Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 38   Do dołu

Autor Wątek: Ogólna dyskusja na temat gier :)  (Przeczytany 160908 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #990 : 2010-01-30, 17:14 »
Wczoraj kupiłem sobie taki gadżet: http://www.gral.pl/Fotografie_produktu,foto=39445.html
na początku trochę trudno jest się przestawić ze sterowania klawiatura + mysz na pada ale mimo wszystko jest trochę gier w które lepiej się gra na padzie :P

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #991 : 2010-03-06, 13:08 »
Hej:D Gram w Warhammera 40k dow 2 i na ostatniej linii obrony mam już prawie 20 lvl space marinem i zastanawiam się co będzie jak już wymaksuje ten lvl? Aha i jeszcze jedno;p Co się stanie kiedy ukończe kampanie? Ukończenie kampanii oznacza ukończenie gry i nie będe miał możliwości grania na mojej postaći i używaniu tych super broni które zdobyłem?:D
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #992 : 2010-03-06, 15:03 »
Nie powiem Ci,sam jeszcze nie ukończyłem kampanii / gdzieś utknąłem / ale mogę powiedzieć że już niedługo wyjdzie dodatek do gry.

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #992 : 2010-03-06, 15:03 »

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #993 : 2010-03-06, 17:05 »
Wiem dokładnie to 12 Marca;p kupije :D
Zapisane

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #994 : 2010-04-25, 20:47 »
Macie tutaj linka z tanimi grami, ode mnie oczywiście;) http://ja.gram.pl/kuki288 chętni niech piszą na gg albo na priv.

Pozdro
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #995 : 2010-04-25, 20:58 »
Anno 1404 to ta nowa część,tak? - nie podoba Ci się że sprzedajesz?
Po co Ci dodatek do Gothica 3 - " Zmierzch bugów "? ;) - ponoć większego dziadostwa dawno nie było

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #996 : 2010-04-25, 21:22 »
Aha no ale ja chcę mieć wszystkie częsci Gothica nawet jeśli to badziewie... poprostu kocham tą serie i jestem pewien że zmierz bógów czy bogów i tak mi się spodoba;)
Anno 1404 wygląda na mojej karcie graficznej jak pierwsza część z tej serii więc podarowałem sobie... 60 zł jak się uda będzie w kieszeni za ktore będe mogl sobie kupić np upragnionych Heroes:OM&M - V.
Więc chcesz coś kupić? Proszę powiedz że tak^^
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #997 : 2010-04-25, 21:41 »

Anno 1404 wygląda na mojej karcie graficznej jak pierwsza część z tej serii więc podarowałem sobie... 60 zł jak się uda będzie w kieszeni

Na stronie piszesz że 50 zł ;)

Ja trochę poczekam i kupię pack: Anno 1404 + dodatek Anno 1404 : Wenecja - jak na razie,jest za drogo
kusi mnie jednak to:
http://www.gram.pl/sk2_9QvqHu0_Kings_Bounty_Zlota_Edycja.html
moim zdaniem,gra lepsza od Heroes'ów  ;p

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #998 : 2010-04-25, 22:02 »
Hmm... może się potargujemy com? Kup coś plz bo musze się wyrobć ze sprzedażą przed wakacjami a narazie się nie zbiera żebym wyprzedał wszystko;p... W sumie to nie zapowiada się narazie zebym sprzedał cokolwiek;p
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #998 : 2010-04-25, 22:02 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #999 : 2010-04-25, 22:10 »
Ja swoich gier bym nie sprzedał,nie po to je kupowałem ;)
a co do Twoich gier,to większość z tego mam: Asassin's Creed (1 i 2 ),Age of Conan: Edycja Kolekcjonerska,Cryssis ( wraz z dodatkiem ),Neverwinter Nights 2 ( wraz z Maską Zdrajcy ),Lost Planet:Extreme Condiotion i Władca Pierścieni:Bitwa o Śródziemie II ( wraz z Królem Nazgulem ) - jedynie to Anno 1404 ale na razie mam ... inną wersję ;) a grę chcę kupić z dodatkiem.

