Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 38   Do dołu

Autor Wątek: Ogólna dyskusja na temat gier :)  (Przeczytany 160853 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #540 : 2008-10-11, 19:05 »
Hahah, mnie samo ulepszenie kompa, tak aby jakaś nowa gra chodziła, kosztowałoby tyle co nowy xbox a i tak zaraz się okaże, że to za mało i znowu trza podkręcać. (olivion chodzi u mnie na minimalnej grafice i rozdzielczości 600x800, podczas gdy normalnie mam 1280x1024. Wyobraź sobie, cały czar świetnej grafiki ucieka)  A nie dość że z padem w ręku lepiej się gra, to rodzina nie psioczy że zajmuję cały dzień kompa.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #541 : 2008-10-11, 19:17 »
Ja za nowego,bardzo mocnego kompa dałem 2600 zł - mam 3 rdzeniowy procek,4GB RAM,grafikę pod direktx 10,tylko płytę główną źle dobrałem i nie mogę podkręcić procka :roll: - w przyszłości dokupię jeszcze 4 GB RAM i wymienię płytę na foxconn pod AMD+ - żeby móc na kompie korzystać z mocy dwu,trzy i cztero rdzeniowych procków i z 8 GB RAM,trzeba mieć windows vista 64 bity,lub podobny xp / tylko po angielsku /,jednak xpeki wycofują już ze sprzedaży pod koniec stycznia 2009.

XBOX 360 b.głośno chodzi,nie nadaje się,więc do słuchania muzyki,poza tym,to jest już starszy sprzęt - ma jedna zaletę,tzw.exklusive,np.Fable 2 i Gears of war 2 ...

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #542 : 2008-10-11, 19:18 »
cóż, ja do słuchania muzyki mam wieżę, a gdzieś czytałam, że wiedźmin ma wyjśc na konsolę, ale jedynie na XBOX'a, więc to przeważyło o mojej decyzji ;)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #542 : 2008-10-11, 19:18 »

Hio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 66
  • wszystkie tygrysice robią miau miau ^o^
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #543 : 2008-10-11, 19:19 »
Ehh to jest straszne ze co chwile jakas super gre wydaja na PS3, a mnie nie stac na ciagle wydatki 150zl za gre :P
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #544 : 2008-10-11, 19:27 »
Dużo fajnych gier na PS3 kosztuje teraz 99 zł :P
Ja bym już nie zamienił kompa na konsole - nawet padem mi się dziwnie gra :lol:

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #545 : 2008-10-11, 19:32 »
Cóż, ostatnio bardzo mało tytułów wychodzi na blaszaki.  Chociaż np. force (...) miał nie wyjść na PC a jednak coś idzie w tym kierunku.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #546 : 2008-10-11, 19:37 »
Hmmm ... ja,ciągle mam co kupować na PC,tylko grać mi się,nie chce ... :lol:
Niedługo wyjdzie Far Cry 2 / październik /,potem Call of Duty world of war,Tomb Raider Underworld,Need for Speed:Undercover,Rise of the Argonauts,Prince of Persja - sporo,tego.:P

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #547 : 2008-10-11, 19:51 »
Cóż, może to kwestia tego, że mam ogromne wymogi co do  gry ;)  U mnie np. z miejsca odpadają gry w których jest opcja patrzenia tylko z pierwszej osoby . WIem że to głupie, ale nie cierpię tych latających przed oczyma rąk, i nie umiem się wczuć w postać  (dziwne, nie?). Nie przepadam za strzelaniem (chyba że fabuła jest ciekawa, lub mam dużą swobodę działania), gdyż wole latać z ostrzem. (FPSy to zuo) Wszelkie MMO odpadają z miejsca (dlatego tak mnie wnerwiła wiadomość o tym,że trzecie KOTORy będą właśnie MMO) W ściganki raczej nie gram.
Zresztą czasu i tak na wszystko za mało xD Poza "knights of the nine" zassałam też LEGO star wars (I i II) oraz indianę jonesa. Kocham te klocuszki xD I tak bym ich nie kupiła(za krótkie to dla mnie), ale przynajmniej zabawy troszkę jest.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #548 : 2008-10-11, 20:25 »
Cóż, może to kwestia tego, że mam ogromne wymogi co do  gry ;)  U mnie np. z miejsca odpadają gry w których jest opcja patrzenia tylko z pierwszej osoby . WIem że to głupie, ale nie cierpię tych latających przed oczyma rąk, i nie umiem się wczuć w postać  (dziwne, nie?).

