Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Fryzjer  (Przeczytany 896 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

halina

  • Gość
Fryzjer
« : 2004-12-30, 10:54 »
Mam pytanie do ludzi z Warszawy. Nie wiecie moze gdzie jest jakis dobry fryzjer za ktorego nie trzeba placic fortuny? bo mam zamiar pojsc dzisiaj albo jutro do fryzjera tylko nie wiem gdzie..... :?:  :?:
Zapisane

Amarae

  • Gość
Fryzjer
« Odpowiedź #1 : 2004-12-30, 11:45 »
A na jakiej dzielnicy mieszkasz? :P
Zapisane

halina

  • Gość
Fryzjer
« Odpowiedź #2 : 2004-12-30, 12:19 »
mieszkam na targowku  ale dla mnie to nei ma  znaczenia w jakiej bedzie dzielnicy ten fryzjer... :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Fryzjer
« Odpowiedz #2 : 2004-12-30, 12:19 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Fryzjer
« Odpowiedź #3 : 2004-12-30, 15:21 »
Jestem na bieżąco w tym temacie, bo stracilam moją ulubioną fryzjerkę i szukałam. Znalazłam SUPER fryjera :wink: Tylko, że na Kabatach. Ręczę za niego bo jestem szalenie wymagająca jeśli chodzi o moje włosy. Najpierw poszłam z nim porozmawiać na temat fryzury jaką chciałabym mieć, myślałam 2 dni i stwierdziłam, że jest godny zaufania. Mam a raczej miałam długie, gęste, grube, proste włosy, rzadko który fryzjer potrafi coś z nimi zrobić :roll: Pan Piotr poświęcił mi 2,5 godziny czasu. Strzygł mnie na sucho a powoli susząc mi włosy oglądał je, badał, rozmawiał ze mną o fryzurze i o tym co można zrobić, co ja bym chciała i co on by polecał. Czułam się jak w rękach artysty. I zrobił mi na głowie coś pięknego, jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona i co najlepsze mimo, że moich piórek nie da się ułożyć, fryzura którą  mi zrobił wygląda super bez żadnego układania, wstałam z łóżka i wyglądała świetnie :wink:  Na koniec udzielił mi wszelkich rad na temat pielęgnacji i tego co mogę ze swoimi włosami teraz robić, co powinnam, co nie powiinam, co jest modne a co nie. Zostałam obsłużona na 6. Wszystkim polecam tego pana.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 24 zapytaniami.