Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 1579 1580 [1581] 1582 1583 ... 1593   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1514399 razy)

0 Użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47400 : 2020-06-06, 14:40 »
Pracuję teraz na takim zadupiu ( 20 minut na piechotę przez las od przystanku autobusowego ), że wczoraj w nocy widziałem dzika i dwa razy lisa - chyba lisica, bo wynosiła coś z wysypiska ;)

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47401 : 2020-06-09, 17:55 »
Noo, sąsiedzi potrafią sen z powiek spędzić... Różnych przeżyłam, ale "najlepszych" miała moja mama. Piętro niżej zamieszkał student, który potrafił zaprosić na imprezkę taki tłum, że jak raz delikwentów wywoziła policja, to w kilka suk ich pakowali... Balowali nocami, wyłazili na korytarz i stojąc pod drzwiami sąsiadów darli gęby, palili papierosy, słowem, zachowywali się tak, jakby byli sami w budynku... Potrafili w środku nocy włączyć muzykę na cały regulator, a w sądzie bęcwał wyjaśnił, że ona słucha muzyki poważnej :lol: Znaczy, Bachem można napierniczać okrągłą dobę :lol:

U mnie też się kiedyś jakaś burda odbywała, odgłosy były, jakby krzesłami rzucano... A dzień czy dwa później wysiadam z windy, a zza drzwi ktoś sie wyłania, ale jakoś tak ukradkiem, jakby nie chciał się pokazać w całej okazałości ;) Patrzę, a to jeden ze studentów, z twarzą całą w siniakach ;p

Dużo by opowiadać ;)

Lis, to gdzie Cię zagnało? Teraz pół biedy, ale zimą... Chyba, że to na krótko.
Zapisane
IBDG Wrocław

Dzudex

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3
  • „Spokojne serce, stabilna ręka.”
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47402 : 2020-06-17, 18:41 »
Uważam, że to najwierniejsza "rasa" psów na świecie :D lepszej naprawdę nie ma^^ kundelek nie ocenia, kundelek kocha <3
Zapisane
Jedno wiem na pewno: życie jest popieprzone na niezliczoną ilość sposobów.
Meghan Quinn, Drogie życie

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47402 : 2020-06-17, 18:41 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47403 : 2020-06-25, 13:02 »
Nie dość, że chcą mi w pracy przedłużyć umowę to dostanę podwyżkę - obowiązków, nie płacy ;) bo szefowa działu idzie na zwolnienie. Na moją sugestię, że jedna osoba tego nie dźwignie usłyszałam, że on nie ma nic przeciwko temu żebym zostawała po godzinach :lol:
Korona, koroną ale branża internetowa sobie radzi, a ja tej pracy nigdy nie lubiłam... Zastanawiam się czy nie podziękować.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47404 : 2020-06-29, 08:49 »
Zakręć się wokół czegoś innego i wtedy podziękuj. Albo niech Cię zrobią szefową działu, skoro masz wypełniać za nią obowiązki ;) Z jej pensją, oczywiście ;)

A to zwolnienie długo potrwa? Bo jak krótko, to może wytrwasz, choć, z drugiej strony, skoro nie lubisz tego, co robisz...


U mnie leje i leje... A dwa ostatnie dni było upalnie :roll:
« Ostatnia zmiana: 2020-06-29, 21:02 autor IBDG »
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47405 : 2020-06-29, 16:13 »
Trochę potrwa, zaimplementowała potomka nr 4. Dziś byłam gadać z nim, był zbulwersowany, że chce odejść. Obiecał, że trochę mi dołoży kasy i mialam się zastanowić. Od godziny zbieram się żeby zadzwonić i co ja numer wybieram to biegunka.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47406 : 2020-06-29, 21:01 »
I jak? ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47407 : 2020-06-30, 17:54 »
Miki był bardzo chory, miał biegunkę i wymiotował, w sumie trwało to trzy tygodnie i już go chcieli uśpić ale lekarze się nie zgodzili. Potem nie chciał nic jeść, trzeba go było karmić i teraz jest chudy jak szkapa. Teraz jest lepiej, już trochę je ale, niestety, sika do łóżka, pomimo tego, że często chodzi na dwór. On ma już 15 lat i od ok. 12 lat ma problem z tym, że nie może się załatwić.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47408 : 2020-07-02, 12:06 »
Przykro mi, Lisku... Problem ma od 12 lat, to nie pomyłka?

