Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 38   Do dołu

Autor Wątek: Ogólna dyskusja na temat gier :)  (Przeczytany 160556 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1020 : 2010-07-17, 20:43 »
Tak, mam na mzsli dlc i, jako ze podstawka + dlc stanowia wydatek okolo stowy - dodatek bedzie musial poczekac.

Cytuj
gra na dysku twardym to już nie jest gra,podobnie jak ściągnięty z neta pirat.

gra procz siedzenia na dysku twardym ma obowiazek siedzenia w eleganckim pudeleczku na polce, wsrod innych jej podobnych :P Dlatego miedzy innymi, gdy dorabialam sie edycji rozszerzonej wiedzmina  - choc moglam to gratis sciagnac wolalam zakupic.
Uklon w strone producentow, ktorzy jako jedni z niewielu "podali reke" graczom)

Instrukcje na papierze - jesli znikna bedzie mi ich brakowac :( zas te pseudorozwiazania typu sprzedawanie gier niekompletnych - powiem szczerze ze mnie to przeraza. Przeraza mnie tez tak naprawde krzywdzenie osob, ktore kupuja gre z drugiej reki (w ten sposob zdobylam arcanum - pare lat po zniknieciu go ze sklepow, wersje gazetkowe... draznia mnie)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1021 : 2010-07-17, 21:19 »
Cytuj
Tak, mam na mzsli dlc i, jako ze podstawka + dlc stanowia wydatek okolo stowy - dodatek bedzie musial poczekac.

Kurczę,w Empiku już wyprzedano kolekcjonerk - cena - 59 złi:
http://www.empik.com/dragon-age-poczatek-edycja-kolekcjonerska-pc-bioware,prod17380240,multimedia-p
mi udało się kupić gdyż akurat do " mojego " Empiku ostała zamówiona jedna sztuka i kierownik ją dla mnie odłożył :P
P.S: w kolekcjonerce jest tylko DLC " Kamienny Więzień " czyli to samo co w edycji podstawowej - pff ...

Cytuj
gra procz siedzenia na dysku twardym ma obowiazek siedzenia w eleganckim pudeleczku na polce, wsrod innych jej podobnych :P

Dokładnie :P
na forum gram.pl swego czasu uczestniczyłem w dyspucie na temat " wyższości " dystrybucji elektronicznej nad wersjami pudełkowymi - oni tam argumentują że kupują sama grę bez " badziewnych " pudełek,instrukcji i innych " bzdetów " a jak ktoś chce mieć fizycznie grę to sobie ją może zgrać na DVD ... ale to już nie to samo
oni się tam jeszcze chwalili że dzięki temu maja puste pułki - a na co mi puste pułki? ;)

Cytuj
Instrukcje na papierze - jesli znikna bedzie mi ich brakowac :(

Mi też ale dzisiejsze instrukcje to już nie to co kiedyś - cienkie i czarno białe ...
obecnie gry są proste jak budowa cepa ;) ( choć nie jest to zarzut bo i ja lubię produkcje dla casuali ) bo robi się je hurtowo na wszystkie platformy ( Xbox 360,PlayStation 3,Wii i dopiero na końcu PC ) a zawarte w nich samouczki i ułatwienia dobrze zastępują instrukcję która ma się pojawiać ponoć tylko jako plik PDF na płycie z grą.

