Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: tresura szczurka  (Przeczytany 6327 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

°NaTa°

  • Gość
tresura szczurka
« : 2003-05-27, 19:14 »
Bo jest taka sprawa, ja bym chciała mieć szczurka. Tylko nie wiem jak go wytresować jak byście mogli mi podpowiedzieć była bym wam bardzo wdzięczna ;)
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
tresura szczurka
« Odpowiedź #1 : 2003-05-27, 20:21 »
uważam że tresura jest nie fair :)
wystarczy sie z nim bawic i go uwielbiać :) sam nauczy sie wielu rzeczy :)
a przy tym obydwoje bedziecie mieli wielka frajdę... uważam, że psa można tresować ale szczurek jest na tyle intel;igentny ze sam się nauczy :P
Zapisane

°NaTa°

  • Gość
tresura szczurka
« Odpowiedź #2 : 2003-05-27, 21:13 »
dzieki milkiwaj, ale na pewno to wystarczy? sprubuje. a idzienk ze mi napisalej :*
Zapisane

Forum Zwierzaki

tresura szczurka
« Odpowiedz #2 : 2003-05-27, 21:13 »

milkiwaj

  • Gość
tresura szczurka
« Odpowiedź #3 : 2003-05-27, 21:15 »
ja tak robię :) i mam z nim mnóstwo frajdy :)
Zapisane

ana

  • Gość
tresura szczurka
« Odpowiedź #4 : 2003-05-28, 01:57 »
Ja też uważam, że 'tresura' szczurasków nie jest dobrym pomysłem-chyba nie chcesz ich w cyrku pokazywać?! Zgadzam się, że trzeba się ze szczurzakami bawić, gadać do nich (nauczą się reagować na Twój głos), poświęcać im czas i uwagę, a jak chcą to zostawić w spokoju! Trzeba też im dostarczać jakichś bodźców intelektualnych, żeby się biedaki nie nudziły, tylko ciągle rozwijały (jakaś drabineczka, gałązki, pudełeczko do schowania się i co tylko wymyślisz!)
I basta. No i najlepiej jak są dwa razem (albo więcej), bo to jest dopiero frajda obserwować jak szczuraski się ze sobą dogadują, bawią itd.
pozdr
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
tresura szczurka
« Odpowiedź #5 : 2003-05-28, 10:14 »
ja mam jednego który takie numery odwala...
kiedys dostałam przez niego prawie zawału...
to było 2 miesiące po tym jak go wziełam do domu... byłam 'swieżo' postracie szkolnej myszoskoczki, która ze starości usn,ęła i sie nie  ubudziła...
był wielki upał... jechalismy na majówkę, pinkiego miała w pudełku na kolanach...
patrzę a on lezy nagrzbiecie... łapki mu tak wystają i woóle dziwnie wygląda... posmyrałam po łapce... a on... nic!!
JESZCZE RAZ... A ON NIC!!
pociągnęłam znowu sie nie rusza... w końcu wyciągnęłam go z tego pudełka za łapy a on zamrugał na mnie... ziewjąc przeciągnał się i poszedł dalej spać....

myslałam, że go normalnie rozerwę na strzępy...
Zapisane

mar-rol

  • Gość
tresura szczurka
« Odpowiedź #6 : 2003-05-28, 14:26 »
A może jakąś stronkę byś poszukała.....
Zapisane

°NaTa°

  • Gość
tresura szczurka
« Odpowiedź #7 : 2003-05-28, 14:40 »
ale jaką stronke??
Zapisane

Emilka

  • Gość
tresura szczurka
« Odpowiedź #8 : 2003-05-28, 15:07 »
przeciez wystarczy do wyszukiwarki wpisac haslo....czy to tak wiele...



http://www.szczury.prv.pl/ ----> to jest swietny szczurzy serwis (tez galeria zdjec)

http://szczury.w.interia.pl/start.html -----> i rowniez jedna z lepszych szczurkowych stron

ale poszukajcie jeszcze
Zapisane

Forum Zwierzaki

tresura szczurka
« Odpowiedz #8 : 2003-05-28, 15:07 »

°NaTa°

  • Gość
tresura szczurka
« Odpowiedź #9 : 2003-05-28, 15:35 »
Emilka dzieki ci bardzo ;)
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
tresura szczurka
« Odpowiedź #10 : 2003-05-28, 21:29 »
jejku... mnie sie zawsze wydawało, że forum jest od tego... jak ktos ma problem to tu sie o tym rozmawia...
na stronach czasem sa powypisywane bzdury, a tu można podyskutowac i wybrac najlepsze rozwiąznaia...
nierozumiem waqszej złości...
Zapisane

ana

  • Gość
tresura szczurka
« Odpowiedź #11 : 2003-05-29, 01:06 »
Milkiwaj masz absolutnie rację!!!! W końcu nie mam to jak 'dyskusja' z kimś kto ma doświadczenie w obcowaniu ze zwierzakami! W książkach czy na necie można znaleźć dużo info, i owszem, ale tam np. nie piszą dlaczego szczury tak lubią udawać, że umarły! Ja też już kilka razy dałam się nabrać i już kilka razy bym na zawał padła spoglądając na moje szczurzynki które akurat postanowiły się nie ruszać!!! A tak w ogóle nie wiedziałam, że inne też tak robią!
pozdr
Zapisane

°NaTa°

  • Gość
tresura szczurka
« Odpowiedź #12 : 2003-05-29, 21:41 »
wlasnie macie racje po to jest forum aby rozmawiac i pytac. a necie jest tyko opis a nie zawsze opis zgadza sie z doswiadczenie, prawdziwym zyciem ;)
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
tresura szczurka
« Odpowiedź #13 : 2003-05-29, 21:54 »
ah czuje sie doceniona :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 27 zapytaniami.