Może wypróbujcie drybed na to siusianie do łóżka... Albo pampersy, wystarczy w ludzkich wyciąć otwór na ogonek... Wiem, to są koszty, ale ciągłe pranie też fajne nie jest.

Utul biedusia ode mnie :tuli:
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47408 : 2020-07-02, 12:06 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47409 : 2020-07-02, 13:20 »
Od ok. 12 lat ma ten problem z robieniem kupy, w 2012 miał na to operacje. Z sikaniem jest problem od jakiś dwóch tygodni, wcześniej tego nie robił.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47410 : 2020-07-02, 21:20 »
Bidny psiur.

U mnie sprawy się pokomplikowaly, jestem bezrobotna i dumna z siebie. ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47411 : 2020-07-03, 13:33 »
Lis, nie uciekaj znowu, pisz, jak Miki :tuli: Może pokaż psiutka, tak dawno go nie widziałam... Pamiętam, że był bardzo błyszczący i miał takie fajne łapeczki z miodowymi końcówkami...

Fatty, Ty też relacjonuj na bieżąco ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47412 : 2020-07-04, 10:47 »
Cóż, nie bardzo jest co. Szef mnie oszukał i oskubał na kasę - nie bardzo mam jak udowodnić...ale przynajmniej mam poczucie, że dobrze zrobiłam zabierając się stamtąd.

Nie polecam firmy ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47413 : 2020-07-05, 16:02 »
A to drań... TRZA ;) mu robić antyreklamę w necie i nie tylko ;)

Byłam wczoraj na wiecu we Wrocławiu. Bardzo "serdecznie" Wrocław przywitał pana Dudę ;) I tak samo pożegnał :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47414 : 2020-07-06, 19:54 »
A na Podkarpaciu najazd na drugiego kandydata. Zwolennicy Dudy strasznie agresywni są, przeraża mnie to.

Nie wiem kim chce zostać gdy dorosnę 😁
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47414 : 2020-07-06, 19:54 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47415 : 2020-07-08, 18:52 »
O tak, zwolennicy Dudy (nie wszyscy, rzecz jasna) to koszmarni ludzie... Naprawdę, ten "pierwszy sort" to ciemnota, prymitywizm i agresja, wprost proporcjonalna do ograniczenia umysłowego... Fanatycy pierwszej wody, w ogień wskoczą za ulubieńcem, łykną każdą bzdurę z jego ust, a przeciwnika najchętniej by zagonili do gazu... Tacy miłosierni, klęczący, rozmodleni... A w sercach nienawiść do każdego, kto "odstaje"... Brrr...

Fatty, już jesteś porządnym człowiekiem, reszta to szczegóły ;)

Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47416 : 2020-07-10, 07:54 »
A dziękować.  Ogarniam swoją stronę, ale jako, że to moja pierwsza idzie mi jak po grudzie.

Nakupilam książek do branży w której chce się doskonalić i myślę o zostaniu freelancerem. Tylko coś nie umiem się sprzedać ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47417 : 2020-07-11, 15:11 »
Wspominałam kiedyś, że mam taki odłam rodziny któremu za nic bym zwierza nie dała, a jednak zawsze sobie jakiegoś załatwią.

Nawet parę miesięcy było bez szwanku, ale dziś szczeniak wbiegł w stertę szkła ( podwórko typu śmietnik). Ciotka stwierdziła, że "goowno mu będzie", na szczęście kuzynkę ilość krwi zaalarmowała. Pies już pozszywany - ścięgna poprzecinane, nie wiadomo czy jednak nie trzeba amputować 2 palców.