Cytuj
zas te pseudorozwiazania typu sprzedawanie gier niekompletnych - powiem szczerze ze mnie to przeraza. Przeraza mnie tez tak naprawde krzywdzenie osob, ktore kupuja gre z drugiej reki (w ten sposob zdobylam arcanum - pare lat po zniknieciu go ze sklepow, wersje gazetkowe... draznia mnie)

Dokładnie - przecież na zdrowy rozum: skoro sprzedaż z " drugiej ręki " i sprzedaż rzeczy używanych jest tak zła to co z używanymi samochodami? - choć ja sam używek nie lubię,wolę kupić grę nową,ale w czasach PSX po prostu kupowałem jedną grę a potem wymieniałem ją na inną - w czasach gdy miało się mało kasy takie coś było dobrym rozwiązaniem,choć żal było fajnej gry - dlatego nie mam nic przeciwko nabywaniu używanych gier,choć sam z tej opcji nie korzystam.
P.S: też nie lubię gazetowych wydań gier i filmów ;)
« Ostatnia zmiana: 2010-07-18, 17:41 autor lis »
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1022 : 2010-07-20, 11:31 »
podstawka i punkciki juz zdobia moja polke ^^ albo raczej za chwile zaczna zdobic, gdy je wydobede z torby :)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #1022 : 2010-07-20, 11:31 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1023 : 2010-07-20, 13:54 »
Ja nabyłem wczoraj gierkę " The Saboteur " :
http://www.youtube.com/watch?v=BpXwyja0uBI&feature=channel
gra jest bardzo fajna,ma fajny klimat,styl graficzny ( grafika nie powala na kolana ale okupowane przez Niemców dzielnice Paryża są czarno - białe ) i oferuje swobodę rozgrywki - ale co z tego skoro ma jeden,poważny błąd ( pomijając pewne aspekty sterowania i bardzo sztywną animację skakania ): działa źle na 95% kart graficznych ATI Radeon ... :roll:
nawet oficjalny patch który ma to naprawić nie pomógł - obiekty znikają i pojawiają się,są czarne dziury lub przeźroczyste,znika ulica,itp.najgorzej jest podczas jazdy samochodem - ech.
« Ostatnia zmiana: 2010-07-20, 16:25 autor lis »
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1024 : 2010-07-20, 21:38 »
a ja czekam az sie dragon age zainstaluje w koncu... bosh ile to moze trwac./....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1025 : 2010-07-20, 22:32 »
He,he ;)
a ja,mimo wad od wczoraj gram w " Sabotażystę " i dobrze się bawię :P
gra ma taki klimacik MoH,CoD połączony z grami sandboxowymi typu GTA a nawet Assassins Creed.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1026 : 2010-07-22, 02:36 »
:D
Ubawiłem się po pachy  ... jadę sobie wozem,właśnie wykonałem misję ( sprzątnąłem jakiegoś ambasadora współpracującego z nazistami ),zatrzymuję wóz żeby zaparkować a tu,błąd o którym wcześniej wspominałem ( znikająca ulica ) - parkuję wóz i wysiadam,samochód wpada w " czarną dziurę " w grafice a ja za nim ;) przez chwilę podziwiam wnętrze " czarnej dziury " i budynki wiszące w powietrzu po czym ginę ... :lol:
A już myślałem że w nowszych grach tego typu błędy się nie zdarzają ;)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1027 : 2010-08-04, 21:35 »
Od dziś,min.w Empikach jest promocja gier z serii EA Classicd - 2 gry w cenie 1
do tej serii zszedł też dodatek do " Dragon Age: Początek " - " Przebudzenie "
ja zakupiłem dziś " Left 4 Dead 2 " i " C&C 4 Tyberyjski Zmierzch " i myślę nad kupnem " Left 4 Dead "," The Orange Box " i Need for Speed: Shift ".
Ostatnio kupiłem też najsłynniejszą i najlepiej rozreklamowaną produkcję tego lata / a i pewnie roku / czyli " StarCrafta II: Wings of Liberty " i muszę powiedzieć że gra w singlu naprawdę wciąga a fabuła jest ciekawa jak na RTSa.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1028 : 2010-08-05, 00:04 »
ja po wyplacie planuje zaopatrzyc sie w dodatek do dragon age.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #1028 : 2010-08-05, 00:04 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1029 : 2010-08-05, 00:21 »
Jeżeli Planujesz zakup w sierpniu to również możesz skorzystać z promocji - za cenę " DA:P Przebudzenie " Dostaniesz drugą wybraną grę z serii EA Classic za friko :P

