Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Antyreklama pewnej firmy ;)  (Przeczytany 29733 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wiedźma

  • Gość
Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #60 : 2005-01-28, 19:48 »
Coz za poswiecenie  :lol:
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #61 : 2005-01-28, 22:47 »
Naszczescie takie cos jeszcze w zyciu mi sie niezdazylo .Puhhh...
Ale mama raz zrobila zupe z kasza,ja nam podala i juz chcialam zjesc a tu nagle mama z podnosa mi i tacie zupe wziela.Okazalo sie ze w zupie byly male robale od tej kaszy  :shock:  :shock: Naszczescie nic nie zjadlam...ale moj biedny dziadek..
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #62 : 2005-01-29, 14:27 »
Cytat: Alice_kot
ale moj biedny dziadek..


Te słowa przypomniały mi historię przeczytaną dawno temu w gazecie. W USA zmarł pewien starszy Polak, który życzył sobie, by po kremacji pochować go w ojczyźnie. Były to czasy, kiedy Polacy z zagranicy wspomagali krewnych z "socjalistycznego raju" paczkami z dobrem wszelakim. Wysyłano kawę, herbatę, czekoladę, słowem różności. Rodzina zmarłego otrzymała w kolejnej paczce m.in. puszkę pełną jakiejś bliżej niezidentyfikowanej przyprawy, jak się domyślili. Dodawali ją do potraw do czasu, aż dotarł do nich list, wysłany zresztą wcześniej niż paczka. Wiadomo- poczta polska. Z listu dowiedzieli się, ku swemu przerażeniu, że spożywali... prochy dziadka!  :shock:  Oszczędni krewni postanowili wysłać je jako zwykłą przesyłkę, bo inaczej zapłaciliby drożej. Na szczęście "trochę dziadka" zostało i można było choć tę część pochować. Reszta i tak została w rodzinie  :lol:
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedz #62 : 2005-01-29, 14:27 »

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #63 : 2005-01-29, 15:16 »
:lol22: smacznego ;]
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Kamaq

  • Gość
Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #64 : 2005-01-29, 15:34 »
:hahaha: :hahaha: :hahaha: nie no zabójcze są te historie, a zwłaszcza ta IBDG  :lol:
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #65 : 2005-01-29, 16:37 »
Cytat: IBDG
Cytat: Alice_kot
ale moj biedny dziadek..


Te słowa przypomniały mi historię przeczytaną dawno temu w gazecie. W USA zmarł pewien starszy Polak, który życzył sobie, by po kremacji pochować go w ojczyźnie. Były to czasy, kiedy Polacy z zagranicy wspomagali krewnych z "socjalistycznego raju" paczkami z dobrem wszelakim. Wysyłano kawę, herbatę, czekoladę, słowem różności. Rodzina zmarłego otrzymała w kolejnej paczce m.in. puszkę pełną jakiejś bliżej niezidentyfikowanej przyprawy, jak się domyślili. Dodawali ją do potraw do czasu, aż dotarł do nich list, wysłany zresztą wcześniej niż paczka. Wiadomo- poczta polska. Z listu dowiedzieli się, ku swemu przerażeniu, że spożywali... prochy dziadka!  :shock:  Oszczędni krewni postanowili wysłać je jako zwykłą przesyłkę, bo inaczej zapłaciliby drożej. Na szczęście "trochę dziadka" zostało i można było choć tę część pochować. Reszta i tak została w rodzinie  :lol:

Łooo  :shock: Nieźle  :lol:
Wszystkie wasze historie niezłe, mi się raczej podobna nie przytrafiła, jak przypomne sobie to napisze  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Reniek (chłopak)

  • Gość
Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #66 : 2005-02-07, 16:09 »
Ja raz piłem "Siódme niebo" u kolegi-myślałem ze bełtne mu na podłoge

Byłem w siódmym niebie :)
Zapisane

Elfi

  • Gość
Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #67 : 2005-02-08, 23:37 »
nie ma to jak soczki własnej produkcji!!!
Zapisane

