Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 38   Do dołu

Autor Wątek: Ogólna dyskusja na temat gier :)  (Przeczytany 162971 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #960 : 2009-12-13, 18:16 »
Może napęd Ci poszedł?
Cóż,Crysisa Ci odradzałem bo twoja karta graficzna jest dość słaba a co to za przyjemność grać w grę z super grafiką ( obecnie,nadal najlepsza grafika na rynku ) na najniższych ustawieniach? ...

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #961 : 2009-12-13, 18:34 »
Za późno mi to mówisz... już kupiłem. Ale posłuchaj bo to TYLKO Crysisa jak narazie nie odtwarza... wszytskie inne dobrze chodzą... ale mają te takie plamki jak wyjdą z napędu, które niezstety zostają już na zawsze;/ To nic... przynajmniej w Devil May Cry 4 sobie pogram;p

aha, ej posłuchaj... bo może to jest wina napędu skoro na pudełku od Crysisa pisze że potrzebny jest 80krotny napęd dvd.. a ja nie wiem ilo krotny jest mój;p Więc może to wina właśnie tego?

PS: Ej może podaj mi link jakieśjś taniej karty graficznej, ale(!) na tyle dobrej by Crysis miał fajną grafe;p
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #962 : 2009-12-13, 18:45 »

aha, ej posłuchaj... bo może to jest wina napędu skoro na pudełku od Crysisa pisze że potrzebny jest 80krotny napęd dvd.. a ja nie wiem ilo krotny jest mój;p Więc może to wina właśnie tego?

Nie wiem,skoro chodzą inne płyty,to raczej wina leży po stronie płyty.

Za późno mi to mówisz... już kupiłem.

Już na forum gram.pl pisano Ci,że twoja grafika do gier się raczej nie nadaje ...


PS: Ej może podaj mi link jakieśjś taniej karty graficznej, ale(!) na tyle dobrej by Crysis miał fajną grafe;p

Taniej,tzn.do jakiej kwoty?
http://www.komputronik.pl/index.php/product/82000/Podzespo_y_PC/Karty_graficzne/Radeon_4870_HIS_512MB_HDMI_DVI_PCI_E_iCooler_x3.html

http://www.komputronik.pl/index.php/product/81999/Podzespo_y_PC/Karty_graficzne/Radeon_4870_HIS_1GB_2xDVI_PCI_E_iCooler_x3.html

ewentualnie 4850  - są tańsze:
 http://www.komputronik.pl/index.php/category/3876/Radeon_4850_512MB.html/type/27/showProducts/1

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #962 : 2009-12-13, 18:45 »

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #963 : 2009-12-13, 18:47 »
Kurde... kupiłem tego Crysisa na drugim końcu pollski... nie ma szans na reklamacje... co mam zrobić w takim wypadku?
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #964 : 2010-01-05, 16:42 »
Gram sobie od kilku dni w " Dragon Age " ( pomimo tego,że grę kupiłem w dniu premiery,ale nie miałem wcześniej nastroju ) i muszę powiedzieć że jak na razie,gra plasuje się u mnie gdzieś pomiędzy " Wiedźminem " a " Neverwinter Nights 2 ".
Wiedźmin ma np.taką przewagę,że oprócz głównej mapy mamy inne poboczne/ np.podziemia,bagna / na których wykonujemy questy poboczne a tu w pierwszej wiosce mamy jedną mapę na której zaliczamy wszystkie questy.
Gra ogólnie jest fajna i gra mi się w nią dobrze,ale nie oferuje ona zupełnie nic nowego,czego nie było wcześniej w innych grach RPG / NWN2 / - nie jest to jakiś wielki zarzut,tylko taki malutki niedosyt.;)
Aha - walki są dosyć trudne,chyba najtrudniejsze jakie do tej pory toczyłem w innych grach RPG.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #965 : 2010-01-05, 18:11 »
wiesz, pierwsza wioska to pierwsza wioska ;P pozniej bedzie wiecej luzu, wprawdzie wiekszosc lokacji zwiazana z fabula glowna, jednak to wlasnie tam szuka sie questow pobocznych - z ktorych niektore sa tak naprawde zaledwie wpisami do kodeksu i uaktywniaja sie dopiero po znalezieniu ilustam smieci . Co do walk  - sprobuj zabic smoka :P To wlasnie w grze mi sie miedzy innymi bardzo podobalo - tu w przeciwienstwie do innych gier cos co jest uwazane za "legendarna bestie" to nie tylko kolejny potworek, ktorego tylko troche dluzej trzeba lac.

