Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jak można...?  (Przeczytany 1023 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Jak można...?
« : 2003-11-16, 19:52 »
Jak można?!
Moja koleżanka z klasy, "wielka miłośniczka zwierząt", oddała swojego chomika do sklepu zoologicznego, bo ugryzł jej brata i nie dał się oswoić :? Jak można, pytam się? Mój Pimpek tez gryzie i nie da sie dotykać w klatce ale nigdy bym go nie oddała a już na pewno nie do zoologicznego. Przecież ona skazała go na pewną śmierć, jak inne chomiki poczują obcy zapach to go zagryzą.. :( :?
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Jak można...?
« Odpowiedź #1 : 2003-11-16, 21:05 »
Ja też nie wiem. Moje chomcie nie gryzą ale szczurek jest troche dziki, moze nie dziki ale baaaardzo lubi swoją klatkę i nie ma zamiaru z niej wychodzić.  :P  A ja go wymujje na siłę bo musi sie wybiegac chociaż raz na 3 dni...
Zapisane

Emilka

  • Gość
Jak można...?
« Odpowiedź #2 : 2003-11-16, 21:06 »
oj lepiej juz do sklepu, moja kolezanka kiedy chomik jej sie znudzil poprostu go wypuscila 'na wolnosc' :shock:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak można...?
« Odpowiedz #2 : 2003-11-16, 21:06 »

Cathycash

  • Gość
Jak można...?
« Odpowiedź #3 : 2003-11-16, 21:33 »
Moja koleżanka wypuściłą myszkę "na wolność" Szkoda że o tym nie wiedziałam :( Mogła ją mi oddać...... By miała zapewnioną opiekę a na polu? Jak jej coś nie zje to zdechnie z głodu w przeciągu 2 tyg. a jak nie to zachoruje jak zmarznie w nocy..... To straszne....
Zapisane

Talagia

  • Gość
Jak można...?
« Odpowiedź #4 : 2003-11-16, 22:09 »
A moja "koleżanka" spuściła chomika w muszli klozetowej :(
Zapisane

aneta

  • Gość
Jak można...?
« Odpowiedź #5 : 2003-11-18, 15:36 »
Co?!!!!!?? :shock:  
Jak mozna spuscic zwierzaka w muszli. Ranyyyyyy, co za debilizm sie szerzy :grr:   :grr:
Zapisane

zWieRzaCzKoWa

  • Gość
Jak można...?
« Odpowiedź #6 : 2003-11-18, 16:26 »
Niestety.... Ludzka wyobraźnia nie ma granic... :(

Ja bym tak nie mogła... Miałabym strasznie wyrzuty sumienia :( To przecież żywe stworzenia... Przyzwyczajone do codziennego biegania, jedzenie, sprzątania.. I co? Mam je wyrzucić, bo ugryzło? To po częście przecież wina właściciela...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Jak można...?
« Odpowiedź #7 : 2003-11-18, 16:55 »
Basieq, po co chcesz jej gg? Ja bym z takim człowiekiem nawet nie rozmawiała. Szkoda słów :?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Jak można...?
« Odpowiedź #8 : 2003-11-18, 17:15 »
Aha, chyba rozumiem, chodziło Ci o nr Zwierzomaniaczki tak? A nie tej dziewczyny.
Basieq ja nikogo nie ochrzaniam. Teraz to TY MNIE ochrzaniasz. Nie wiem po co i dlaczego. Poluzuj warkoczyki.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak można...?
« Odpowiedz #8 : 2003-11-18, 17:15 »

Talagia

  • Gość
Jak można...?
« Odpowiedź #9 : 2003-11-18, 17:17 »
Nawet nie wiecie jak zareagowałam o tym co powiedziała ta dziewczyna, myślałam że złapie ją za gardło i zaczne dusić, dusić, dusic...   Ale to okazało się jej ojciec spóścił go w muszli. Znam też gorsze przypadki :(
Ktoś wyrzucił świnke przez okno, a innym razem pies jamnik zagryzł chomikla :(
Tak na żywca go spuścili :(:(:(
 
