Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Lunatyzm :D  (Przeczytany 24409 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #30 : 2005-06-10, 17:52 »
agysz :shock:

ja? oo tak ja lunatykuje :P :P kiedys wlazlam do sypialni rodzicow i: "mamo, ten kroliczek co tam siedzi..on moze tam siedziec czy mam go wygonić" mama: "niech siedzi :roll: idz spac", ja: "no dobra.. ale on nie chce stamtąd zejść!" :lol: albo kiedys na zielonej szkole wyszlam z domku, przeszlam sie kawalek po dworze (po lesie x_X) i wrocilam, przy okazji nie zamknelam drzwi od domku z powrotem i potem musiałam sie niezle tlumaczyc kolezankom rano, jak podniosly krzyk, ze chyba jakis zlodziej byl bo domek otwarty :lol: (najlepsze jest to ze pamietam swoje lunatykowanie jesli gdzies ide, cos robie, ale dopiero jak cos mi to przypomni :P ).. kiedys wstalam z lozka i zaczelam szukac za lozkiem kota ktory nie byl moj.. a najlepsze jest to ze widziałam ogon :lol: potem rano 100 razy sprawdzalam czy tam niczego nie ma, no i nie bylo :lol: albo wstalam w srodku nocy i patrze na krzeslo przy biurku i mysle "o matko, zolwie uciekły!" :hahaha: i zaczelam szukac zolwii po pokoju.. :hmmm: ... :lol:
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #31 : 2005-06-10, 18:10 »
vio jeszcze bys sie zgubila
dobrze ze nikt cie nie przylapal
z jednej strony ci wspolczuje :P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #32 : 2005-06-10, 18:35 »
no, bym sie zdziwila, jakbym sie w srodku lasu obudziła :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedz #32 : 2005-06-10, 18:35 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #33 : 2005-06-11, 11:03 »
:shocked: Jeju tak z 10 piętra spaść ... :| A gozej jakbyście się w tym lesie zgubikły  :) Dzisiaj spałam u kumpelki i podobno rozmawiałyśmy przez sn
J - ja
K - Klaudia

J- Klaudia weź te papierki bo coś tam szeleści]
K- nie mogę!!! nie mogę !!!
J- Idź spać
K - dobranoc
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

halina

  • Gość
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #34 : 2005-06-11, 12:06 »
a wiecie co mi moja siostra opowiadała?
Ze jak była na obozie ( ja tez na nim byłam )  i jedna z jej kolezanek zasnela ( na ognisku). Potem jak sie obudzila to zachowywala sie jak male dziecko ( dosłownie). Gadała głosem jakby miala  z 5 lat i tak sie tez zachowywala. Potem zapytam sie siory o szczególy ale w kadym razie ta kolezanka nic nie pamiete :P
Zapisane

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #35 : 2005-06-11, 13:39 »
brat mojej koleżanki lunatykuje, i kiedyś z 3 piętra z okna wypanł o_O
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #36 : 2005-06-11, 13:49 »
o gash nic mu sie nie stalo?:OOOOOOOO
vio mysle ze nie odebralas tego negatywnie???

ostatnio czytalam ze jeden facet w usa prowadzil samochod w fazie lunatykowania gash!!!
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #37 : 2005-06-11, 15:59 »
niektórzy lunatycy zachowują się jak w transie, a inni całkowicie normalnie, tylko nie wiedzą że lunatykują...:P
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #38 : 2005-06-11, 23:59 »
chyba jesienią jak dostałam płytkę mp3 różnych mocniejszych, zasnęłam jak ich słuchałam, a było ich tak dużo, że do późnej nocy grało (wyłącza się discman na końcu płyty). obudziłam sie w bardzo późnych godzinach nocnych, akurat leciało coś ostrzejszego, ja nie wiemco się dzieje, oczy zamglone myślałam ze jest koniec świata czy coś, ale tak mnie tświadomość końca świata zestresowała  że się prawie popłakałam :lol: masakra normalnie :P a jak byłam mała to wyłaziłam z mojego zakratowanego łóżeczka i szłam do rodziców. przez sen. doszło do tego że mama zaczęła przywiązywać kołdrę do szczebelków :rotfl:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedz #38 : 2005-06-11, 23:59 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #39 : 2005-06-13, 18:00 »
MaŁren ja naleze do tych drugich :lol:

mafinia co miałam odebrac negatywnie? :hmmm: nie no co Ty :P
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #40 : 2005-06-14, 20:38 »
Heh! Ja czasem lunatykuję... ale baaaardzo żadko! Mój kumpel za to kilka lat temu jak byliśmy na Zielonej Szkole to... ehh wpakował się takiej dziewczynie do łóżka w nocy:D ale była siara! Ona wyszła z łóżka i zasnęła na podłodze a on gadał coś: Rafał podaj mi świerze majtki czy cuś w tym stylu. Rox była taka mądra że nagrała to i potem cały dom wczasowy się zalewał z tego:P Ja zato kiedyś stanęłam na łóżku w noc wigilijną i zaczęłam się drzeć na cały głos: Mamo! Mamo zobacz! Święty Mikołaj jedzie! hehe tylko że miałam 10 lat wtedy i w Mikołaja nie wierzyłam... Skąd mi się to wzieło?:/
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #41 : 2005-06-14, 20:41 »
buuhaha :lol:
Nic nie moge powiedziec, bo sobie te cala sytuacje wyobrazam :P
Smiech mnie zabija :P
buuhaha
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #42 : 2005-06-16, 00:11 »
chyba jesieni± jak dostałam płytkę mp3 różnych mocniejszych, zasnęłam jak ich słuchałam, a było ich tak dużo, że do póĽnej nocy grało (wył±cza się discman na końcu płyty). obudziłam sie w bardzo póĽnych godzinach nocnych, akurat leciało co¶ ostrzejszego, ja nie wiemco się dzieje, oczy zamglone my¶lałam ze jest koniec ¶wiata czy co¶, ale tak mnie t¶wiadomo¶ć końca ¶wiata zestresowała że się prawie popłakałam :lol: masakra normalnie :P a jak byłam mała to wyłaziłam z mojego zakratowanego łóżeczka i szłam do rodziców. przez sen. doszło do tego że mama zaczęła przywi±zywać kołdrę do szczebelków :rotfl:
Oj jak budziłabym sie za kazdym razem gdy słucham mocniejszej muzyczki w nocy to i dostawałabym zawału to powinnam nie zyć z kilka razy .
Heh! Ja czasem lunatykuję... ale baaaardzo żadko! Mój kumpel za to kilka lat temu jak byli¶my na Zielonej Szkole to... ehh wpakował się takiej dziewczynie do łóżka w nocy:D ale była siara! Ona wyszła z łóżka i zasnęła na podłodze a on gadał co¶: Rafał podaj mi ¶wierze majtki czy cu¶ w tym stylu.
Co do niego touuuuu :mrgreen: :mrblue: Ale siara !!!! A wczoraj podobno tak krzyczałam przez sen - Michał Michał Ryby wyfruwają z klopa !!! :lol:
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

kareena

  • Gość
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #43 : 2005-06-16, 15:33 »
no, niezle jazdy macie  :mrgreen:
ja az tak nie lunatykuje :) kiedys obudzilam sie z nogami na poduszce (czyt. leżałam odwrotnie), czasem spadałam z łóżka (dobrze ze nie mam piętrowego :P). ale teraz to jedyne lunatykowanie jesli mozna to tak nazwac to sa pobudki z głową wspartą na łokciach :P
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #44 : 2005-06-19, 23:36 »
moj brat powiedział, że raz zobaczył mnie w nocy wciskającą przycisk od napędu CD i chyba wtedy spałam :P bo nie przypominam sobie żebym kiedyś w nocy wciskała przycisk od napędu CD gdy komputer jest wyłączony :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedz #44 : 2005-06-19, 23:36 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #45 : 2008-05-10, 20:11 »
Odświerzam temat, ponieważ mi się nudzi xD Moja siostra też lunatykowała jak była mała xD Po prostu chodziła w nocy po mieszkaniu i tego nie pamiętała xD
Z tego co pamiętam...
Noc, moja siostra wstaje... idzie przedpokojem, niedaleko łazienki była pufa, siadła na nieji zaczeła niewyraźnie mówić, że chce jej się siku i się rozpłakała :lol:
Moja mama wstała.
Moja mama: "Madziu, czemu płaczesz?"
Ona nic. Moja mama jeszcze raz, moja siostra przestała płakać i poszła spać x_X
XD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #46 : 2008-07-29, 17:36 »
Ja nie lunatykuję,choć ze 2 razy chyba się zdarzyło. Mama mi opowiadała ,że kiedyś(jakiś rok temu to było) koło 1 wstałam,poszłam do kuchni(moi rodzice jeszcze tam siedzieli) i zaczęłam sie domagać jakichś ciasteczek,a ja nic ie pamiętałam x_X.
Ale za to często mi się zdarza gadać przez sen albo kłócić z siostrą xDDD najczęściej pod koniec tego monologu się budzę xD i  zwykle gadam tak nad ranem ,koło 5 (urodziłam się o 5 xD).
Zapisane

