Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Prosiaczek pijaczek ;)  (Przeczytany 556 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mika :)

  • Gość
Prosiaczek pijaczek ;)
« : 2004-02-03, 23:22 »
Czy Wasze świnki też tak dużo piją? Czy może ja jestem jakoś przewrażliwiona :? Dosłownie co 5 minut słyszę jak młoda walczy z poidełkiem-jak smok.Doi i doi a jak zabraknie wody to robi taki raban gryząc rurkę,że cały dom jest na nogach.Może to przez to,że świniaczki są tylko na suchym pożywieniu? Niestety są anty na każdą świeżyznę-brokuły leżą aż się zezchną,a jabłko może leżeć i tydzień-nie ruszą  :? to samo z marchewką
Zapisane

Giovanna

  • Gość
Prosiaczek pijaczek ;)
« Odpowiedź #1 : 2004-02-03, 23:45 »
Prawdopodobnie, byc moze tez ogrzewanie ma na to wplyw. Moje tez wypijajaobecnie bardzo duzo wody.
Zapisane

Mika :)

  • Gość
Prosiaczek pijaczek ;)
« Odpowiedź #2 : 2004-02-04, 00:26 »
Kurcze ale u mne nie jest aż tak gorąco-góra 20 stopni.No chyba,ze prosiaczki lubią więcej-wtedy nie dziwiłby mnie fakt,że pierwsze swe kroki kierują pod kaloryfery i mogą tam siedzieć i pół dnia ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prosiaczek pijaczek ;)
« Odpowiedz #2 : 2004-02-04, 00:26 »

psotka

  • Gość
Prosiaczek pijaczek ;)
« Odpowiedź #3 : 2004-02-04, 08:23 »
nasza tez wlazi pod kaloryfer i tam sie dogrzewa w przerwach miedzy bieganiem i szukaniem co by tu mozna jeszcze pani zjesc.. ;) a potem wlazi do klatki i cmoka poidelko albo sie nim bawi tak dlugo az go zrzuci:>


ps. czytalam w jakiejs ksiazeczce ze prosiaki moga tez pic duzo wody jak sie nudza - wtedy trzeba im wyjmowac poidelko i wkladac tylko iles tam razy dziennie do klatki;P
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Prosiaczek pijaczek ;)
« Odpowiedź #4 : 2004-02-04, 10:57 »
A ja się wyłamię i powiem że moja świncia nie tknie ani kropelki wody. Jest z "drugiej ręki" i może tam jej pić nie dawali i teraz nie chce? - nie wiem.
Pozatym je dużo marchewki, cykorii, natki i brokułów. A wody nie tknie nawet po nerkowcach....
Zapisane

mili

  • Gość
Prosiaczek pijaczek ;)
« Odpowiedź #5 : 2004-02-04, 14:28 »
moj prosiak też dużo wody pije ;-) to chyba normalne...tak mi sie wydaje
Zapisane

kasiata

  • Gość
Prosiaczek pijaczek ;)
« Odpowiedź #6 : 2004-02-06, 10:36 »
MOje pije b. dużo wody , ale jak jej się skończy to nie wariuje , tylko czeka , aż jej sama napełnie piodełko !!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 22 zapytaniami.