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1030 : 2010-08-05, 01:10 »
to trza by sie zastanowic jaka by tu gre wybrac :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1031 : 2010-08-05, 03:34 »
Może spróbuj zagrać w " Mass Effect 2 "?
nie wiem czy lubisz slaszery / strzelanki i RPG w stylu " Star Wars Knight of the Old Republic " - bo seria ME a zwłaszcza dwójka to strzelanka z elementami RPG / drużyna,misje,rozmowy z NPcami,itp / w stylu Space Opera.

Jeśli chodzi ogólnie o gry które znajdują się obecnie w serii EA Classic to ja posiadam:

C&C 3 Wojny o Tyberium
C&C 4 Tyberyjski Zmierzch
C&C Red Allert 3
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - Król Nazguli
Dead Space
Crysis
Crysis WarHead
Medal of Honor: Airborne
Mirror's Edge
Left 4 Dead 2
Dragon Age: Początek
Dragon Age: Początek - Przebudzenie
Mass Effect 2

Ach - dodam jeszcze że 17 września wychodzi długo oczekiwany i rodzący się w bólach / pierwotnie planowany jako rozszerzenie do jedynki / " Two Worlds II "
ja zastanawiam się nad zamówieniem kolekcjonerki:
http://www.gram.pl/sk3_9AfjGu5_Two_Worlds_II_Edycja_Kolekcjonerska.html

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1032 : 2010-08-09, 21:36 »
Kurde weż mi wytłumacz o co chodzi z tą grą z EA za free:D Kupiłem 3 dni wczesniej mass effect 2 i nic nie dostałem;/ Kupiłem to w empiku i niby o żadnej promocji tam nie słychać;/

PS: Tak sie zastanawiam nad kupieniem Dragon Age'a ale nie wiem czy mi się spodoba;p Każdy te gre chwali ale ja nie jestem jakimś "fanem" NVN albo Baldurs Gate więc nie wiem czy mi to przypadnie do gustu...
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1033 : 2010-08-10, 00:09 »
Po prostu bierzesz dwie gry z serii EA Classic a płacisz za jedną - nic nie dostałeś bo nie wziąłeś sobie drugiej gry - promocja trwa od 4 do 27 sierpnia,w Empikach druga gra jest za free a w niektórych sklepach / np.Saturn / druga gra jest za 1 zł.

A ja dziś nieźle spożytkowałem 88 zł:
" Neverwinter Nights " - Kolekcja Wszech Czasów - 44 zł
" Elder Scrolls IV: Oblivion: Knight of the Nine " - 24 zł
" Age of Empires III - The War Chiefs " - 9.90 zł
" Age of Empires III : The Asian Dynasties " - 9.90 zł

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1034 : 2010-08-10, 10:22 »
Uhh... to chyba zepsułem;/ Nie mogę np teraz iść z paragonem do tego sklepu, pokazać zakup i dobrać drugą gre?:D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #1034 : 2010-08-10, 10:22 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1035 : 2010-08-10, 14:29 »
A to już zależy od sprzedawców,ale wątpię ... trzeba myśleć jak się kupuje
w Empiku / i w innych sklepach też / przy półce z tytułami z EA Classics jest wywieszka o promocji,można się też pytać na kasie lub w dziale software.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1036 : 2010-08-11, 11:04 »
chcialam sobie wczoraj zakupic da - przebudzenie, ale nie mieli na stanie w empiku :( zamiast tego zakupilam cos co sie zwie "ognisty trojpak rpg" XD - zawiera on 3 gry - Drakensang, legend:hand of god i loki.