Ciotka prezentuje postawe " po co tam polazł" :sciana:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47418 : 2020-07-11, 18:07 »
Biedny psiunio, nie ma to jak zrzucać odpowiedzialność za swoje niedbalstwo na zwierzę

Ja w rodzinie jestem tym dziwadłem, które się za mocno "pieści" nad kotem, bo nie pozwalam dzieciom biegać za nim (dostaje drgawek ze stresu na sam dźwięk kroków bachorów na klatce schodowej XD), zamawiam karmę z internetu (tyle zachodu!!!), kot jest zachipowany (PRZECIEZ NIE CHODZI PO DWORZE), na balkon tylko w szelkach, bo nie ma siatki, ale i tak nie lubi wychodzić, więc to bardzo rzadko, ograniczniki otwierania na oknach :P
Jak ktoś nowy do mnie przychodzi to też nie pozwalam się witać z kotem na siłę :lol: każę czekać aż sam przyjdzie, zajmuje mu to trochę, bo musi się ośmielić, ale potem to już na luzie daje się głaskać, zagaduje i się bawi
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47419 : 2020-07-13, 19:13 »
Kostku i bardzo dobrze.
Też mnie mają za takiego świra - koty niewolę, na internetach takie drogie puszki zamawiam :P Dzieci kuzynki już któryś raz mi robią wyrzuty, że moich kotów nie poznały. Cóż, ta starsza jest ogarnięta, ale młodszego to nie jestem pewna... a i go nie lubię :lol:

W sprawie pracy długo cisza, a teraz wszyscy na raz. Jutro jedna rozmowa, a w środę druga. Trzymać kciuki proszę :D
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47420 : 2020-07-13, 20:22 »
Ja ogólnie nie przepadam za niektórymi gośćmi, nawet dorosłymi, którzy mi machają łapami na kota :P wtedy trzeba na początku zwrócić uwagę, że kot jest u siebie i skoro siedzi w danym miejscu albo skrobie dywan i nikt z domowników nie zwraca mu uwagi to znaczy, że może, a nie, że oni sobie przyjdą opić z kawy/herbaty i mi jeszcze wymachują i psikają na kota :P chociaż zazwyczaj robię taktyczny odwrót do swojego pokoju, a kot idzie za mną

powodzenia ;)
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47420 : 2020-07-13, 20:22 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47421 : 2020-07-14, 19:58 »
Rozmowa trwała 1,5 h ... I odniosłam wrażenie, że za dużo sobie zaśpiewałam ;)

Jaja takie, że się wszyscy rozdzwonili - jutro i pojutrze kolejne. Ta jutro to taka na którą wysłałam z głupia, istnieje ryzyko, że będę świecić oczami ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47422 : 2020-07-15, 12:43 »
Kość, a czemu nie chcesz osiatkować balkonu? W tym mieszkaniu, które wynajmuję, lokatorzy (mający dwa koty) założyli siatkę i widzę, że to trochę zrobił się "koci pokój" ;) Stoi drapak, na posadzce leżą jakieś konary, nawiezione pewnie z lasu (albo z podwórka, po niszczycielskiej wichurze). Z zewnątrz siatka ledwo widoczna, a i od środka w niczym nie przeszkadza. No, chyba, że ktoś lubi wisieć na balustradzie :D

Jedne z kotów na mój widok czmychnął, a drugi bardzo szczegółowo obwąchiwał moją rękę... Co to może znaczyć? ;)

