Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: jak i czym najlepiej obciąć królikowi pazurki??  (Przeczytany 1065 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malafredzia

  • Gość
wiem ze najlepiej poszukać w wyszukiwarce ale ja sobie z nia nie poradziłam :oops: a pozatym tak jest najszybciej bo ja chciałabym sie dowiedziec jak najlepiej obciąć królikowi pazurki...wiem dobrze ze nalezy isc do weta ale jak nie ma zadnego w poblizu albo królik ma juz tak długie pazurki i nie ma kiedy z nim pujsc...ale mam nadzieje ze ktos mi doradzi i sypnie tu swoja wiedzą :mrgreen: :P :roll:
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: jak i czym najlepiej obciąć królikowi pazurki??
« Odpowiedź #1 : 2005-12-30, 18:06 »
Najlepiej kupic takie specjalne cążki (?) do pazurow, są w zoologikach. A jak  obcinac.... Sama jeszcze tego nie robilam, ale widzialam jak wetka obcinala :P No wiec:
- uwazaj zeby nie obciac za duzo, bo to o wiele gorsze niz nawet w ogole nie obciac (jak odgarniesz futerko, to chyba bedzie widac ktora czesc pazura jest martwa)
- jesli bedziesz to robic pierwszy raz, to lepiej popros kogos o pomoc przy trzymaniu krolika
- z tego co pamietam, to wetka obcinala pazury pod jakims katem, a nie pionowo :?
Tyle ze, tak jak wspominalam, ja sie za bardzo na tym nie znam. Lepiej spytaj tam: www.forum.kroliki.com
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 23 zapytaniami.