O ile dobrze pamietam loki wala mi sie gdzies nieodpakowany, ale dwoch pozostalych nie mialam, no i drakensang zniknal dosc szybkoz  polek - wiec stwoerdzilam, ze to pewnie jedna z ostatnich okazji na zakup. (za ten trojpak zaplacilam 30 zl.)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1037 : 2010-08-11, 14:35 »
" Lokiego " mam w wersji premierowej,jest to typowy h&s tyle że dosyć nudny - choć dość długo weń grałem swego czasu
" Legend: Hand of Good " to kolejny h&s - ja mam tę grę z " CD Action " i trochę pograłem bo jest dosyć fajna - do czasu aż gra zwiesiła się tak że nie nabijała kolejnych leveli i doświadczenia ..
Ciekawym patentem jest tu żywy kursor myszki pod postacią świecącej w ciemności i gadającej wróżki ;)
" DrakenSang " to niemiecki RPG oparty na niemieckim systemie " The Dark Eye "  który mi jakoś nie podchodzi ...
zakupiłem kolekcjonerkę za 60 zł a zaraz potem gra pojawiła się na płycie w CD Action - odrzuca mnie trochę dziwny,bardziej skomplikowany system awansu,przydzielania cech i punktów,trudna walka i zbyt cukierkowy świat
we wrześniu wychodzi kontynuacja - " The River of Time ",bodajże.

Iras - promocja EA Clasiccs trwa do 27 sierpnia,jeśli w Twoim Empiku nie ma " Przebudzenia " to zawsze możesz grę zamówić bezpośrednio w Empiku jak i w ich sklepie internetowym
jeśli się zdecydujesz to proponuję dobrać doń ' Mass Effect 2 " - w niektórych Empikach można dorwać w tej promocji kolekcjonerkę.

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1038 : 2010-08-11, 16:49 »
Hmm chyba mogę się pochwalić że przeszedłem mass effecr 2 w 24h i 32 min.:) No jestem zaskoczony, pozytywnie i.. troche mniej pozytywnie;/ Gdy kupowałem tą grę bardzo się wahałem czy jest warta 40 zł ( po promocji;p) no i się przekonałem że jest:) Tzn fabuła to oczywiście jest znakomita jak na grę tego typu ale czas potrzebny na przejscie za ktrótki.
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1039 : 2010-08-11, 17:05 »
Ja kupiłem " Mass Effect 2 " za 180 zł / edycja kolekcjonerska / i jeszcze jej nie przeszedłem ;)
( za dużo gier zainstalowanych na raz,praktycznie co dzień gram w co innego ;) )
a jeśli chodzi o czas potrzebny na przejście gry: jeżeli potraktujemy MF2 jako typową strzelankę z widokiem zza pleców bohatera to prawie 25 h to świetny czas - większość gier FPP i innych strzelanek to obecnie 6 - góra 10 h.

A ja pobrałem sobie demo " Mafii II " ze Stema i muszę powiedzieć że tak jak nie cierpię gier gier typu GTA to Mafia II przypadla mi do gustu.

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1040 : 2010-08-11, 18:11 »
Hmm ja nie traktuje MF2 jako strzelanki fps tylko jako RPG:D No nie zawiodłem się ale czuje jednak pewien niedosyt.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #1040 : 2010-08-11, 18:11 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1041 : 2010-08-11, 20:45 »
Poprawka: promocja na EA Classic 2 w cenie 1 trwa od 4.08 - 22.08 - wcześniej pisałem że do 27.08.

Zainstalowałem sobie " Gears of War " i - alleluja! - w końcu mogę w nią normalnie pograć :P
wcześniej za każdym razem trzeba było zaczynać grę od nowa gdyż bez konta na Game for Windows live nie da się zapisywać gry - potem gra nie działała mi na viście / dokładnie dwa lata temu / a jeszcze później wystąpił problem z wygasaniem certyfikatu gry i żeby w ogóle dało się grać trzeba było zmieniać datę w systemie na jesień 2008 roku ;)
Teraz po kilku patchach jest ok i nareszcie przejdę tę grę - chyba :P

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1042 : 2010-08-12, 20:31 »
Posłuchajcie... dotarła do mnie taka wiadomośc tylko że z błędem i nie było widać liter za bardzo... czarno było. Kliknąłem na tą rzekomą aktywacje konta i okazało się że to dezaktywacja;/ Zdezaktywowałem sobie konto na EA... co teraz mogę zrobic?