Mi też szkoda słów co do takich ludzi :(
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Jak można...?
« Odpowiedź #10 : 2003-11-18, 18:32 »
No niestety, i takich ludzi jest coraz więcej.. :(
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Jak można...?
« Odpowiedź #11 : 2003-11-18, 19:29 »
Nie no, zeby wogole tak znęcac sie nad zwierzakami. Przeciez mozna oddac do zoologicznego, do skzole ale w drodze wyjątku :P. Ale zeby za ugryzienie? A tym bardziej do kibla! Boshe.. takich ludzi to na pal i patrzyc czy rowno puchnie!!
Zapisane

Arwen

  • Gość
Jak można...?
« Odpowiedź #12 : 2003-11-18, 20:15 »
Bosh...biedne zwierzaki...Ale myślę, ze to lepiej, ze oddała tego chomika do sklepu, niz gdyby go spuscila w muszli klozetowej niz wypusciła na wolność...W sklepie przynajmniej mają opiekę i szansę na to, ze trafią w zazwyczaj dobre ręce...
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Jak można...?
« Odpowiedź #13 : 2003-11-27, 14:21 »
Nie no, jak to przeczytałam, to myślałam, że zaraz wybuchnę! Jak tak można?! ;( ;( ;( :( :( :( O jeju, ja bym zamordowała tego jej ojca! :[ Grrrr... :[ Znałam podobny przypadek. Moja koleżanka ma wiewiórki. Parkę, więc gdy urodziły się młode jej tato stwierdził, że jeden nie żyje, spakował do foliowego woreczka i wywalił do śmieci. Skąd miał pewność, że nie zyje?! Sara mi mówiła, że ta wiewiórka spała... No nic, nie mamy wpływu na głupotę ludzką... :(
Zapisane

Tonks

  • Gość
Jak można...?
« Odpowiedź #14 : 2003-11-28, 18:17 »
To jest głupota a najlepsze jest to, że jak mojej koleżance się znudzi jakiś zwierzak to komu go oddaje...? Mi kiedyś ją zabije za to co ona sobie myśli że zwierze to zabawka !!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak można...?
« Odpowiedz #14 : 2003-11-28, 18:17 »

navel

  • Gość
Jak można...?
« Odpowiedź #15 : 2003-11-28, 18:31 »
jak mozna spuścić zwierzaka w muszli klozetowej :?  :twisted:  to tak jak człowieka pochować żywcem. tylko że spuszczając go krócej żyje :? ...
Zapisane

Carlunia

  • Gość
Jak można...?
« Odpowiedź #16 : 2003-11-28, 20:28 »
Ja jestem tylko ciekawa co na to wszystko rodzice tej dziewczyny??? Bo jesli to osoba dorosla zezwala na cos takiego albo tak wychowuje swoje dziecko to szczerze wspolczuje temu dzieciakowi, ze ma takich rodzicow.
Bo to przeciez od rodzicow zalezy czy dziecko bedzie kochac zwierzeta czy nie. To rodzice ucza dzieci wspolczucia dla zwierzat, delikatnosci, milosci. Ale jesli tacy nieczuli ludzie sa juz rodzicami to dzieci tez beda takie bezmyslne jak oni sami. Szkoda tylko, ze biora zwierzaki bo to one na tym cierpia.
Spuscic chomika w kiblu :grr: Szkoda, ze jej ktos dawno temu nie spuscil w tym samym kiblu :grr:  :grr:
Zapisane

kasiata

  • Gość
Jak można...?
« Odpowiedź #17 : 2003-11-30, 15:46 »
Ja bym w życiu nie oddała mojej świnki albo innego zwierzaka , dlatego że ugryzł mojego brata ( a może ten jej brat źle wpływa na chamstera ? ) Potem te biedne zwierzaki trafiają do SGGW i tam je tną . Ta twoja koleżanka jest bez serca . A może ona mu za mało uwagi poświęca i dlatego jest taki dziki ????
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 26 zapytaniami.