Nie wiem,co Wy macie z tym widokiem z pierwszej osoby :roll: - najpierw Iras,teraz Ty - ja lubię i takie i takie gry,a w RPG wolę widok z pierwszej osoby.

Cytuj
Nie przepadam za strzelaniem (chyba że fabuła jest ciekawa, lub mam dużą swobodę działania), gdyż wole latać z ostrzem. (FPSy to zuo)

A ja b.lubię strzelanki,właściwie to one obecnie wyznaczają trend,np.w grafice / Crysis /.

Cytuj
Wszelkie MMO odpadają z miejsca (dlatego tak mnie wnerwiła wiadomość o tym,że trzecie KOTORy będą właśnie MMO)

Ja grałem/gram tylko w Guild Wars,bo jest darmowa - trza tylko kupić płytę,ale chętnie bym pograł w Age of Conan. :P

Ściganki lubię,zwłaszcza serię NFS. ;p

Moim kryterium w grze,jest przede wszystkim grafika - żadna fabuła,filmiki,dialogi i takie tam / to wszystko przewijam /,byle by tylko się dużo działo :lol:

W gry z serii LEGO grałem,ale tylko w dema - są za drogie jak na taką krótką rozrywkę.

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #548 : 2008-10-11, 20:25 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #549 : 2008-10-11, 20:40 »
Nie wiem,co Wy macie z tym widokiem z pierwszej osoby :roll: - najpierw Iras,teraz Ty - ja lubię i takie i takie gry,a w RPG wolę widok z pierwszej osoby.
OO, Iras też tak ma? O_o Myślałam, że tylko ja taka dziwna xD Wszyscy twierdzą, że pierwsza osoba pozwala się wczuć :hmmm: (swoją drogą, przez to o mało co nie staciłam godzin zabawy z Oblivionem. Myślałam że jest tam tylko widok z peirwszej i od razu się zraziłam)

Cytuj
Ja grałem/gram tylko w Guild Wars,bo jest darmowa - trza tylko kupić płytę,ale chętnie bym pograł w Age of Conan. :P
Guild Wars'y też mam, ze względu na darmowośc i to, że obcy gracze nie pałętają się pod nogami, ale multiplayer ma sens gdy gra się jeszcze z kimś znajomym.

Cytuj
Moim kryterium w grze,jest przede wszystkim grafika - żadna fabuła,filmiki,dialogi i takie tam / to wszystko przewijam /,byle by tylko się dużo działo :lol:
Grafika też u mnie jest bardzo ważna. Pierwsze co zrobiłam po zainstalowaniu morrowinda, to sto tysięcy modów poprawiających grafę, jednak Grafika może nie być wybitna, jeśli fabuła jest perfekcyjna.

Cytuj
W gry z serii LEGO grałem,ale tylko w dema - są za drogie jak na taką krótką rozrywkę.
Dlatego je zassałam ;) Pierwsze SW przeszłam z bratem w jeden dzień.  50 zł to stanowczo za dużo. Wolę za to kupic książke, którą, czytając bez przerwy, zjem dopiero po dwóch-trzech dniach
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #550 : 2008-10-11, 21:28 »
Cytuj
(swoją drogą, przez to o mało co nie staciłam godzin zabawy z Oblivionem. Myślałam że jest tam tylko widok z peirwszej i od razu się zraziłam)

Postać w Oblivionie w widoku z 3 osoby,wygląda,jak szmaciana lalka. :roll:

Cytuj
Guild Wars'y też mam, ze względu na darmowośc i to, że obcy gracze nie pałętają się pod nogami, ale multiplayer ma sens gdy gra się jeszcze z kimś znajomym.

