Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Vichy-Liposyne  (Przeczytany 1882 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

falki

  • Gość
Vichy-Liposyne
« : 2005-05-18, 21:18 »
Może ktoś używał?Dobry jest?
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedź #1 : 2005-05-18, 21:20 »
To ja podłączę się do topiku falki i spytam: a vichy normaderm? Ten od regeneracji skóry, pomaga?
Zapisane

xara

  • Gość
Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedź #2 : 2005-05-18, 21:38 »
używałam Normadermu, po jednym opakowaniu nie zauważyłam jakiejś strasznej różnicy,
nie wiem jakby było jakbym go dłużej stosowała
w każdym bądź razie buźka gładziutka, no i ten krem nie jest 'ciężki', nietłusty, fajny pod podkład
ogólnie byłam zadowolona, ale cena :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedz #2 : 2005-05-18, 21:38 »

Agysz

  • Gość
Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedź #3 : 2005-05-18, 21:53 »
Ja nie używałam :P Tyle powiem :P
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedź #4 : 2005-05-18, 21:54 »
nie mam pojęcia co to jest nawet :P
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedź #5 : 2005-05-18, 21:56 »
To po co piszecie? :>

xara, a ten krem kosztuje około 50 zł? Czy więcej?
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedź #6 : 2005-05-18, 23:28 »
Vichy ma dobrą opinię. Nie stosowałam. To jest to na cellulit, tak? Jeśli tak, to rewelacyjnym środkiem, a tańszym, jest kuracja firmy AA, żel na noc i emulsja na dzień. A poza tym tabletki, których nazwy w tej chwili nie pamiętam, pytaj w aptece. No i zero kawy, alkoholu, zbyt tłustych i pikantnych potraw, jednym słowem wszystkiego, co zaburza przemianę materii i prowadzi do obrzmień i obrzęków. A to i tak nic bez ćwiczeń.
Zapisane

Monika Z

  • Gość
Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedź #7 : 2005-05-19, 07:07 »
Ja uzywalam calej serii Normadermu polecam lepsza buzke mialam wygladzilo mi i wogole. Polecam stosowa krem i zel do mycia. tonik moze byc z innej firmy. Krem chyba z 70zl kosztowal zel do mycia z 50 moze troche wiecej nie pamietam. Ale efekt byl
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedź #8 : 2005-05-19, 09:29 »
Czy wy nie przesadzacie??/ to co bedziecie uzywac za 10 lat?? kremiki dla pan po 40 ..Dziewczyny moze jednak zacznijcie spokojnie od lekkich dla mlodych .tia.. dobry pomysł.. nakladac na mloda cere sztuczne nawilzacze itd... ok.. jestem w lekkim szoku ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedz #8 : 2005-05-19, 09:29 »

myszka

  • Gość
Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedź #9 : 2005-05-19, 13:21 »
Ja używam do cery tylko kremu Nivea lub Bambino, mam czystą, gładką cerę, tyle, że z tendencją do przesuszania (stąd też tłustsze kremy), ale to nie wynika z pielęgnacji ;) Zbyt silne kosmetyki zbyt wcześnie - niszczą skórę...
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedź #10 : 2005-05-19, 15:20 »
Liposyne to nie wiem od czego ale normaderm jest do regeneracji skóry; np. wygładza ślady po trądziku, eliminuje zaskórniki itp. :) Może się skuszę...
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedź #11 : 2005-05-19, 15:23 »
Myszka nawet nie chodzi o niszczenie..tylko dziewczyny majac po 15, 16 lat uzywaja kremy , które maja za zadanie symulować  komórki do pracy.. im  starsze sie robimy ttracimy  elastycznosc, wilgotnosc itd..  Cała seria VIchy jest przeaznaczona od 25-30 lat młode mają na swoim poziomie normy więc się dziwię... nieważne zresztą tto nie moja sprawa..
A nad tym Nivea to bym się zastanowiła ,ostatnio jakos mi podpadł..Masz skłoności do przesuszenia to radzę  nawilżać.. tłuste... hm.. może,ale na zmiane.
TAk Rachela do regeneracji.. wszystkiego.. matko jak dziewczyny chcą niwelować trądzik, zaskórniaki. niech sie przejdą do dermatologa i przepisze lecznicze kremy..
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedź #12 : 2005-05-20, 18:29 »
Napisz cos wiecej na temat czym Ci podpadlo Nivea?
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedź #13 : 2005-05-20, 18:40 »
Prosto: dostałam liszajl,czy coś takiego.. nie weim jak to jest , ale jak Siostra przyjeżdża z Niemiec z kosmeykami firmy Nivea- to mają inna konsystencje,zapach..Tutaj Nivea jest trochę rzadsza- wodnista  Zresztą tak samo jak inne kosmetyki - niby ta sama firma, ale w Polsce pakowane -może z 1 robią 2 i są takie bezpłciowe. .. Ale to jest moja opinia, więc trzeba wziążc do poprawki.. Każda z nas ma inna cerę.. ee wiek, ;)
Zapisane

xara

  • Gość
Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedź #14 : 2005-05-20, 21:27 »
Rachela, ten krem kosztuje ok. 50 zł

a teraz używam właśnie Nivea soft i osobiście jestem zadowolona, bo szukałam lekkiego kremu, nie obciążającego
i nie zatykającego pory, dla mnie jest ok.
chociaż tak jak pisze Marioka, kosmetyki na zachodzie mają inną konsystencję, skład,
ja się o tym przekonałam z kolei na przykładzie proszków do prania - proszki 'niemieckie' ale robione w Polsce i dla Polaków
są zdecydowanie inne niż tej samej marki, ale przywiezione z Niemiec :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Vichy-Liposyne
« Odpowiedz #14 : 2005-05-20, 21:27 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 26 zapytaniami.