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1000 : 2010-04-25, 22:17 »
No może jednak kupiłbyś to Anno chociaż? hmm? mogę spuścić z ceny
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1001 : 2010-04-25, 22:20 »
Na razie mam aż za dużo gier,nawet kupiona w lutym kolekcjonerka " Bioshock 2 " leży na półce i czeka na swoją kolej a ja męczę pierwszego S.T.A.L.K.E.R.A - Cień Czarnobyla ;)

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1002 : 2010-04-25, 22:24 »
No Lis nie daj się;p Nie wymiękaj i nie osłaniaj się ilością swoich gier, przeciez kazdy wie zenigdy niczego za wiele;p
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1003 : 2010-04-26, 15:55 »
Ty patrz kuki... ale niefart, bo z tydzien temu kupilam assassins creed.

Ale baldura, jesli w stanie idealnym jest mozesz mi odlozyc :p Moja edycja kolekcjonerskaa jest juz lekko starawa i pochodzi z czasow gdy plyty mi sie rysowaly (czyt: plyty sa potwornie sfatygowane i sa problemy z odczytaniem)no i wqrwia mnie z deka szuaknie po kazdej instalacji aktualizacji.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1004 : 2010-04-26, 16:19 »
... z tydzien temu kupilam assassins creed.


Heh,mój " Assassins Creed II " od dnia kupna czeka na swoją kolej ;)
denerwują trochę te zabezpieczenia DRM Ubisoft,ale nie tyle fakt iż trzeba mieć stałe połączenie z internetem żeby grać w singla / choć to bardzo zły pomysł /,ile fakt ze zapomniałem hasło i login wymagane żeby się zalogować i w ogóle odpalić jakąś nową grę Ubisoft ;) - ale i z tym chyba problemu nie będzie ;)

Ja to miałem niefarta - w styczniu kupiłem kolekcjonerkę " Drakensang  " / niemieckie RPG / a w 4 numerze CD Action dali tę grę na cover ;) - ale z kolekcjonerki jestem zadowolony,zwłaszcza że nabyłem ją za niecałe 60 zł.

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #1004 : 2010-04-26, 16:19 »

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1005 : 2010-05-08, 13:47 »
Ok baldura odłożę;) Ekhm... karta grafiki mi padła na amen;/ musze kupić nową... chciałbym się
Was poradzić jaką karte grafiki kupić do takiego qmpa i za cenę nie większą niż 350zł.
AMD ATchlon 64x2 5000+,płyta głowna o3wiscie z pci-e GIGABYTE'a a poprzednia moja karta grafiki to GeForce 8500 GT 256mb ddr2;p

No kaman, śpieszi mi się;p
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1006 : 2010-06-21, 02:08 »
Po zainstalowaniu nowego systemu ( windows vista ultimate 64 bit ) mam taki o to problemik z oryginalną grą " Prince of Persja: Zapomniane Piaski ":

program Prince of Persja.exe.przestał działać

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: Prince of Persia.exe
Wersja aplikacji: 1.0.0.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 4bef2f23
Nazwa modułu z błędem: Prince of Persia.exe
Wersja modułu z błędem: 1.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4bef2f23
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 00a304b8
Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6000.2.0.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 8d13
Dodatkowe informacje 2: cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311
Dodatkowe informacje 3: 8d13
Dodatkowe informacje 4: cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311

ma ktoś jakieś pomysły? - dodam że na poprzednim systemie ( tym samym zresztą ) gra działała ...

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1007 : 2010-06-27, 11:19 »
Hmmm... ja naprawdę nie wiem;D Ale jeśli mi by bardzo zależało na tej grze to spróbowałbym no zformatować qmpa i zainstalować ten system jeszcze raz;p Ale czy by mi to dało jakiś efekt to nie wiem:P

Hłehe;p JA gram od jakiegoś tygodnia w World of Warcraft na globalu i musze powiedzieć ze sie troche rozczarowałem... myślałem że to bedzie coś bardziej wciągającego;/ Kicha... Ale pograć można, raczej nie maniakalnie jak w Gothica;p ale można;p
Zapisane

orzel89

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1008 : 2010-06-28, 20:32 »
Lisie zainstaluj jescze raz windowsa ja pamietam mailem keidys podobny problem przy Gothic 3, po zainstalowaniu ponownie windowsa gra zaczela smigac
Zapisane
TWÓJTWÓR.PL zaprasza do dodawania swoich tekstów i przeglądania prac innych użytkowników na naszą stronę http://twojtwor.pl/index.php

