. myjąc go, no ale nie, nie możesz mnie myć "Mówi Rogaś" i nagle ze strony "Rogasia" idzie w strone "Misia" tzw. "Packa" :). No i potem jest awantura. "Misio" jest zwierzem który bierze i ucieka czyli można go zaliczyć do gr. "Chadra". Odpowiedzcie mi czy wasze kotki to też takie nędzne stworki :P.


Pozdrawiam Was...
Zapisane

Sal

  • Gość
KOT - Chadra, czy słodziutka bestia.
« Odpowiedź #1 : 2004-01-26, 14:52 »
Moje zyją w zgodzie... całkowitej. W zgodzie i w przyjaźni.
Chyba nic Ci nie poradzę.

A zawsze były takie "ostre" :-), czy to się stało niedawno?
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
KOT - Chadra, czy słodziutka bestia.
« Odpowiedź #2 : 2004-01-26, 16:31 »
Tu nie ma co radzić to normalna rzeczywistość jakoś z tym żyje :P.
Zapisane

Forum Zwierzaki

KOT - Chadra, czy słodziutka bestia.
« Odpowiedz #2 : 2004-01-26, 16:31 »

Ax

  • Gość
Re: KOT - Chadra, czy słodziutka bestia.
« Odpowiedź #3 : 2004-01-26, 18:05 »
Cytat: Karoleq
No i nakładam tego Kitekata do miski no i ide spać.

Ekhm... :roll:
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
KOT - Chadra, czy słodziutka bestia.
« Odpowiedź #4 : 2004-01-27, 08:32 »
No... szkoda że tego Kittekatta  :roll: .
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 21 zapytaniami.