A jak tam się znaleźć i którą kampanię masz?  :P - ja mam Nightfall i Eye of the north. ;p

Jeśli chodzi o FPS z ciekawą fabułą i z elementami RPG,to polecam STALKER: Cień Czarnobyla lub samodzielny dodatek - Czyste Niebo - tam wprowadzili frakcje,do których można dołączyć i walczyć z innymi frakcjami,zbierasz różne przxedmioty z pokonanych wrogów / żywność,broń,naboje,apteczki,leki popromienne,itp /,u mechanika za kasę możesz ulepszać broń i kombinezon - jednak gra wymaga dosyć mocnego kompa i ma widok z 1 osoby.;)

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #551 : 2008-10-11, 21:33 »
Postać w Oblivionie w widoku z 3 osoby,wygląda,jak szmaciana lalka. :roll:
rozwaliłeś mnie xD Ja do walki co prawda używam zazwyczaj pierwszej osoby, ale za nic nie umiem tak chodzic

Cytuj
A jak tam się znaleźć i którą kampanię masz?  :P - ja mam Nightfall i Eye of the north. ;p
Mam "factions" (ale niezainstalowane, chociaż to nie problem), a co do tego znajdywania się, to tam chyba da się dodac do czegoś w stylu znajomych, wtedy cię informuje że jakiś znajomy się zalogował i można się umówic w mieście jakimś  (z tego co wiem, ale wiem nie za wiele, bo znajomych do teamu nie miałam xD)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #552 : 2008-10-11, 22:02 »
Cytuj
OO, Iras też tak ma? O_o Myślałam, że tylko ja taka dziwna xD Wszyscy twierdzą, że pierwsza osoba pozwala się wczuć :hmmm: (swoją drogą, przez to o mało co nie staciłam godzin zabawy z Oblivionem. Myślałam że jest tam tylko widok z peirwszej i od razu się zraziłam)

hehe :P ja kupilam obliviona dopiero gdy na 100% sie upewnilam o mozliwosci grania z trzeciej osoby :P na pierwsza mam istna alergie :P

Cytuj
Postać w Oblivionie w widoku z 3 osoby,wygląda,jak szmaciana lalka. :roll:
tak to wyglada w morrowindzie. w oblivionie jak patrze na moja postac z 3 osoby - w szacie czarnej doni to cud, miod i orzeszki :P

aktualnie natoomiast mam oko na fallouta 3 - PODOBNO mozna grac z 3 osoby - gdy w 100% sie upewnie i gdy zdbede fundusze byc moze zakupie.. nie jako kontynuacje fallouta - ale jako cos na ksztalt obliviona w postapokaliptycznym swiecie

No i tez wole z ostrzem latac. Dlugi mieczyk rzadzi :P W Oblivionie pierwsza osobe czasem uzywalam przy zbieraniu skladnikow, czy jak chcialam sobie podbic celnosc, albo zniszczenie.

Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #553 : 2008-10-11, 22:15 »

No i tez wole z ostrzem latac. Dlugi mieczyk rzadzi :P W Oblivionie pierwsza osobe czasem uzywalam przy zbieraniu skladnikow, czy jak chcialam sobie podbic celnosc, albo zniszczenie.

Hah, ja lubię zdejmowac wrogów z łuku lub ognia, więc często mam pierwszą osobę, ale teraz wykreowałam sobie "szlachetnego woja" i cały czas jest trzecia.

A nie wiem czy to kwestia "knightsów", czy czegoś, w każdym bądź razie, jak instalowałam spolszczenie, to mi tak zupdateowało obliviona, że wszystkie płatne mody mi zassało i dostałam między innymi w spadku jakąś kryjówkę świra który kazał mi czcic sithisa O_o Poza tym, to dodało mi wieżę magów, zbroje dla koni, planetarium w gildii magów, jakąś łódź piracką (domek dla złodzieja), brzytwę mehrunesa, i magiczne księgi.
To jest normalne?
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #554 : 2008-10-11, 22:29 »
Cytuj
aktualnie natoomiast mam oko na fallouta 3

Też,sobie może zafunduję,ale dużo lepszy jest STALKER - i z 3 osoby - eee....

Cytuj
A nie wiem czy to kwestia "knightsów", czy czegoś, w każdym bądź razie, jak instalowałam spolszczenie, to mi tak zupdateowało obliviona, że wszystkie płatne mody mi zassało i dostałam między innymi w spadku jakąś kryjówkę świra który kazał mi czcic sithisa O_o Poza tym, to dodało mi wieżę magów, zbroje dla koni, planetarium w gildii magów, jakąś łódź piracką (domek dla złodzieja), brzytwę mehrunesa, i magiczne księgi.
To jest normalne?

