Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: włosy...  (Przeczytany 1040 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
włosy...
« : 2006-12-10, 14:44 »
Kiedyś tzn w 4 klasie podstawowki albo i 3...zaczęły mi nieco wypadać włosy...tzn to było "łysienie plackowate" czy jakoś tak.
Teraz juz mi odrosly (prawie)...Nie mam włosów z tylu glowy...I nie moge sie czesac w kitke ani nic podobnego...wiec mam pytanie czy mozna sobie jakos dorobic wlosy?? Bo tak jak np soebie przedluzaja...i jak sie da to ile to by kosztowalo mniej wiecej?? Bo teraz poszlam do gimnazjum i coraz bardziej sie tego wstydze....nieby tego az tak nie widac no ale...
Mam podobno ladne wlosy....krecone blond i mi sie tez nawet podobaja :) tylko zeby mi odrosly....albo moze znacie jakis super szampon czy cos??
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: włosy...
« Odpowiedź #1 : 2006-12-10, 18:12 »
Włosy można przeszczepić. W Twoim wieku pewnie taki zabieg nie ma sensu... Podejrzewam, że powinnaś uzbroić się w cierpliwość, nie kombinować zbytnio, żeby sobie nie zaszkodzić. Skoro część włosów Ci odrosła, to może i z tyłu głowy pojawią się za jakiś czas? Znam kilka osób, które miały podobne kłopoty, tzn. ni z tego, ni z owego, zaczęły im mocno wypadać włosy. Z tego, co wiem, w takiej sytuacji należy zrezygnować z długich fryzur i, oczywiście, wszelkich zabiegów typu kręcenie, farbowanie. Ale to na pewno wiesz.. Wpisz w wyszukiwarkę "łysienie plackowate", tam znajdziesz konkretne rady. Trzymaj się, Moniusia :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: włosy...
« Odpowiedź #2 : 2006-12-11, 20:38 »
Dzieki:*
Napisze zaraz w google i zobacze....nie pomyslałam o tym...wcześniej:))
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: włosy...
« Odpowiedz #2 : 2006-12-11, 20:38 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 23 zapytaniami.