Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kociak boi się wszystkiego  (Przeczytany 6124 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GOLA__86

  • *
  • Wiadomości: 3
kociak boi się wszystkiego
« : 2009-04-17, 11:46 »
Pomocy? Mój kot Maciuś jest bardzo strachliwy. Boi się prawie każdego stuknięcia. Często chodzi tylko za mną i miałczy, nie wiem co mu jest. Od samego rana do wieczora jest koncert.  Ostatnio był chory i musieliśmy go szprycować antybiotykiem w zastrzyku. Cały tydzień był jak koszmar. Przychodziliśmy z pracy a kot widząc nas uciekał pod fotel i strasznie płakał. Codziennie trzeba było używać siły. Teraz jak kot widzi mojego faceta to poprostu ucieka i płacze, uspokaja się dopiero jak chwilę posiedzę z nim gdzieś w kącie. Jak bierze go na ręce to Maciek wpada w panikę, zaczyna drapać gryźć itp. Nie wiem co zrobić?

Post Merge: 2009-04-17, 11:49
oczywiście mnie nie drapie, tylko jego. czy to może być walka o władzę w domu, czy poprostu strach?
Zapisane

GOLA__86

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: kociak boi się wszystkiego
« Odpowiedź #1 : 2009-04-22, 10:35 »
czy nikt z was nie zna takiego problemu. Ja kocham swojego kota i chcę mu pomóc. Może wasze koty to przytulanki, a mój nie pozwala się właściwie dotknąć. Jak siadam, koło niego to idzie w inne miejsce. Przecież nie biję go i dbam, żeby zawsze wszystko miał, co potrzebne jest każdemu kotu do szczęścia. troszczę się także o rozrywkę kota,
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: kociak boi się wszystkiego
« Odpowiedź #2 : 2009-04-22, 11:58 »
gola, kot to indywiduum. mój nie jest przytulakiem ale nie widzę w tym problemu. poczytaj o kotach i ich naturze a wtedy może się okazać, ze to co nazywasz dbaniem twój kot inaczej interpretuje.

Moja ciotka była zaskoczona, że jej kotka, wielkie indywiduum i agresor, panna niedotykalska i ogólnie kot tylko na pokaz w moim przypadku zachowywała się zupełnie inaczej. wchodziła mi na kolana, dawała się głaskać, tarmosić i ganiałyśmy się po całym domu. szczególnie było to dziwne, bo w odczuciu mojej ciotki ja męczyłam kota, a w odczuciu kota świetnie się razem bawiłyśmy :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: kociak boi się wszystkiego
« Odpowiedz #2 : 2009-04-22, 11:58 »

GOLA__86

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: kociak boi się wszystkiego
« Odpowiedź #3 : 2009-04-23, 08:16 »
wiesz, ja ze swoim kotem też się ganiam po całym domu. Ogólnie to nie jest tak źle z nim, czasem kładzie się przede mną i robi różne akrobacje. Wiem, że każdy kot ma swoje humory. Brak pieszczot z kociaczkiem to nie jest problem. Mały boi się każdego stuknięcia, nawet niewielkiego hałasu. I serducho mu wali jak oszalałe.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: kociak boi się wszystkiego
« Odpowiedź #4 : 2009-04-23, 11:05 »
no i co w tym dziwnego?
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Olinka

  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: kociak boi się wszystkiego
« Odpowiedź #5 : 2009-06-10, 22:04 »
o kotach można bardzo duzo pisać
mój jest pieszczochem - ale w ferworze zabawy potrafi pokazać zęby
wypuścić pazurki - a potem skuli uszy i się przytula
piszczy tylko jak chce jeść - i prowadzi mnie do miski
jak się źle czuł - nic nie jadł i cały dzień nie wychodził ze swojego kojca
Gola
ale pomyśl czy Twój facet lubi kociaka
może on za Twoimi plecami jakos go przydepnie
albo uszczypnie jak nikt nie widzi
ja przerabiałam taki przypedek
kot był wtedy wściekły
pomyśl
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 25 zapytaniami.