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1009 : 2010-07-03, 14:46 »
Już jest ok - system się zaktualizował i gra już działa :P

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1010 : 2010-07-06, 02:28 »
Właśnie ukończyłem główny wątek " Assassins Creed II " i muszę powiedzieć że gra jest dużo lepsza od pierwowzoru - przede wszystkim jest bardziej dynamiczna,fabuła jest ciekawsza a misje główne jak i poboczne są dosyć zróżnicowane - nie ma już tak że gra wymusza na tobie wykonywanie misji pobocznych aby można było dokonać zabójstwa,ich wykonywanie jest dobrowolne i opcjonalne,do tego dochodzi gotówka,kupowanie broni,elementów zbroi a nawet farbowanie ubrania,rozbudowa rodzinnej willi oraz miasteczka,szukanie elementów pieczęci Assassynów czy też Templariuszy ( te fragmenty gry to poziomy rodem z " Prince of Persja " ;) ) oraz ukrytych symboli na ścianach a także piór - a wszystko to nie jest tak nachalne jak w poprzedniej części,sama fabuła też jest wciągająca a po ukończeniu gry nadal można sobie hasać po Florencji,Wenecji i po Toskanii i wykonywać przeoczone zadania,kompletować " znajdźki ",itp.

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #1010 : 2010-07-06, 02:28 »

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1011 : 2010-07-07, 20:39 »
Hmm... World of Warcraft spoko gra, ale kosztowna. Dlatego chce sprzedaż mojego pre paida na 60 dni... ktoś chętny? Zrezygnuje z wowa najpewniej na stałe. Szukam czegoś innego, mniej kosztownego i równie wciągajacego co WoW.;p
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1012 : 2010-07-08, 01:32 »
hmmmm jest taka jedna gierka, ktora jest podroba wowa - tworcy podobno tak wybitnie sie nie wysilili ze nawet interfejs ten sam jest. Nie pamietam niestety tytulu. Glowna roznica -  nie placi sie za granie
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1013 : 2010-07-08, 01:51 »
Może " Runes of Magic "?
ja załapałem się na 10 darmowych dni z " Age of Conan " a raczej z pierwszym dodatkiem ( co i tak nic nie zmienia bo jak grałem rok temu w triala to utknąłem w pobliżu początkowej lokacji i nadal tam jestem ;) ).

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1014 : 2010-07-08, 08:24 »
Hmm... tak gram w runes of magic czasem i to jest totalna podróbka wowa... nie warta czasu.
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1015 : 2010-07-17, 01:07 »
Temat growy i około gorowy to się pochwalę :P
kupiłem sobie w końcu porządne głośniki i podkładkę / a raczej duuużą podkładę ;) ) pod mysz:










kupiłem też w promocji edycję kolekcjonerską " Dragon Age Orgins " - od 12 lipca " DA:O "," Mass Effect 2 " i " Left for death 2 " weszły do serii EA Classics i kosztują 49.90 zł,w tym też kolekcjonerki







dokupiłem też dodatek: " Przebudzenie ".

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1016 : 2010-07-17, 07:40 »
dragon age za 50 zlociszy?? ojjj to musze zakupic ;P czekalam sobie az stanieje i jakos widac przeoczylam.

z dodatkiem jeszcze poczekam do przyszlego miesiaca.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1017 : 2010-07-17, 13:52 »
Dodatek jest ciągle w normalnej cenie ( 79 zł ),potaniały tylko te gry:
http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=9Qrq5
" Mass Effect " też jest ciekawą serią RPG ( choć dwójce bliżej już do strzelanki ;) ) - tę grę można porównać do " Star Wars Knight of the old republic ".

