Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Coś na porost włosów :lol:  (Przeczytany 1168 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

thrilly

  • Gość
Coś na porost włosów :lol:
« : 2005-06-26, 11:15 »
Strasznie powoli rosną mi włosy i chcę to jakoś przyspieszyć - tylko nie żadnymi tabletkami, bo nie chcę mieć wąsów ani nic podobnego :lol: chodzi mi o jakieś maseczki na włosy itp. Moje koleżanki strzygły się już 2-3 razy [z jedną byłam u fryzjera w tym samym dniu i ona się strzygła 3 razy od tego czasu a ja wcale, bo mi włosy nie rosną :|  więc jak macie coś takiego to powiedzcie jak sobie z tym radzicie, nawiasem to nie jest żaden mój życiowy problem, ale to jest troche irytujące ;|
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Odp: Coś na porost włosów :lol:
« Odpowiedź #1 : 2005-06-26, 11:21 »
Polecam zaopatrzyć się w skrzyp polny i łykać 2 razy dziennie. Wprawdzie nie jest on na porost włosów, ale ładnie je odżywia, dodatkowo sprzyja paznokciom :)
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Odp: Coś na porost włosów :lol:
« Odpowiedź #2 : 2005-06-27, 14:16 »
słyszałam że dobrze na porost włosów wpływa nafta kosmetyczna :lol:

moja koleżanka stosuje ją, ponieważ fryzjerka ją za bardzo... ściachała ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Coś na porost włosów :lol:
« Odpowiedz #2 : 2005-06-27, 14:16 »

myszka

  • Gość
Odp: Coś na porost włosów :lol:
« Odpowiedź #3 : 2005-06-27, 14:23 »
Z naftą to nie :lol: tylko prawda. Kupuje się naftę w aptece, najlepiej taką z olejem rycynowym i wg przepisu na opakowaniu co najmniej raz w tygodniu maseczkę na włosy. Poza tym mi np. bardzo szybko rosły włosy, kiedy nosiłam je zaplecione w warkoczyki, takie malutkie, które raz w tygodniu rozplatałam, myłam i z powrotem splatałam.
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Coś na porost włosów :lol:
« Odpowiedź #4 : 2005-06-27, 22:17 »
ojej myszko ja jak jedną dobę nie umyję łba to olej już cieknie :| czyli co mam sobie kupić naftę i wg przepisu na opakowaniu robić maseczkę? można spróbować. A żywienie warto jeść banany? orzechy? cokolwiek żeby włosy rosły. PS. jeszcze paznokcie mi za powoli rosną i nie mogę sobie 'zapuścić' bo nie rosną a do tego się łamią jak gdzieś grzebię w ziemi :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Coś na porost włosów :lol:
« Odpowiedź #5 : 2005-06-30, 10:27 »
Thrilly - na słabe paznokcie i włosy są preparaty takie jak Silica, Revalid, skrzyp polny. Natomiast co do niemycia - mi też się wtedy przetłuszczały, ale na splecionych włosach tego nie widać, w końcu takie małe sznureczkowe warkoczyki są związane ciasno i gładko, nie ma różnicy, tłusty czy wysuszony :lol:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Odp: Coś na porost włosów :lol:
« Odpowiedź #6 : 2005-06-30, 10:31 »
mycha fuuuu :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Coś na porost włosów :lol:
« Odpowiedź #7 : 2005-06-30, 10:37 »
Niestety, nie da się z warkoczyków doić oleju :lol:

A, tak BTW, to włosy też się mocniej przetłuszczają jak są częściej myte, a i zdrowo jest czasem dla nich i skóry głowy zrobić sobie taki tydzień bez mycia.
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Coś na porost włosów :lol:
« Odpowiedź #8 : 2005-06-30, 17:06 »
Ja polecam z Revalid z wymienionych wyżej :wink: Ładne włoski, a paznokciami to normalnie śrubki można później wkręcać, takie twarde :lol:

CO do mycia - ja zwykle co drugi dzień myję. Ale kiedy jestem w domu, na wsi, uwielbiam myć włosy i suszyć w ogródku na słoneczku i wietrzyku ;).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Coś na porost włosów :lol:
« Odpowiedz #8 : 2005-06-30, 17:06 »

Staffka

  • Gość
Odp: Coś na porost włosów :lol:
« Odpowiedź #9 : 2005-06-30, 17:08 »
a ja Slyszalam ze Henna tez jest dobra,
Zapisane

Flaś

  • Gość
Odp: Coś na porost włosów :lol:
« Odpowiedź #10 : 2005-06-30, 18:14 »
Henna farbuje :chytry:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 25 zapytaniami.