Fatty, i jak, mocna świeciłaś? :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47423 : 2020-07-15, 23:34 »
Kość, a czemu nie chcesz osiatkować balkonu? W tym mieszkaniu, które wynajmuję, lokatorzy (mający dwa koty) założyli siatkę i widzę, że to trochę zrobił się "koci pokój" ;) Stoi drapak, na posadzce leżą jakieś konary, nawiezione pewnie z lasu (albo z podwórka, po niszczycielskiej wichurze). Z zewnątrz siatka ledwo widoczna, a i od środka w niczym nie przeszkadza. No, chyba, że ktoś lubi wisieć na balustradzie :D

ja bym osiatkowała, ale kwiatki mojej matki i inne instalacje wystają poza balkon, ona tam urzęduje i póki co nie dała się namówić, nawet jeżeli miałabym za to sama płacić, a kot i tak nie jest "wyjściowy" ;) jeżeli otwiera się drzwi balkonowe to się odsuwa na kilka metrów, bo jest strachliwą pipą :P kiedyś wiatr mocniej zawiał z balkonu to aż się kurzyło w domu jak uciekał :P i dzieci/wnuczki sąsiadów drą mordy i walą w balustrady i on się tego boi, a mam jakiegoś pecha, że wnuczka sąsiadów z góry i córka sąsiadów z załamania bloku to koleżanki i często rozmawiają krzycząc do siebie przez balkony, zaraz obok przedszkole i boisko do kosza i trawnik między blokami i nawet dla mnie siedzenie tam bywa średnio przyjemne, bo bywa dużo głośniej niż w domu
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47424 : 2020-07-16, 10:41 »

Fatty, i jak, mocna świeciłaś? :D

Mocno. Podziękowali mi po 15 minutach. Dziś rozmowa z innej firmy, ale na to samo stanowisko więc myślę czy by jednak wstydu sobie oszczędzić ;)

Wczoraj miałam też bardziej udana rozmowę na żywo - aczkolwiek kiepsko mogłam wyjść bo spotkaliśmy się w ogródku piwnym, a ja nie mogłam się skupic bo za dużo bodźców dookoła ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47425 : 2020-07-16, 11:14 »
Nasze psiaki też nie przejawiały chęci wychodzenia na balkon.

Jak ja "kocham" balkonowych/okiennych wrzaskliwców... :roll:

Fatty, idź, co Ci szkodzi. Najwyżej Cię nie zatrudnią ;) A może właśnie coś ich w Tobie oczaruje? :) Odwaga chociażby ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47426 : 2020-07-16, 13:45 »
Co do balkonów - kiedyś wnuk sąsiadki utknął z głową między barierkami bo chciał podejść do moich kotów ( jakieś 3 m między balkonami) - polewano go olejem ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47427 : 2020-07-16, 15:16 »
U mnie te dziewczynki kiedyś ponad godzinę powtarzały w kółko jedno słowo w różnych tonacjach i matka już mnie uspokajała, że to tylko dzieci, bo byłam gotowa wyjść i je zwyzywać na czym świat stoi, bo nic nie słyszałam w pokoju :lol: więc niespecjalnie się dziwię, że kot omija balkon, jak słyszy dużo lepiej, a już to uderzanie w barierkę to pewnie w ogóle masakra, jak to albo głuche dudnienie albo dzwonienie czymś metalowym po szczeblach :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47427 : 2020-07-16, 15:16 »

Mmmmmm

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47428 : 2020-07-19, 16:58 »
Prośba o wsparcie i udostępnienie dla psiej emerytki :(

zrzutka.pl/fpbfx4

Belcia została prze zemnie przygarnięta. Jest już psim staruszkiem. Okazało się, że pilnie trzeba zrobić operację podwójnej mastektomii oraz usunięcia przepukliny. Na dzień dzisiejszy jesteśmy po wstępnej konsultacji weterynaryjnej. Przed Nami konsultacja kardiologiczna, dwa zabiegi i rekonwalescencja.

Oprócz Belci mam jeszcze 2 psie znajdki oraz 4 kotk...
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47429 : 2020-07-20, 08:11 »
Odkryłam, że maseczka w autobusie to cud miód urządzenie. Wracalam, ze Śląska, drogi kawałek, ja zwykłam drzemać - a zawsze mam otwarta paszczę... Teraz się nie martwiłam, że się zaslinie, że mucha mi wleci czy że po prostu wyglądam jak maska z krzyku ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 ... 1579 1580 [1581] 1582 1583 ... 1593   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 27 zapytaniami.