Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Loki...  (Przeczytany 1238 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Loki...
« : 2005-08-15, 18:12 »
Znacie jakiś sposób, żeby nie niszczyć zbytnio włosów, a żeby loki były trwałe (z prostych na loki). Są papiloty, bylyby trwalsze po lakierze, ale to trochę niszczy włosy, lubię siebie w lokach, więc macie jakieś dobre sposoby??

ssgosiass

  • Gość
Odp: Loki...
« Odpowiedź #1 : 2005-08-15, 18:38 »
Do fryzjera trzeba sie wybrac :wink:
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Loki...
« Odpowiedź #2 : 2005-08-15, 20:03 »
mam ten sam problem i robię sobie na papiloty albo taką żelazkową okrągłą lokówkę ale to niszczy włosy trwałej nie radzę trzeba się pogodzić :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Loki...
« Odpowiedz #2 : 2005-08-15, 20:03 »

wisienka15

  • Gość
Odp: Loki...
« Odpowiedź #3 : 2005-08-15, 22:34 »
jejka ja wszytsko bym dała zeby miec proste :mrgreen: a tak to musze prostowac  :D moge sie z kims zamienic :)
Zapisane

paolinka

  • Gość
Odp: Loki...
« Odpowiedź #4 : 2005-08-16, 10:53 »
Ojj ja tak samo ;)

Ines sproboj na okragla szczotke - najpierw pianka (np.Timotei z figą/mango - bardzo dobry specyfik) później zawijasz, suszysz, odwijasz i lekko dajesz lakier na wlosy.
Efekt fajny  :wink:
Tzn ja mam krecone, ale tak ze mi sie nie podobaja :P I jak robie tym w/w sposobem to nawet nawet.... ;)
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Loki...
« Odpowiedź #5 : 2005-08-18, 20:00 »
Wiecie powiedzmy chodzi mi o efekt Sandy na końcu filmu Grease, loki na całą głowę...
Ktoś napisał mi takie coś:
Przy kręceniu tak samo ważne są narzędzia (wałki, termoloki, szczotki), jak i środki ułatwiające uzyskanie pięknego, naturalnego skrętu. Kosmetyki te mają również za zadanie pielęgnować nasze włosy. Mogą mieć postać pianki, płynu w spray'u, żelu. Większość z nich ma tę właściwość, że zabezpiecza włosy przed wilgocią. Fryzurę wykończamy krystalicznym glosem i lakierujemy.

Kto nie chce poświęcać codziennie czasu na te wszystkie czynności, może zdecydować się na trwałą. Wbrew obiegowej opinii o szkodliwości ondulacji, możemy być pewni, że jeśli wykonamy ją w fachowy sposób i profesjonalnymi preparatami, nic nie ryzykujemy. Odradza się jedynie trwałą na włosach, które już wcześniej były poddawane temu zabiegowi. Różnie też kończą się amatorskie próby robienia trwałej w domu. Ta oszczędność może nas drogo kosztować - zniszczone włosy nie dodają urody, wymagają regeneracji, a niekiedy nawet ścięcia, dlatego lepiej zdać się na pomoc fachowca.

Co sądzicie o obydwóch sposobach??

http://www.anticoemoderno.it/Antico/Vinile/ingrandimenti/Olivia%20Newton%20John%20Grease%20-%20Hopelessly%20devoted%20to%20you.jpg i http://upx.primenova.com/1/mpp_main/Grease.jpg

Tu są fotki tej fryzury z przodu i z boku...

Tak wyglądam normalnie: http://www.papugi.webd.pl/displayimage.php?album=84&pos=5 a tak w lokach po papilotach: http://www.papugi.webd.pl/displayimage.php?album=84&pos=3

Ktoś mi napisal, że ta po papilotach co jest fotka jest bardziej dziewczęca... sama nie wiem... może się zdecydować jednak na taką i męczyć się z papilotami itp....

Już sama nie wiem... fryzura jest mi obojętna, ale co, trwała czy męczarnie... ktoś napisał mi, że po trwałej włosy mniej się nsizcza niż po papilotach caly czas, cyz to prawda??


Data wysłania: 2005-08-16, 11:10
Mama zgodzila się, żebym przez cały czas robila sobie papiloty po myciu, ale muszę się sama nauczyć je nawijać... No ale się zgodzila! Zaczynam od dzisiaj  :D !

thrilly

  • Gość
Odp: Loki...
« Odpowiedź #6 : 2005-08-18, 22:56 »
Powiem Ci moje zdanie łądniej Ci w prostych lub lekko pofalowanych, ale nie w kręconych. Ja myję rano włosy i je suszę suszarką a potem lokosuszarką i wychodzą z tego naprawdę ładne fale :wink:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Loki...
« Odpowiedź #7 : 2005-08-18, 23:08 »
I tak i tak ładnie :D .
Zapisane

Akane

  • Gość
Odp: Loki...
« Odpowiedź #8 : 2005-08-19, 14:18 »
Ja mam naturalne loki więc nie pomogę. Tak przy okazji, im krótsze mam włosy tym mocniej się kręcą. Cuiekawe jakby się kręciły gdybym była łysa....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Loki...
« Odpowiedz #8 : 2005-08-19, 14:18 »

wisienka15

  • Gość
Odp: Loki...
« Odpowiedź #9 : 2005-08-20, 10:45 »
nie krecilyby Ci sie bo by nie bylo co :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 24 zapytaniami.