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #47 : 2008-07-29, 18:21 »
Jak byłam mała też lunatykowałam... jak sie budziłam to nic nie pamiętałam... potem rodzice musieli mi tłumaczyć co robiłam w nocy... ponoć raz, gdzies tak koło trzeciej w nocy, obudziłam sie i chciałam przejść przez szafe, chyba myślałam że za szafą jest jakaś kraina typu Narnia, popukałam troche główką w tą szafe a potem poszłam spac, obudziłam się na podłodze..  :lol: (ale to jeszcze nic)

(Mroźna styczniowa noc...mogła być jakaś druga w nocy bo jak wróciłam do domu była czwarta ) :-x Wyszłam z domu i poszłam w kierunku cmentarza (to był jedyny sen jaki pamiętam dokładnie...) weszłam na teren tego cmentarza i sie obudziłam... to był szok.. obudzic sie pośród grobów, na początku myślałam że umarłam... :/ zaczęłam krzyczeć... usłyszał mnie grabarz (wziełam go za diabła...  :ogien:  :hahaha:) zaprowadził mnie do swojego domu i dał mi herbaty a potem zaprowadził mnie do domu... :lol: scena niczym z horroru... do dziś pamiętam, miałam jakies 8 lat... najdziwniejsze jest to że nie boje się cmentarzy...  :roll: niedawno nawet nawiedziłam go nocą... miałam swego rodzaju chrzciny robione przez znajomych bo przegrałam zakład... :roll: :D
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #48 : 2008-07-29, 20:24 »
Minerwa to był sen, czy na cmentarz poszłaś? xD
Anka ja też gadam przez sen xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #49 : 2008-07-29, 20:30 »
poszłam..xD
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #50 : 2008-07-29, 20:31 »
Przez sen?
Blisko niego mieszkasz? ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedz #50 : 2008-07-29, 20:31 »

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #51 : 2008-07-29, 20:33 »
no przez sen.. ulice dalej..;p ale naszczczęście nie trza przechodzić przez ulice.. strach mysleć co by to było...xD
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #52 : 2008-07-29, 20:35 »
Minerwa :lol:
A rodzice nie zauważyli, że poszłaś? xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #53 : 2008-07-29, 20:43 »
oj zauważyli... po policje juz chcieli dzwonic ale ten miły pan, którego wszyscy się boją, mnie przyprowadził... :lol:
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #54 : 2008-07-29, 21:00 »
Minerwa przynajmniej Ci przeszło lunatykowanie po cmentarzu xP
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #55 : 2008-07-29, 21:08 »
przeszło, fakt... ale potem, jak wspomniałam, miałam jeszcze chrzest więc cmentarze i grabarze mi nie straszni... :lol:
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #56 : 2008-07-29, 21:33 »
To co oni wkopali Ciebie żywcem do pustego grobu, czy jak? xD :lol22:
Ale serio współczuje tego przeżycia... obudzić się w środku nocy na cmentarzu :szok:
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #57 : 2008-07-29, 22:31 »
no dla 8-latki to było straszne.. ale teraz jak sobie o tym pomyśle to śmiać mi sie chce.. :lol: nie chcieli mnie zakopać żywcem ale miałam poprostu wytrzymac od 11:30 do 12:30 - nic takiego... no może za każdym razem jak cos się w krzakach poruszyło i jak wyskoczył mi kot zza żywopłotu to sie troszku scykałam no i troszke za głosno krzyknęłam, co mi potem wypomnieli...  :lol: :idea:
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

Forum Zwierzaki

Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedz #57 : 2008-07-29, 22:31 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #58 : 2008-07-29, 22:33 »
A to gdzie oni się schowali? xD
Ciekawe, czy się da pić, albo jeść przez sen :mysli:
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Lunatyzm :D
« Odpowiedź #59 : 2008-07-29, 22:38 »
przy wszystkich wyjściach siedzieli żeby mnie kontrolować żebym nie zwiała a jak bym zwiała tobym musiała coś gorszego odwalać, mianowicie zajadać się ślimakami i innym ''paskudztffem'' a że sie ''troche'' brzydze to wolałam przesiedziec ta godzinke w towarzystwie grobów... :P nie miałam tylko krzyczeć ale sie nie udało.. :/ no to kazali mi w gaciach latać na około cmentarza...  :lol: :lol: :lol: ---> ale miałam napady śmiechawy... :jupi:

NIe wiem czy się da jeść albo pić ale podejrzewam ze tak, sama nic takiego nie robiłam...
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 28 zapytaniami.