czy nie oferuje niczego nowego hmmm... z tym sie nie zgodze :P chociazby taktyka nad ktora mozna godziny spedzic by odpowiednio ja ustawic. Pomijajac standart - ratowanie swiata, to tu jeszcze jest kwestia ze glowny bohater (+ jeszcze dwie osoby w sumie) jest rzeczywiscie jedyna osoba ktora moze tego dokonac. No i na koniec pojawia sie ciekawostka - na ile cenisz swoje zycie ;P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #966 : 2010-01-05, 18:29 »
Cytuj
czy nie oferuje niczego nowego hmmm... z tym sie nie zgodze :P chociazby taktyka nad ktora mozna godziny spedzic by odpowiednio ja ustawic.

Ja się taktyką jeszcze nie bawiłem i może dlatego tak mi ciężko idzie z walką?

Cytuj
No i na koniec pojawia sie ciekawostka - na ile cenisz swoje zycie ;P

Słyszałem już coś o " najwyższym poświęceniu " ;)

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #967 : 2010-01-06, 00:18 »
Cytuj
Słyszałem już coś o " najwyższym poświęceniu " ;)

walic poswiecenie ;P niech zyje magia krwi ;p

Cytuj
Ja się taktyką jeszcze nie bawiłem i może dlatego tak mi ciężko idzie z walką?

bardzo mozliwe. przed wieloma walkami trzeba sie taktyka pobawic, bo inaczej nie ma szans. I nie zapomnij o taktyce swojej postaci. Dodatkowo bierz tez pod uwage zmeczenie bo co z tego, ze jakas postac bedzie miala wiecej defa, jesli mana po dwoch skillach sie skonczy i nie starczy na zadnego podtrzymywanego.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #968 : 2010-01-06, 00:35 »
Widzę że muszę sobie o tej taktyce trochę poczytać bo jak na razie,zupełnie ją olałem ;)
Ja na razie jestem w Redcliffe przed nocnym atakiem a najwięcej problemów miałem z pokonaniem tego ogra w wierzy przed rozpaleniem sygnału ...

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #968 : 2010-01-06, 00:35 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #969 : 2010-01-06, 10:21 »
hehehe. Przygotuj sie dobrze do nocy konfiguracja druzyny itp. Bo ciezko moze byc ;p
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #970 : 2010-01-07, 00:53 »
Iras - ale jak ową taktykę ma sobie ustawić taki całkowity żółtodziób w tej kwestii,jak ja?
ja zwykle zdawałem się na szczęście lub co chwilkę przełączałem się pomiędzy postaciami aby odpalić jakiś czar lub umiejętność - boję się że w tych tabelkach się pogubię ;)

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #971 : 2010-01-08, 18:38 »
Hej, co kupić Dragon Age za 60 zł - nową po promocji, czy WoWa wszystkie części?:D
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #972 : 2010-01-08, 19:05 »
Jak Cię stać na abonament?
ja nie nabijałbym kieszeni Blizzardowi,który z tego tylko żyje i wciąż opóźnia premiery nowych gier ( Diablo III i StarCraft II ),dlatego wybrałbym DA:O - chociażby dlatego że jest to o wiele lepsza gra z fabułą,czego o WoW nie można powiedzieć ...

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #973 : 2010-01-08, 19:52 »
Lubie mmo, a ja bardzo lubie i cenię blizarda;p Podaobają mi się wszystkie jego gry... prawie;p
NIE LUBIĘ Baldurs Gate i czegoś w takim stylu... a chcie to kupić tylko dlategoże jest... tanie;p 50% taniej to jest okazja...
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #974 : 2010-01-09, 00:27 »
Tutaj Masz darmowe MM0: http://www.ddo.com/playnow/

Według mnie jedyną grą MMO w którą warto by było grać jest Age of Conan - ale tylko wtedy,gdyby była to gra bez abonamentu.
I właśnie min.dlatego moja wersja kolekcjonerska cały czas leży na półce ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #974 : 2010-01-09, 00:27 »

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #975 : 2010-01-09, 09:09 »
Też mam kolekcjonerke AoC ale jakoś na moim komputrze to grafika wygląda gorzej jak z Gothica jedynki;p Pozatym wszyscy chwalą wowa więc... pewnie kupie. Ej a Dragon Age pojdzie na moim kompu?
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #976 : 2010-01-09, 13:32 »
Może zamiast kupować gier,zainwestuj w upgrate kompa?.