Wrrr ... a w pudełku to kosztuje 3,4 dychy ...  :roll: - jak to,zrobiłaś? ...

Co mi się podoba w Sacred2 to to,że można sobie chodzić WSADEM,zamiast klikania myszką. :jupi2: :P

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #554 : 2008-10-11, 22:29 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #555 : 2008-10-11, 22:34 »
AH, ciapek ze mnie, to było dołączone do dodatku ^^,
Zassałam to-to przez torrenta.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #556 : 2008-10-11, 22:46 »
Pfff ... ja nie mogę uruchomić prawie żadnej gry ściągniętej z torrenta - albo są to pliki BIN i CUE,albo dwa pliki MDF i MDS ...

W listopadzie,chyba sobie kupię,to: http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=11535 - sieczka w Śródziemiu. :P

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #557 : 2008-10-11, 23:01 »
ja zawsze szukam wersji ISO, wówczas bezproblemowo instalują mi się za pomocą Deamona.

Cytuj
Conquest daje możliwość opowiedzenia się po obu stronach konfliktu. Można więc sprzymierzyć się z rasami, którym zależy na zaprowadzeniu pokoju w Śródziemiu (m.in. ludzie, elfy czy niziołki), bądź też stanąć po stronie sił zła (orkowie, trole jaskiniowe czy olifanty), dowodzonych przez Saurona.
To zdanie mnie zainteresowało. Czy oznacza to, że można zakumplowac się z dobrymi/złymi ogólnie, czy może zakumplowac z daną rasą?
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #558 : 2008-10-11, 23:05 »

To zdanie mnie zainteresowało. Czy oznacza to, że można zakumplowac się z dobrymi/złymi ogólnie, czy może zakumplowac z daną rasą?

Możesz grać dobrymi,jak i złymi / alternatywna wersja,Sauron wygrywa / :P

ja zawsze szukam wersji ISO, wówczas bezproblemowo instalują mi się za pomocą Deamona.


A czy taka wersję da się zgrać na płytkę i normalnie zainstalować?  :?:

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #559 : 2008-10-11, 23:16 »
A czy taka wersję da się zgrać na płytkę i normalnie zainstalować?  :?:
Ja używam do nagrywania  "Ashampoo Burning studio", kilkając "utwórz/nagraj obraz płyty", ale w Nero (bo przypuszczam że masz nero ;) ) też się da (bodajże Nagrywarka\nagraj plik obrazu, ale ja nie mam nero, więc nie orientuję się jak to wygląda)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #560 : 2008-10-11, 23:24 »
Nero mam,ale nie mogłem tego nagrać - na viście,nie chce mi się nero zainstalować,a xp rzadko używam ...

http://pl.youtube.com/watch?v=p0kW6-VBWF4&NR=1
http://pl.youtube.com/watch?v=rKlD3wCFHcE&feature=related

Ja ściągnołem sobie ten dodatek,ale mam dwa pliki MDF I MDS: http://pl.youtube.com/watch?v=VoZO1898UIw&feature=related

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #560 : 2008-10-11, 23:24 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #561 : 2008-10-11, 23:44 »
cóż lisku, prawdę mówiąc, jakbyś chciał to byś miał ;)

Lisku, to w końcu jak ty instalujesz ściągane gry, skoro ani alkoholem ani deamonem nie możesz?
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #562 : 2008-10-11, 23:48 »
Dwie gry / Bionic Comando i Space Siege / nagrałem na płytę i z niej zainstalowałem,jedna / Devil my cry 4 /,zainstalowała się normalnie,bez nagrywania - ooo ...