Meggy

  • Gość
Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #68 : 2005-02-08, 23:39 »
JA teraz poszukuję Fita jarzynowego i dziś widziałam tylko pikantny,a tych łagodnych znaleźć nie mogę..Jutro szukam dalej... :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedz #68 : 2005-02-08, 23:39 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #69 : 2007-04-23, 13:49 »
ja miałam w pierogu truskawkowym z BIEDRONKI jakiegoś robala!! przekroiłam i tak ze siedział już ugotowany!!
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #70 : 2007-04-23, 17:52 »
Ja zanim się przeprowadziłam, miałam w domu faraonki (teraz tutaj tyż mam, ale nie ważne). Były dosłownie wszędzie i trzeba było wszystko szczelnie zamykać. Raz mamuśka zrobiła kanapki i dała do szkoły. Przerwa między WFami, wyciągam kanapkę i gryzę. Oczywiście mamuśka jak zwykle dała górę masła. Otwieram bułkę aby ściągnąć masełko a tam... cały rój mrówek. Myślałam że heftnę bo ta bułka się normalnie ruszała XD Na szczęście nie zdążyłam połknąć tego kawałka XD

I jeszzce  ostanio. Idę sobie ze szkoły do domciu, weszłam do sklepu aby coś se kupić. Biorę zwykły, naturalny jogurcik bakomy, płacę, wychodzę i otwieram go. Nadchylam nad paszczą aby go wypić i... nic nie leci. Obracam go dnem do ziemi... dalej nic. Wsadzam palec a tam  jogurt  tak skisły, że miał konsystencję galarety. I jeszcze mi te głupie baby nie chciały zwrócić kasy :/

A jogurtów bakomy nie tknę już nigdy >_>
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #71 : 2007-04-23, 19:57 »
Eeee kiedys mialam w platkach KANGUS larwy wołkow zbozowych :/
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #72 : 2007-04-23, 20:03 »
PRZEBIJAM - Może ktoś z was słyszał o pękającej śmietanie?? a pękającej śmietanie z pleśnią?? a o wytryskującej pleśni zamiast śmietany?? :lol:
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #73 : 2007-04-24, 00:04 »
Apropo bakomy, to ja kiedys ogladam "uwage" i tam bylo pokazane,ze u nich w firmie, gdzie jest produkcja wszelakich produkotow z bakomy, na zelatynie bylo pelno taich oblesnych bialych robalow ;/ od tego czasu nie tykam nic z tek firmy..
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #74 : 2007-04-24, 08:13 »
Nie zapomnę jak kiedyś z chleba wyszły mi robale... Chyba jakaś mucha musiala w nim złożyć jajka, albo co... W każdym razie mój tata przekroił chleb, patrzymy a w nim wszystko się rusza...
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedz #74 : 2007-04-24, 08:13 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #75 : 2007-04-24, 10:55 »
Moja mama dostała od znajomej czekoladę. Patrzę na nią i widzę, że była czyms zalana :/ Otwieram, przełamuję, a cała tabliczka poprzecinana wygryzionymi przez bliżej niezidentyfikowane robale kanalikami :roll: Nigdy nie słyszałam o podobnym przypadku :/
Zapisane
IBDG Wrocław

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #76 : 2007-04-24, 14:41 »
IBDG moze to byla Bąbolada? :) zarcik
kiedys jeszcze w jogurcie activia mialam jakiegos takiego ohydnego robaka :/ cos okropnego
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #77 : 2007-04-25, 08:39 »
IBDG moze to byla Bąbolada? :) zarcik

No, napowietrzona to ona była :lol:
Zapisane
IBDG Wrocław

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #78 : 2007-04-25, 09:57 »
Ja kiedyś zostałam wysłana przez babcię po kasze. Przyniosłam ją, babcia kazała otworzyć, i wsypać do czegoą, otwieram, a tu na ręce mi wychodzi stadko jakichś robaczków. Nie wiedziałam czy wymiotować, czy uciekać najpierw, ale kasza i robalki zostały zrzucone na podłoge, a ja nie umiem teraz na gryczana patrzeć. Ostatnio otwieram chipsy (?:P) a tam jakaś kulka, patrze, a to pająk _-_
Zapisane