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #977 : 2010-01-09, 17:03 »
Po co? Nie potrzeba mi lepszego;p
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #978 : 2010-01-09, 17:15 »
Przecież piszesz że masz złą grafikę? - już wielokrotnie Ci pisano,że Twoja grafika to zabytek.
ja mam niezłego kompa ale i tak zamierzam go ulepszyć - procesor,płyta główna,więcej pamięci,większe dyski twarde i może monitor i grafika.

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #979 : 2010-01-09, 18:03 »
ja nie zarabiam kasy... dostaje za małe kieszonkowe żeby myśleć o czymś poważniejszym a moi rodzice uważają komputer za najgorsze zło;p Więc często też mi go odbierają na miesiące... nie opłaca mi się zbierać około 3 miesięcy żeby uzbierać na jakąś "już" i tak starą kartę graficzną i taki sam procesor... wole to spożytkować na np. gry;p
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #980 : 2010-01-09, 18:59 »
tyle, ze coraz to nowsze gry wymagaja lepszej grafiki - a twoja coraz starsza.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #980 : 2010-01-09, 18:59 »

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #981 : 2010-01-09, 19:38 »
No ok... ale  tak czy siak, coraz to nowsze wyhodzą gry i potrzebują one coraz to lepszego kompa więc ja nie będe kupował ca każdym razem gdy wyjdzie gra innej grafiki;p Mam w tej chwili 200 zł i chciałem sobie za to kupić WoWa chyba że Age of Conan jest lepsze i tylko w grafice leży kłopot to mogę od razu AOC wgrać i tylko kupić grafikę do tych 200 zł;p
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #982 : 2010-01-09, 19:48 »
Nie jest prawdą to co piszesz,gdyż obecnie większość gier to porty z konsol,więc grafika nie jest coraz lepsza tylko stoi w miejscu od jakiś dwóch,trzech lat - owszem,nowe grafiki wychodzą ale obecnie wystarczy wydać 500 - 700 zł na kartę graficzną ( a może i mniej ) żeby cieszyć się dobrą grafiką a nie tak jak kiedyś,gdy porządna karta graficzna kosztowała w granicach ponad 2000 zł - chyba że chce się mieć najnowszą grafikę i grać na dużym monitorze w full HD.
P.S: WoW to na tyle stara gra że na pewno powinna Ci pójść - jeśli tylko nie żal Ci kasy na abonament.
Bo ponoć w przypadku AoC można pobrać tzw.triala i grać za darmo na pewnym obszarze gry lub do pewnego poziomu doświadczenia - dokładnie tego jeszcze nie wiem.

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #983 : 2010-01-09, 21:09 »
Można grać przez 7 dni, grałem;p Fajne ale grafika bardzo słaba u mnie... więc nie wiem.
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #984 : 2010-01-09, 21:14 »
Teraz można grać bez przerwy a grafika będzie u Ciebie coraz słabsza więc pozostaje Ci tylko gra w stare tytuły lub najniższe detale w nowych produkcjach.
Poza tym,oprócz dobrej grafiki do gry potrzebny jest też przyzwoity procek i dobra,szybka pamięć - 2 lub 4 GB RAM.

A ja właśnie kupiłem sobie dwie gry w promocji EA Classics:
Mirrors Edge - specyficzny parkur miejski
bitwa o Śródziemie II - Król Nazgul - dodatek do RTSa w śródziemiu
promocja - 2 gry w cenie 1.

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #985 : 2010-01-09, 22:21 »
Aham...  no mam 2Gb ramu  i procek Amd atchlon 64x2 5000+ i grafika przedpotopowa... nie wiem czy oplaca się kupować grafe;/
Ale w co mozna grac bez przerwy?
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #986 : 2010-01-09, 22:41 »
Najlepiej by było dołożyć jeszcze 2 GB RAMu,może wymienić procek na Athlon 64 x2 600+ i podkręcić oraz wymienić grafę na jakiś nowszy model,chociażby na Radeon 4850.

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #987 : 2010-01-09, 23:09 »
Ale jest wogóle sens? Wystarczy tylko to że dostane 1 z matmy i już nie mam kompa;p Takze nie długo będe mogł się cieszyć... Ale ok, powiedz mi ile kosztuje taki procek, grafa?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #987 : 2010-01-09, 23:09 »

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #989 : 2010-01-10, 09:43 »
oczywiście że pci E.
Ehh... narazie mam tylko 230 zł, a moje kieszonkowe miesięczne wynosi 30 zł wię troszke długo będe na to zbierał, jak uzbieram to już będą napewno lepsze za podobną cene;/
Zapisane
Strony: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 38   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.141 sekund z 32 zapytaniami.