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #563 : 2008-10-12, 00:16 »
To ja sie pochwale, ze gier nie sciagam :P

Jesli zas chodzi o czczenie sithisa - jestem za :P

A ogolnie - jak skoncze widzmaka, zamierzam po raz ktoys z kolei przejsc sobie arcanum - dla odmiany zla postacia - ponoc sporo zmian to wprowadza.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #564 : 2008-10-12, 00:25 »
To ja sie pochwale, ze gier nie sciagam :P


Ja z reguły,też nie ściągam / kiedyś,kupowałem na giełdzie ... :lol: /,ale jeśli taki dodatek do Bitwy o Śródziemie 2 nadal kosztuje 80 zł,czyli tyle,ile najnowsze tytuły,to krew może człowieka zalać ...  :grr:
Zresztą,EA Games sobie grabi,tymi cenami swoich gier ...  :roll:

Narzekacie tak na widok z pierwszej osoby,to co powiecie,na to?:  http://pl.youtube.com/watch?v=2N1TJP1cxmo      :lol:

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #565 : 2008-10-13, 12:23 »
Hmmm ... mam,jakieś dziwne wrażenie ... Sacred2 jest b fajną grą,ale ... łatwą - gdy gram w badziewiastego Lokiego z brzydką grafiką,itp,to ciągle ginę,mimo wysokiego,już poziomu postaci - tutaj,nie zginąłem jeszcze ani razu od początku gry,może od razu trzeba było wybrać wyższy poziom trudności?.
Skoro w Lokim ciągle ginie się na podstawowym poziomie,to jak jest na wyższych? :lol:
Uff ... dwa razy,udało mi się zginąć ...  :lol:
« Ostatnia zmiana: 2008-10-13, 20:47 autor lis »
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #566 : 2008-10-13, 23:08 »
Wrrrr ... za każdym razem gdy w Sacred2 podchodzę do handlarza końmi i próbuję z nim pogadać,wywala mnie z gry,pisze że program przestał działać,a gdy sprawdzam jaki wystąpił błąd,wychodzi mi to:

 
Cytuj
APPCRASH
  Nazwa aplikacji:   sacred2.exe
  Wersja aplikacji:   2.0.2.0
  Sygnatura czasowa aplikacji:   48c19ef9
  Nazwa modułu z błędem:   s2core.dll
  Wersja modułu z błędem:   2.0.2.0
  Sygnatura czasowa modułu z błędem:   48c19e49
  Kod wyjątku:   c0000005
  Przesunięcie wyjątku:   000bb08a
  Wersja systemu operacyjnego:   6.0.6001.2.1.0.256.1
  Identyfikator ustawień regionalnych:   1045
  Dodatkowe informacje 1:   2c92
  Dodatkowe informacje 2:   df1da2c66ab049090da14fed96fda641
  Dodatkowe informacje 3:   1651
  Dodatkowe informacje 4:   c46ed7067014482076087924ab9299b3

Przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji:
  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=50163&clcid=0x0415


Czy to wina gry,czy coś z kompem?  :mysli: :?: :mysli:

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #567 : 2008-10-14, 00:43 »
nie mam pojecia czy to "wina gry czy cos z kompem" - na dzien dobry probowalabym reinstalke. No i jeszcze pojawia sie pytanie - tak jest na aktualnym savie, czy na wszystkich? Czasami zdarza sie, ze save nawala - i podczas wczytywania jakiegostam skryptu zaczyna wywalac (w tym przypadku - handlarz konmi) Mialam tak juz z kilkoma, niezaleznymi od siebie grami - pomagal na to wczesniejszy save (kazdy po bedzie obarczony bledem.)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #567 : 2008-10-14, 00:43 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #568 : 2008-10-14, 00:47 »
Hmmm ... gram na jednym sejvie,gry nie chcę instalować od nowa,bo dopiero za piątym razem zainstalowała się poprawnie - ściągnąłem już jeden patch ale wyszło,że na tym komputerze nie ma zainstalowanego programu Sacred2 ... :roll:

Rudi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 28
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #569 : 2008-10-14, 08:10 »
Hmmm ... gram na jednym sejvie,gry nie chcę instalować od nowa,bo dopiero za piątym razem zainstalowała się poprawnie - ściągnąłem już jeden patch ale wyszło,że na tym komputerze nie ma zainstalowanego programu Sacred2 ... :roll:

Ten patch o którym piszesz to jest patch hotfix do multi, żeby go zainstalować musisz najpierw ściągnąć ten polski patch 2.10. Tu masz stronę, z której dosyć szybko się pobiera, tylko wybierz mirror 2 (niemiecki) http://dlh.net/cgi-bin/dl...1000.zip&ref=ps
Zapisane
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 38   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.161 sekund z 28 zapytaniami.