Ooo tutaj macie tą wiadomosc:D

woje nowe główne konto EA zostało pomyślnie utworzone.

Od tego momentu loguj się za pomocą adresu e-mail xxxxxxx oraz hasła.

 
Jeśli otrzymujesz tę wiadomość, ale nie posiadasz zarejestrowanego konta EA, to znaczy, ze nastąpił nieprzewidziany błąd. Kliknij tutaj, aby zamknąć konto.-------------!
Zapisane

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1043 : 2010-08-12, 20:35 »
PS: Ooo właśnie gdy chcę uruchomić ME2 to pisze mi takie coś "Potwierdzenie autentyczności płyty nie powiodło się. Proszę włożyć właściwą płytę i sprobowac ponownie";/
Nic juz nie rozumiem...
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1044 : 2010-08-12, 21:20 »
Nie wiem,ja nie miałem takich problemów
konto EA używam i do ME2 i do DA - choć tam chyba tylko po to żeby ściągać ewentualne DLC.

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1045 : 2010-08-13, 16:54 »
Aha no już napisałem wiadomosc do EA i mi znowu aktywowali konto:D
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1046 : 2010-08-16, 03:58 »
No i przeszedłem " Gears of War " na poziomie " casual " :D
ale jestem z siebie dumny ... ;) :lol: :P
fajna gra aczkolwiek ... dosyć krótka ... wcześniej tego nie wiedziałem bo nigdy nie doszedłem zbyt daleko ze względu na brak " Games for Windows Live " przez co nie dało się zapisywać stanu gry,a teraz? - cztery wieczory i po grze.
Wkurzyłbym się gdybym ją kupił na XBOXA - trzy,cztery wieczory grania za ok.200 - 300 zł w dniu premiery ...

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1047 : 2010-08-17, 18:58 »
Kilka nowych ciekawostek o grach z targów w Kolonii:

zwiastun " Dragon Age II ":  http://www.youtube.com/watch?v=T3pL_1_6z2g
" Age of Empires " jako gra on line - pff ... : http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=53101
filmik z rozgrywki w " Bulletstorm " - nowej gry twórców " Painkillera ":
 http://www.gram.pl/news_8QfrHui8_GC_2010_Bulletstorm_nowa_gra_tworcow_Painkillera_w_akcji.html

a ja gram sobie teraz w " Singularity " - strzelanke osadzoną w dwóch liniach czasowych: Rosja lat 50-tych i rok 2010,która to gra oddaje nam do użytku rękawicę pozwalającą władać czasem
kupiłem też po przecenie " Splinter Cell; Conviction " - gierka fajna choć sterowanie jest trochę męczące,zwłaszcza celowanie.

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #1047 : 2010-08-17, 18:58 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1048 : 2010-08-17, 19:18 »
dowiedzialam sie, ze niestety przebudzenie nie lapalo sie do promocji.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1049 : 2010-08-17, 19:58 »
Oo ... jakieś dziwne to jest bo u mnie jest w promocji ... :mysli:
nawet sam kierownik Empiku pracujący na dziale software zwrócił mi na ten fakt uwagę - ja,niestety kupiłem dodatek w lipcu za 80 zł wraz z kolekcjonerską edycją podstawki.

A gdzie Ci tak powiedzieli - w Empiku?:  http://www.empik.com/multimedia/ea-2za1
jak byk stoi " Przebudzenie " ...

Ja już wydałem cała kasę a kupiłbym jeszcze " Need for Speed Shift " i " The Orange Boox ".
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 38   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 31 zapytaniami.