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #79 : 2007-04-25, 15:11 »
Mama znalazła kiedyś w chlebie karalucha,a ja zapałke. :P Gdzieś w necie widziałam zdjecie upieczonego szczura,też chyba został znaleziony w chlebie.
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #80 : 2007-04-25, 17:43 »
Gdzieś w necie widziałam zdjecie upieczonego szczura,też chyba został znaleziony w chlebie.
ooo też to widziałam. Facet przekroił chleb i znalazł na czubku noża nieco sierści...przekroił go więc na pół no i wszystko stało się jasne. I zdjęcia widziałam, a brrrr.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedz #80 : 2007-04-25, 17:43 »

Pira

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 740
  • <3
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #81 : 2007-04-25, 18:46 »
ja kiedys otworzylam.... maslo czosnkowe i ......... znalazlam cala gore plesni :(
 :| :| :| :| :| :| :| :| :|
OKROOOOOPNE  :shock:
teraz już nie chce jesc tego pysznego maselka buuu :(
Zapisane
Włosy me pochwycił wiatr. Dziesięć pięter i ciemność.

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #82 : 2007-04-26, 09:04 »
Taak, to okropne! GÓRA PLEŚNI! ;/;/;/;/ toż to nie wina firmy która wyprodukowała, tylko sklepu w którym kupiłaś, NIE PATRZĄC NA DATĘ WAŻNOŚCI:P
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #83 : 2007-04-26, 10:50 »
Czasami data ważności nie ma wiele do gadania - moja mama kupiła kiedyś jogurt, a ona należy do tych osób które sprawdzają składy,daty i kilkanaście razy się zastanowią zanim cos kupią.
Otworzyła i co? I jogurt był tak puszysty od pleśni,że  wręcz można było go pogłaskać... :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #84 : 2007-04-26, 11:43 »
Otworzyła i co? I jogurt był tak puszysty od pleśni,że  wręcz można było go pogłaskać... :P

Ja uwielbiam głaskać pleść na serach pleśniowych :marzy:...to bardzo przyjemne :P,no tego... :stupid:
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #85 : 2007-04-26, 13:39 »
Cytuj
Otworzyła i co? I jogurt był tak puszysty od pleśni,że  wręcz można było go pogłaskać... Razz

no nie moge sie powstrzymac  :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

a co do niespodzianek w jedzeiu - rodzice kupili kiedys tzw. ekologiczne jajka - czyli jajka od jakiejs baby na bazarze, bez stempelkow itp. ojciec i siostra robili sobie jajecznice - przy ktoryms jajku, gdy siostra zobaczyla co wypadlo - pobiegla do kibla - ogolnie rzecz biorac oboje porzadnie zrazili sie do jajek na kilka miesiecy :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #86 : 2007-04-26, 14:38 »
fattyś twoje posty mnie powalają XDDDDD
co do głaskania pleśni na śmierdzielach, to myślałam że tylko ja tak robię >_>
dobra, nie offuje :P
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Pira

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 740
  • <3
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #87 : 2007-04-26, 14:50 »
a co to tego masełka to data była OK
chlip zepsuło mi to apetyt na masełko :(
Zapisane
Włosy me pochwycił wiatr. Dziesięć pięter i ciemność.

Forum Zwierzaki

Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedz #87 : 2007-04-26, 14:50 »

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #88 : 2007-05-02, 19:36 »
dzisiaj kupiłam kapustę kiszoną przynoszę do domu a ona jest sina xP
data ważności ok. nie wiem o co chodziło ale była tak nabuzowana że myślałam że rozsadzi opakowanie. :lol:
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Diabełek

  • Gość
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #89 : 2007-05-05, 18:03 »
sory, moze odswiezam a moze nie, ale opowim wam o jednym przypadku zwiazanym z tematem/ :?

Rodzice wysłali mnie do sanatorium do Karpacza. <jupi2> Nic tam nie jadlam, jedzenie bylo wsretne, ale pewnego dnia sie przemoglam i zaczelam jesc zupe. (nie pamietam jaka ona byla)
Otóż, jem ja i nagle dziewczyna z mojego stolika zaczyna krzyczec. Patrze w jej talerz a tam sweet dżdżownica. ;p. Nikt juz pozniej nie jadl tej zupy. ;p
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 28 zapytaniami.