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #1017 : 2010-07-17, 13:52 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1018 : 2010-07-17, 14:21 »
zdazylam sprawdzic ;)

Po prostu priorytetem moim jest gra i rozszerzenie (forteca).  Przede wszystkim - wiem juz czego oczekiwac po dragon age (no coz... mialam okazje juz przejsc.. ze wstydem przyznaje, ze wersja niezbyt orginalna...) I wlasnie to, ze nie jest to orginal drazni mnie niebywale. Psuje mi to ogolny wglad w gry :P bo zdazylam juz doscx dawno temu "naprawic bledy mlodosci" i zakupic orginaly wiekszosci tego co mialam nieogrinalne (pomijajafc gry, ktorych dostepnosc jest zerowa... :( )
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1019 : 2010-07-17, 15:30 »
... forteca? ... :mysli:
może Masz na myśli DLC " Wieża Szarej Straży ",czy coś takiego? - ten dodatek jest dostępny tylko w edycji kolekcjonerskiej ( mam specjalny kod na jego pobranie ) lub za punkty EA/Bio Ware które można zakupić,min. w Empikach.
W kolekcjonerce DA najbardziej podoba mi się mapa,jest ona zrobiona na materiale,chyba na płótnie.

(no coz... mialam okazje juz przejsc.. ze wstydem przyznaje, ze wersja niezbyt orginalna...) I wlasnie to, ze nie jest to orginal drazni mnie niebywale. Psuje mi to ogolny wglad w gry :P bo zdazylam juz doscx dawno temu "naprawic bledy mlodosci" i zakupic orginaly wiekszosci tego co mialam nieogrinalne (pomijajafc gry, ktorych dostepnosc jest zerowa... :( )

To tak,jak ja :P
mam trochę piratów i czasem coś ściągnę ale posiadanie pirata nie daje mi satysfakcji,nie czuję że w ogóle mam tę grę,dlatego staram się kupować wszystkie gry które posiadam lub ukończyłem w wersji nieoryginalnej ( promocje,wyprzedaże,itp. ),oprócz takich tytułów które się ściągnęło tylko dlatego że gra nie warta jest kasy. Niestety,ostatnimi czasy piracka wersja gry służy też jako wersja demonstracyjna gdyż coraz mniej gier posiada demo - mało tego,są pomysły że dema powinny być płatne a to jeszcze nic w porównaniu z innymi pomysłami na których cierpią legalni gracze ...
Ogólnie,walka z piractwem przybiera coraz groźniejszy obrót ... najpierw wprowadzono tzw.DRM - zabezpieczenie przypisujące konkretną grę do konkretnego gracza ( ograniczona ilość instalacji,wymóg połączenia z siecią przy instalacji gry a ostatnio nawet do gry w single playera ... a to jeszcze nic ...
Już mówi się o tym że gry będą sprzedawane jako produkty niekompletne - tzn. mają być one pozbawione multi na który dostanie się specjalny kod przy instalacji i rejestracji gry - a to jeszcze nic ... już teraz gry są niekompletne bo ich fragmenty są wycinane i sprzedawane jako DLC a producenci snują już pomysły żeby wycinać z gier całe osie fabularne,zakończenia,końcowe walki,itp. i sprzedawać je w formie DLC ...  :roll: :/
ogólnie,nie chodzi tu tyle o walkę z piractwem co o przywiązanie gracza do gry tak żeby nie mógł on jej odsprzedać dalej - już obecnie twórcy i producenci żalą się że większa liczba ludzi ukończyła ich gry kupując je z " drugiej ręki " od znajomych i nie płacąc im ani grosza - inni idą jeszcze dalej pisząc że osoba kupująca używaną grę jest gorsza od pirata ...
Jak tak dalej pójdzie to gry będą sprzedawane w kawałkach,jako rozdziały,etapy,itp. ...  :roll:
A wracając jeszcze do satysfakcji z posiadanej gry - podobnie reaguję też na coraz bardziej popularną dystrybucję elektroniczną - ja jednak wolę grę w jej fizycznym stanie,z pudełkiem,z instrukcją ( która już powoli znika z gier,co jeszcze jestem w stanie zrozumieć zwłaszcza że sam popieram ograniczenie wycinki drzew - pytanie tylko czy wydawcy gier robią to z czystej szlachetności? ... ) ,itp. - gra na dysku twardym to już nie jest gra,podobnie jak ściągnięty z neta pirat.

Ale się rozpisałem ... ;)
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 38   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 28 zapytaniami.